Zemljotres maloprije..
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38008
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#2653 Re: Zemljotres maloprije..
zzzzzzzzzzzzz 
-
talić
- Posts: 1559
- Joined: 03/11/2010 17:52
#2654 Re: Zemljotres maloprije..
dobro ljulja,........
- POCA
- Posts: 158
- Joined: 09/05/2009 21:21
- Location: kaže mi mater da sam u oblacima
#2655 Re: Zemljotres maloprije..
i ponovo plesemo 
- izgubljeni_slucaj
- Posts: 32
- Joined: 17/08/2012 15:46
#2656 Re: Zemljotres maloprije..
probudi metalić wrote:dobro ljulja,........
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38008
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#2657 Re: Zemljotres maloprije..
...cijeli dan i noc...POCA wrote:i ponovo plesemo
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2658 Re: Zemljotres maloprije..
Neka ga hajde nije odavno 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2659 Re: Zemljotres maloprije..
i vec stigao do foruma?izgubljeni_slucaj wrote:probudi metalić wrote:dobro ljulja,........
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#2660 Re: Zemljotres maloprije..
Pa mjesec dana već traju ovi zemljotresi... 
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#2661 Re: Zemljotres maloprije..
e ovaj maloprije je bio dobar pravo
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2662 Re: Zemljotres maloprije..
ma, gdje?

- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2663 Re: Zemljotres maloprije..
Cuj gdje, pa zar treba vise govorit...u Zenici, sjo ja tebe 
- POCA
- Posts: 158
- Joined: 09/05/2009 21:21
- Location: kaže mi mater da sam u oblacima
#2665 Re: Zemljotres maloprije..
ovaj mi je smijesan bio,a na 11-om se itekako osjeti sve...samo se nadam onim ne jacim od 4,e tu vec drhtim po po' sata:)
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2666 Re: Zemljotres maloprije..
Ni Bog ne voli Zenicu

- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2667 Re: Zemljotres maloprije..
@Not My Idea
ahahhahha pa zato se i sama sebi nasmijah
majke mi, ovi Zenicani...pa ucinite nesto vec jednom. bihuzurite citavu Bosnu.

ahahhahha pa zato se i sama sebi nasmijah
majke mi, ovi Zenicani...pa ucinite nesto vec jednom. bihuzurite citavu Bosnu.
-
ljuspica
- Posts: 1000
- Joined: 02/11/2011 14:02
#2668 Re: Zemljotres maloprije..
Skoro mjesec dana sam bas u okolici Zenice ali ne znam kako ja ne osjetim ovaj zemljotres? Ne znam jel ovo malo prije bio zemljotres ili sta vec...meni se nije treslo, samo sam cula cudan zvuk u daljini...no....ima li neka stranica nasih seizmologa?Ray wrote:Jutros u 03:21 je bio zemljotres,8km od Zenicesheilak wrote:oko 4 am bi onda vise bile jutarnje aktivnostiali, stvarno, bez dvosmislenosti-je li iko jos osjetio evtl. zemljotres u to doba? ili sam postala paranoidna, pa umisljam stvari?
-
TRŠ
- Posts: 211
- Joined: 28/08/2012 10:41
#2669 Re: Zemljotres maloprije..
Ma dok "legne" ploca fino, vidite da su sve manj 
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38008
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#2670 Re: Zemljotres maloprije..
Ovaj sad je meni nekako ljuljao dole-gore...ne lijevo-desno 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2671 Re: Zemljotres maloprije..
Mama me nazvala, place. Prvo sto sam pomislila je da je majka umrla, reko Sta je bilo?
Kaze Maco, haj napolje iz kuce, bio zemljotres.
Ja vako

Ja vako
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2672 Re: Zemljotres maloprije..
precizno navodjenje tektonskih ploca. zemljotres perfekcionista:DTRŠ wrote:Ma dok "legne" ploca fino, vidite da su sve manj
-
Dee-Dee_13
- Posts: 425
- Joined: 12/11/2011 21:57
#2673 Re: Zemljotres maloprije..
Last edited by Dee-Dee_13 on 28/08/2012 16:29, edited 1 time in total.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2674 Re: Zemljotres maloprije..
ja skocila sa stolice i govorim "oho...oho ho"Bobi wrote:Ovaj sad je meni nekako ljuljao dole-gore...ne lijevo-desno
- snaga_znanja
- Posts: 3385
- Joined: 05/10/2009 22:03
#2675 Re: Zemljotres maloprije..
Komsinka jesi ga osjetila sad? Nisam, sinoc sam bio je dug pravo... 
