nemam, ali planiram plagati c1 sada. uzmimo da imam i gdje je najlakse naci posaoAtego wrote:imaš li državni,koje kategorije?Hercegoviina wrote:
moze li se naci posao kao sofer?
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Hercegoviina
- Posts: 2861
- Joined: 14/02/2013 14:11
#26701 Re: Zeničani
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#26702 Re: Zeničani
bolje ti je onda pravac široki brijeg i dobiješ diplomu šofera umjesto da polažeš c1.ove brze pošte traže kurire,a ti 80% ovih kombija što se vozaju po Zenici možeš vozit sa b kat.al ' ne može te on zaposlit ko vozača ako nemaš državni.ako te već volan zanima,ništa bez državnog ne počinji.Hercegoviina wrote: nemam, ali planiram plagati c1 sada. uzmimo da imam i gdje je najlakse naci posao
- Hercegoviina
- Posts: 2861
- Joined: 14/02/2013 14:11
#26703 Re: Zeničani
znaci treba drzavni I za obicno dostavno auto? koliko to kosta I traje u sirokom?Atego wrote:bolje ti je onda pravac široki brijeg i dobiješ diplomu šofera umjesto da polažeš c1.ove brze pošte traže kurire,a ti 80% ovih kombija što se vozaju po Zenici možeš vozit sa b kat.al ' ne može te on zaposlit ko vozača ako nemaš državni.ako te već volan zanima,ništa bez državnog ne počinji.Hercegoviina wrote: nemam, ali planiram plagati c1 sada. uzmimo da imam i gdje je najlakse naci posao
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#26704 Re: Zeničani
po pravilu,da. a u širokom odvojiš jedan dan, daš 1600 KM,napišeš sastav o gabaritnim svijetlima i voilà šoferina siHercegoviina wrote: znaci treba drzavni I za obicno dostavno auto? koliko to kosta I traje u sirokom?
- Hercegoviina
- Posts: 2861
- Joined: 14/02/2013 14:11
#26705 Re: Zeničani
sta ti vozis? kolike su plate'Atego wrote:po pravilu,da. a u širokom odvojiš jedan dan, daš 1600 KM,napišeš sastav o gabaritnim svijetlima i voilà šoferina siHercegoviina wrote: znaci treba drzavni I za obicno dostavno auto? koliko to kosta I traje u sirokom?
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#26706 Re: Zeničani
ja sam već 3 mjeseca profesionalni irgetHercegoviina wrote: sta ti vozis? kolike su plate'
- Hercegoviina
- Posts: 2861
- Joined: 14/02/2013 14:11
#26707 Re: Zeničani
Malo je to.Atego wrote:ja sam već 3 mjeseca profesionalni irgetHercegoviina wrote: sta ti vozis? kolike su plate'a zadnje sam vozio kipera,6 dana u sedmici od 7 pa dok ne završim za 650 KM + obrok.
Kolike su plate u brzoj posti
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#26708 Re: Zeničani
za intime znam sigurno,a oni su kao najlošiji.kod njih ti je početna 425 + 150 KM topli.znači 675 km.valjda su ostali jači s platamaHercegoviina wrote: Malo je to.
Kolike su plate u brzoj posti
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38014
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#26709 Re: Zeničani
Prije 10 godina je meni lik iz DHL pokazao platnu listu...900KM ali su ga gonili samo tako 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#26710 Re: Zeničani
Nekad se u medjunarodnom transportu klepala dobra plata. Sada je sve to srednja zalost, pogotovo je najgore onima sto voze kombije,nemaju tahografe, pricao sa momcima koji su znali po preko 12 sati voziti iz cuga (doduse to je sve medjunarodni transport bio).
Trazi ti sad Vision doo vozace, znam.gazdu licno i garantujem za njegovo postenje.
Trazi ti sad Vision doo vozace, znam.gazdu licno i garantujem za njegovo postenje.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26711 Re: Zeničani
A znalo se uštinut i goriva iz kamiona
-
enkoo83
- Posts: 233
- Joined: 20/12/2013 16:31
#26712 Re: Zeničani
Jebo te malo je to bilo jod tebe atego ja vozim isto kamion dostava 3 dana vozim teren 3 dana idem u domaljevac po robu i imam vecu.Za vozacima je velika potraznja sto se tice C i E kategorije ali samo ko ima drzavnoHercegoviina wrote:Malo je to.Atego wrote:ja sam već 3 mjeseca profesionalni irgetHercegoviina wrote: sta ti vozis? kolike su plate'a zadnje sam vozio kipera,6 dana u sedmici od 7 pa dok ne završim za 650 KM + obrok.
Kolike su plate u brzoj posti
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#26714 Re: Zeničani
Almy traži šofere non stop. Ned'o Bog nikom'.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#26715 Re: Zeničani
Sve sami lopovi graditelji...kakavdanakneiskustvu wrote:http://zurnal.info/novost/21184/stanogr ... i-napadima
-
enkoo83
- Posts: 233
- Joined: 20/12/2013 16:31
#26716 Re: Zeničani
Mnogi traze ne samo almy.raja ide masovno u sloveniju raditi ko ima polozeno CiE sredi cod95 i pici za sloveniji netreba ni skola nit ista.zato i jest potraznja za soferimaKralj Tvrtko I. wrote:Almy traži šofere non stop. Ned'o Bog nikom'.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26717 Re: Zeničani
fakatphillie wrote:Jbt, vidi direktora Sarajevske Berze???
Ma treba bjezat odavde, podhitno.
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#26718 Re: Zeničani
znam da je malo,zato sam i batalio.a ja sam još dobar kakvih ima slučajeva.enkoo83 wrote: Jebo te malo je to bilo jod tebe atego ja vozim isto kamion dostava 3 dana vozim teren 3 dana idem u domaljevac po robu i imam vecu.Za vozacima je velika potraznja sto se tice C i E kategorije ali samo ko ima drzavno
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26719 Re: Zeničani
Vezano za ovu gradnju kod Drvenog mosta, kaže Nasiha srušili neke stepenice koje vode na sprat. Zbog čega je to urađeno, jedino ako su izlazile van okvira njenog zemljišta tj. bile u "tuđem"
U svakom slučaju, tu porodicu su oštetili za hiljade KM jer tu kuću nit će kome prodat a obzirom da je zaklanja zgrada, nije ugodno ni živjet tu
U svakom slučaju, tu porodicu su oštetili za hiljade KM jer tu kuću nit će kome prodat a obzirom da je zaklanja zgrada, nije ugodno ni živjet tu
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#26720 Re: Zeničani
Kabadahije.Throttle wrote:Vezano za ovu gradnju kod Drvenog mosta, kaže Nasiha srušili neke stepenice koje vode na sprat. Zbog čega je to urađeno, jedino ako su izlazile van okvira njenog zemljišta tj. bile u "tuđem"![]()
U svakom slučaju, tu porodicu su oštetili za hiljade KM jer tu kuću nit će kome prodat a obzirom da je zaklanja zgrada, nije ugodno ni živjet tu
Kralj Zenice "FK Prvi" je naručio saksije na drvenom mostu samo da bi skrenuo poglede s nove zgrade.
Da se svi pitaju "jesu li saksije trebale biti s vanjske strane ograde da ne smanje trotoar", "koliko će ovo izdržati da neko ne pokrade", "je li moglo jeftinije"... i dok sve to izdumaš, već si prešao most i sporna zgrada bez građevinske dozvole i bez urbanističke saglasnosti izašla iz vidokruga.
Kralj kabadahija
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26721 Re: Zeničani
ima li blokada,ovo oko poskupljenja goriva?
- Inteligencija
- Posts: 384
- Joined: 10/03/2018 11:28
#26722 Re: Zeničani
ima kruzni kod lamele i bulevar vec 15 minuta blokiranikakavdanakneiskustvu wrote:ima li blokada,ovo oko poskupljenja goriva?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26723 Re: Zeničani
gledam iz blatuse ,ne vidim kolone nikakve,pa zato pitam 
- Crni cvijet
- Posts: 184
- Joined: 16/11/2009 19:51
#26724 Re: Zeničani
Ma slabo, na ovom dijelu koji ja vidim stala dva ili tri auta a ostali im samo trube da se pomjere.Inteligencija wrote:ima kruzni kod lamele i bulevar vec 15 minuta blokiranikakavdanakneiskustvu wrote:ima li blokada,ovo oko poskupljenja goriva?
Kad se treba kukat da je preskupo mogu svi, kad treba nešto učiniti po tom pitanju - jok.
Vjerovatno kontaju "meni je nedjelja odo' ja izist i popit nuto ovijeh budaletina he he" a sutra opet "ne valja država, skupo gorivo bla bla" fuj
