Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
dajdza-ze
Posts: 360
Joined: 23/10/2012 12:48

#26601 Re: Zeničani

Post by dajdza-ze »

Pozz. Zna li neko majstora za bicikla a da nije onaj stari iz blatuse? :run:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#26602 Re: Zeničani

Post by phillie »

Pro Bike (Radakovo-Klopce) radi servis
mad mike
Posts: 374
Joined: 06/08/2011 16:19

#26603 Re: Zeničani

Post by mad mike »

Gdje se u Zenici mogu kupiti novi instrumenti? Znam da je prije bio Vivaldi, je li jos radi?
ze_cyclist
Posts: 51
Joined: 03/01/2018 13:28

#26604 Re: Zeničani

Post by ze_cyclist »

dajdza-ze wrote:Pozz. Zna li neko majstora za bicikla a da nije onaj stari iz blatuse? :run:
Šta trebaš raditi na bajku? "Obični" servis ili nešto ozbiljnije tipa servis viljuške?
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#26605 Re: Zeničani

Post by notsure »

ze_cyclist wrote:Šta je sporno sa trasom autoputa kroz Nemilu? Zašto se mještani bune?
Ne bune se svi.
Oni koji su imali kuće i zemlju uz M17, kuda bi trebao proći VC, su već dogovorili eksproprijaciju, begenisali stanove u Zenici i čekaju isplatu da se ispale u grad.
Oni koji su malo dalje od ceste, bune se jer nisu omastili brke, i kao "VC će im popoloviti Nemilu" i moraće iz lijeve u desnu Nemilu ići podvožnjakom. Kako je Nemila već sad popolovljena i odavno idu podvožnjakom, nema drugog objašnjenja osim ljubomore što su se samo neki okoristili.

http://www.federalna.ba/bhs/vijest/2386 ... a-22052018
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#26606 Re: Zeničani

Post by notsure »

mad mike wrote:Gdje se u Zenici mogu kupiti novi instrumenti? Znam da je prije bio Vivaldi, je li jos radi?
Nigdje. Odavno ne radi.
Ostaje ti ili FIS Vitez ili Sarajevo, Mostar, OLX,...
Ima samo sintEsajzera kod Kineza ako na te instrumente misliš ;)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#26607 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

je li se od nedavno i racuni telemacha mogu bez provizije plaćati na onim zajednickim naplatnim mjestima,gdje se mogu platiti grijanje,alba,voda?
User avatar
Crni cvijet
Posts: 184
Joined: 16/11/2009 19:51

#26608 Re: Zeničani

Post by Crni cvijet »

kakavdanakneiskustvu wrote:je li se od nedavno i racuni telemacha mogu bez provizije plaćati na onim zajednickim naplatnim mjestima,gdje se mogu platiti grijanje,alba,voda?
Znam da može na Staroj pijaci.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#26609 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Crni cvijet wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:je li se od nedavno i racuni telemacha mogu bez provizije plaćati na onim zajednickim naplatnim mjestima,gdje se mogu platiti grijanje,alba,voda?
Znam da može na Staroj pijaci.
gdje na staroj pijaci?
User avatar
Crni cvijet
Posts: 184
Joined: 16/11/2009 19:51

#26610 Re: Zeničani

Post by Crni cvijet »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Crni cvijet wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:je li se od nedavno i racuni telemacha mogu bez provizije plaćati na onim zajednickim naplatnim mjestima,gdje se mogu platiti grijanje,alba,voda?
Znam da može na Staroj pijaci.
gdje na staroj pijaci?
https://www.zenit.ba/gradjanima-zenice- ... no-mjesto/
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#26611 Re: Zeničani

Post by phillie »

Moze al cini mi se samo na staroj pijaci (gdje Admiral bio). Mada i tamo je poseban salter za Telemach.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#26612 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

hvala
User avatar
dajdza-ze
Posts: 360
Joined: 23/10/2012 12:48

#26613 Re: Zeničani

Post by dajdza-ze »

ze_cyclist wrote:
dajdza-ze wrote:Pozz. Zna li neko majstora za bicikla a da nije onaj stari iz blatuse? :run:
Šta trebaš raditi na bajku? "Obični" servis ili nešto ozbiljnije tipa servis viljuške?
Ma nesto mi skljoca kad okrecem pedale. Mislim da je neki lezaj. I imao bi jos poneku sitnicu nista opasno.
ze_cyclist
Posts: 51
Joined: 03/01/2018 13:28

#26614 Re: Zeničani

Post by ze_cyclist »

dajdza-ze wrote:
ze_cyclist wrote:
dajdza-ze wrote:Pozz. Zna li neko majstora za bicikla a da nije onaj stari iz blatuse? :run:
Šta trebaš raditi na bajku? "Obični" servis ili nešto ozbiljnije tipa servis viljuške?
Ma nesto mi skljoca kad okrecem pedale. Mislim da je neki lezaj. I imao bi jos poneku sitnicu nista opasno.
pp
User avatar
dajdza-ze
Posts: 360
Joined: 23/10/2012 12:48

#26615 Re: Zeničani

Post by dajdza-ze »

Hvala
User avatar
Inteligencija
Posts: 384
Joined: 10/03/2018 11:28

#26616 Re: Zeničani

Post by Inteligencija »

Image
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#26617 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Inteligencija wrote:Image
Lijepo :thumbup: samo do kada.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26618 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Danas bas prolazim i kontam, do kad li ce ljudi gledat nesto lijepo prije nego sto uniste
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#26619 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

veceras ce pola nestati
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#26620 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Warashii wrote:
Inteligencija wrote:Image
Lijepo :thumbup: samo do kada.
konacno i od fude nesto
pa makar cvijece
:thumbup:
User avatar
Inteligencija
Posts: 384
Joined: 10/03/2018 11:28

#26621 Re: Zeničani

Post by Inteligencija »

“Klupama za sjedenje i cvijećem smo uljepšali Drveni most, a ovih dana ćemo to uraditi i s mostom kod Lamele. Na mostovima koji imaju rasvjetu postavit ćemo LED osvjetljenje u boji i time ćemo dobiti jednu zaista finu sliku Zenice. Sve ovo su male investicije, koje ne iziskuju kreditna zaduženja, ne koštaju mnogo i ja sam ih realizirao iz ušteda koje sam napravio”, kazao je Kasumović

Opa i led u bojama na pjesackim mostovima, kao da se blize Izbori.. :D

Kamo srece da su svakih 6 mjeseci
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#26622 Re: Zeničani

Post by Bobi »

kakavdanakneiskustvu wrote:veceras ce pola nestati
.. a pojavit će se u subotu na buvljaku :mrgreen: .
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#26623 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Bobi wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:veceras ce pola nestati
.. a pojavit će se u subotu na buvljaku :mrgreen: .
:thumbup:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#26624 Re: Zeničani

Post by Norm »

Throttle wrote:Danas bas prolazim i kontam, do kad li ce ljudi gledat nesto lijepo prije nego sto uniste
...ne unistavaju ljudi nego neljudi, a ljudi sute i nista ne poduzimaju...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26625 Re: Zeničani

Post by Throttle »

:thumbup:
Post Reply