Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2651 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
sta se desava sa bad company 2 ping mi je oko 100, al laga nenormalno, evo 5 dana vec i to na svakom serveru
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2652 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
jedna od ludjih igara
- hamalalija
- Posts: 339
- Joined: 16/03/2012 08:59
#2653 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
neka mi neko na PP posalje od koga da skinem max 3
skidao sam od extremezonea ali kada sam poceo citati kako instalirati bilo mi pravo mrsko
milion nekih zajebancija
pa eto ako ima koji ono instal samo na klik, bez bilo kakvih akrtivacija i dekativacija da mi javi
hvala
skidao sam od extremezonea ali kada sam poceo citati kako instalirati bilo mi pravo mrsko
milion nekih zajebancija
pa eto ako ima koji ono instal samo na klik, bez bilo kakvih akrtivacija i dekativacija da mi javi
hvala
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2654 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
uzmes bilo koji drugi sa piratebay, REvolt, reloadedhamalalija wrote:neka mi neko na PP posalje od koga da skinem max 3
skidao sam od extremezonea ali kada sam poceo citati kako instalirati bilo mi pravo mrsko
milion nekih zajebancija
pa eto ako ima koji ono instal samo na klik, bez bilo kakvih akrtivacija i dekativacija da mi javi
hvala
ja sam skinuo verziju od 10 giga i radi bez problema
Last edited by Bosnian Dragon on 12/06/2012 15:08, edited 1 time in total.
- hamalalija
- Posts: 339
- Joined: 16/03/2012 08:59
#2655 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
HvalaBosnian Dragon wrote:uzmes bilo koji drugi sa piratebay, REvolt, reloadedhamalalija wrote:neka mi neko na PP posalje od koga da skinem max 3
skidao sam od extremezonea ali kada sam poceo citati kako instalirati bilo mi pravo mrsko
milion nekih zajebancija
pa eto ako ima koji ono instal samo na klik, bez bilo kakvih akrtivacija i dekativacija da mi javi
hvala
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2656 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
max payne 3 220kbs download 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#2658 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Jesi zaboravio neki broj ili se stvarno ponosiš tom brzinom?Quaresma wrote:220kbs download
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52665
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2660 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ova je davno prevazidjenaDON_eARL wrote:Jesi zaboravio neki broj ili se stvarno ponosiš tom brzinom?Quaresma wrote:220kbs download
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52665
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2661 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
uh... kad se sjetim 30 kbps na europronetu... uh, uh 
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2662 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
pomagajte ljudi, evo 6 dana imam ogroman lag na svakom serveru u bad company 2 nemoguce igrati, ne vjerujem da je do moje konekcije jer sve ostalo radi, skidam torente max brzinom a i ping mi je kad odem na speedtest.net oko 35 ms uvijek, a na battlefield cak i kad mi je ping 100 opet laga nenormalno.... sta bi moglo biti uzrok jer sam do prije 6 dana nikad nisma imao problema sa lagom u godinu dana kako igram.
Posebno laga kad vozim neko vozilo, inace je malo manje....
Posebno laga kad vozim neko vozilo, inace je malo manje....
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#2663 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Koji je net i gdje su ti smjesteni serveri ?
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2664 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pa net mi je od 2mbs a mp3 skidam konacno punom paromDON_eARL wrote:Jesi zaboravio neki broj ili se stvarno ponosiš tom brzinom?Quaresma wrote:220kbs download
Drago dont panic, i.mene zeza ping ne mogu igrati hem sto me to zeza hem svakih 5 min me kicka
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
-
Mustang1
- Posts: 29901
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2665 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Dajte i meni neki max payne 3 da ide fino download .. Ja skinuo onu prvu verziju koja se pojavila .. i nikako nisam mogao uvijek stane na dva razlicita mjesta kako kad .. pri ulasku u igru .. Djaba skinuo 26 gb
Pokusavao sam sve nacine crackovanja patcheva update ali nije moglo i obrisao 
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2666 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
net mi je HS 8 Mb paket a serveri jel mislis na kojim igram? Ma ima ih iz Njemacke, USA, Iran al na svakom laga sto prije nije nikadneo7 wrote:Koji je net i gdje su ti smjesteni serveri ?
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2667 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Quaresma wrote:DON_eARL wrote:Quaresma wrote:220kbs download
Drago dont panic, i.mene zeza ping ne mogu igrati hem sto me to zeza hem svakih 5 min me kicka
mislis da je onda nesto do EA servera, jer prije je uvijek sve glatko radilo sad ne mozes od pinga nista, a ovamo na netu kad skidam torente ide sve max
- Pokerboy11
- Posts: 865
- Joined: 06/02/2010 19:40
#2668 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Neko ukratko o Alane Wake ? Ocu da je skinem pa jel se "isplati" ? 
- urban.
- Posts: 124
- Joined: 17/04/2012 02:51
#2669 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Test Drive Unlimited 2 - nikad goru igru nisam igrao, tople preporuke da je preskocite 
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2670 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
igra je mogla biti sjajna al ne sjecam se igre da me vise iznervirala , oni glupi time challenges koje je nemoguce preci bez citovaurban. wrote:Test Drive Unlimited 2 - nikad goru igru nisam igrao, tople preporuke da je preskocite
-
Mustang1
- Posts: 29901
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2671 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ako volis te horore strasila sivilo crnilo i slicno skini .. Ako neces da ti jebena igrica sjebe dan onda nemojPokerboy11 wrote:Neko ukratko o Alane Wake ? Ocu da je skinem pa jel se "isplati" ?
- Pokerboy11
- Posts: 865
- Joined: 06/02/2010 19:40
#2672 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Hhahahahaha hvala puno, ma nek mi sjebe noc, a ne danBubalo1 wrote:Ako volis te horore strasila sivilo crnilo i slicno skini .. Ako neces da ti jebena igrica sjebe dan onda nemojPokerboy11 wrote:Neko ukratko o Alane Wake ? Ocu da je skinem pa jel se "isplati" ?![]()
Igrica je dobra i grafika i sve ali ne zelim da zbog igrice budem sjeban
Ja sam instalirao poceo igrati nesto mi iskocilo i upao sa stolice .. Nikad vise !
-
Mustang1
- Posts: 29901
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2673 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Neces moci spavati
Kad se najmanje nadas i kad se najvise uzivis u igricu .. pricu ..trazis nesto .. ovaj ima neke more i iskoci ti nesto preko cijelog ekrana
Tu je i meni srce iskocilo 
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2674 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
moze biti ali mene sad zeza pb md5tool i nesto ignore quories ugl mogu samo igrati na serverima bez pbBosnian Dragon wrote:Quaresma wrote:DON_eARL wrote:
Drago dont panic, i.mene zeza ping ne mogu igrati hem sto me to zeza hem svakih 5 min me kicka
mislis da je onda nesto do EA servera, jer prije je uvijek sve glatko radilo sad ne mozes od pinga nista, a ovamo na netu kad skidam torente ide sve max
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2675 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Drago dont panic, i.mene zeza ping ne mogu igrati hem sto me to zeza hem svakih 5 min me kicka
mislis da je onda nesto do EA servera, jer prije je uvijek sve glatko radilo sad ne mozes od pinga nista, a ovamo na netu kad skidam torente ide sve max[/quote]
moze biti ali mene sad zeza pb md5tool i nesto ignore quories ugl mogu samo igrati na serverima bez pb
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2[/quote]
ja kad sam imao problema sa pb stalno me kikovao, morao sam obrisati tune up utillities i tek tad je proradilo pa eto ako imas tune up obrisi ih, meni to reko neki lik na serveru i on isto imao problem
mislis da je onda nesto do EA servera, jer prije je uvijek sve glatko radilo sad ne mozes od pinga nista, a ovamo na netu kad skidam torente ide sve max[/quote]
moze biti ali mene sad zeza pb md5tool i nesto ignore quories ugl mogu samo igrati na serverima bez pb
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2[/quote]
ja kad sam imao problema sa pb stalno me kikovao, morao sam obrisati tune up utillities i tek tad je proradilo pa eto ako imas tune up obrisi ih, meni to reko neki lik na serveru i on isto imao problem
