A stariji quattroporte majka
Citroen All About
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#2651 Re: Citroen All About
Adobe alati su cudo

A stariji quattroporte majka

A stariji quattroporte majka
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#2652 Re: Citroen All About
Katastrofa pravamali_milojica wrote:Bullet Tooth Tony wrote:Frajer jeste idiot .. ali je cinjenica i dalje cinjenica ... Da li Giblih ima navigaciju iz slabijih modela .. dodge, chrysler . Da , ima ... Da li mu je losa zavrsna obrada. Da, prelosa530i wrote:Doug DeMuro je ozbiljan idiot i redovno oplete po Ferrarijima recimo. Nije vrijedan praćenja, njegovi youtube klipovi su na nivou onog Srbijanca koji "testira" auta...negdje tamo iz južne Srbije ili slično.
Uzasno,nekvalitetno,cak sta vise i kancerogeno,ne preporucuje se boravak vise od 5 minuta
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2653 Re: Citroen All About
to je to , kako ne vidite ovu tvrdu plastiku na vrhu table i ove ispod nogu , to je ta losa zavrsna obrada

ps. fina unutrasnjost , bas me briga sto je recikliran i nije "napredan" navodno
. Zato su top dva uvaljena pravougaona ekrana i kao to je benchmark za sve ostalo
, jest malo sutra 


ps. fina unutrasnjost , bas me briga sto je recikliran i nije "napredan" navodno

- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#2654 Re: Citroen All About
Na BMW je najbolja multimedija,a kako nece biti kad je pravi MM u vlasnistvu Fiata 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2655 Re: Citroen All About
nemas ti pojma , ko ni jamali_milojica wrote:Na BMW je najbolja multimedija,a kako nece biti kad je pravi MM u vlasnistvu Fiata
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#2656 Re: Citroen All About
Bjez ba .. govno da ima kose oci ti bi rekao sto dobro mirise .. stavljas tamo po temi slike nekog Hyundai-a kao dobar pravo .. ovaj giblhi je k*** za novu mecku e klase .. a oba auta sam bas fino prostudirao ... uzivo ..amar1994 wrote:nemas ti pojma , ko ni jamali_milojica wrote:Na BMW je najbolja multimedija,a kako nece biti kad je pravi MM u vlasnistvu Fiata![]()
Last edited by Bullet Tooth Tony on 14/06/2017 23:53, edited 2 times in total.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2657 Re: Citroen All About
Bullet Tooth Tony wrote:Bjez ba .. govno da ima kose oci ti bi rekao sto dobro mirise .. stavljas tamo po temi slike nekog Hyundai-a a hoces o premiumu da pricamoamar1994 wrote:nemas ti pojma , ko ni jamali_milojica wrote:Na BMW je najbolja multimedija,a kako nece biti kad je pravi MM u vlasnistvu Fiata![]()
ne znam sta je maserati , prica je o njemu , meni je dobar
PS. znam da se zezas
edit. meni se ne svidjaju digitalni ekrani ni na jednom autu , zato mi je ova unutrasnjost maseratija draza
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#2658 Re: Citroen All About
Jeste, zbog toga jemali_milojica wrote:Na BMW je najbolja multimedija,a kako nece biti kad je pravi MM u vlasnistvu Fiata
- ElRe
- Posts: 16943
- Joined: 12/12/2011 11:28
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2660 Re: Citroen All About
Evo da ne budem pristrasan, prije 15-ak minuta sam svrio na jedan novi Mercedes.
S klasa kabrio je bila 5 metara ispred mene bočno okrenuta.
S63 čini mi se, koliko sam uspio upratiti zadnji dio kada se pokrenula. Možda čak i S65. V8 biturbo
Tamno plava boja, domaće table.
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#2661 Re: Citroen All About
Raja sta mislite o ovome? Cini mi se dobro, ali nemam pojma o Francuzima
https://www.olx.ba/artikal/25728168/cit ... gistrovan/
https://www.olx.ba/artikal/25728168/cit ... gistrovan/
- ElRe
- Posts: 16943
- Joined: 12/12/2011 11:28
#2662 Re: Citroen All About
Ako je torzija ispravna, uz provjeru motora, ovo je dobra kupovina za prevoz od A do B.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2663 Re: Citroen All About
Xsara je pouzdan auto, a ovo su bili poslednji trzaji tog motora jer se već uveliko ugrađivao HDI. Stari kov motora, lijen i izdržljiv. Pogledaj torziju(na to posebno obrati pažnju) i uopšteno ostatak auta. Ako je sve ok, za taj novac se nećeš zeznuti. Da se razumijemo, nećeš dobiti i neki luksuz. 
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#2664 Re: Citroen All About
Meni je ljepši prošli model c4 od ovog trenutnog.
Kakvog je kvaliteta i udobnosti u odnosu na trenutni?
Kakvog je kvaliteta i udobnosti u odnosu na trenutni?
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2665 Re: Citroen All About
I meni je stari ubjedljivo ljepši, ali ovaj novi je kvalitetniji barem unutra. Mislim da u svom cjenovnom rangu ni sa jednim nećeš pogriješiti.
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2666 Re: Citroen All About
Trenutni je udobniji i kvalitetniji, bar po ADAC-u, iako dijele istu platformu, a motori su noviji.agent_zero wrote:Meni je ljepši prošli model c4 od ovog trenutnog.
Kakvog je kvaliteta i udobnosti u odnosu na trenutni?
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#2667 Re: Citroen All About
Zna li neko da li se radi reparacija (ili kako se već zove) ABS kompresora? Ako da, ko to radi?
hvala
hvala
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2668 Re: Citroen All About
a malehan nazad , cuj 179cm max na zadnjoj klupikonektovan wrote:Trenutni je udobniji i kvalitetniji, bar po ADAC-u, iako dijele istu platformu, a motori su noviji.agent_zero wrote:Meni je ljepši prošli model c4 od ovog trenutnog.
Kakvog je kvaliteta i udobnosti u odnosu na trenutni?
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8008
- Joined: 20/01/2011 11:10
#2669 Re: Citroen All About
Zato je u vrijeme kad je izašao imao najveći prtljažnik u klasi.amar1994 wrote:a malehan nazad , cuj 179cm max na zadnjoj klupikonektovan wrote:Trenutni je udobniji i kvalitetniji, bar po ADAC-u, iako dijele istu platformu, a motori su noviji.agent_zero wrote:Meni je ljepši prošli model c4 od ovog trenutnog.
Kakvog je kvaliteta i udobnosti u odnosu na trenutni?![]()
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2670 Re: Citroen All About
Nije baš ni malen. Ja sam 187 visok i vozio sam se iza čovjeka koji je otprilike iste visine. JA nisam imao problema. Mislim, ipak je to kompakt. Možda nije šampion prostranosti, ali nije ni tijesan. ZA jednog federaša je vrlo udoban i ima odlična sjedišta. Unutra je stvarno kvalitetno urađen i svi HDI motori u njima su novije generacije tj. bez onih problema koje imaju stariji 1.6 HDI.
Jedino taj dizajn koji je na prvom modelu meni predobar, a na ovome mi je Golfovski, malo bezličan. Prethodni model je bar po dizajnu bio Citroen ako ništa drugo, ovaj aktuelni je samo po znački.
Jedino taj dizajn koji je na prvom modelu meni predobar, a na ovome mi je Golfovski, malo bezličan. Prethodni model je bar po dizajnu bio Citroen ako ništa drugo, ovaj aktuelni je samo po znački.
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2671 Re: Citroen All About
Otkud ti to da je malehan?!amar1994 wrote:a malehan nazad , cuj 179cm max na zadnjoj klupikonektovan wrote:Trenutni je udobniji i kvalitetniji, bar po ADAC-u, iako dijele istu platformu, a motori su noviji.agent_zero wrote:Meni je ljepši prošli model c4 od ovog trenutnog.
Kakvog je kvaliteta i udobnosti u odnosu na trenutni?![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2672 Re: Citroen All About
Probali stari i ja prije 3 god kod kramara , malo , nemam sta lagat
Inace ljepsi mi je tvoj , ovaj noviji mi je zdepast nekakav , meni bi savrsen c4 bio tvoj sa tablom iz novog i 8v motorom

@Dzontra
to svakako stoji , i ja sam bio iznenadjen

evo potvrde, da ne bude da ja nesto , mada je meni nekako ovo pretjerano , cuj 176
https://www.adac.de/_ext/itr/tests/Auto ... e_EGS6.pdf
Inace ljepsi mi je tvoj , ovaj noviji mi je zdepast nekakav , meni bi savrsen c4 bio tvoj sa tablom iz novog i 8v motorom
@Dzontra
to svakako stoji , i ja sam bio iznenadjen
evo potvrde, da ne bude da ja nesto , mada je meni nekako ovo pretjerano , cuj 176
https://www.adac.de/_ext/itr/tests/Auto ... e_EGS6.pdf
- Better Man
- Posts: 18753
- Joined: 01/10/2006 20:10
#2673 Re: Citroen All About
Glede zadnje klupe i komfora čitao sam jednom jedan tes gdje su testirali aktuelni C4, Ford Focus aktuelni, Astru J i Peugoet 308 prve generacije. Iako je najmanji dimenzijama, Peugoet je najkomforniji nazad.citroen xm wrote:Nije baš ni malen. Ja sam 187 visok i vozio sam se iza čovjeka koji je otprilike iste visine. JA nisam imao problema. Mislim, ipak je to kompakt. Možda nije šampion prostranosti, ali nije ni tijesan. ZA jednog federaša je vrlo udoban i ima odlična sjedišta. Unutra je stvarno kvalitetno urađen i svi HDI motori u njima su novije generacije tj. bez onih problema koje imaju stariji 1.6 HDI.
Jedino taj dizajn koji je na prvom modelu meni predobar, a na ovome mi je Golfovski, malo bezličan. Prethodni model je bar po dizajnu bio Citroen ako ništa drugo, ovaj aktuelni je samo po znački.
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#2674 Re: Citroen All About
Kad sam sa jaranom gledao aktuelni C4 primjetih da na većini šteka zadnji amortizer od zadnjih vrata od gepeka. Kvaliteta izgleda, ne baš zadovoljavajuća. I dalje nema amortizer naprijed od haube, auto iz 2015. godine. I dalje, isti problem sa onom ispod haube, crnom spužvom, pjenom, šta je već, u raspadu na većini auta....hajd da malo oživimo temu 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2675 Re: Citroen All About
i dalje ne kontam zasto vam je to bitnocondy wrote:I dalje nema amortizer naprijed od haube, auto iz 2015. godine.
zar toliko dizete haubu

