Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
adodbr
- Posts: 351
- Joined: 17/09/2017 16:33
#26726 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kod mene komsija taksista klofa filtere nakon 10 hiljada i onda mogu jos 10 
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#26728 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zna li neko da li mozda rade otpadi u Sarajevu, ili gdje mogu kupiti terminal pins za VW?


- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#26730 Re: Pitamo Mehanicare ?
NaĆi maksimalna stednja
Koliko djece ima?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#26732 Re: Pitamo Mehanicare ?
najjeftinije je njemu da to precvika i caobitanga_sa_otesa wrote: ↑14/04/2020 19:46Ćetvero,par puta mu puko qrton,kaze neke ruske kupovao,sad samo durex![]()
ko kad ugradis plin, isplati se nakon kratko i onda zaradjujes bajo moj
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#26733 Re: Pitamo Mehanicare ?
Smijem li se reklamiraT?
Zamjena guma, špura (prednja, zadnja) 40 KM
Zamjena guma, špura (prednja, zadnja) 40 KM
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#26736 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nije džabe, s merakom je
2 3 danas da izbacim, dosta
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#26737 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kome? Đe sHalter
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#26740 Re: Pitamo Mehanicare ?
Treba najava, pa onda bahni
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
-
mzungu
- Posts: 483
- Joined: 17/04/2007 14:29
#26743 Re: Pitamo Mehanicare ?
BMW F30, trese volan na 80-100 KMh. Mjenjani diskovi, gume, felge. probao i balans na Hunter-u.
Da li je neko imao slican problem, i kako rijesiti?
Hvala
Da li je neko imao slican problem, i kako rijesiti?
Hvala
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26744 Re: Pitamo Mehanicare ?
da nisu neke druge felge na njemu pa fale prstenovi u centralnoj rupi?
-
mzungu
- Posts: 483
- Joined: 17/04/2007 14:29
#26745 Re: Pitamo Mehanicare ?
Trenutno jesu celicne+zimske gume, bez tih prstenova jer ne znam da trebaju. Ali desava se i na orginalnim alu felgama. Gledao sam po furumima, dosta raje ima isti problem s F30, i rijesili su ga s Hunterom. Vozi se na ova dva seta felgi vec 4 godine, sad jedino da uzmem nov set gume+felge pa da iskljucim taj dio.bitanga_sa_otesa wrote: ↑15/04/2020 14:41 da nisu neke druge felge na njemu pa fale prstenovi u centralnoj rupi?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26746 Re: Pitamo Mehanicare ?
to da su rijesili spurom nema sanse ,jer je tu problem u rotirajucim dijelovima,a ne u tragu tockova .ako trese bez kocenja,nema veze s diskovima,dzabe si ih mijenjao .samo moze imati veze s felgama ili glavcinama /medjusobnom nalijeganju.
-
mzungu
- Posts: 483
- Joined: 17/04/2007 14:29
#26747 Re: Pitamo Mehanicare ?
Diskovi su mjenjani u garanciji, srecom. Tad je doduse tresao i prilikom kocenja. Trebam ponovo na servis, kad prodje ovo s koronom, s nadom da ce se rijesiti konacno. Uglavnom peh auto!bitanga_sa_otesa wrote: ↑15/04/2020 15:03 to da su rijesili spurom nema sanse ,jer je tu problem u rotirajucim dijelovima,a ne u tragu tockova .ako trese bez kocenja,nema veze s diskovima,dzabe si ih mijenjao .samo moze imati veze s felgama ili glavcinama /medjusobnom nalijeganju.
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#26748 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kupio u nekoj auto kuci ili u Tomicu ? ... mislim vezano za garanciju ... Garancija od auto kuce ?mzungu wrote: ↑15/04/2020 15:18Diskovi su mjenjani u garanciji, srecom. Tad je doduse tresao i prilikom kocenja. Trebam ponovo na servis, kad prodje ovo s koronom, s nadom da ce se rijesiti konacno. Uglavnom peh auto!bitanga_sa_otesa wrote: ↑15/04/2020 15:03 to da su rijesili spurom nema sanse ,jer je tu problem u rotirajucim dijelovima,a ne u tragu tockova .ako trese bez kocenja,nema veze s diskovima,dzabe si ih mijenjao .samo moze imati veze s felgama ili glavcinama /medjusobnom nalijeganju.
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#26749 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gume ili felge ako trese u voznji. Ako ti trese pri kocenju mogu biti I hidraulicni “ seleni” na lafetama, iscurilo ulje I dobili luft. To je najvjerovatnije ovaj dio https://c1552172.ssl.cf0.rackcdn.com/655256_x800.jpg Evo ovdje: Mfg Part #
31126855743
31126855743
Last edited by lavic on 15/04/2020 15:42, edited 1 time in total.
-
mzungu
- Posts: 483
- Joined: 17/04/2007 14:29
#26750 Re: Pitamo Mehanicare ?
TomicBullet Tooth Tony wrote: ↑15/04/2020 15:26Kupio u nekoj auto kuci ili u Tomicu ? ... mislim vezano za garanciju ... Garancija od auto kuce ?mzungu wrote: ↑15/04/2020 15:18Diskovi su mjenjani u garanciji, srecom. Tad je doduse tresao i prilikom kocenja. Trebam ponovo na servis, kad prodje ovo s koronom, s nadom da ce se rijesiti konacno. Uglavnom peh auto!bitanga_sa_otesa wrote: ↑15/04/2020 15:03 to da su rijesili spurom nema sanse ,jer je tu problem u rotirajucim dijelovima,a ne u tragu tockova .ako trese bez kocenja,nema veze s diskovima,dzabe si ih mijenjao .samo moze imati veze s felgama ili glavcinama /medjusobnom nalijeganju.
