Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#2651 Re: Juventus FC

Post by ultima_palabra »

Moje mišljenje (a gledao sam zadnju tekmu Juventusa sa tribina :D ) je da im treba neka usavršenija verzija Matrija... frajer se dobro uklapa u sistem, ali je pravo loš ili je u lošoj formi.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2652 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

ultima_palabra wrote:Moje mišljenje (a gledao sam zadnju tekmu Juventusa sa tribina :D ) je da im treba neka usavršenija verzija Matrija... frajer se dobro uklapa u sistem, ali je pravo loš ili je u lošoj formi.
To se piše Džeko :P
User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#2653 Re: Juventus FC

Post by vejza00 »

ja ne vjerujem da bi bilo koji igrac iz reala preso u italiju a koji imal igra tamo, ipak je to kraljevski klub koji kraljevski te plaća, nek juve trazi neku novu mladu nadu il nek dovedu rossia koji bi im super odgovaro, jest da je skup al jbg mora se nekad i kesa odrijesiti
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2654 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Jebo ba Real, ovo je tema o Juventusu... a u Juventusovo novo pojacanje je nas bivsi igrac Martin Caceres :thumbup:
Image :mrgreen:

Suska se jos o Alexu iz Chelesa jer je valjda AVB rekao da on nije vise igrac Chelsea kao i Palombu iz Sampdorije.


Niko od navedenih nije vrhunski igrac ali bi s njima dobili sirinu u odbrani i sredini.
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#2655 Re: Juventus FC

Post by salle_eh1986 »

and wrote:
wickerman wrote:Ja mislim da bi nam Higuain sjeo ko stoc na oko! :-D :-D
kažu da puno traže za njega,30 miliona i da im želja ostaje dzeko
Džekosn naš novi Trezege ;)
User avatar
motachjointa
Posts: 856
Joined: 27/06/2007 00:49

#2656 Re: Juventus FC

Post by motachjointa »

Drugari, ima li zainteresovanih da se organizujemo za jedno putovanje na tekmu u Torino, Juve - Inter 25.03. mozda? Putovanje, karta za tekmu i jedno spavanje okvirno oko 200 KM
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2657 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

Koja je to varijanta ?
User avatar
motachjointa
Posts: 856
Joined: 27/06/2007 00:49

#2658 Re: Juventus FC

Post by motachjointa »

varijanta, skupi nas se 5 za malo auto ili desetak za kombija, utalimo se za putne troskove, karte kupimo online i lagano na jedan jako lijep izlet na novi stadion i ispracaj velikog Aleksa ;-) Po mojim racunicama mislim da bi moglo biti 200 - 250 KM po osobi
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2659 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

Borriello obavio medicinski danas..
Roma će dobiti 600 000€ za posudbu do juna, a otkup je negdje oko 8 miliona.

Radi se na dovođenju Davida Pizarra iz Rome, da bude back-up Pirlu.
Caceres također jako blizu.
Ponosan
Posts: 692
Joined: 26/02/2011 14:09

#2660 Re: Juventus FC

Post by Ponosan »

Baudelaire wrote:
ultima_palabra wrote:Moje mišljenje (a gledao sam zadnju tekmu Juventusa sa tribina :D ) je da im treba neka usavršenija verzija Matrija... frajer se dobro uklapa u sistem, ali je pravo loš ili je u lošoj formi.
To se piše Džeko :P
Dzeko ce 99% na ljeto preci u Juventus,ali on ce biti jedini igrac van EU koji ce doci zbog pravila u Italiji..zato Juve u januaru ne razmislja da kupi napadaca nego samo posudba,jer je ljeto rezervisano za veliki transfer Dzeke u Juventus,to je gotovo pa sigurno! samo je pitanje koliko ce novca City traziti za njega,mislim da ce ga pustiti za nekih 20 miliona eura,mozda cak i manje...to ce biti dobro i za Dzeku i za Juve,jer boljeg napadaca oni ne mogu dovesti a Edinu ce italijanska liga mnogo bolje odgovarati nego engleska..aBd jedva cekam!
ukruta
Posts: 52
Joined: 12/05/2011 15:38

#2661 Re: Juventus FC

Post by ukruta »

motachjointa wrote:varijanta, skupi nas se 5 za malo auto ili desetak za kombija, utalimo se za putne troskove, karte kupimo online i lagano na jedan jako lijep izlet na novi stadion i ispracaj velikog Aleksa ;-) Po mojim racunicama mislim da bi moglo biti 200 - 250 KM po osobi
Nego javljajul se ovi juventusovci? Nije losa ideja :) Evo ja sam nacelno zainteresovan.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28538
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2662 Re: Juventus FC

Post by BHF_Manijak »

Ponosan wrote:
Baudelaire wrote:
ultima_palabra wrote:Moje mišljenje (a gledao sam zadnju tekmu Juventusa sa tribina :D ) je da im treba neka usavršenija verzija Matrija... frajer se dobro uklapa u sistem, ali je pravo loš ili je u lošoj formi.
To se piše Džeko :P
Dzeko ce 99% na ljeto preci u Juventus,ali on ce biti jedini igrac van EU koji ce doci zbog pravila u Italiji..zato Juve u januaru ne razmislja da kupi napadaca nego samo posudba,jer je ljeto rezervisano za veliki transfer Dzeke u Juventus,to je gotovo pa sigurno! samo je pitanje koliko ce novca City traziti za njega,mislim da ce ga pustiti za nekih 20 miliona eura,mozda cak i manje...to ce biti dobro i za Dzeku i za Juve,jer boljeg napadaca oni ne mogu dovesti a Edinu ce italijanska liga mnogo bolje odgovarati nego engleska..aBd jedva cekam!
Otkud ovo sad, mislim reci 99% dolazi znaci da je gotovo sigurna stvar a ja nigdje nista ne procitah o tome! :shock:

A za ovo boldirani, pa malo je njih koji su bolji od Dzeke! :mrgreen: 8-) :P
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2663 Re: Juventus FC

Post by Jeff Bingham »

ma izmislja,
mogu doci 2 non-eu igraca po sezoni, znaci ovaj transfer rok u januaru nema veze sa ljetnim, jer se tad taj broj "resetuje" na nulu :)
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2664 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

Ja mislim da je jedan po sezoni, a ne dva. Ne znam nijedan klub da je doveo dvojicu.
User avatar
glade
Posts: 311
Joined: 24/05/2009 16:21
Location: Kod Damira

#2665 Re: Juventus FC

Post by glade »

Baudelaire wrote:Ja mislim da je jedan po sezoni, a ne dva. Ne znam nijedan klub da je doveo dvojicu.
promijenjeno pred pocetak ove sezone... sada mogu dvojica :)
User avatar
glade
Posts: 311
Joined: 24/05/2009 16:21
Location: Kod Damira

#2666 Re: Juventus FC

Post by glade »

Ponosan wrote:
Baudelaire wrote:
ultima_palabra wrote:Moje mišljenje (a gledao sam zadnju tekmu Juventusa sa tribina :D ) je da im treba neka usavršenija verzija Matrija... frajer se dobro uklapa u sistem, ali je pravo loš ili je u lošoj formi.
To se piše Džeko :P
Dzeko ce 99% na ljeto preci u Juventus,ali on ce biti jedini igrac van EU koji ce doci zbog pravila u Italiji..zato Juve u januaru ne razmislja da kupi napadaca nego samo posudba,jer je ljeto rezervisano za veliki transfer Dzeke u Juventus,to je gotovo pa sigurno! samo je pitanje koliko ce novca City traziti za njega,mislim da ce ga pustiti za nekih 20 miliona eura,mozda cak i manje...to ce biti dobro i za Dzeku i za Juve,jer boljeg napadaca oni ne mogu dovesti a Edinu ce italijanska liga mnogo bolje odgovarati nego engleska..aBd jedva cekam!
nemoj majke ti... ionako me nerviraju ovi veliki navijaci city-a... samo jos trebaju da za juventus navijaju
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#2667 Re: Juventus FC

Post by hypko_nurko »

capitano10 wrote:Borriello obavio medicinski danas..
Roma će dobiti 600 000€ za posudbu do juna, a otkup je negdje oko 8 miliona.

Radi se na dovođenju Davida Pizarra iz Rome, da bude back-up Pirlu.
Caceres također jako blizu.
valjda ce biti pametni i nece ga otkupiti
User avatar
alijagoro
Posts: 8040
Joined: 06/03/2008 18:02

#2668 Re: Juventus FC

Post by alijagoro »

Ne kontam koji ce im kurac Borielo :x ,vec imaju Matrija,Aleta,Vucinu i Fabia.
User avatar
motachjointa
Posts: 856
Joined: 27/06/2007 00:49

#2670 Re: Juventus FC

Post by motachjointa »

ukruta wrote:
motachjointa wrote:varijanta, skupi nas se 5 za malo auto ili desetak za kombija, utalimo se za putne troskove, karte kupimo online i lagano na jedan jako lijep izlet na novi stadion i ispracaj velikog Aleksa ;-) Po mojim racunicama mislim da bi moglo biti 200 - 250 KM po osobi
Nego javljajul se ovi juventusovci? Nije losa ideja :) Evo ja sam nacelno zainteresovan.
nista konkretno jos, ne bih rekao da ima puno zainteresovanih, za sad nas ima "nacelno" mozda 3-4 covjeka, treba nam bar 5 sigurnih pa da krenemo ozbiljnije razgovarati.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2671 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Karte vam je pravo zajebano nabaviti. Ne samo za derbi nego za bilo koju utakmicu. Na dan utakmice u Torinu je kartu nemoguce uzeti.

Najlakse je to odraditi preko organizacije navijaca koji unaprijed dobiju onoliko karata koliko ima rezervacija. Imate udruzenje navijaca u Rijeci potrazite po netu. Oni organizuju put i sve ostalo za skoro svaku utakmicu.
User avatar
motachjointa
Posts: 856
Joined: 27/06/2007 00:49

#2672 Re: Juventus FC

Post by motachjointa »

2407 wrote:Karte vam je pravo zajebano nabaviti. Ne samo za derbi nego za bilo koju utakmicu. Na dan utakmice u Torinu je kartu nemoguce uzeti.

Najlakse je to odraditi preko organizacije navijaca koji unaprijed dobiju onoliko karata koliko ima rezervacija. Imate udruzenje navijaca u Rijeci potrazite po netu. Oni organizuju put i sve ostalo za skoro svaku utakmicu.
pa ne bih ni isao u torino da kupujem kartu na licu mjesta, niko nije budala da tako rizikuje, ona se moze sad preko neta rezervisati, a imam i prijatelja koji tamo zivi koji moze da kupi na vrijeme, a ima opcija i preko udruzenja da se kupi samo je bitno sto prije da se to uradi, jer svakim danom je sve manje sanse da ce biti karti, tako da karte nisu problem, samo nek nas ima dovoljno, ako ne za juve - inter ima u aprilu juve - roma :-D
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#2673 Re: Juventus FC

Post by hypko_nurko »

gleda li ko kako deremo ovaj al halil ko musa u kupusu
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2674 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

Elia dobro igra, mogao bi biti bitan u januaru. :thumbup:
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#2675 Re: Juventus FC

Post by hypko_nurko »

capitano10 wrote:Elia dobro igra, mogao bi biti bitan u januaru. :thumbup:
sto bas u januaru. sto ne ostatak sezone
Post Reply