NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2651 Re: NBA

Post by Neelix »

ma dje si andjelak, nisam te prepozno Image
User avatar
ahuseino
Posts: 2183
Joined: 19/10/2004 05:44
Location: singularity

#2652 Re: NBA

Post by ahuseino »

LSD wrote:
shadow wrote:
LSD wrote:Ko bi gore sad je dole (a i obratno :D )...do prije par sezona (ustvari do prošle sezone,prije nego što su ovima došli Allen i KG) Phoenix je lupao Boston sa po 30 razlike galantno, elegantno i sa pola gasa...sad je došlo 5 minuta ovim instant navijacima Celticsa što se sad javljaju :D :) ...žao mi samo Sunsa,nekad je to bila velika ekipa koja je harala ligom.
zadnji put je Phoenix na poluvremenu gubio 30 razlike 1975 godine, frisko nema sta :wink:..a da su nas lupali ovih zadnjih sezona-nego sta su, lupali su nas svi pa tako i oni. :skoljka:
instant navijac? skupljam karte celticsa jos od vremena dine radje, da ti brat posalje barem par komada da i ti budes instant :D :wink: ?
E ako skupljaš karte od vremena Radje onda svaka cast,to poštujem :thumbup: ...u tom slucaju se izvinjavam na nekorektnoj prozivci :-)
Što se tice te ponude sa par kartata- neka hvala...ne "mirišem" zelenaše :-D ...svaka cast Bostonu i njihovoj velikoj tradiciji,ali ja ih nikad nisam gotivio.
Ove godine je Orlando prvak istoka...živi bili pa vidjeli ;-)
Kakava li je ovo iskomplexiranost sa godinama staza...

Ja nisam navijao ni za koga do '95, ali sam do '92 pratio svaku utakmicu koja se "davala" kod nas nedeljom, nekad dvije, nekad jedna i u glavnom, LA, SA i Bulls-i. Zadnjih 13 g, tj. otkad sam ovdje gdje jesam - C's, nema shta.
Jesam li ja sad instant ili sta.

Ti si se morebit' rodio tamo gdje ti tim, ha?

Mislim, ne javljam se chesto, ali me Bosanluk motivishe...







... Uvijek prvo onu zelenu....
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2653 Re: NBA

Post by LSD »

A priznaj sam sebi da nebi ti ni znao (a kamoli navijao) za Celticse da te rat i izbjeglicki život nije potjerao sve do Bostona :mrgreen: ....i meni je Bosanluk vjecna inspiracija,pogotovu ovaj iz dijaspore koji pati i koji s vremena na vrijeme zakuka na forumima za maticom :mrgreen: :-)
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2654 Re: NBA

Post by -danTe- »

jao bynuma sinoc..42 poena,15 skokova...kobe triple-double.... :thumbup:
etotako
Posts: 29
Joined: 19/01/2009 21:33

#2655 Re: NBA

Post by etotako »

Stojakovic double-double :thumbup: Krstić samo 9 :( Pavlovic samo 6 :(
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2656 Re: NBA

Post by Neelix »

Ovcina double double :D
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#2657 Re: NBA

Post by sesalmir »

etotako wrote:Stojakovic double-double :thumbup: Krstić samo 9 :( Pavlovic samo 6 :(
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
etotako
Posts: 29
Joined: 19/01/2009 21:33

#2658 Re: NBA

Post by etotako »

Jaric za 18 minuta, 4 poena i 2 asistencije...
User avatar
ahuseino
Posts: 2183
Joined: 19/10/2004 05:44
Location: singularity

#2659 Re: NBA

Post by ahuseino »

LSD wrote:A priznaj sam sebi da nebi ti ni znao (a kamoli navijao) za Celticse da te rat i izbjeglicki život nije potjerao sve do Bostona :mrgreen: ....i meni je Bosanluk vjecna inspiracija,pogotovu ovaj iz dijaspore koji pati i koji s vremena na vrijeme zakuka na forumima za maticom :mrgreen: :-)
Pa da, priznao bi sigurno... da je istina.

Gdje ne bi znao za njih kad je mozda najvechi rivalitet u istoriji, poznato ti je do sad, Bird - Magic, ne Magic - Jordan, a oba, kad sam ja pratio... iz matice... gdje danas ima jako puno NBA navijacha, dobrih struchnjaka :mrgreen: ... ne pate od nostalgije... u matici... al' vole stranu kosharku, sto im onda razvija komplekse - ko duze zna, prati, "NAVIJA" :shock: ... iz matice... instant... iz matice...

Suplje je dole, ne gore...
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#2660 Re: NBA

Post by sesalmir »

etotako wrote:Jaric za 18 minuta, 4 poena i 2 asistencije...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ti si jaci od arzea, jedva cekam da mu skinu ban, pa ova tema ce biti bolja od monthy pythona.
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#2661 Re: NBA

Post by rado_vidjen »

sesalmir wrote:
etotako wrote:Stojakovic double-double :thumbup: Krstić samo 9 :( Pavlovic samo 6 :(
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:roll: :D :lol:



a milicic? jebem li mu pleme :evil: ...hem ga greskom izabrah, hem nikake vajde od njega...hem se na kraju povrijedi :? :x ...
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2662 Re: NBA

Post by -danTe- »

sesalmir wrote:
etotako wrote:Jaric za 18 minuta, 4 poena i 2 asistencije...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ti si jaci od arzea, jedva cekam da mu skinu ban, pa ova tema ce biti bolja od monthy pythona.
hahahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
etotako
Posts: 29
Joined: 19/01/2009 21:33

#2663 Re: NBA

Post by etotako »

sesalmir wrote:
etotako wrote:Stojakovic double-double :thumbup: Krstić samo 9 :( Pavlovic samo 6 :(
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Spam klasicni...
etotako
Posts: 29
Joined: 19/01/2009 21:33

#2664 Re: NBA

Post by etotako »

Neelix wrote:nisam nesto bas siguran da ce orlando proci do finala, ali znam da bi ih najmanje volio vidjeti tamo :D ocito je da ne leze lakersima nikako :-)
Ne leze im jer igraju usko u odbrani...Tako da triangle ne prolazi ako stane sut...Ne moze Orlando do finala,previse se oslanjaju na sut za 3
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2665 Re: NBA

Post by Neelix »

ni ja nisam bas skonto sta je smijesno al et :)

a orlando - ne znam, ja sam 90% siguran da ce biti repriza proslogodisnjeg finala, s tm sto ce ovaj put rezultat biti obrnut :D
User avatar
jasko_ba
Posts: 8472
Joined: 13/11/2006 17:47

#2666 Re: NBA

Post by jasko_ba »

23:45 NBA Regular Season: L.A.Lakers-San Antonio / prijenos :dance:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2667 Re: NBA

Post by -danTe- »

jasko_ba wrote:23:45 NBA Regular Season: L.A.Lakers-San Antonio / prijenos :dance:
a citavu ovu sedmicu najavljuju u 00:30,al hajd samo nek je prenos....
P.S.Lakersi ce ih otrest samo tako....
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#2668 Re: NBA

Post by abondanzieri »

and1medjed wrote:
jasko_ba wrote:23:45 NBA Regular Season: L.A.Lakers-San Antonio / prijenos :dance:
a citavu ovu sedmicu najavljuju u 00:30,al hajd samo nek je prenos....
P.S.Lakersi ce ih otrest samo tako....
Opet je snimak jarane,tekma pocinje za nekoliko minuta
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2669 Re: NBA

Post by -danTe- »

abondanzieri wrote:
and1medjed wrote:
jasko_ba wrote:23:45 NBA Regular Season: L.A.Lakers-San Antonio / prijenos :dance:
a citavu ovu sedmicu najavljuju u 00:30,al hajd samo nek je prenos....
P.S.Lakersi ce ih otrest samo tako....
Opet je snimak jarane,tekma pocinje za nekoliko minuta
i ja sam vidio maloprije...al hajd ipak cu cekat veceras...
shadow
Posts: 1630
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#2670 Re: NBA

Post by shadow »

ma pogledaj ovdje malo kasnije, ja cu ti javiti koliko ste zijanili :D

ovaj dallas je smjesan, ubacise im celticsi 100+poena u 3 cetvrtine i onda u 4-toj drugi sastav na parketu 8-)
User avatar
boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

#2671 Re: NBA

Post by boston_c »

Ja sam gledao do poluvremena (74-47) i onda sam prešao na Inter-Sampdoria... nisam mogao gledati onaj Dallas kako se sramote, drag mi je nešto onaj Nowitzki, žao mi ga :D :D :D ...
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2672 Re: NBA

Post by Neelix »

ANDRJU bajnm :skoljka:
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#2673 Re: NBA

Post by Adriatic »

Hoće li mi neko konačno objasniti šta rade ovi s OBN-a?
Da li nedjeljom daju snimke ili direktan prenos?
Sinoć sam do iza ponoći čekao utakmicu San Antonia i Lakers-a i ništa, odem spavati.
Jel ovo zajebancija i zašto OBN ne prenosi utakmicu kad treba?
User avatar
jasko_ba
Posts: 8472
Joined: 13/11/2006 17:47

#2674 Re: NBA

Post by jasko_ba »

Adriatic wrote:Hoće li mi neko konačno objasniti šta rade ovi s OBN-a?
Da li nedjeljom daju snimke ili direktan prenos?
Sinoć sam do iza ponoći čekao utakmicu San Antonia i Lakers-a i ništa, odem spavati.
Jel ovo zajebancija i zašto OBN ne prenosi utakmicu kad treba?
ma taktika Mirze Vilića...kako iznervirati ljude i smanjiti gledanost..i što je najgore, budala je uspio u tome :x
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2675 Re: NBA

Post by -danTe- »

Adriatic wrote:Hoće li mi neko konačno objasniti šta rade ovi s OBN-a?
Da li nedjeljom daju snimke ili direktan prenos?
Sinoć sam do iza ponoći čekao utakmicu San Antonia i Lakers-a i ništa, odem spavati.
Jel ovo zajebancija i zašto OBN ne prenosi utakmicu kad treba?
da ti odgovorim redom:
oni daju snimke utakmica odigranih 2-3 sata prije...valjda moraju glupavi film prije stavit...
a nisi dovoljno dugo cekao sinoc jer je pocelo oko 00:45 kako je i bilo u programu...
i da,ovo nije zajebancija...oni citavu ovu sezonu ovako prenose utakmice...

P.S.joj kako me onaj Vilic iznerviro i svaki put me nanervira kad igraju lakersi...nek mu neko kaze da je Los AngelEs,a ne Los AngelOs...vajda je to trebo znat i ranije.... :skoljka:
Post Reply