
NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
- ahuseino
- Posts: 2183
- Joined: 19/10/2004 05:44
- Location: singularity
#2652 Re: NBA
Kakava li je ovo iskomplexiranost sa godinama staza...LSD wrote:E ako skupljaš karte od vremena Radje onda svaka cast,to poštujemshadow wrote:zadnji put je Phoenix na poluvremenu gubio 30 razlike 1975 godine, frisko nema staLSD wrote:Ko bi gore sad je dole (a i obratno)...do prije par sezona (ustvari do prošle sezone,prije nego što su ovima došli Allen i KG) Phoenix je lupao Boston sa po 30 razlike galantno, elegantno i sa pola gasa...sad je došlo 5 minuta ovim instant navijacima Celticsa što se sad javljaju
![]()
...žao mi samo Sunsa,nekad je to bila velika ekipa koja je harala ligom.
..a da su nas lupali ovih zadnjih sezona-nego sta su, lupali su nas svi pa tako i oni.
![]()
instant navijac? skupljam karte celticsa jos od vremena dine radje, da ti brat posalje barem par komada da i ti budes instant![]()
?
...u tom slucaju se izvinjavam na nekorektnoj prozivci
![]()
Što se tice te ponude sa par kartata- neka hvala...ne "mirišem" zelenaše...svaka cast Bostonu i njihovoj velikoj tradiciji,ali ja ih nikad nisam gotivio.
Ove godine je Orlando prvak istoka...živi bili pa vidjeli
Ja nisam navijao ni za koga do '95, ali sam do '92 pratio svaku utakmicu koja se "davala" kod nas nedeljom, nekad dvije, nekad jedna i u glavnom, LA, SA i Bulls-i. Zadnjih 13 g, tj. otkad sam ovdje gdje jesam - C's, nema shta.
Jesam li ja sad instant ili sta.
Ti si se morebit' rodio tamo gdje ti tim, ha?
Mislim, ne javljam se chesto, ali me Bosanluk motivishe...
... Uvijek prvo onu zelenu....
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2653 Re: NBA
A priznaj sam sebi da nebi ti ni znao (a kamoli navijao) za Celticse da te rat i izbjeglicki život nije potjerao sve do Bostona
....i meni je Bosanluk vjecna inspiracija,pogotovu ovaj iz dijaspore koji pati i koji s vremena na vrijeme zakuka na forumima za maticom

- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2654 Re: NBA
jao bynuma sinoc..42 poena,15 skokova...kobe triple-double.... 
-
etotako
- Posts: 29
- Joined: 19/01/2009 21:33
#2655 Re: NBA
Stojakovic double-double
Krstić samo 9
Pavlovic samo 6 
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2656 Re: NBA
Ovcina double double 
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#2657 Re: NBA
etotako wrote:Stojakovic double-doubleKrstić samo 9
Pavlovic samo 6
-
etotako
- Posts: 29
- Joined: 19/01/2009 21:33
#2658 Re: NBA
Jaric za 18 minuta, 4 poena i 2 asistencije...
- ahuseino
- Posts: 2183
- Joined: 19/10/2004 05:44
- Location: singularity
#2659 Re: NBA
Pa da, priznao bi sigurno... da je istina.LSD wrote:A priznaj sam sebi da nebi ti ni znao (a kamoli navijao) za Celticse da te rat i izbjeglicki život nije potjerao sve do Bostona....i meni je Bosanluk vjecna inspiracija,pogotovu ovaj iz dijaspore koji pati i koji s vremena na vrijeme zakuka na forumima za maticom
![]()
Gdje ne bi znao za njih kad je mozda najvechi rivalitet u istoriji, poznato ti je do sad, Bird - Magic, ne Magic - Jordan, a oba, kad sam ja pratio... iz matice... gdje danas ima jako puno NBA navijacha, dobrih struchnjaka
Suplje je dole, ne gore...
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#2660 Re: NBA
etotako wrote:Jaric za 18 minuta, 4 poena i 2 asistencije...
ti si jaci od arzea, jedva cekam da mu skinu ban, pa ova tema ce biti bolja od monthy pythona.
- rado_vidjen
- Posts: 1387
- Joined: 26/10/2008 22:27
#2661 Re: NBA
sesalmir wrote:etotako wrote:Stojakovic double-doubleKrstić samo 9
Pavlovic samo 6
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
a milicic? jebem li mu pleme
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2662 Re: NBA
hahahahhahasesalmir wrote:etotako wrote:Jaric za 18 minuta, 4 poena i 2 asistencije...![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ti si jaci od arzea, jedva cekam da mu skinu ban, pa ova tema ce biti bolja od monthy pythona.
-
etotako
- Posts: 29
- Joined: 19/01/2009 21:33
#2663 Re: NBA
Spam klasicni...sesalmir wrote:etotako wrote:Stojakovic double-doubleKrstić samo 9
Pavlovic samo 6
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
etotako
- Posts: 29
- Joined: 19/01/2009 21:33
#2664 Re: NBA
Ne leze im jer igraju usko u odbrani...Tako da triangle ne prolazi ako stane sut...Ne moze Orlando do finala,previse se oslanjaju na sut za 3Neelix wrote:nisam nesto bas siguran da ce orlando proci do finala, ali znam da bi ih najmanje volio vidjeti tamoocito je da ne leze lakersima nikako
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2665 Re: NBA
ni ja nisam bas skonto sta je smijesno al et 
a orlando - ne znam, ja sam 90% siguran da ce biti repriza proslogodisnjeg finala, s tm sto ce ovaj put rezultat biti obrnut
a orlando - ne znam, ja sam 90% siguran da ce biti repriza proslogodisnjeg finala, s tm sto ce ovaj put rezultat biti obrnut
- jasko_ba
- Posts: 8472
- Joined: 13/11/2006 17:47
#2666 Re: NBA
23:45 NBA Regular Season: L.A.Lakers-San Antonio / prijenos 
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2667 Re: NBA
a citavu ovu sedmicu najavljuju u 00:30,al hajd samo nek je prenos....jasko_ba wrote:23:45 NBA Regular Season: L.A.Lakers-San Antonio / prijenos
P.S.Lakersi ce ih otrest samo tako....
- abondanzieri
- Posts: 2851
- Joined: 14/10/2007 18:06
#2668 Re: NBA
Opet je snimak jarane,tekma pocinje za nekoliko minutaand1medjed wrote:a citavu ovu sedmicu najavljuju u 00:30,al hajd samo nek je prenos....jasko_ba wrote:23:45 NBA Regular Season: L.A.Lakers-San Antonio / prijenos
P.S.Lakersi ce ih otrest samo tako....
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2669 Re: NBA
i ja sam vidio maloprije...al hajd ipak cu cekat veceras...abondanzieri wrote:Opet je snimak jarane,tekma pocinje za nekoliko minutaand1medjed wrote:a citavu ovu sedmicu najavljuju u 00:30,al hajd samo nek je prenos....jasko_ba wrote:23:45 NBA Regular Season: L.A.Lakers-San Antonio / prijenos
P.S.Lakersi ce ih otrest samo tako....
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2670 Re: NBA
ma pogledaj ovdje malo kasnije, ja cu ti javiti koliko ste zijanili
ovaj dallas je smjesan, ubacise im celticsi 100+poena u 3 cetvrtine i onda u 4-toj drugi sastav na parketu
ovaj dallas je smjesan, ubacise im celticsi 100+poena u 3 cetvrtine i onda u 4-toj drugi sastav na parketu
- boston_c
- Posts: 399
- Joined: 22/03/2006 12:53
#2671 Re: NBA
Ja sam gledao do poluvremena (74-47) i onda sam prešao na Inter-Sampdoria... nisam mogao gledati onaj Dallas kako se sramote, drag mi je nešto onaj Nowitzki, žao mi ga
...
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2672 Re: NBA
ANDRJU bajnm 
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#2673 Re: NBA
Hoće li mi neko konačno objasniti šta rade ovi s OBN-a?
Da li nedjeljom daju snimke ili direktan prenos?
Sinoć sam do iza ponoći čekao utakmicu San Antonia i Lakers-a i ništa, odem spavati.
Jel ovo zajebancija i zašto OBN ne prenosi utakmicu kad treba?
Da li nedjeljom daju snimke ili direktan prenos?
Sinoć sam do iza ponoći čekao utakmicu San Antonia i Lakers-a i ništa, odem spavati.
Jel ovo zajebancija i zašto OBN ne prenosi utakmicu kad treba?
- jasko_ba
- Posts: 8472
- Joined: 13/11/2006 17:47
#2674 Re: NBA
ma taktika Mirze Vilića...kako iznervirati ljude i smanjiti gledanost..i što je najgore, budala je uspio u tomeAdriatic wrote:Hoće li mi neko konačno objasniti šta rade ovi s OBN-a?
Da li nedjeljom daju snimke ili direktan prenos?
Sinoć sam do iza ponoći čekao utakmicu San Antonia i Lakers-a i ništa, odem spavati.
Jel ovo zajebancija i zašto OBN ne prenosi utakmicu kad treba?
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2675 Re: NBA
da ti odgovorim redom:Adriatic wrote:Hoće li mi neko konačno objasniti šta rade ovi s OBN-a?
Da li nedjeljom daju snimke ili direktan prenos?
Sinoć sam do iza ponoći čekao utakmicu San Antonia i Lakers-a i ništa, odem spavati.
Jel ovo zajebancija i zašto OBN ne prenosi utakmicu kad treba?
oni daju snimke utakmica odigranih 2-3 sata prije...valjda moraju glupavi film prije stavit...
a nisi dovoljno dugo cekao sinoc jer je pocelo oko 00:45 kako je i bilo u programu...
i da,ovo nije zajebancija...oni citavu ovu sezonu ovako prenose utakmice...
P.S.joj kako me onaj Vilic iznerviro i svaki put me nanervira kad igraju lakersi...nek mu neko kaze da je Los AngelEs,a ne Los AngelOs...vajda je to trebo znat i ranije....
