Trazis da te spoji sa sefom autobuskog saobracaja.
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Matijevic_Vlado
- Posts: 3491
- Joined: 03/10/2012 14:27
- Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#26653 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vozaci gradskih autobusa su posebna sorta krkana. Vise se voli uvalit sa stanice nego hljeba se najest, to je nevjerovatno. Nije mi se jednom desilo da ovako gusla iz Hotonja sa 10 auta iza njega, stane na Orahovom Brijegu (sredina K. Glave) gdje ga ne mozes obici jer je usko, vec je 20 auta iza njega, i tako nas maltretira do vrha Kobilje i nece da stane 10 sekundi da nas propusti nego samo nastavi nizbrdo. Svaka mu batinu vuce.
- muha_sa
- Posts: 140376
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#26654 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pošto cesto idem u Hotonj kad god autobus stane na toj stanici ja ga zaobidjem--što znaci da ima prostora osim ako se neko auto nije uvalilo na stanicuConcord wrote: ↑20/02/2020 13:14 Vozaci gradskih autobusa su posebna sorta krkana. Vise se voli uvalit sa stanice nego hljeba se najest, to je nevjerovatno. Nije mi se jednom desilo da ovako gusla iz Hotonja sa 10 auta iza njega, stane na Orahovom Brijegu (sredina K. Glave) gdje ga ne mozes obici jer je usko, vec je 20 auta iza njega, i tako nas maltretira do vrha Kobilje i nece da stane 10 sekundi da nas propusti nego samo nastavi nizbrdo. Svaka mu batinu vuce.
Osim toga-cesto vidim da vozac autobusa uredno da lijevi žmigavac da krece sa stanice al idioti po gasu i ne daju mu normalno izac iako bus ima PREDNOST kod ukljucenja
- xamp
- Posts: 1630
- Joined: 31/03/2010 18:43
#26655 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nista prednost gradski saobracaj? Zaboravila se ta lekcija?Concord wrote: ↑20/02/2020 13:14 Vozaci gradskih autobusa su posebna sorta krkana. Vise se voli uvalit sa stanice nego hljeba se najest, to je nevjerovatno. Nije mi se jednom desilo da ovako gusla iz Hotonja sa 10 auta iza njega, stane na Orahovom Brijegu (sredina K. Glave) gdje ga ne mozes obici jer je usko, vec je 20 auta iza njega, i tako nas maltretira do vrha Kobilje i nece da stane 10 sekundi da nas propusti nego samo nastavi nizbrdo. Svaka mu batinu vuce.
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26656 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Čini mi se da sam i ja neki dan imao to zadovoljstvo da vozim za dotičnim cijelih 25 km/h.
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26658 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To se kod nas lako riješi: otpoji se kontakt ka lampici i neće da svijetli.
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#26659 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Upravo jutros ta situacija kroz Lješevo. kamion i auto ispred ne puštaju autobus da se uključi, ja stanem i propustim. Ironija je u tome da smo ih brzo stigli, jer smo (u okviru ograničenja) vozili nekih 15-tak km/h brže od njih. I onda koči i tegli za njima.muha_sa wrote: ↑20/02/2020 13:38Pošto cesto idem u Hotonj kad god autobus stane na toj stanici ja ga zaobidjem--što znaci da ima prostora osim ako se neko auto nije uvalilo na stanicuConcord wrote: ↑20/02/2020 13:14 Vozaci gradskih autobusa su posebna sorta krkana. Vise se voli uvalit sa stanice nego hljeba se najest, to je nevjerovatno. Nije mi se jednom desilo da ovako gusla iz Hotonja sa 10 auta iza njega, stane na Orahovom Brijegu (sredina K. Glave) gdje ga ne mozes obici jer je usko, vec je 20 auta iza njega, i tako nas maltretira do vrha Kobilje i nece da stane 10 sekundi da nas propusti nego samo nastavi nizbrdo. Svaka mu batinu vuce.sad što onaj prvi iza busa ne smije zaobic nije do vozaca busa neg do tog koji ne umije procjenit može li il jok proc neg stoji i zaglavi
![]()
Osim toga-cesto vidim da vozac autobusa uredno da lijevi žmigavac da krece sa stanice al idioti po gasu i ne daju mu normalno izac iako bus ima PREDNOST kod ukljucenja
Znači, niti žure niti puštaju druge da normalno voze.
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26660 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Na Orahovom brijegu autobusi krenu tik prije nego daju žmigavac ne obazirući se na to da li neko prolazi pored, jako su bezobrazni po tom pitanju i dovode u opasnost neiskusne vozače.
- muha_sa
- Posts: 140376
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#26661 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Opreza nikad dosta--oni imaju prednost i tacka
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26662 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sve jasno, ali u skladu sa neadekvatnim položajem one stanice trebali bi biti malo oprezniji. Samo za boljitak svih nas, ništa drugo.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26665 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Uvijek, koliko god moze
Da moze duplo Isao bi
Da moze duplo Isao bi
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26666 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Što nisi obrtomjer uslikao, jes' ga to u crveno potjerao 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26667 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Samo je u hr na nizbrdici Isao u crveno i do zadnjeg broja na satu 
-
BadBoy
- Posts: 9606
- Joined: 01/11/2005 21:55
#26668 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Najlicemjernija tema na cijelom Klix forumu...
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26669 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Na lomacu s njim 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26670 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
stipu bedboja 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26671 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Odoh traziti sliku dže ga tjeram trista
Joj soma hljebe
Joj soma hljebe
-
BadBoy
- Posts: 9606
- Joined: 01/11/2005 21:55
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26673 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja postujem, ti nemas pojma gdje je slikano, manet 
-
BadBoy
- Posts: 9606
- Joined: 01/11/2005 21:55
#26674 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Haha uvijek ista priča od forumskih drajvera. Ajd lamse
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26675 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kao i uvijek ista prica od forumskih pametologa i pravnika 

