Razgulio ili zguzio?just principe wrote:Dortmund ponovo razguzio BayernA
Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#2651 Re: Bundesliga
-
Johnny_x
- Posts: 1398
- Joined: 23/10/2010 16:21
#2652 Re: Bundesliga
Dortmund zasluseno osvojio dvostruku titulu, bolji su od bajerna ove sezone nemas sa i primjer ostalim klubovima da nije sve u novcu. Riberi kakav dade go, mozda jedan od najljepsih ove sezone.
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#2653 Re: Bundesliga
Ma Bayern se priprema za Chelsea
Zezam se sve cestitke Borusiji - Bayern Užasan danas
Igraju finale kupa a zalaganje ko da prijateljsku igraju
sa treceligasem finske

Zezam se sve cestitke Borusiji - Bayern Užasan danas
Igraju finale kupa a zalaganje ko da prijateljsku igraju
sa treceligasem finske
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2654 Re: Bundesliga
fosil wrote:Razgulio ili zguzio?just principe wrote:Dortmund ponovo razguzio BayernA
ma raskovao
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#2655 Re: Bundesliga
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2656 Re: Bundesliga
Ako se smijem izjasniti rekao bih da ja ovakvu igru jednog tima volim, hebo posjed lopte i qrce palce, ovo dsto BvB igra je fudbal lijep za oko i pusta i protivniku da igra.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2657 Re: Bundesliga
Sad ce se javiti pojedinci i reci evo vele supka, pa ljudi ja slavim veceras ja sam ovo cekao 20 godina
. Pa bolan bekenbaueru reci Borussia je rasklopila maleni bayern
.... Oooooooooooooooo BVB, bravo Klopp bravo Jungs bravo navijaci.....
. Deri maleni bayern....
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2658 Re: Bundesliga
Oleeeeeeee jetzt kommt der BVBeeeeeeeee
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2659 Re: Bundesliga
zipa da te hecika ne strefiveella wrote:Sad ce se javiti pojedinci i reci evo vele supka, pa ljudi ja slavim veceras ja sam ovo cekao 20 godina. Pa bolan bekenbaueru reci Borussia je rasklopila maleni bayern
.... Oooooooooooooooo BVB, bravo Klopp bravo Jungs bravo navijaci.....
. Deri maleni bayern....
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2660 Re: Bundesliga
pirmin wrote:Samo za ljubitelje Bayerna:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Za neupucene:Prva rijec znaci "Tu, tamo" a druga "usta"
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2661 Re: Bundesliga
Keine Angstsimonese wrote:zipa da te hecika ne strefiveella wrote:Sad ce se javiti pojedinci i reci evo vele supka, pa ljudi ja slavim veceras ja sam ovo cekao 20 godina. Pa bolan bekenbaueru reci Borussia je rasklopila maleni bayern
.... Oooooooooooooooo BVB, bravo Klopp bravo Jungs bravo navijaci.....
. Deri maleni bayern....
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2662 Re: Bundesliga
Uz Goldene Becks da nazdravimo uspjehu BVB-a 
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#2663 Re: Bundesliga
Evo veelle supkaveella wrote:Sad ce se javiti pojedinci i reci evo vele supka, pa ljudi ja slavim veceras ja sam ovo cekao 20 godina. Pa bolan bekenbaueru reci Borussia je rasklopila maleni bayern
.... Oooooooooooooooo BVB, bravo Klopp bravo Jungs bravo navijaci.....
. Deri maleni bayern....
Da te ne razocaram
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#2664 Re: Bundesliga
Dortmund je daleko ispred Bayerna sa ovom igrom.
Iduća sezone će isto biti zanimljiva
Iduća sezone će isto biti zanimljiva
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2665 Re: Bundesliga
ovo je super za BL,navijac sam Bayerna ali BVB igra odlicnu fucu i jedva cekam LP i mozda neku dominaciju svabskih klubovaSorel wrote:Dortmund je daleko ispred Bayerna sa ovom igrom.
Iduća sezone će isto biti zanimljiva
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2666 Re: Bundesliga
Uzivajte ljubitelji fudbala...
http://www.youtube.com/watch?v=FmKbczcFd70
http://www.youtube.com/watch?v=FmKbczcFd70
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2667 Re: Bundesliga
drama na Esprit-Areni
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#2668 Re: Bundesliga
Jao navijaca, sad ce jos registrovati 3-0 za Herthu.simonese wrote:drama na Esprit-Areni
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#2669 Re: Bundesliga
Napokon kraj
.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2670 Re: Bundesliga
sreca pa je Otto dingospofosil wrote:Jao navijaca, sad ce jos registrovati 3-0 za Herthu.simonese wrote:drama na Esprit-Areni
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#2671 Re: Bundesliga
Bas sam isto pomislio kad su izlazili iz svlacionica. A qurac bi im ja izveo ekipu.simonese wrote:sreca pa je Otto dingospofosil wrote:Jao navijaca, sad ce jos registrovati 3-0 za Herthu.simonese wrote:drama na Esprit-Areni
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2672 Re: Bundesliga
Nevidjene scene... Ali ipak navijaci su pokazali kulturu i postovanje...
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#2673 Re: Bundesliga
Evo ih ko u nas. Hertha ulozila zalbu i ocekuju da se tekma ponovi. Odluka u petak.



-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2674 Re: Bundesliga
Bivsi trener Augsburga Luhukaj ili kako se vec zove je novi trener Herte iz Berlina.
Oni delegati iz Lauterna otpustili Balakova nakon 56 dana, to je to kad se covjek precjeni, bio u Hajduku i to mu je limit a sad je na livadi.
Oni delegati iz Lauterna otpustili Balakova nakon 56 dana, to je to kad se covjek precjeni, bio u Hajduku i to mu je limit a sad je na livadi.
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#2675 Re: Bundesliga
e jesu se sa balakovom usrećili
doveli ga ko da ih čupa, a ono još gori bili.
Nije frajer kapacitet za bundesligu definitivno, loš je bio gdje god da je radio
Nije frajer kapacitet za bundesligu definitivno, loš je bio gdje god da je radio

