Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#2651 Re: Serie A

Post by Entropio »

Image

Najzanimljivija liga na svijetu. :lol:
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2652 Re: Serie A

Post by Jeff Bingham »

Entropio wrote:Image

Najzanimljivija liga na svijetu. :lol:
:zzzz:


Image
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#2653 Re: Serie A

Post by Entropio »

A ovo je već sažvakano... :lol:

Realno, Serie A je dno dna.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2654 Re: Serie A

Post by Atticus Finch »

Dobro, shvatili smo. ;-)
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#2655 Re: Serie A

Post by burek_in_space »

Entropio, rekao si shto si imao.
Nema potrebe za ponavljanjem. :wink:
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2656 Re: Serie A

Post by Jeff Bingham »

eto nek je nabij-u-16erac-pa-sta-bude liga nesto bolja :lol: uostalom, sta se prepirem, statistika pokazuje sve :)

Milan 7 osvojenih 4 finala
Liverpool 5 osvojenih 2 finala
Internazionale 3 osvojenih 2 finala
Manchester United 3 osvojenih 2 finala
Juventus 2 osvojenih 5 finala
Nottingham Forest 2 osvojenih 0 finala


racunati valjda znas

gudbaj :zzzz:
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2657 Re: Serie A

Post by Baudelaire »

Ima Aston Villa jednu titulu, to si fulio. Elem nebitno, stoji to sve, samo nije baš bajno stanje fudbala u Italiji. Nadam se da bi večeras mogla biti dobra utakmica, a od Miralema očekujem neki jebački potez :D Zamolio bih upućenije da streamove na vrijeme stave :D
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#2658 Re: Serie A

Post by Entropio »

:lol:

Jeste touchy...

Novi stadioni (Juventus je već počeo), regulisanje porezne politike i dovođenje (ili stvaranje) zvijezda će vratiti Seriu A na mjesto na kojem je nekad bila. Naravno, bježanje od catenaccia i igranje napadačkog fubdala (što sad radi Napoli, između ostalih) neće odmoći sigurno.

Večeras bi trebala biti dobra utakmica... bar se nadam.
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2659 Re: Serie A

Post by Jeff Bingham »

nisam isao dalje od po 3 top kluba, ali eto, AV jednu titulu, i jos po 3 finala u obje lige, krajnji rezultat je isti.

helem,

http://www.ilemi.me/31097/1/Watch-Lazio-vs-AS-Roma/



bice i ovdje linkova:
http://livetv.ru/en/eventinfo/88928_lazio_roma/
User avatar
ReD aka Socijalista
Posts: 2187
Joined: 22/08/2010 00:23
Location: U Daytonu General major

#2660 Re: Serie A

Post by ReD aka Socijalista »

Entropio wrote:Image

Najzanimljivija liga na svijetu. :lol:
Ovo u zivotu jos nisam vidio.
User avatar
argyle
Posts: 1911
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#2661 Re: Serie A

Post by argyle »

Jeff Bingham wrote:nisam isao dalje od po 3 top kluba, ali eto, AV jednu titulu, i jos po 3 finala u obje lige, krajnji rezultat je isti.

helem,

http://www.ilemi.me/31097/1/Watch-Lazio-vs-AS-Roma/



bice i ovdje linkova:
http://livetv.ru/en/eventinfo/88928_lazio_roma/
http://www.firstrowsports.tv/watch/8642 ... -roma.html
User avatar
to sam ja!
Posts: 81
Joined: 23/08/2011 05:18
Location: rajvoSa

#2662 Re: Serie A

Post by to sam ja! »

jel ima neko link za stream lazio-roma veceras,molio bih lijepo?
candy_Man
Posts: 146
Joined: 07/10/2011 14:08

#2664 Re: Serie A

Post by candy_Man »

4 - 3 - 1 - 2 Postave 4 - 3 - 1 - 2

Lazio
83 Marchetti
29 Konko
20 Biava
3 Dias
26 Radu
15 Gonzalez
24 Ledesma
32 Brocchi
8 Hernanes
99 Cisse
25 Klose

Roma
87 Rosi
44 Kjaer
5 Heinze
3 Jose Angel
19 Gago
16 De Rossi
20 Perrotta
15 Pjanic :bih:
14 Bojan
9 Osvaldo
24 Stekelenburg
User avatar
to sam ja!
Posts: 81
Joined: 23/08/2011 05:18
Location: rajvoSa

#2665 Re: Serie A

Post by to sam ja! »

drug neradi ovaj link nesto kod mene
User avatar
argyle
Posts: 1911
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#2667 Re: Serie A

Post by argyle »

Pjaniiiic -> Osvaldo gol!
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6561
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#2668 Re: Serie A

Post by Tvrtko II Kotromanić »

Bravo Mire!!! :bih:

lud ovaj arapski komentator na linku od Romaniste :D
User avatar
to sam ja!
Posts: 81
Joined: 23/08/2011 05:18
Location: rajvoSa

#2669 Re: Serie A

Post by to sam ja! »

:thumbup:

joj aBd da se ponovi onih 1:5 od prije cca 10 godina

FORZA ROMA ALE !!!
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#2670 Re: Serie A

Post by ganjeta »

http://zulu.on.net.mk/live/telma

Ovaj je dobar ne štopa :thumbup:
candy_Man
Posts: 146
Joined: 07/10/2011 14:08

#2672 Re: Serie A

Post by candy_Man »

sudija ostao bez crvenog kartona, a onaj mu ga vrati. sto ga ne sakri :lol:
User avatar
ala7
Posts: 1384
Joined: 04/03/2011 16:12
Location: 43°52′0″N 18°25′0″E

#2673 Re: Serie A

Post by ala7 »

Odlicna igra Lazio - Roma.. Pogotovo odlicna asistencija Pjanica.. :) " uvijek misli sekundu prije vas i to ga čini teškim protivnikom" - Totti o Pjanicu..
candy_Man
Posts: 146
Joined: 07/10/2011 14:08

#2674 Re: Serie A

Post by candy_Man »

eto luleeeeeee :dance:
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6561
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#2675 Re: Serie A

Post by Tvrtko II Kotromanić »

Lulić u igri :thumbup: :bih: :bih: :bih:
Post Reply