Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2651 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

sta se desava sa bad company 2 ping mi je oko 100, al laga nenormalno, evo 5 dana vec i to na svakom serveru
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2652 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »


jedna od ludjih igara
User avatar
hamalalija
Posts: 339
Joined: 16/03/2012 08:59

#2653 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by hamalalija »

neka mi neko na PP posalje od koga da skinem max 3
skidao sam od extremezonea ali kada sam poceo citati kako instalirati bilo mi pravo mrsko
milion nekih zajebancija
pa eto ako ima koji ono instal samo na klik, bez bilo kakvih akrtivacija i dekativacija da mi javi
hvala
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2654 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

hamalalija wrote:neka mi neko na PP posalje od koga da skinem max 3
skidao sam od extremezonea ali kada sam poceo citati kako instalirati bilo mi pravo mrsko
milion nekih zajebancija
pa eto ako ima koji ono instal samo na klik, bez bilo kakvih akrtivacija i dekativacija da mi javi
hvala
uzmes bilo koji drugi sa piratebay, REvolt, reloaded
ja sam skinuo verziju od 10 giga i radi bez problema
Last edited by Bosnian Dragon on 12/06/2012 15:08, edited 1 time in total.
User avatar
hamalalija
Posts: 339
Joined: 16/03/2012 08:59

#2655 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by hamalalija »

Bosnian Dragon wrote:
hamalalija wrote:neka mi neko na PP posalje od koga da skinem max 3
skidao sam od extremezonea ali kada sam poceo citati kako instalirati bilo mi pravo mrsko
milion nekih zajebancija
pa eto ako ima koji ono instal samo na klik, bez bilo kakvih akrtivacija i dekativacija da mi javi
hvala
uzmes bilo koji drugi sa piratebay, REvolt, reloaded
Hvala :thumbup:
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2656 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

max payne 3 220kbs download :kravata:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2657 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#2658 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DON_eARL »

Quaresma wrote:220kbs download :kravata:
Jesi zaboravio neki broj ili se stvarno ponosiš tom brzinom? :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52665
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2659 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

:D
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2660 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

DON_eARL wrote:
Quaresma wrote:220kbs download :kravata:
Jesi zaboravio neki broj ili se stvarno ponosiš tom brzinom? :D
ova je davno prevazidjena :D, mozda je mislio 2200 :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52665
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2661 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

uh... kad se sjetim 30 kbps na europronetu... uh, uh :D
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2662 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

pomagajte ljudi, evo 6 dana imam ogroman lag na svakom serveru u bad company 2 nemoguce igrati, ne vjerujem da je do moje konekcije jer sve ostalo radi, skidam torente max brzinom a i ping mi je kad odem na speedtest.net oko 35 ms uvijek, a na battlefield cak i kad mi je ping 100 opet laga nenormalno.... sta bi moglo biti uzrok jer sam do prije 6 dana nikad nisma imao problema sa lagom u godinu dana kako igram.
Posebno laga kad vozim neko vozilo, inace je malo manje....
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2663 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by neo7 »

Koji je net i gdje su ti smjesteni serveri ?
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2664 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

DON_eARL wrote:
Quaresma wrote:220kbs download :kravata:
Jesi zaboravio neki broj ili se stvarno ponosiš tom brzinom? :D
Pa net mi je od 2mbs a mp3 skidam konacno punom parom :D sad potrefio kad sse nakacilo seedera dok prije nije bio to slucaj

Drago dont panic, i.mene zeza ping ne mogu igrati hem sto me to zeza hem svakih 5 min me kicka

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
Mustang1
Posts: 29901
Joined: 29/12/2010 17:31

#2665 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Dajte i meni neki max payne 3 da ide fino download .. Ja skinuo onu prvu verziju koja se pojavila .. i nikako nisam mogao uvijek stane na dva razlicita mjesta kako kad .. pri ulasku u igru .. Djaba skinuo 26 gb :D Pokusavao sam sve nacine crackovanja patcheva update ali nije moglo i obrisao :D
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2666 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

neo7 wrote:Koji je net i gdje su ti smjesteni serveri ?
net mi je HS 8 Mb paket a serveri jel mislis na kojim igram? Ma ima ih iz Njemacke, USA, Iran al na svakom laga sto prije nije nikad
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2667 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

Quaresma wrote:
DON_eARL wrote:
Quaresma wrote:220kbs download :kravata:


Drago dont panic, i.mene zeza ping ne mogu igrati hem sto me to zeza hem svakih 5 min me kicka

mislis da je onda nesto do EA servera, jer prije je uvijek sve glatko radilo sad ne mozes od pinga nista, a ovamo na netu kad skidam torente ide sve max
User avatar
Pokerboy11
Posts: 865
Joined: 06/02/2010 19:40

#2668 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Pokerboy11 »

Neko ukratko o Alane Wake ? Ocu da je skinem pa jel se "isplati" ? :-)
User avatar
urban.
Posts: 124
Joined: 17/04/2012 02:51

#2669 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by urban. »

Test Drive Unlimited 2 - nikad goru igru nisam igrao, tople preporuke da je preskocite :-D
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2670 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

urban. wrote:Test Drive Unlimited 2 - nikad goru igru nisam igrao, tople preporuke da je preskocite :-D
igra je mogla biti sjajna al ne sjecam se igre da me vise iznervirala , oni glupi time challenges koje je nemoguce preci bez citova
Mustang1
Posts: 29901
Joined: 29/12/2010 17:31

#2671 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Pokerboy11 wrote:Neko ukratko o Alane Wake ? Ocu da je skinem pa jel se "isplati" ? :-)
Ako volis te horore strasila sivilo crnilo i slicno skini .. Ako neces da ti jebena igrica sjebe dan onda nemoj :D :oops: Igrica je dobra i grafika i sve ali ne zelim da zbog igrice budem sjeban :D Ja sam instalirao poceo igrati nesto mi iskocilo i upao sa stolice .. Nikad vise ! :D
User avatar
Pokerboy11
Posts: 865
Joined: 06/02/2010 19:40

#2672 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Pokerboy11 »

Bubalo1 wrote:
Pokerboy11 wrote:Neko ukratko o Alane Wake ? Ocu da je skinem pa jel se "isplati" ? :-)
Ako volis te horore strasila sivilo crnilo i slicno skini .. Ako neces da ti jebena igrica sjebe dan onda nemoj :D :oops: Igrica je dobra i grafika i sve ali ne zelim da zbog igrice budem sjeban :D Ja sam instalirao poceo igrati nesto mi iskocilo i upao sa stolice .. Nikad vise ! :D
Hhahahahaha hvala puno, ma nek mi sjebe noc, a ne dan :-) :sax: :bih:
Mustang1
Posts: 29901
Joined: 29/12/2010 17:31

#2673 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Neces moci spavati :D Kad se najmanje nadas i kad se najvise uzivis u igricu .. pricu ..trazis nesto .. ovaj ima neke more i iskoci ti nesto preko cijelog ekrana :D Tu je i meni srce iskocilo :oops:
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2674 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

Bosnian Dragon wrote:
Quaresma wrote:
DON_eARL wrote:


Drago dont panic, i.mene zeza ping ne mogu igrati hem sto me to zeza hem svakih 5 min me kicka

mislis da je onda nesto do EA servera, jer prije je uvijek sve glatko radilo sad ne mozes od pinga nista, a ovamo na netu kad skidam torente ide sve max
moze biti ali mene sad zeza pb md5tool i nesto ignore quories ugl mogu samo igrati na serverima bez pb

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2675 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

Drago dont panic, i.mene zeza ping ne mogu igrati hem sto me to zeza hem svakih 5 min me kicka

mislis da je onda nesto do EA servera, jer prije je uvijek sve glatko radilo sad ne mozes od pinga nista, a ovamo na netu kad skidam torente ide sve max[/quote]
moze biti ali mene sad zeza pb md5tool i nesto ignore quories ugl mogu samo igrati na serverima bez pb
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2[/quote]
ja kad sam imao problema sa pb stalno me kikovao, morao sam obrisati tune up utillities i tek tad je proradilo pa eto ako imas tune up obrisi ih, meni to reko neki lik na serveru i on isto imao problem
Post Reply