Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Otkako su raščistili plato pred uglovnicom, okolne ulice, trotoari i livade su krcati autima, a halal parking Sultana Ahmeda zjapi prazan.
Marka ko tepsija.
Danas lik ostavio uščuvan auto kod kontejnera, a mogao se još koristiti, jazuk ovakav auto bacat.
Sad ga komšije zatrpavaju kesama sa smećem jer ne mogu prići kontejneru.
...meni samo nije jasno da i dalje za ove i ovakve stvari krivimo samo vlast???
A za kese
A suvlasnik je jedan od rijetkih gazdi koji obavi ujutro sve poslove sa kravatom, pa onda iz auta od 100.000 pravac mjesalica sa radnicima. Sto jest, ja nisam vjerovao dok ocima nisam vidio, i to na dvije gradjevine tako, zaista za pohvalu. Dok druge takve gazde ispijaju kafice i cooliraju u cp diemu
Sad ima i druga strana medalje, kako cujem dosta muljaze je bilo oko papira , dokumentacije i to...
Otkako su raščistili plato pred uglovnicom, okolne ulice, trotoari i livade su krcati autima, a halal parking Sultana Ahmeda zjapi prazan.
Marka ko tepsija.
Danas lik ostavio uščuvan auto kod kontejnera, a mogao se još koristiti, jazuk ovakav auto bacat.
Sad ga komšije zatrpavaju kesama sa smećem jer ne mogu prići kontejneru.
koje moćna slika.kulturan šuk.bolje ovako neg nekom je**vat mater dok se provlačiš do kontejnera.nadam se da ih je još slijedilo ovaj primjer
clio_dci120 wrote:Kamen, nije skaljina kako se pricalo.
A suvlasnik je jedan od rijetkih gazdi koji obavi ujutro sve poslove sa kravatom, pa onda iz auta od 100.000 pravac mjesalica sa radnicima. Sto jest, ja nisam vjerovao dok ocima nisam vidio, i to na dvije gradjevine tako, zaista za pohvalu. Dok druge takve gazde ispijaju kafice i cooliraju u cp diemu
Sad ima i druga strana medalje, kako cujem dosta muljaze je bilo oko papira , dokumentacije i to...
nije zgrada...bar ne citava
al je zemlja i projekat njegov
clio_dci120 wrote:Kamen, nije skaljina kako se pricalo.
A suvlasnik je jedan od rijetkih gazdi koji obavi ujutro sve poslove sa kravatom, pa onda iz auta od 100.000 pravac mjesalica sa radnicima. Sto jest, ja nisam vjerovao dok ocima nisam vidio, i to na dvije gradjevine tako, zaista za pohvalu. Dok druge takve gazde ispijaju kafice i cooliraju u cp diemu
Sad ima i druga strana medalje, kako cujem dosta muljaze je bilo oko papira , dokumentacije i to...
Sad ce reci ljudi: "Ha ja, zao mu platiti dvojicu radnika, vec on se uteze i upreze, umjesto ko gospodin da sjedi i pije kafu. Kokuz. "
...sve je Oto dogovor...suvlasnici/koncesionari ce biti 'poznati privrednici' iz BiH...a nooroodu do lakta kako je i navik'o... sad ce izbori, rezultati ce pokazati da li se vecina slaze...
_BataZiv_0809 wrote:Ne nasjedajte na senzacionalisticke naslove. Sta je tacno problem je li iko uspio skontati ovaj pamflet napisan u ministarstvu?
da li bi bio ljubazan jer stvarno ne razumijem tematiku da pojasnis postoji li mogucnost da oduzmu ta nasa ljetovalista..
Morao bih prvo detaljno procitati zakon, ali na prvu vidim da se gadjaju pretpostavkama.
Kae vako:
Član 71. zakona kaže da Republika Hrvatska nekretnine na koje se odnosi Uredba o zabrani raspolaganja nekretninama na teritoriji Republike Hrvatske može dati u zakup na određeno vrijeme, po provedenom javnom konkursu, do sklapanja međunarodnog ugovora kojim će se razriješiti imovinskopravni odnosi na tim nekretninama ili do donošenja odluke o izuzimanju od zabrane raspolaganja.
Ovo prakticno znaci da Hrvatska npr. moze dati Duće pod zakup dok mu se imovinsko pravni status ne rijesi konacno, tj. dok se Zenica napokon ne upise kao titular vlasnistva. A to ce biti prije ili kasnije.
Eh sad, otkud njima pretpostavka da ce taj neko ko bi uzeo Duće pod zakup imati prednost nad Zenicom, to samo ptice znaju.
3D printer u BiH po prvi put iskorišten u medicinske svrhe, i to u Zenici.
Momak Ibrahim Lužić doživio je nezgodu pri radu gdje mu je otkinut veći dio lobanje. Zajedničkim radom njegovih ljekara i predavača na Mašinskom fakultetu mladog prof. Denisa Spahića sa svojim timom, na osnovu CT i MRI snimaka lobanje kreiran je 3D model čitave lobanje, a zatim i nadomješten dio kojeg nema. Taj dio se na kraju čitavog procesa isprintao i poslužio je kao implant.
Sad se Ibrahim, kao što reče na početku video priloga, može rahat oženit'.
Eto, sve se zna...a dijasporci znaju i kome se sve moze prijaviti u Svicarskoj...sa slikama...neko je nekad haman pisao i o tome i da ga bez obzira na to gdje je uslikan kazna ocekuje u mjestu gdje mu je adresa...a mozda i ne vrijedi za sranja napravljena u BiH???
kakavdanakneiskustvu wrote:mislim da je smijesno ocekivati da neko dobije kaznu u svicarskoj za ostavljanje smeca koje je uradio u nasoj drzavi
cak i ako je 'Svicarac'? ma neko je to nekad spominjao kao uslikan dijasporac kako pravi sranja i prijavljen u zemlji iz koje dolazi...a ostarilo se yebi ga ne mogu se tacno sjetiti...
Znam da sam optimista ali svi vise vole ovu zemlju od nas ovdje a svake godine se iznenadim sta rade kada dodju iz arbajta...i onda moje dijete treba da cisti sa skolom u okviru akcije proljetno ciscenje grooda...