Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79566
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2651 Re: Hayat

Post by Velkoski »

Ja ne znam imate li vi usi ! Sara je najbolji pjevac u historiji ovog show-a. Ne, nisam p'jan. :D
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#2652 Re: Hayat

Post by niko_niko_kao_ja »

zali Boze dzokera :-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2653 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

leet wrote:Ja ne znam imate li vi usi ! Sara je najbolji pjevac u historiji ovog show-a. Ne, nisam p'jan. :D
nemamo, koristimo onaj prasak protiv njih :lol: :lol:
zoom66 wrote:ne kontam ove profesorke ocam :D
mozda Sara ide kod nje na privatne casove :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46408
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2654 Re: Hayat

Post by pici »

Bogumi kako ovo ide Gordana i Ana Će se na kraju poČupat za Kose :shock: ...Goca pljuje po Sari a Ana je gotivi a Ana pljuje po Emini a Goca je gotivi... :oops:

User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2655 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

sumnjam da andju majkic moze nadmasiti :lol: :lol:
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#2656 Re: Hayat

Post by nellington »

Navratim ja i ovdje, ali PS čuvam samo za politiku :D
Mustang1
Posts: 29967
Joined: 29/12/2010 17:31

#2657 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Bolje im je da napreve "ZMBT Porn Show". Jer koliko vidim i ovo malo ljudi sto gleda gleda zbog izgleda pjevaljki ..
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#2658 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

a sta se desva s tufo,sto place
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2659 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

E zao mi bijase Sare, ni'e ni njoj lahko. Doslo joj svega preko glave. Neka je, haj' Bgt, nije ni prva ni posljednja koja ne zna da pjeva, a koja je daleko dogurala.
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#2660 Re: Hayat

Post by PasoDzigera007 »

Aman jarabi,sto mi ona Tufo ide na svaki zivac. Mala se ufurala,ponasa se odvratno,kao da nema nikog u kuci da je odgaja. Nema prirodnog ponasanja,nesto se sili,umisljena. Da Bog sacuva i sakloni.

Mirza Selimovic i Nebojsa Pajic mogu biti za primjer,kako su momci odgojeni,uz to odlicni vokali.Svaka im cast!
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2661 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Image

pade sacir s prvog mjesta :oops: :D
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1152
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#2662 Re: Hayat

Post by nOrMaLaC »

Čudi me što niko ne spominje Džigala?? :-) :-)
A što se tiče Sare djeluje mi ko da je prebjegla sa Pride festivala sa onakvim glasom :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2663 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

spomenuh ga ja..ne radi mi nista, a na zivce mi ide :-)

jel on iz Sarajeva?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2664 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

PasoDzigera007 wrote:Mirza Selimovic i Nebojsa Pajic mogu biti za primjer,kako su momci odgojeni,uz to odlicni vokali.Svaka im cast!
Slažem se. Niti pjevaju šund, lijepo pjevaju, ne bih voljela da ispadnu.

@plan.. jeste iz Sarajeva je, pjeva po trećerazrednim kafanama, zato mi je drago što mu ono reče prof. Gordana. Baš se tako ijalijaški i šabanski ponaša na sceni. Samo što onaj lilihip ne stavi u usta i kad pjeva. Ili da zamjeni čačkalicom :-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2665 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

e ona lizala kad im podijele :-) :roll:

ne znam, mene taj lik nervira od prvog dana..nije najgori medju njima, ali meni bas antipacan

Anida bar glumi da je simpaticna :lol:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2666 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

Šta ono napričaše na Hayatu večeras. Kao došla im murija da vidi kako su Anida i Enes tu kao strani državljani, a bilo bi bolje muriji da se bavi drugim pametnijim poslovima, pa onda oko spratnosti Tibre Pacific, pa oko nekih drugih građevisnkih dozvola, pa zakoni valjda isto za sve, pa ne skontah ništa :?
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#2667 Re: Hayat

Post by nellington »

KatarinaKosaca wrote:Šta ono napričaše na Hayatu večeras. Kao došla im murija da vidi kako su Anida i Enes tu kao strani državljani, a bilo bi bolje muriji da se bavi drugim pametnijim poslovima, pa onda oko spratnosti Tibre Pacific, pa oko nekih drugih građevisnkih dozvola, pa zakoni valjda isto za sve, pa ne skontah ništa :?
I naravno, o Novoj TV :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2668 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Ana spasila Saru? :lol: kako ja to nisam vidjela :-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79566
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2669 Re: Hayat

Post by Velkoski »

Jer si corava :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2670 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

leet wrote:Jer si corava :D

Ana je spasila Saru, ali tebe nece niko, nastavis li :!: :lol:


btw, Anida je namazana do bola, glumi cura.
balzac
Posts: 4
Joined: 26/01/2012 21:08

#2671 izbor za sportistu godine, voditeljica užas

Post by balzac »

Da li je ko gledao ovaj sinošnji izbor za sportistu godine ??? Ko li dozvoli onoj curi da vodi, kakva sramota, koji neprofesionalizam, koja nekultuara. Pa gledamo, ona se sva zabila u one papire i u čitanje, podsmijava se covjeku koji je gospodsposki odrzao govor, onom iz evrop saveza upada u riječ, dobacuje. Da ne spominjem kako prevede onaj govor, šta prevede, ništa, ma uzas !!!! Kakva sramota! Kakva država, takvi i voditelji ! Onaj Cocalic je ok. Čovjek je izvukao situaciju, vidi se da je pismen, školovan,odmjeren. Gdje su kakve prave voditeljice ????? I sve čestitke Mekiću!!! Momak je na svom mjestu ! Da nam je još ovakvih sportista !!!!!
User avatar
awaken
Posts: 1588
Joined: 10/05/2011 23:28

#2672 Re: izbor za sportistu godine, voditeljica užas

Post by awaken »

ima na daljinskom "mute", obično je pri vrhu pored on/off tipke....
User avatar
Brat
Posts: 999
Joined: 20/01/2011 00:00

#2673 Re: izbor za sportistu godine, voditeljica užas

Post by Brat »

Ma Šejla avion ba.
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#2674 Re: izbor za sportistu godine, voditeljica užas

Post by Zovem se Zelena »

Jel' to Šejla sa Hajata? Cocalićeva draga? :mrgreen:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2675 Re: izbor za sportistu godine, voditeljica užas

Post by KatarinaKosaca »

Zovem se Zelena wrote:Jel' to Šejla sa Hajata? Cocalićeva draga? :mrgreen:
Sad me zbuniste :? Jel to Šejla što vodi zvijezde na Hayatu u kombinaciju sa Emirom Cocalićem?
On ima radiofoničan glas , on baš ima talenta za posao koji radi.
Post Reply