Federalna televizija

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2651 Re: Federalna televizija

Post by It_is_a_Leclerc »

Dosta više isfucanih titoista i partijaca poput Duške Jurišić.
Duška "titoist" ?! Ti ovo ozbiljno ? :-)
User avatar
scooby_dooby_doo
Posts: 649
Joined: 18/01/2013 14:23
Location: Babin potok.

#2652 Re: Federalna televizija

Post by scooby_dooby_doo »

i naravo "kod amidze idriza" po 7318 put samo na ftv :-)
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#2653 Re: Federalna televizija

Post by dustaban »

scooby_dooby_doo wrote:i naravo "kod amidze idriza" po 7318 put samo na ftv :-)
Izgleda da mi je promaklo par emitovanja, ja sam ga gledao samo 7300 puta.
I jos bih mogao!
:mrgreen:
User avatar
Dactyl
Posts: 68
Joined: 04/12/2010 15:53
Location: Vandals' Kingdom

#2654 Re: Federalna televizija

Post by Dactyl »

Maloprije oko 21:57 vremenska prognoza na FTV-u, ko je ona boginja? :D
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2655 Re: Federalna televizija

Post by karanana »

evo pogledo sam. masa zemanic. nije losa, malo ima prejebacku facu sto se mene tice, ali u svakom slucaju solidno. mjenjaju ih na vremenskoj ko na traci. a vecinom su dobre, a naravno nemaju veze s vezom o meteorologiji. mozda su kakve pripravnice sa zurnalisitike.
User avatar
Dactyl
Posts: 68
Joined: 04/12/2010 15:53
Location: Vandals' Kingdom

#2656 Re: Federalna televizija

Post by Dactyl »

Trebala je kakva lakša tranzicija iz plavog (meni se čini da je plavka bila sinoć) u crno, zavrtje se čovjeku u glavi. A svaka čast za ovu novu, toliko seksipila ispod debelog sloja odjeće je za pohvalu.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#2657 Re: Federalna televizija

Post by Mustang1 »

Na Telemach sam presao pocetkom godine .. Evo mi dosla na vrata neka zena kaze da moram platiti 7.5 KM za 6. i 7. mjesec .. Ja nisam htio kaze hajde bar za 7. mjesec da budes duzan za 6. .. Ma necu reko dodji kasnije .. Samo da je se rijesim .. Jel to prevara ili se treba platiti ?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2658 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

Mustang1 wrote:Na Telemach sam presao pocetkom godine .. Evo mi dosla na vrata neka zena kaze da moram platiti 7.5 KM za 6. i 7. mjesec .. Ja nisam htio kaze hajde bar za 7. mjesec da budes duzan za 6. .. Ma necu reko dodji kasnije .. Samo da je se rijesim .. Jel to prevara ili se treba platiti ?


po zakonu bi trebalo plaćati tu taksu
User avatar
starii
Posts: 3388
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#2659 Re: Federalna televizija

Post by starii »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Mustang1 wrote:Na Telemach sam presao pocetkom godine .. Evo mi dosla na vrata neka zena kaze da moram platiti 7.5 KM za 6. i 7. mjesec .. Ja nisam htio kaze hajde bar za 7. mjesec da budes duzan za 6. .. Ma necu reko dodji kasnije .. Samo da je se rijesim .. Jel to prevara ili se treba platiti ?


po zakonu bi trebalo plaćati tu taksu
pocela je akcija opet idu od vrata do vrata i skupljaju pretplatu...helem ja ne otvaram vrata iza 17h pogotovo vikendom :)
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#2660 Re: Federalna televizija

Post by mk ultra »

Image

:skoljka:
treba ovo zatvoriti da se ne brukaju vise ... o kvaliteti slike ne bih da pisem ... snimci izgledaju kao iz 1985te
lik5
Posts: 176
Joined: 19/04/2013 12:10

#2661 Re: Federalna televizija

Post by lik5 »

ma ftv i bht su nastale iz nekadasnjeg tvsa koja je i u bivsoj jugi imala los program,uglavnom je tad vise davala emisije sa tvbg i tvzg.jedino sto je valjalo na tvsa je noc i dan emisija u kojoj su se moglo pogledat mnoge hit serije,i malo djeciji program im je valjo.ostalo su sve davali sa drugih tv stanica iz juge.
User avatar
fortaleza
Posts: 6180
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#2662 Re: Federalna televizija

Post by fortaleza »

U Hrvatskoj bi ovakav javni servis bio ili zatvoren ili bi bio prinuđen mijenjati svoju programsku shemu po zakonu, vjerojatnije ovo drugo. FTV pada već na prvoj stavci, u prime timeu mora biti zastupljen sadržaj iz vlastite domaće produkcije, a koliko vidim takvoga nema ni za cijeli dan emitiranja. :-)

Ovakvi mediji ovdje opstaju zbog nakaradnog bezakonja, kao i ostale komercijalne televizije, npr. Pink BH koji samo reciklira farme i ostale zaglupljujuće realitije iz Srbije. Mitrović je slično pokušao u Sloveniji i Makedoniji i ubrzo je propao tamo jer postoji kakav takav zakon koji jasno definira tv kanale.

FTV-u ovo prolazi, al da se radi posao kako treba u intitucijama vidjeli kako bi se odjednom našao novac za tv program i ulaganje u opremu javnih emitera, a ovako tko živ tko mrtav.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51166
Joined: 29/06/2011 23:39

#2663 Re: Federalna televizija

Post by dječak sa šibicama »

Sinoc redom najava za "Prkosnu deltu", "Mirko i Slavko", "Bata brani u Sarajevu" :lol:

Pa ocajni su... a tek novinari... "Siroki je poveo golom tog i tog, isprve je opucao..."... isprve :-)

Jedino sto im vrijedi, ali samo vizualno, je onih par voditeljica vremenske prognoze. Jel zna neko imena?

Dikcija im je ocajna, ali ko ih jos slusa :D
elk
Posts: 3148
Joined: 14/08/2006 12:03

#2664 Re: Federalna televizija

Post by elk »

najgora tv u bih
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2665 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Dati u Dnevniku In Memoriam Smiljku Šagolju je isto ko to uraditi Risti Đogi i nek je na sramotu uredništvu FTV ovakve stvari :shock:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2666 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

StupskaBitanga wrote:Dati u Dnevniku In Memoriam Smiljku Šagolju je isto ko to uraditi Risti Đogi i nek je na sramotu uredništvu FTV ovakve stvari :shock:
:thumbup:

Fakat. Ova teljevizija svakim danom tone li tone.

btw kad god upalim ono Asi. :D
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2667 Re: Federalna televizija

Post by karanana »

cuj dali mu im memoriam?! odron. odron. odron. i pored toga sto je to i televizija hrvatskog naroda.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2668 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

karanana wrote:cuj dali mu im memoriam?! odron. odron. odron. i pored toga sto je to i televizija hrvatskog naroda.
Svaki iole normalan čovjek prije svega bi burno reagovao a da ne govorim da bi urednik dobio OTKAZ da postoji adekvatno rukovodstvo. Gledajući u globalu obzirom da na programima FTV gledamo 54578 repriza istog sadržaja evidentno je da rukovodstvo ne postoji
montypython2000
Posts: 185
Joined: 14/12/2012 09:55

#2669 Re: Federalna televizija

Post by montypython2000 »

Nisam vjerovao svojim usima kad sam cuo, Ftv objavila in memoriam Sagolju kao da je zasluzni gradjanin. U drugim medijima govore o ratnohusckom novinarstvu najgore vrste, sluganstvu bilo kojem rezimu na vlasti, propagandi uporedivom sa Gebelsovom a na Ftv ni slova. Doduse nije ni neko iznenadjenje, znajuci da se radi o najgoroj tv na svijetu. Dok je na BBCju strogo pravilo da nema komentara samo vijesti tj cinjenice na Ftv nema cinjenica samo komentari. Tako vkv limari predlazu makroekonomske mjere, frizerke analiziraju vanjsku politiku a svaka susa moze dati svoje misljenje o bilo cemu. Cak su, tipicno i u naslovu clanka na federalna ba napisali Sakolj umjesto Sagolj. FTV treba ukinuti a o spomenutoj individui i njegovom "novinarstvu" ko ne zna nek pogleda na You tube.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2670 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

evo nek urednici ftv malo procitaju ko je on
http://media.ba/bs/vijesti-i-dogadaji-v ... g-su-mnogi
a portal federalna.ba imao je jedan pozitivni period pocetkom ove godine ali odlaskom pojedinih ljudi to je palo na dno
Montana1
Posts: 352
Joined: 03/07/2012 14:09
Location: SA-X

#2671 Re: Federalna televizija

Post by Montana1 »

postoji li nacin da se ne placa pretplata, draze mi je zapalit onaj cener nego njima dati :evil:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#2672 Re: Federalna televizija

Post by Herr Flick »

Montana1 wrote:postoji li nacin da se ne placa pretplata, draze mi je zapalit onaj cener nego njima dati :evil:
Ti placas pretplatu za posjedovanje tv prijemnika a ne zato sto gledas ftv
Montana1
Posts: 352
Joined: 03/07/2012 14:09
Location: SA-X

#2673 Re: Federalna televizija

Post by Montana1 »

Herr Flick wrote:
Montana1 wrote:postoji li nacin da se ne placa pretplata, draze mi je zapalit onaj cener nego njima dati :evil:
Ti placas pretplatu za posjedovanje tv prijemnika a ne zato sto gledas ftv
dobro si, ipak ta lova zavrsi u pravim rukama cim nam je program ovako dobar :run:
User avatar
jasko_ba
Posts: 8472
Joined: 13/11/2006 17:47

#2674 Re: Federalna televizija

Post by jasko_ba »

Na FTV-u, Valter brani Sarajevo!!!!!
Ekskluzivno! :lol:
Dodice, ukini makar ovo :kiss:
User avatar
branimir stulic
Posts: 904
Joined: 07/03/2007 16:37
Location: sarajevo

#2675 Re: Federalna televizija

Post by branimir stulic »

Ovaj film mi je pravo poznat.... da nije ovo... ma nije....
Post Reply