Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3491
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#26651 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Matijevic_Vlado »

zigson wrote: 20/02/2020 10:43 Moj airbag je kriv zbog autobusa :lol:

Zvao sam grasovu centralu kazu ne znaju kome da se obratim

Ali @Optimist mudro ne slika sat nego samo iznad :lol:
Trazis da te spoji sa sefom autobuskog saobracaja.
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#26652 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

Throttle wrote: 20/02/2020 10:48 Ne smije covjeku gorit lampica a da ga ne isprozivaju po forumu. Umjesto da pohvale da lampica radi, da nije crkla :lol:
Umjesto da se ponude da naprave :lol:

@nivla molim te procitaj temu, raspravili smo vec o ovome :lol:
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#26653 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Concord »

Vozaci gradskih autobusa su posebna sorta krkana. Vise se voli uvalit sa stanice nego hljeba se najest, to je nevjerovatno. Nije mi se jednom desilo da ovako gusla iz Hotonja sa 10 auta iza njega, stane na Orahovom Brijegu (sredina K. Glave) gdje ga ne mozes obici jer je usko, vec je 20 auta iza njega, i tako nas maltretira do vrha Kobilje i nece da stane 10 sekundi da nas propusti nego samo nastavi nizbrdo. Svaka mu batinu vuce.
User avatar
muha_sa
Posts: 140376
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#26654 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Concord wrote: 20/02/2020 13:14 Vozaci gradskih autobusa su posebna sorta krkana. Vise se voli uvalit sa stanice nego hljeba se najest, to je nevjerovatno. Nije mi se jednom desilo da ovako gusla iz Hotonja sa 10 auta iza njega, stane na Orahovom Brijegu (sredina K. Glave) gdje ga ne mozes obici jer je usko, vec je 20 auta iza njega, i tako nas maltretira do vrha Kobilje i nece da stane 10 sekundi da nas propusti nego samo nastavi nizbrdo. Svaka mu batinu vuce.
Pošto cesto idem u Hotonj kad god autobus stane na toj stanici ja ga zaobidjem--što znaci da ima prostora osim ako se neko auto nije uvalilo na stanicu :-) sad što onaj prvi iza busa ne smije zaobic nije do vozaca busa neg do tog koji ne umije procjenit može li il jok proc neg stoji i zaglavi :D
Osim toga-cesto vidim da vozac autobusa uredno da lijevi žmigavac da krece sa stanice al idioti po gasu i ne daju mu normalno izac iako bus ima PREDNOST kod ukljucenja
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#26655 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by xamp »

Concord wrote: 20/02/2020 13:14 Vozaci gradskih autobusa su posebna sorta krkana. Vise se voli uvalit sa stanice nego hljeba se najest, to je nevjerovatno. Nije mi se jednom desilo da ovako gusla iz Hotonja sa 10 auta iza njega, stane na Orahovom Brijegu (sredina K. Glave) gdje ga ne mozes obici jer je usko, vec je 20 auta iza njega, i tako nas maltretira do vrha Kobilje i nece da stane 10 sekundi da nas propusti nego samo nastavi nizbrdo. Svaka mu batinu vuce.
Nista prednost gradski saobracaj? Zaboravila se ta lekcija?
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#26656 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Optimist wrote: 20/02/2020 07:52
Laplace wrote: 11/02/2020 15:25
Da li to svijetli lampica od pojasa?
Jutros isti autobus na istom mjestu, ide istom brzinom. Sto ce reci da se danima vozi neispravan.
Formirao je kolonu do petlje!

Image
Čini mi se da sam i ja neki dan imao to zadovoljstvo da vozim za dotičnim cijelih 25 km/h.
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#26657 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

amar1994 wrote: 18/02/2020 17:36 znak na lijevoj strani je cist idiotizam jer nema svrhu i tu vozim 130 uvijek lijevom,osim ako neko nema iza :-)
Idiotizam jeste, nepotreban jeste, ali šta zna kamera šta je idiotizam. Ili presretač. Upravo na takvim ograničenjima i hvataju narod.
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#26658 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Matijevic_Vlado wrote: 20/02/2020 11:00
zigson wrote: 20/02/2020 10:43 Moj airbag je kriv zbog autobusa :lol:

Zvao sam grasovu centralu kazu ne znaju kome da se obratim

Ali @Optimist mudro ne slika sat nego samo iznad :lol:
Trazis da te spoji sa sefom autobuskog saobracaja.
To se kod nas lako riješi: otpoji se kontakt ka lampici i neće da svijetli. :D
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#26659 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

muha_sa wrote: 20/02/2020 13:38
Concord wrote: 20/02/2020 13:14 Vozaci gradskih autobusa su posebna sorta krkana. Vise se voli uvalit sa stanice nego hljeba se najest, to je nevjerovatno. Nije mi se jednom desilo da ovako gusla iz Hotonja sa 10 auta iza njega, stane na Orahovom Brijegu (sredina K. Glave) gdje ga ne mozes obici jer je usko, vec je 20 auta iza njega, i tako nas maltretira do vrha Kobilje i nece da stane 10 sekundi da nas propusti nego samo nastavi nizbrdo. Svaka mu batinu vuce.
Pošto cesto idem u Hotonj kad god autobus stane na toj stanici ja ga zaobidjem--što znaci da ima prostora osim ako se neko auto nije uvalilo na stanicu :-) sad što onaj prvi iza busa ne smije zaobic nije do vozaca busa neg do tog koji ne umije procjenit može li il jok proc neg stoji i zaglavi :D
Osim toga-cesto vidim da vozac autobusa uredno da lijevi žmigavac da krece sa stanice al idioti po gasu i ne daju mu normalno izac iako bus ima PREDNOST kod ukljucenja
Upravo jutros ta situacija kroz Lješevo. kamion i auto ispred ne puštaju autobus da se uključi, ja stanem i propustim. Ironija je u tome da smo ih brzo stigli, jer smo (u okviru ograničenja) vozili nekih 15-tak km/h brže od njih. I onda koči i tegli za njima.

Znači, niti žure niti puštaju druge da normalno voze.
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26660 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Na Orahovom brijegu autobusi krenu tik prije nego daju žmigavac ne obazirući se na to da li neko prolazi pored, jako su bezobrazni po tom pitanju i dovode u opasnost neiskusne vozače.
User avatar
muha_sa
Posts: 140376
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#26661 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

suit_up wrote: 20/02/2020 14:35 Na Orahovom brijegu autobusi krenu tik prije nego daju žmigavac ne obazirući se na to da li neko prolazi pored, jako su bezobrazni po tom pitanju i dovode u opasnost neiskusne vozače.
Opreza nikad dosta--oni imaju prednost i tacka :D sad što ih ima koji misle da ako ukljuce žmigavac da ce više goriva potrošit ništa novo :-) vecina vozaca u Sarajevu ne koristi žmigavac--treba sijalice cuvat :lol:
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26662 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Sve jasno, ali u skladu sa neadekvatnim položajem one stanice trebali bi biti malo oprezniji. Samo za boljitak svih nas, ništa drugo.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26663 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Optimist wrote: 19/02/2020 12:37 Jel te sasio sa 160? :D
Ispravka krivih navoda :mrgreen:

Image
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#26664 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

Bakir1 wrote: 20/02/2020 18:48
Optimist wrote: 19/02/2020 12:37 Jel te sasio sa 160? :D
Ispravka krivih navoda :mrgreen:

Image
Krkaj roki :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26665 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Uvijek, koliko god moze :mrgreen:
Da moze duplo Isao bi :D
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26666 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Što nisi obrtomjer uslikao, jes' ga to u crveno potjerao :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26667 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Samo je u hr na nizbrdici Isao u crveno i do zadnjeg broja na satu :mrgreen:
BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#26668 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Najlicemjernija tema na cijelom Klix forumu...
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26669 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Na lomacu s njim :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26670 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

stipu bedboja :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26671 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Odoh traziti sliku dže ga tjeram trista :lol:
Joj soma hljebe :lol:
BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#26672 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Bakir1 wrote: 20/02/2020 20:00 Na lomacu s njim :lol:
Pa jel treba poštovati zakon ili ne?
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26673 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Ja postujem, ti nemas pojma gdje je slikano, manet :lol:
BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#26674 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Haha uvijek ista priča od forumskih drajvera. Ajd lamse
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26675 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

kao i uvijek ista prica od forumskih pametologa i pravnika :D
Post Reply