Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2651 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Boli nas kurac mi smo Sarajevo ove szone ima Ligu Prvaka i Europaligu da uzmemo ako nam bude ceif!
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2652 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ooo đesi Fergusone, izvini, nisam te prepozn'o.Charuga wrote:''Moje i ambicije kluba su se u ovom trenutku poklopile. Mi ćemo ići na titulu, a ja sam rođeni pobjednik. Moglo bi se reći da je Željo zapao u tešku situaciju igranjem na dva fronta, ali u ovom trenutku se ne treba vraćati na staro'', rekao ja naš sagovornik
Hajde što vam je frajer najavio titulu, to i mogu da shvatim, ali ovo oko rođenog pobjednika je toliko glupo.
- jeza u ledja
- Posts: 50667
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2653 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
nidje vezeCrvena Tifoza wrote:MOSALJOZE wrote:Nije Vladi trebala ova izjava,ljudi sami sebe ukopavaju.
Pa i presjednik FK Sarajeva je glumio pevaljku prije par mjeseci i pjevao stihove kako Željo više nikad neće uzeti titulu, a sad mu je klub na bijednoj sedmoj poziciji.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79546
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2654 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Reci Noletu da je to glupo, cc.
Samopouzdanje je preduslov za sve!
Samopouzdanje je preduslov za sve!
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2656 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Hoce 1.000KM kazne zbog propusta u organizaciji, dok ce za isto kolo Zeljo i Sarajevo popiti kazne od najmanje 2-3.000 KM
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#2657 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Munibe vrati se sve ti je oprosteno.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2658 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Kazna će biti do 1000 i to je to.
Pjesma im ide, puši kurac ko te jebe može Srbija i bez tebe, Federacijo, Federacijo...
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2660 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Učinilo mi se "Srbija", nisam čuo najbolje.al-em wrote:Srpska
Najgore što djecu truju svojim budalaštinama.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#2661 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sad je i Capljic potrvdio koje mu je ciljeve postavila Uprava a to je osvjanje titule sampona BH lige. Kup je druga prica a to sto se navijaci zelje boje ovakvih izjava i nastoje da ih relativiziraju znaci da ne vjeruju i ne dijele viziju Uprave.avetinja wrote:Alihodžić je najavio osvajanje ili Lige ili Kupa.
Samo, i Selimović je najavio jedan trofej, čak se nada osvajanjem oba.
Capljic je samo potvrdio ono sto je Senad Gibraltar javno obecao.
Istina, Vlada jos nije potvrdio evropske ambicje koje je Gibraltar zacrtao-grupna faza LP u narednih par godina.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#2662 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Zrinjski je prvak djaba krecite...
Karina od ekipa i sarajevo i zeljo
Karina od ekipa i sarajevo i zeljo
- alberto_tomba
- Posts: 740
- Joined: 07/05/2013 13:03
#2663 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Najveca prijetnja iz doline cupova je eliminisana, dobrodosao Vlado. Ima li kakvog kompromitirajuceg materijala za cika Vladu, da opletemo malo u ovim teskim trenucima?
Edit: Ako bih mogao postaviti pitanje, (bez namjere da nesto posebno provociram, iako mi je to jako cesto namjera,
da se ne lazemo... ), sta je to ova uprava Zeljeznicara uradila, a da je transparentno, korisno i provjerljivo, pa su zasluzili podrsku koju imaju kod velikog broja navijaca? Ako moze neko u kratkim crtama, vjerujem da osim mene ima jos dosta forumasa koji bi zeljeli procitati to na jednom mjestu. Hvala unaprijed!
Edit: Ako bih mogao postaviti pitanje, (bez namjere da nesto posebno provociram, iako mi je to jako cesto namjera,
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2664 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ja ti kažem šta je na početku rečeno. Ili Liga ili Kup.bjelave wrote:Sad je i Capljic potrvdio koje mu je ciljeve postavila Uprava a to je osvjanje titule sampona BH lige. Kup je druga prica a to sto se navijaci zelje boje ovakvih izjava i nastoje da ih relativiziraju znaci da ne vjeruju i ne dijele viziju Uprave.avetinja wrote:Alihodžić je najavio osvajanje ili Lige ili Kupa.
Samo, i Selimović je najavio jedan trofej, čak se nada osvajanjem oba.
Capljic je samo potvrdio ono sto je Senad Gibraltar javno obecao.
Istina, Vlada jos nije potvrdio evropske ambicje koje je Gibraltar zacrtao-grupna faza LP u narednih par godina.
Niko se ne boji ovakvih izjava, već su neprimjerene. Gdje ćeš sa ovakvom ekipom ići na titulu?! Ako dovedu dobra pojačanja na polusezoni - možda, ali opet zavisi od toga kako ćemo odigrati do pauze.
Nego, šta ima u tvom dvorištu? Selimović najavio titulu, a nada se osvajanjem oba trofeja. Je li te strah da se cilj neće ispuniti?
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#2665 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Opet spinujete. Valjda vasa Uprava zna jeli titula moguca a prethodno zna se da se odnosi na prvenstvo.
Kup je kup i to je drugi red rukava.
I da li ovo znaci da ti ne vjerujes Senadu Gibraltaru i vlastitoj Upravi?
Kup je kup i to je drugi red rukava.
I da li ovo znaci da ti ne vjerujes Senadu Gibraltaru i vlastitoj Upravi?
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2666 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Mojne mi tih folova sa protupitanjem. Ja sam ti odgovorio na pitanje, odgovori i ti meni.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#2667 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Evo ti link dole gdje se tvrdi da ste ove godine Sampioni BiH a grupnoj fazi LP za par sezona.Prvo je sada potvrdio i Vlada, zvani rodjeni pobjednikavetinja wrote:Mojne mi tih folova sa protupitanjem. Ja sam ti odgovorio na pitanje, odgovori i ti meni.
http://sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo-ce ... eve/169580
Niko nije spominjao kup. Mozes biti osvajac kupa ali ne i sampion istog. Sampion je onaj koji osvaja ligu, sve je tu jasno ma koliko bi se neki sada izvlacili i pravili ludi.
Gdje je ta Selimoviceva izjava, na koju se pozivas?
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2668 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ja ovu izjavu nisam vidio.avetinja wrote: Selimović najavio titulu, a nada se osvajanjem oba trofeja. Je li te strah da se cilj neće ispuniti?
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2669 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ja sam spominjao izjavu Alihodžića.bjelave wrote:Evo ti link dole gdje se tvrdi da ste ove godine Sampioni BiH a grupnoj fazi LP za par sezona.Prvo je sada potvrdio i Vlada, zvani rodjeni pobjednikavetinja wrote:Mojne mi tih folova sa protupitanjem. Ja sam ti odgovorio na pitanje, odgovori i ti meni.
http://sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo-ce ... eve/169580
Niko nije spominjao kup. Mozes biti osvajac kupa ali ne i sampion istog. Sampion je onaj koji osvaja ligu, sve je tu jasno ma koliko bi se neki sada izvlacili i pravili ludi.
Gdje je ta Selimoviceva izjava, na koju se pozivas?
https://www.youtube.com/watch?v=u1RIMvA-t-o
Izjava Selimovića:
https://www.youtube.com/watch?v=-Pt8wKyQzOM
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2670 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Postavio sam video.Logovan wrote:Ja ovu izjavu nisam vidio.avetinja wrote: Selimović najavio titulu, a nada se osvajanjem oba trofeja. Je li te strah da se cilj neće ispuniti?Gdje to rekao?
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#2671 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Postavio si video gdje Dino jasno kaze da FCS ima najvise ciljeve, te da cemo biti zadovoljni sa jednim od 2 trofeja a da je minum plasman u Evropu.
Vidi sta kaze Gibraltar, istaknuti clan Uprave tvoga kluba na zvanicnoj press kofereniji istog.
http://sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo-ce ... eve/169580
Ove godine titula i narednih par sezona grupn faza LP. On je za razliku od Dine rezolutan, valjada zato ste vi kao i Barcelona veliki klub
I ostavi se lazi, polu-lazi i manipulacija.
Vidi sta kaze Gibraltar, istaknuti clan Uprave tvoga kluba na zvanicnoj press kofereniji istog.
http://sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo-ce ... eve/169580
Ove godine titula i narednih par sezona grupn faza LP. On je za razliku od Dine rezolutan, valjada zato ste vi kao i Barcelona veliki klub
I ostavi se lazi, polu-lazi i manipulacija.
Last edited by bjelave on 12/09/2015 13:02, edited 1 time in total.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79546
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2672 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ma ovo su izjave iz Parka, a gore ti je radioaktivno sve, tako da ni izjave nisu legitimne.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2673 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Selimović u izjavi kaže:"FK Sarajevo u sezoni ispred nas kao i svake godine ima najviše ciljeve. Vjerujem da ćemo biti zadovoljni sa jednim od dva trofeja ako ne i oba".bjelave wrote:Postavio si video gdje Dino jasno kaze da FCS ima najvise ciljeve, te da cemo biti zadovoljni sa jednim od 2 trofeja a da je minum plasman u Evropu.
Vidi sta kaze Gibraltar, istaknuti clan Uprave tvoga kluba na zvanicnoj press kofereniji istog.
http://sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo-ce ... eve/169580
Ove godine titula i narednih par sezona grupn faza LP. On je za razliku od Dine rezolutan, valjada zato ste vi kao i Barcelona veliki klub![]()
I ostavi se lazi, polu-lazi i manipulacija.
Nije on jedini. Uščuplić je najavio odbranu titule.
http://www.fcsarajevo.ba/bs/vijesti/usc ... kmici/2460
Znači, nema više izvlačenja. Najavili ste titulu ili Kup, isto kao i mi.
Je li te strah?
- Norman
- Posts: 651
- Joined: 01/03/2014 14:34
- Location: Norman's Land
#2674 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Izjava: "Vjerujem da ćemo biti zadovoljni sa jednim od dva trofeja, ako ne i oba. Nećemo ništa obećavati... Kao minimum ispod kojeg niko ne bi smio biti zadovoljan, postavlja se plasman u neka od evropskih takmičenja."avetinja wrote:Postavio sam video.Logovan wrote:Ja ovu izjavu nisam vidio.avetinja wrote: Selimović najavio titulu, a nada se osvajanjem oba trofeja. Je li te strah da se cilj neće ispuniti?Gdje to rekao?
Dakle, čovjek rekao da bi bio zadovoljan jednim trofejom, bilo kojim.
Nije obećao nijedan.
Mora se osigurati samo Evropa.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2675 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Lijepo je rekao da imate najviše ciljeve kao i svake godine. A to je: osvajanje barem jednog pehara, ako ne i oba. Pored toga je rekao da je minimum Evropa. Onda ni kod nas niko nije obećao titulu, jer nisu rekli:"Obećavamo".Norman wrote:Izjava: "Vjerujem da ćemo biti zadovoljni sa jednim od dva trofeja, ako ne i oba. Nećemo ništa obećavati... Kao minimum ispod kojeg niko ne bi smio biti zadovoljan, postavlja se plasman u neka od evropskih takmičenja."
Dakle, čovjek rekao da bi bio zadovoljan jednim trofejom, bilo kojim.
Nije obećao nijedan.
Mora se osigurati samo Evropa.
Nego, šta ćemo za izjavom Uščuplića?
