Kineski mobiteli
Moderator: Benq
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#2651 Re: Kineski mobiteli
Nisam ni obracno paznju haha. Vidim moze se staviti 5% i prodje mi checkout.
- avaks
- Posts: 5660
- Joined: 03/03/2013 15:44
- Location: Sarajevo-x
#2652 Re: Kineski mobiteli
Pošiljke do 70€ ne carine a preko ide i carina i PDV (mislim da je kod njih sada 20% na elektroniku, nekad ove godine su to mijenjali pa su i kod nas na piku sve komponente poskupile ccc).dinooh wrote:Kakva je situacija u Srbiji jer nisam upoznat. Koliko carine i koja je stopa PDV-a?
Kako god ovih naših 25€ je ubjedljivo najgore u Evropi što se carine i PDVa tiče (ispravite me ako griješim).
- kritichar
- Posts: 8678
- Joined: 17/10/2010 09:51
- Location: Sarajevo-x.com
#2653 Re: Kineski mobiteli
Neko je pitao za Coolpad F1
imam ga neko kratko vrijeme, za sada sam primjetio 2 mane, ne podržava kompas, ali navigacija je sasvim dobra tako da se pomoću nje može orjentisati
drugo je da ima nekakav osjetljiv touchscreen, igrao neke igrice pa je mu touch poludio nakon toga, nisam mogao normalno listati u pdf-u, kad se odmorio, vratio se u normalu
tako da sam odlučio da ukinem igrice
na antutu, broj bodova se kreće oko 32 i 31 000
imam ga neko kratko vrijeme, za sada sam primjetio 2 mane, ne podržava kompas, ali navigacija je sasvim dobra tako da se pomoću nje može orjentisati
drugo je da ima nekakav osjetljiv touchscreen, igrao neke igrice pa je mu touch poludio nakon toga, nisam mogao normalno listati u pdf-u, kad se odmorio, vratio se u normalu
tako da sam odlučio da ukinem igrice
na antutu, broj bodova se kreće oko 32 i 31 000
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#2654 Re: Kineski mobiteli
dinooh wrote:Evo i za tebe a i za ostale.
Namjestite to prije nego krenete kupovati
http://forum.klix.ba/internet-kupovina- ... l#p9250119
nikad nisam ni razmišljao o ovome, a itekako korisna stvar
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#2655 Re: Kineski mobiteli
Pa šta mu onda ne valja kad je ovako niska cijena?kloniran wrote:pise u februaru da ce biti oficijelni update na lollipopSONY_91 wrote:x64 procesor a OS 32-bitni. Valjda će brzo updejtovat OS na 64-bitnu verziju Lollipop-akloniran wrote:poceli izbacivati i x64 sa pristupacnim cijenama![]()
http://www.pandawill.com/elephone-p6000 ... 96135.html
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2656 Re: Kineski mobiteli
Ime, nije "Brend name"The BEN10 wrote:Pa šta mu onda ne valja kad je ovako niska cijena?
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#2657 Re: Kineski mobiteli
To za touch prvi puta čujem, ja nema kakve igre nisam igrao, niti jedan problem nisam primjetio. Za kompas i ostale senzorske opcije, očito su svjesno ukinute da bi što više srezali cijenu samog telefona. Iskreno, nisam nikada koristio kompas od kako sam počeo koristiti smartphone od prije 2 godine, tako da mi to ne predstavlja nikakvu falinku. Ali zato navigacija razvaljuje, bukvalno. Ulovi satelit za par sekundi. Antutu rezultat je ovisan o rom-u koji se koristi, ja sam bilježio rezultate od 17 000 do 32 500, na desetke isprobanih romova, ista stvar je i sa kamerom. Od loše, prosječne, do odlične... ovisno o softveru.kritichar wrote:Neko je pitao za Coolpad F1
imam ga neko kratko vrijeme, za sada sam primjetio 2 mane, ne podržava kompas, ali navigacija je sasvim dobra tako da se pomoću nje može orjentisati
drugo je da ima nekakav osjetljiv touchscreen, igrao neke igrice pa je mu touch poludio nakon toga, nisam mogao normalno listati u pdf-u, kad se odmorio, vratio se u normalu
tako da sam odlučio da ukinem igrice
na antutu, broj bodova se kreće oko 32 i 31 000
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2658 Re: Kineski mobiteli
iNew v8 .
Ima li neko ? ako ima da mi se javi na pp
Ima li neko ? ako ima da mi se javi na pp
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2659 Re: Kineski mobiteli
A Sony ima li kakvih naznaka kod tebe o posiljci preko singposta?SONY_91 wrote:x64 procesor a OS 32-bitni. Valjda će brzo updejtovat OS na 64-bitnu verziju Lollipop-akloniran wrote:poceli izbacivati i x64 sa pristupacnim cijenama![]()
http://www.pandawill.com/elephone-p6000 ... 96135.html
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2660 Re: Kineski mobiteli
Nikakvih za sad, "kisele" se telefoni u Njemačkojwaynezmaj wrote:A Sony ima li kakvih naznaka kod tebe o posiljci preko singposta?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2661 Re: Kineski mobiteli
A koji si narucio ?
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2662 Re: Kineski mobiteli
Čekam dva THL-a T6 Pro i Doogee DG850skafiskafsnjak wrote:A koji si narucio ?
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2663 Re: Kineski mobiteli
04.12.2014 13:16:26 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Prispijeće pošiljke u Izmjeničnu poštu - UVOZ
04.12.2014 14:41:54 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Otprema pošiljke na Carinu - UVOZ
05.12.2014 08:07:31 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Evidentiranje carinskih podataka o pošiljci - UVOZ
08.12.2014 10:59:45 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Vraćanje pošiljke sa carine - UVOZ
08.12.2014 11:02:10 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Otprema pošiljke u uvozu prema:
jel se meni cini il ovo nisu uzeli mjeru
04.12.2014 14:41:54 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Otprema pošiljke na Carinu - UVOZ
05.12.2014 08:07:31 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Evidentiranje carinskih podataka o pošiljci - UVOZ
08.12.2014 10:59:45 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Vraćanje pošiljke sa carine - UVOZ
08.12.2014 11:02:10 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Otprema pošiljke u uvozu prema:
jel se meni cini il ovo nisu uzeli mjeru
Last edited by kloniran on 08/12/2014 20:30, edited 2 times in total.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2664 Re: Kineski mobiteli
Ajd posalji linkove da vidimSONY_91 wrote:Čekam dva THL-a T6 Pro i Doogee DG850skafiskafsnjak wrote:A koji si narucio ?
I kad dodju, javi koja je cijena sa carinom i to
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2665 Re: Kineski mobiteli
Doogee DG850 - Cijena sa uključenom dostavom EuroExpress-om će biti 370 KMskafiskafsnjak wrote:
Ajd posalji linkove da vidimSONY_91 wrote:Čekam dva THL-a T6 Pro i Doogee DG850skafiskafsnjak wrote:A koji si narucio ?
I kad dodju, javi koja je cijena sa carinom i to
THL T6 Pro - Cijena sa uključenom dostavom EuroExpress-om će biti 300 KM
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2666 Re: Kineski mobiteli
Ko je zainteresiran, neka se javi meni na pp pa ce dobiti kupon sa popustom od 5KM na SONY-eve mobitele 
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2667 Re: Kineski mobiteli
Sony koliko kostaju tako posiljke po bih euro Expressom? A rekoh strah me da se ne ukisele u Njemackoj hahaSONY_91 wrote:Doogee DG850 - Cijena sa uključenom dostavom EuroExpress-om će biti 370 KMskafiskafsnjak wrote:
Ajd posalji linkove da vidimSONY_91 wrote:
Čekam dva THL-a T6 Pro i Doogee DG850
I kad dodju, javi koja je cijena sa carinom i to
THL T6 Pro - Cijena sa uključenom dostavom EuroExpress-om će biti 300 KM
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2668 Re: Kineski mobiteli
17 KMwaynezmaj wrote:Sony koliko kostaju tako posiljke po bih euro Expressom? A rekoh strah me da se ne ukisele u Njemackoj haha
Naravnodinooh wrote:Ko je zainteresiran, neka se javi meni na pp pa ce dobiti kupon sa popustom od 5KM na SONY-eve mobitele
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2669 Re: Kineski mobiteli
Jeli to ona express ili obicna posiljkaSONY_91 wrote:17 KMwaynezmaj wrote:Sony koliko kostaju tako posiljke po bih euro Expressom? A rekoh strah me da se ne ukisele u Njemackoj haha
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2670 Re: Kineski mobiteli
Rok dostave od 24-48 satiwaynezmaj wrote:Jeli to ona express ili obicna posiljkaSONY_91 wrote:17 KMwaynezmaj wrote:Sony koliko kostaju tako posiljke po bih euro Expressom? A rekoh strah me da se ne ukisele u Njemackoj haha
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2671 Re: Kineski mobiteli
evo na efox sutra


- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2672 Re: Kineski mobiteli
ne kupujte nista na efoxu, em lazu da salju u roku od 3 dana, em ne odgovaraju na mailove. Ako pisu da je shiping u roku od 3 dana, nek ga onda i posalju, a ne da lazu narod.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2673 Re: Kineski mobiteli
kloniran wrote:04.12.2014 13:16:26 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Prispijeće pošiljke u Izmjeničnu poštu - UVOZ
04.12.2014 14:41:54 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Otprema pošiljke na Carinu - UVOZ
05.12.2014 08:07:31 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Evidentiranje carinskih podataka o pošiljci - UVOZ
08.12.2014 10:59:45 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Vraćanje pošiljke sa carine - UVOZ
08.12.2014 11:02:10 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Otprema pošiljke u uvozu prema:
jel se meni cini il ovo nisu uzeli mjeru![]()
da ponovim
jeste coravi
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2674 Re: Kineski mobiteli
i na koji nacin da pokusamo mi koji ne znamo dojčlanskidinooh wrote:evo na efox sutra
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2675 Re: Kineski mobiteli
ima i ingliš. Ali bude samo po 50 komada. Danas neki Bluboo X3 za manje od 50KM bio. A valjda dostava besplatna
