Ako ti ostaje ista banka i isti broj racuna, samo na paypalu odes na add/edit credit card i uneses nove podatke sa nove kartice (novi rok trajanja i onaj broj pozada kod potpisa -CVV number)mala_smizla wrote:Ajde i ovdje da pitam. Sta se redi po isteku kartice, jel ima neka opcija da sama promijenim podatke o kartici ili oni prilikom kupovine traze nove podatke
Kupio bih nesto sa eBay-a
Moderator: anex
- mayab
- Posts: 30839
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#2651 Re: eBay - Vaša iskustva
- mala_smizla
- Posts: 13
- Joined: 19/09/2011 19:57
- Location: Kucica od cvijeca
#2652 Re: eBay - Vaša iskustva
Isla sam na tu opciju add/edit credit card, ali sam uklonila staru i nove podatne unijela. Nadam se da nisam pogresno sta uradila. Nisam jos isla u banku da vidim jel izvrsena transakcija i imali kod.
-
Royale
- Posts: 117
- Joined: 17/03/2011 23:28
- Location: Visoko, Bosnia and Herzegovina
#2653 Re: eBay - Vaša iskustva
Nema greške.mala_smizla wrote:Isla sam na tu opciju add/edit credit card, ali sam uklonila staru i nove podatne unijela. Nadam se da nisam pogresno sta uradila. Nisam jos isla u banku da vidim jel izvrsena transakcija i imali kod.
- TurioSamGa
- Posts: 198
- Joined: 21/11/2012 14:46
#2654 Re: eBay - Vaša iskustva
Zamolio bi hnekog opet da mi kaze kako ide procedura otvaranja case-a?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2655 Re: eBay - Vaša iskustva
ako nisi, prvo ti je najbolje kontaktirat prodavca da vrati pare... ako nece , onda caseTurioSamGa wrote:Zamolio bi hnekog opet da mi kaze kako ide procedura otvaranja case-a?
- TurioSamGa
- Posts: 198
- Joined: 21/11/2012 14:46
#2656 Re: eBay - Vaša iskustva
nek mater vraca, nasao sam kako ide postupak i prijavio ga. Ima i negativan komentar da dobije
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2657 Re: eBay - Vaša iskustva
Ja to govorim zbog tebe . Ako se slozi pare da ti vrati, prije ces ih dobiti nego ovako ..
- TurioSamGa
- Posts: 198
- Joined: 21/11/2012 14:46
#2658 Re: eBay - Vaša iskustva
Dobio mail od paypala da su mi vratili pare. Kazu ako ne vidis u account balance, idi na history. Medjutim kad odem, ne vidim da su pare vracene. Kako to inace ide, jesul te pare meni odmah na raspolaganju da trosim ili moram cekati odredjeni period da legnu?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2659 Re: eBay - Vaša iskustva
pa lijepo trknes do bankomata i vidisTurioSamGa wrote:Dobio mail od paypala da su mi vratili pare. Kazu ako ne vidis u account balance, idi na history. Medjutim kad odem, ne vidim da su pare vracene. Kako to inace ide, jesul te pare meni odmah na raspolaganju da trosim ili moram cekati odredjeni period da legnu?
-
Adm1ral
- Posts: 45
- Joined: 09/03/2007 00:17
#2660 Re: eBay - Vaša iskustva
Evo da se i ja prikljucim temi. Nedavno sam naručio sat preko e bay-a po prvi put.Jucer sam dobio ovaj mail:
Your parcel has arrived at February 8.Courier was unable to deliver the parcel to you at 8 February 06:33 PM.
To receive your parcel, please, print this receipt and go to the nearest office.
Jel ja trebam ici ovo da preuzmem negdje ili sta?
Pomagajte
Your parcel has arrived at February 8.Courier was unable to deliver the parcel to you at 8 February 06:33 PM.
To receive your parcel, please, print this receipt and go to the nearest office.
Jel ja trebam ici ovo da preuzmem negdje ili sta?
Pomagajte
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#2661 Re: eBay - Vaša iskustva
Paypal kada vrati novce treba 2-3 dana da legnu. Evo meni vracene jutros ocekujem ih u petak na racunu tek 
Ovaj iznad mene, postavi tracking number da provjeirmo sta je u pitnaju, dan iej zapelo na carini...
Ovaj iznad mene, postavi tracking number da provjeirmo sta je u pitnaju, dan iej zapelo na carini...
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#2662 Re: eBay - Vaša iskustva
Adm1ral wrote:Evo da se i ja prikljucim temi. Nedavno sam naručio sat preko e bay-a po prvi put.Jucer sam dobio ovaj mail:
Your parcel has arrived at February 8.Courier was unable to deliver the parcel to you at 8 February 06:33 PM.
To receive your parcel, please, print this receipt and go to the nearest office.
Jel ja trebam ici ovo da preuzmem negdje ili sta?
Pomagajte
jel ti piše da dolazi od fedexa?
evo ti i od mene pa ako hoćeš da provjeriš i za mene
Dear Client,
Your parcel has arrived at February 6.Courier was unable to deliver the parcel to you at 6 February 05:51 PM.
To receive your parcel, please, print this receipt and go to the nearest office.
nemoj to ni klikat ni printat samo briši poruke. kod mene su počeli stizati mejlovi čim sam registrovao paypal a nisam imao ni jednu transakciju. prvo plaćanje izvršeno nakon skoro mjesec od registracije, a do tada sam već imao 2 mejla o nekim poslatim pošiljkama
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#2663 Re: eBay - Vaša iskustva
evo kada je "poslata" pošiljka a ja registrovao 10.01 paypal
FedEx
Tracking ID: 2019-33142038
Date: Monday, 4 January 2013, 08:24 AM
FedEx
Tracking ID: 2019-33142038
Date: Monday, 4 January 2013, 08:24 AM
-
Adm1ral
- Posts: 45
- Joined: 09/03/2007 00:17
#2664 Re: eBay - Vaša iskustva
mentalist wrote:evo kada je "poslata" pošiljka a ja registrovao 10.01 paypal![]()
FedEx
Tracking ID: 2019-33142038
Date: Monday, 4 January 2013, 08:24 AM
Jeste , pise da je fed ex.Je li trebam otici u postu da vidim ili u fed ex da provjerim posiljku?
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#2665 Re: eBay - Vaša iskustva
pa rekoh ti ja da ne čačkaš mečkuAdm1ral wrote:mentalist wrote:evo kada je "poslata" pošiljka a ja registrovao 10.01 paypal![]()
FedEx
Tracking ID: 2019-33142038
Date: Monday, 4 January 2013, 08:24 AM
Jeste , pise da je fed ex.Je li trebam otici u postu da vidim ili u fed ex da provjerim posiljku?
evo ti od fedexa gdje upisuješ TN pa javi rezultate
http://www.trackingnumber.org/fedex-tra ... 142038+%09
Last edited by mentalist on 14/02/2013 01:07, edited 1 time in total.
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#2666 Re: eBay - Vaša iskustva
sad nešto gledam tvoju registraciju, jes to bio u hibernaciji ili ??
-
Adm1ral
- Posts: 45
- Joined: 09/03/2007 00:17
#2667 Re: eBay - Vaša iskustva
mentalist wrote:sad nešto gledam tvoju registraciju, jes to bio u hibernaciji ili ??
Ne moze da nadje tracking number.Hajd valjda ce doci.Ne razumjem..kakva hibernacija
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#2668 Re: eBay - Vaša iskustva
ništa zanemariAdm1ral wrote:mentalist wrote:sad nešto gledam tvoju registraciju, jes to bio u hibernaciji ili ??
Ne moze da nadje tracking number.Hajd valjda ce doci.Ne razumjem..kakva hibernacija
-
ejs
- Posts: 86
- Joined: 30/12/2012 22:49
#2669 Re: eBay - Vaša iskustva
Registrovo si se prije 6 godina sunce ti ljubim
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#2670 Re: eBay - Vaša iskustva
Prije 6 godina i samo jedan psot 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2671 Re: eBay - Vaša iskustva
Koji si paakasi ovi na ebayu. Nece meni feedback da ostavi dok ja njemu ne ostavim.
Koja ciganija, ostavit cu mu negativan iz ceifa, bem ga. Meni nista ne znaci njegov negativan ...
Koja ciganija, ostavit cu mu negativan iz ceifa, bem ga. Meni nista ne znaci njegov negativan ...
-
Adm1ral
- Posts: 45
- Joined: 09/03/2007 00:17
#2672 Re: eBay - Vaša iskustva
Hheeheehehe.A jest davno sam se nekad registrovao, iako ne pisem pratim ovu temu kao i mnoge druge
Onaj mi je odgovorio da je poslana posiljka ali da jos nije dosla u BiH. Kaze da kasni radi kineskih praznika valjda Nova godina i to...Tako da znate ko je narucivao ovih dana iz Chajne da ce im najvjerovatnije kasniti malo.Evo sta kaze:
We can send a REFUND of money first if you can not wait your item as peak season
The parcel will delay around 7-10 working days as peak season.
Chinese New Year Holidays from 9 February to 15 February
We can send a REFUND of money first if you can not wait your item as peak season
The parcel will delay around 7-10 working days as peak season.
Chinese New Year Holidays from 9 February to 15 February
-
pathyeshme
- Posts: 1118
- Joined: 05/06/2012 01:07
#2673 Re: eBay - Vaša iskustva
Pa zar to nije logično? Ti si mušterija i tvoje je da prvo ti ocjeniš njegovu uslugu. Nije lud da ti ostavi pozitivan feedback pa da mu ti onda, što kažeš iz ćeifa, zavališ negativan.L00d wrote:Koji si paakasi ovi na ebayu. Nece meni feedback da ostavi dok ja njemu ne ostavim.
Koja ciganija, ostavit cu mu negativan iz ceifa, bem ga. Meni nista ne znaci njegov negativan ...
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2674 Re: eBay - Vaša iskustva
Pa platio sam mu istog trena. To je sve sto treba da ocekuje od mene. A ja treba da ocjenim posiljku.
- King Kenny
- Posts: 314
- Joined: 05/10/2011 16:01
#2675 Re: eBay - Vaša iskustva
Kako je zove ona stranica za tracking?
