Hayat
Moderator: anex
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79566
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2651 Re: Hayat
Ja ne znam imate li vi usi ! Sara je najbolji pjevac u historiji ovog show-a. Ne, nisam p'jan. 
- niko_niko_kao_ja
- Posts: 679
- Joined: 15/05/2010 06:19
- Location: Ti si bio svugde u mom' svemu
#2652 Re: Hayat
zali Boze dzokera 
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2653 Re: Hayat
nemamo, koristimo onaj prasak protiv njihleet wrote:Ja ne znam imate li vi usi ! Sara je najbolji pjevac u historiji ovog show-a. Ne, nisam p'jan.
mozda Sara ide kod nje na privatne casovezoom66 wrote:ne kontam ove profesorke ocam
- pici
- Posts: 46408
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2654 Re: Hayat
Bogumi kako ovo ide Gordana i Ana Će se na kraju poČupat za Kose
...Goca pljuje po Sari a Ana je gotivi a Ana pljuje po Emini a Goca je gotivi...
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2655 Re: Hayat
sumnjam da andju majkic moze nadmasiti

- nellington
- Posts: 10761
- Joined: 11/03/2008 13:32
- Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
#2656 Re: Hayat
Navratim ja i ovdje, ali PS čuvam samo za politiku 
-
Mustang1
- Posts: 29967
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2657 Re: Hayat
Bolje im je da napreve "ZMBT Porn Show". Jer koliko vidim i ovo malo ljudi sto gleda gleda zbog izgleda pjevaljki ..
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2658 Re: Hayat
a sta se desva s tufo,sto place
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2659 Re: Hayat
E zao mi bijase Sare, ni'e ni njoj lahko. Doslo joj svega preko glave. Neka je, haj' Bgt, nije ni prva ni posljednja koja ne zna da pjeva, a koja je daleko dogurala.
- PasoDzigera007
- Posts: 472
- Joined: 27/01/2007 21:57
#2660 Re: Hayat
Aman jarabi,sto mi ona Tufo ide na svaki zivac. Mala se ufurala,ponasa se odvratno,kao da nema nikog u kuci da je odgaja. Nema prirodnog ponasanja,nesto se sili,umisljena. Da Bog sacuva i sakloni.
Mirza Selimovic i Nebojsa Pajic mogu biti za primjer,kako su momci odgojeni,uz to odlicni vokali.Svaka im cast!
Mirza Selimovic i Nebojsa Pajic mogu biti za primjer,kako su momci odgojeni,uz to odlicni vokali.Svaka im cast!
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2661 Re: Hayat

pade sacir s prvog mjesta
- nOrMaLaC
- Posts: 1152
- Joined: 27/07/2011 15:17
- Location: BelaruS
#2662 Re: Hayat
Čudi me što niko ne spominje Džigala??
A što se tiče Sare djeluje mi ko da je prebjegla sa Pride festivala sa onakvim glasom
A što se tiče Sare djeluje mi ko da je prebjegla sa Pride festivala sa onakvim glasom
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2663 Re: Hayat
spomenuh ga ja..ne radi mi nista, a na zivce mi ide
jel on iz Sarajeva?
jel on iz Sarajeva?
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2664 Re: Hayat
Slažem se. Niti pjevaju šund, lijepo pjevaju, ne bih voljela da ispadnu.PasoDzigera007 wrote:Mirza Selimovic i Nebojsa Pajic mogu biti za primjer,kako su momci odgojeni,uz to odlicni vokali.Svaka im cast!
@plan.. jeste iz Sarajeva je, pjeva po trećerazrednim kafanama, zato mi je drago što mu ono reče prof. Gordana. Baš se tako ijalijaški i šabanski ponaša na sceni. Samo što onaj lilihip ne stavi u usta i kad pjeva. Ili da zamjeni čačkalicom
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2665 Re: Hayat
e ona lizala kad im podijele
ne znam, mene taj lik nervira od prvog dana..nije najgori medju njima, ali meni bas antipacan
Anida bar glumi da je simpaticna
ne znam, mene taj lik nervira od prvog dana..nije najgori medju njima, ali meni bas antipacan
Anida bar glumi da je simpaticna
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2666 Re: Hayat
Šta ono napričaše na Hayatu večeras. Kao došla im murija da vidi kako su Anida i Enes tu kao strani državljani, a bilo bi bolje muriji da se bavi drugim pametnijim poslovima, pa onda oko spratnosti Tibre Pacific, pa oko nekih drugih građevisnkih dozvola, pa zakoni valjda isto za sve, pa ne skontah ništa 
- nellington
- Posts: 10761
- Joined: 11/03/2008 13:32
- Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
#2667 Re: Hayat
I naravno, o Novoj TVKatarinaKosaca wrote:Šta ono napričaše na Hayatu večeras. Kao došla im murija da vidi kako su Anida i Enes tu kao strani državljani, a bilo bi bolje muriji da se bavi drugim pametnijim poslovima, pa onda oko spratnosti Tibre Pacific, pa oko nekih drugih građevisnkih dozvola, pa zakoni valjda isto za sve, pa ne skontah ništa
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2668 Re: Hayat
Ana spasila Saru?
kako ja to nisam vidjela 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79566
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2669 Re: Hayat
Jer si corava 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2670 Re: Hayat
leet wrote:Jer si corava
Ana je spasila Saru, ali tebe nece niko, nastavis li
btw, Anida je namazana do bola, glumi cura.
-
balzac
- Posts: 4
- Joined: 26/01/2012 21:08
#2671 izbor za sportistu godine, voditeljica užas
Da li je ko gledao ovaj sinošnji izbor za sportistu godine ??? Ko li dozvoli onoj curi da vodi, kakva sramota, koji neprofesionalizam, koja nekultuara. Pa gledamo, ona se sva zabila u one papire i u čitanje, podsmijava se covjeku koji je gospodsposki odrzao govor, onom iz evrop saveza upada u riječ, dobacuje. Da ne spominjem kako prevede onaj govor, šta prevede, ništa, ma uzas !!!! Kakva sramota! Kakva država, takvi i voditelji ! Onaj Cocalic je ok. Čovjek je izvukao situaciju, vidi se da je pismen, školovan,odmjeren. Gdje su kakve prave voditeljice ????? I sve čestitke Mekiću!!! Momak je na svom mjestu ! Da nam je još ovakvih sportista !!!!!
- awaken
- Posts: 1588
- Joined: 10/05/2011 23:28
#2672 Re: izbor za sportistu godine, voditeljica užas
ima na daljinskom "mute", obično je pri vrhu pored on/off tipke....
- Brat
- Posts: 999
- Joined: 20/01/2011 00:00
#2673 Re: izbor za sportistu godine, voditeljica užas
Ma Šejla avion ba.
- Zovem se Zelena
- Posts: 3461
- Joined: 23/09/2010 13:17
#2674 Re: izbor za sportistu godine, voditeljica užas
Jel' to Šejla sa Hajata? Cocalićeva draga? 
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2675 Re: izbor za sportistu godine, voditeljica užas
Sad me zbunisteZovem se Zelena wrote:Jel' to Šejla sa Hajata? Cocalićeva draga?
On ima radiofoničan glas , on baš ima talenta za posao koji radi.
