hrdja joj je sudbina a huti dodatna oprema
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- tramvajtrojka
- Posts: 17048
- Joined: 27/04/2021 22:52
#26701 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#26702 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da gadjaju svapcke brodove sa vau vau. Bili bi rebeli. Freedom fajters i pobunjenici protiv globalizacije jeli tako
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26703 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
jasta bi, de zivota ti, hrabrise pa po civilima isto kosto se ovdje pucalo na nas
- B6Redhell
- Posts: 7816
- Joined: 25/12/2010 04:56
#26704 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma
Kakvim civilima
Kakvi bakraci.
Ne udaraju oni po nejači.
Samo ne kontas ti to izgleda
Kakvim civilima
Kakvi bakraci.
Ne udaraju oni po nejači.
Samo ne kontas ti to izgleda
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#26705 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ma jok, trgovacki brod je pun naoruzanja, krstarica ni razarac mu nisu ravni 
-
izvrsni direktor
- Posts: 14737
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#26706 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Amare sta si ba narucio?
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#26707 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ako nije Mazda benzinac, razočarao si cijeli forum nakon tvoje stogodišnje spike o istim 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26708 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Mazda 3 g165 homura u perla bijeloj boji 
-
izvrsni direktor
- Posts: 14737
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#26709 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma ako nije ona jebacka crvena ja mu halalit necu
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#26710 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sta god da je narucio neka je sretno
Ako nije Mazda, ne brini zaboravit ce se
Ako nije Mazda, ne brini zaboravit ce se
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26711 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Mene bi bilo stid sta drugo kupiti...
- skrbavi-admin
- Posts: 7116
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#26712 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
mene bi bilo stid onaj hakaret kupit
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26714 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Na nju su kukali da je osjetljiva. Najjaca boja na mazdama, kad je sunce opali sjaji se ko pasije mudo
- skrbavi-admin
- Posts: 7116
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#26715 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
vise ko crnacko al ajd
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26716 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nisam ekspert za muda 
- tramvajtrojka
- Posts: 17048
- Joined: 27/04/2021 22:52
#26717 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
kad iznenadi naciju i uzme Daciju stepway
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#26718 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ide korveta
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#26719 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
https://www.bmw.at/de/shop/ls/dp/VDC_Of ... f18d69de39
Pretplata za adaptivni ovjes
Hajde uzdignite svabe jos zivota vam, jebo vas svabo.
Pretplata za adaptivni ovjes
Hajde uzdignite svabe jos zivota vam, jebo vas svabo.
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#26720 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nema od ovog nista, pokusali su ovo za grijanje sjedista i sl. pa su odustalikravamuzara wrote: ↑29/12/2023 21:36 https://www.bmw.at/de/shop/ls/dp/VDC_Of ... f18d69de39
Pretplata za adaptivni ovjes![]()
Hajde uzdignite svabe jos zivota vam, jebo vas svabo.
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#26721 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Standardno švapcko ciganlučenje sa opremom, ništa neviđeno, jedino što se MB donekle izdvaja po pitanju toga.
Ali hajde, može se retroaktivno nešto i tu skontat, nešto kao dodatna zvučna izolacija na novoj Mazdi
Ali hajde, može se retroaktivno nešto i tu skontat, nešto kao dodatna zvučna izolacija na novoj Mazdi
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26722 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Joj ono nesto prigovara bmw-u a za mazdu od 120 000 KM mora kupiti dodatnu izolaciju od buke.. 
-
cccccc
- Posts: 342
- Joined: 11/04/2013 20:04
#26723 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jel zna neko da li su ovo neka veca ostecenja na autu bila?

I ovo u bosni vlasnik kaze da je u star line radio redovni servis. I servis ulja u mjenjacu


I ovo u bosni vlasnik kaze da je u star line radio redovni servis. I servis ulja u mjenjacu

Last edited by cccccc on 29/12/2023 22:13, edited 1 time in total.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14737
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#26725 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sreca nema kvacila na citrusu, da ti se ne prepoli papucicakonektovan wrote: ↑29/12/2023 21:56 Joj ono nesto prigovara bmw-u a za mazdu od 120 000 KM mora kupiti dodatnu izolaciju od buke..![]()
Ima i pretplata za asistent dugih svjetala, bolje sutite vi svabolizci.
