Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2651 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by BHF_Manijak »

KENJAC wrote: I sta mislis, da je to jedini slucaj da pacenici iz ko zna kojih razloga nazivaju ljude cetnicima ??? I onda se cudimo sto sve vise "onomo njih" ide da igra za SER ili CRO. Mi bi danas bili cudo da nije tih prebjega ali za shvatit je bilo ko , ko nece da trpi razne retarde da ih zovu svakakvim imenima! Svakako , ima ih koji nisu u Bosanskoj reprezantaciji i iz drugih razloga.. al o njima na drugim temama !
"Ne bih nikada igrao za BiH, jer tu selekciju ne čini više moj narod.

Srbin sam, idem u crkvu i slavim Aranđelovdan i logično je da želim da igram za selekcije svog naroda”, kazao je Lazić u razgovoru za beogradske Novosti.

Ni prvi ni zadnji. Al' najjace je onda kad iz Banja Luke ili Z. Mostara prozivaju kako je reprezentacija BiH bosnjacka, pa jarane ko vas to tjera, ko vam ne da igrati za BiH? Sami idete, nije vam niko zabranio! :roll: :roll:
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#2652 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by denimb »

BHF_Manijak wrote:
KENJAC wrote: I sta mislis, da je to jedini slucaj da pacenici iz ko zna kojih razloga nazivaju ljude cetnicima ??? I onda se cudimo sto sve vise "onomo njih" ide da igra za SER ili CRO. Mi bi danas bili cudo da nije tih prebjega ali za shvatit je bilo ko , ko nece da trpi razne retarde da ih zovu svakakvim imenima! Svakako , ima ih koji nisu u Bosanskoj reprezantaciji i iz drugih razloga.. al o njima na drugim temama !
"Ne bih nikada igrao za BiH, jer tu selekciju ne čini više moj narod.

Srbin sam, idem u crkvu i slavim Aranđelovdan i logično je da želim da igram za selekcije svog naroda”, kazao je Lazić u razgovoru za beogradske Novosti.

Ni prvi ni zadnji. Al' najjace je onda kad iz Banja Luke ili Z. Mostara prozivaju kako je reprezentacija BiH bosnjacka, pa jarane ko vas to tjera, ko vam ne da igrati za BiH? Sami idete, nije vam niko zabranio! :roll: :roll:
Ma neka ide igrati gdje hoce, al' sta ima pametovati ovako i srati...

Doduse, ovo uvlacenje u ... i objasnjavanje koliki je srbin sada ga ceka cijelu karijeru.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2653 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kamen spoticanja »

BHF_Manijak wrote:
KENJAC wrote: I sta mislis, da je to jedini slucaj da pacenici iz ko zna kojih razloga nazivaju ljude cetnicima ??? I onda se cudimo sto sve vise "onomo njih" ide da igra za SER ili CRO. Mi bi danas bili cudo da nije tih prebjega ali za shvatit je bilo ko , ko nece da trpi razne retarde da ih zovu svakakvim imenima! Svakako , ima ih koji nisu u Bosanskoj reprezantaciji i iz drugih razloga.. al o njima na drugim temama !
"Ne bih nikada igrao za BiH, jer tu selekciju ne čini više moj narod.

Srbin sam, idem u crkvu i slavim Aranđelovdan i logično je da želim da igram za selekcije svog naroda”, kazao je Lazić u razgovoru za beogradske Novosti.

Ni prvi ni zadnji. Al' najjace je onda kad iz Banja Luke ili Z. Mostara prozivaju kako je reprezentacija BiH bosnjacka, pa jarane ko vas to tjera, ko vam ne da igrati za BiH? Sami idete, nije vam niko zabranio! :roll: :roll:
Nikakve to veze nema s tzv nacionalnom pripadnosti...samo jednostavna matematika gdje se moze vise zaraditi
Ko da su emir preldjic ili mirza begic imali probleme s ovim sto kenjac kenja :D
Sabiraju da bolje karijere i vece bankovne račune mogu napraviti igrajući za jace i medijski eksponirane reprezentacije
I tako ce biti sve dok ne budemo mnogo jaki...izet hajrovic je najbolji primjer
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2654 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

Ne odgovara nam ovaj rezultat između Litvanije i Crne Gore. Ako ih dobiju Crnogorci, Litbanci ulaze sutra s imperativom da nas dobiju. :-?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2655 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kamen spoticanja »

It_is_a_Leclerc wrote:Ne odgovara nam ovaj rezultat između Litvanije i Crne Gore. Ako ih dobiju Crnogorci, Litbanci ulaze sutra s imperativom da nas dobiju. :-?
Neka...vise se ruka trese kad si pod pritiskom...nama je sad ravno do mora
Adnanos
Posts: 75
Joined: 21/07/2013 14:36

#2656 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Adnanos »

Znaci da zavijamo za Crnogorce?
smijesni_ste
Posts: 6310
Joined: 09/10/2009 16:46

#2657 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by smijesni_ste »

Kako bi nam ovaj Begić valjao.... :(

Red je da prozivamo i njega i slične ako već prozivamo ove što su se za Srbiju i Hrvatsku odlučili...
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#2658 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by suncica24 »

It_is_a_Leclerc wrote:Ne odgovara nam ovaj rezultat između Litvanije i Crne Gore. Ako ih dobiju Crnogorci, Litbanci ulaze sutra s imperativom da nas dobiju. :-?
De se usaglasite, odgovara li nam, ili ne odgovara :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2659 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

It_is_a_Leclerc wrote:Ne odgovara nam ovaj rezultat između Litvanije i Crne Gore. Ako ih dobiju Crnogorci, Litbanci ulaze sutra s imperativom da nas dobiju. :-?
Gdje gledas ili pratis rezultat?
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#2660 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by suncica24 »

Edin H. wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ne odgovara nam ovaj rezultat između Litvanije i Crne Gore. Ako ih dobiju Crnogorci, Litbanci ulaze sutra s imperativom da nas dobiju. :-?
Gdje gledas ili pratis rezultat?
http://cdn.livetvstatic.ru/webplayer2.p ... i=282&si=3
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#2661 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by radostan dan »

to trči, to bježi, ne mož uvatit, pobješnjelo...
to su đavli, najboljeg, onog što pogađa sa stolicu nisu ni uvodili.
Mustang1
Posts: 29899
Joined: 29/12/2010 17:31

#2662 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Ma mi moramo pobjediti sutra i to je to .. Sa pobjedom ne vjerujem da cemo ispasti sta god da se desi .. Pogotovo ako Litvanija danas izgubi .. Druga je stvar kako ce oni pristupiti utakmici ako izgube nocas
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2663 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by MOSALJOZE »

Samo da pohvalim momke odlično danas izadnje jedino je Bo malo pravio problema.Jeli bilo nešto za Petrovića,neka veća kazna ili će sutra normalno voditi ekipu
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#2664 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by udrch »

It_is_a_Leclerc wrote:Ne odgovara nam ovaj rezultat između Litvanije i Crne Gore. Ako ih dobiju Crnogorci, Litbanci ulaze sutra s imperativom da nas dobiju. :-?
treba navijati da bude bar dva produžetka..
nema tu kalkulacija, mi trebamo dobiti Litvaniju..
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2665 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#2666 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

ante tomić neprepoznatljiv na eurobasketu
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#2667 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Pitarrr82 »

Ako Litva dobije, cak i da ih mi dobijemo sutra a Latvija Makedoniju dalje ide Latvija zbog pobjede nad nama?


P.S. Grupa A nije normalna...
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25460
Joined: 12/08/2013 12:51

#2668 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by insaneinthebrain »

ide ko ima bolju kos razliku izmedju nas, latvije i litvanije
plavo
Posts: 50
Joined: 24/10/2010 01:50

#2669 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by plavo »

Edin H. wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ne odgovara nam ovaj rezultat između Litvanije i Crne Gore. Ako ih dobiju Crnogorci, Litbanci ulaze sutra s imperativom da nas dobiju. :-?
Gdje gledas ili pratis rezultat?

http://0eb.net/playerallr.php?id=586079#
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#2670 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Pitarrr82 »

insaneinthebrain wrote:ide ko ima bolju kos razliku izmedju nas, latvije i litvanije

Znaci kos razlika ispred medjusobnog rezultata? Ok, hvala...
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25460
Joined: 12/08/2013 12:51

#2671 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by insaneinthebrain »

Pitarrr82 wrote:
insaneinthebrain wrote:ide ko ima bolju kos razliku izmedju nas, latvije i litvanije

Znaci kos razlika ispred medjusobnog rezultata? Ok, hvala...
ako su tri reprezntacije sa istim omjerom onda valjda ide kos razlika. a ako su dvije onda medjusobni omjer. tako skontah
Mustang1
Posts: 29899
Joined: 29/12/2010 17:31

#2672 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

MOSALJOZE wrote:Samo da pohvalim momke odlično danas izadnje jedino je Bo malo pravio problema.Jeli bilo nešto za Petrovića,neka veća kazna ili će sutra normalno voditi ekipu
Ma mogu mu se samo sageti :D Ja da sam bio umjesto njega ja bih kao prvo opalio sudiju sakom (i njemu je sekunda falila :D ) i izveo bih ekipu sa terena pa nek se jebu .. To bi bacilo mrlju na sve kad bi se povukli i organizatori bi nas molili da se vratimo !
User avatar
dakine
Posts: 692
Joined: 09/01/2013 13:26
Location: strogi centar

#2673 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by dakine »

Ko je ovaj komentator na ftv-u, morao sam na rtrs prebaciti :oops:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#2674 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

dakine wrote:Ko je ovaj komentator na ftv-u, morao sam na rtrs prebaciti :oops:


jadranko fejzić sa radija fbih
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#2675 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by pOZz »

dakine wrote:Ko je ovaj komentator na ftv-u, morao sam na rtrs prebaciti :oops:
Jadranko Fejzić, sa radija meni se čini. I ja gledam na RTRS-u, normala stručni komentator, ali Prnjatović... :roll:
Locked