What to wear???
Moderator: anex
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2651 Re: What to wear???
Kome treba kišobran evo šoping liste :
http://malezensketeme.com/post/7177
http://malezensketeme.com/post/7177
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2652 Re: What to wear???
te dvije su zaboravile suknju obuc
razumijem kad je nesto kratko ili pkrekratko ali je jos uvijek tu, a u cemu su one, u gacama 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2653 Re: What to wear???
ima li na ovim vasim ulicama kakva buca ili su ovo samo sve ofingeri?!?!?
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2654 Re: What to wear???

ovo mi je lijepo, samo bih radije na zatvorene cipele, moracu namaknut ove jedne carape s asosa, al ne znam dal to stoji niskim ljudima
- zvrzgana
- Posts: 285
- Joined: 23/01/2009 22:02
#2655 Re: What to wear???
Partizzanka wrote:ima li na ovim vasim ulicama kakva buca ili su ovo samo sve ofingeri?!?!?
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2656 Re: What to wear???
pricali smo o tome ali vezano za cizme preko koljena - ja pitala ngdje na cipelama.
helem, zakljucak - ne moras biti visok ali skladno gradjen da ovako nesto.
helem, zakljucak - ne moras biti visok ali skladno gradjen da ovako nesto.
- LieToMe
- Posts: 1300
- Joined: 21/02/2011 11:07
- Location: ...tamo gdje je sve po mom...
#2657 Re: What to wear???
zvrzgana wrote:Partizzanka wrote:ima li na ovim vasim ulicama kakva buca ili su ovo samo sve ofingeri?!?!?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- zvrzgana
- Posts: 285
- Joined: 23/01/2009 22:02
#2658 Re: What to wear???
Mislim da sam vidjela i u Waikikiju, nisam sigurna za Lindex...cini mi se da oni imaju samo velike brojeve.Michun wrote:sta smo ono rekli - osim benettona, ko ima garderobu za trudnjace?
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2659 Re: What to wear???
waikiki je gdje?zvrzgana wrote:Mislim da sam vidjela i u Waikikiju, nisam sigurna za Lindex...cini mi se da oni imaju samo velike brojeve.Michun wrote:sta smo ono rekli - osim benettona, ko ima garderobu za trudnjace?
jesam seljak
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2661 Re: What to wear???
zvrzgana wrote:Partizzanka wrote:ima li na ovim vasim ulicama kakva buca ili su ovo samo sve ofingeri?!?!?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2662 Re: What to wear???
nema trudnicke odjece u lindexu :S
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2663 Re: What to wear???
idem uskoro na put a drugarica je trudna, pa sam mislila nesto njoj za poklon.alica.k wrote:nema trudnicke odjece u lindexu :S
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2664 Re: What to wear???
ak vidim gdje, reci cu ti, al ja generalno ne gledam trudnicku odjecu.Michun wrote:idem uskoro na put a drugarica je trudna, pa sam mislila nesto njoj za poklon.alica.k wrote:nema trudnicke odjece u lindexu :S
moooozda, da joj uzmes jedan od onih dzemperokardigana

tu ti je u teoriji svejedno jesil trudan il nisi, svakako se ne moze zakopcat
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2665 Re: What to wear???
jes vala dobro si - ovaj je plahalica.k wrote:ak vidim gdje, reci cu ti, al ja generalno ne gledam trudnicku odjecu.Michun wrote:idem uskoro na put a drugarica je trudna, pa sam mislila nesto njoj za poklon.alica.k wrote:nema trudnicke odjece u lindexu :S
moooozda, da joj uzmes jedan od onih dzemperokardiganaovak nesto...
tu ti je u teoriji svejedno jesil trudan il nisi, svakako se ne moze zakopcat
a posto je tamo gdje ja idem, soping mnooooogo bolji onda cu s njom u hodnji nesto ugledat garant.
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2666 Re: What to wear???
A Modiana Mercator ? A Sarajevotekstil prekoputa parka kod Ekonomije u centru grada ?
Kako se zove ona radnja za žene s desne strane kad ideš od Doma Armije prema Opštini Stari grad...možda tu ima odjeće za trudnice ...
Kako se zove ona radnja za žene s desne strane kad ideš od Doma Armije prema Opštini Stari grad...možda tu ima odjeće za trudnice ...
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2667 Re: What to wear???
ne zaboravi michun da h&m ima citavu kolekciju za trudnice 
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2668 Re: What to wear???
kako si ti smart - tamo ima i h&m i c&a.alica.k wrote:ne zaboravi michun da h&m ima citavu kolekciju za trudnice
-
surajaa
- Posts: 603
- Joined: 23/11/2006 16:07
#2669 Re: What to wear???
Nadi, potrudila si se oko izbora, ima ih slatkih, ali meni je suludo davati 40-50 KM za kisobran, ja kisobrane redovno ostavljam, ovisno od toga gdje se nalazim...Nadinka wrote:Kome treba kišobran evo šoping liste :
http://malezensketeme.com/post/7177
Za sve one koje imaju slican problem kao i ja, jako lijepih kisobrana mozete naci u FIS-u u Vitezu, bude ih raznoraznih, oni lijepi brzo se razgrabe, ja sam vec prikupila finu kolekciju, a najskuplji kosta mozda 15-20 KM i nisu svi kineski, ima i kvalitetnijih, made in Italy, Turkey i sl.
-
surajaa
- Posts: 603
- Joined: 23/11/2006 16:07
#2670 Re: What to wear???
Cure, meni su ove carape preko koljena so hot i daju neki wau efekat kombinaciji, ja nikako kod nas da naidjem na neke koje izgledaju lijepo i privlacno, izgleda da cu morati krenuti Alice-inim stopama i poceti roviti po Asosu
Misljenja sam da pristaju zenama skladne gradje, bez obzira na visinu, iako cesto ne postoje pravila, vrlo bitno je da li osoba moze iznijeti kombinaciju koju nosi, to je ono kada vidite zenu koja nosi nesto sto mozda ne prilici njenom stasu, godinama ili slicno, ali njoj to tako dobro pristaje i s tako puno sigurnosti i šarma korača, ostaje primjecena, zvoni, pršti
...dobro, to je vise pitanje stava i samopouzdanja osobe koja to nosi
Nego, evo nekih super ideja kako su ove djevojke ukombinovale carapice, enjoy it












Misljenja sam da pristaju zenama skladne gradje, bez obzira na visinu, iako cesto ne postoje pravila, vrlo bitno je da li osoba moze iznijeti kombinaciju koju nosi, to je ono kada vidite zenu koja nosi nesto sto mozda ne prilici njenom stasu, godinama ili slicno, ali njoj to tako dobro pristaje i s tako puno sigurnosti i šarma korača, ostaje primjecena, zvoni, pršti
Nego, evo nekih super ideja kako su ove djevojke ukombinovale carapice, enjoy it












- Lipstick Jungle
- Posts: 273
- Joined: 01/09/2011 21:44
#2671 Re: What to wear???
Ma i meni su te "prekokoljenke"
bas fora,
super mi izgledaju i pogodne su za jesen i zimu,
ali eto jos ih nikad nisam nosila.
Voljela bih probati, trebala bih kupiti negdje jedne za pocetak... Vec u glavi imam nekoliko kombinacija
super mi izgledaju i pogodne su za jesen i zimu,
ali eto jos ih nikad nisam nosila.
Voljela bih probati, trebala bih kupiti negdje jedne za pocetak... Vec u glavi imam nekoliko kombinacija
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2672 Re: What to wear???
4 funte na asosu...bezveze.Lipstick Jungle wrote:Ma i meni su te "prekokoljenke"bas fora,
super mi izgledaju i pogodne su za jesen i zimu,
ali eto jos ih nikad nisam nosila.
Voljela bih probati, trebala bih kupiti negdje jedne za pocetak... Vec u glavi imam nekoliko kombinacija
ja imam crne, sive i neke kao rozo-bez (ne znam ni ja koja je ono boja, trebala je bit ivory)
- Lipstick Jungle
- Posts: 273
- Joined: 01/09/2011 21:44
#2673 Re: What to wear???
Najs, pogledat cu.
Prosnjuhat cu i kod nas...
I alice, kako ih ti nosis?
Prosnjuhat cu i kod nas...
I alice, kako ih ti nosis?
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2674 Re: What to wear???
iskreno, ja ih vecinom sakrijem
ne nosim prekratke suknje. samo sam jednom ih ubukla na neke cipkane stramplice i uz kracu suknju i dobro je izgledalo...
- Lipstick Jungle
- Posts: 273
- Joined: 01/09/2011 21:44
#2675 Re: What to wear???
Ahaaa... znaci one tebi dodju nesto kao obicne strample.
