korak po korak
objasnjenje kako da zavrsim nanosenje olovke..tusa..cega vec..ovako lijepo
to nanosenje i na kraju u uglu oka zavrsavanje mi bas bas nikako ne ide
Moderator: anex
Mirna ruka, kreon, tus i ozezi.Partizzanka wrote:
a kako postignete olovkom iznad i ispod trepuski???
evo i ja stojim u redu za naučiti...Ma.Le.Na wrote:e sad cete me fino nauciti necemu
korak po korak
objasnjenje kako da zavrsim nanosenje olovke..tusa..cega vec..ovako lijepo
to nanosenje i na kraju u uglu oka zavrsavanje mi bas bas nikako ne ide![]()
yellow cat wrote:Alemaa, je li ovo tuš ili olovka?? Kontam sa olovkom se i nekako snalazim, ali tuš nikad u ruci nisam držala.
Pokaže li se istinitim, srušit će mi snove...MAN-lion's coach wrote:Mislim prije da je surmom oškrabala...
pih ja se kontala prije posla namackarit ovakoalemaa wrote:Dva puta sam brisala skroz oko dok sam potrefila..MAN-lion's coach wrote:yellow cat wrote:Alemaa, je li ovo tuš ili olovka?? Kontam sa olovkom se i nekako snalazim, ali tuš nikad u ruci nisam držala.
Mislim prije da je surmom oškrabala...![]()
Surma plus olovka ..

zali boze onih silnih sjena sto si nakupovalaNadinka wrote:JA nikad ne koristim smedju![]()
kiss to Michun
Naravno ipak dosta zavisi i od boje oka, tena, kose...meni recimo ruzicasta nikako, ali nikako ne stoji, izgledam ko vampiricaalemaa wrote:Za plave oci sam negdje procitala da su za dan najbolje sjene u sivim tonovima, i ruzicastim..dok za noc je dobar odabir ljubicasta, narancesta, i zlatne nijanse. Cak mogu ici i plava sjenila al tonovi suprotni boji ociju, npr.ako su svjetloplave oci, onda ide tamnoplava sjena i sl.