Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#26476 Re: Zeničani
Neki dan sam uzeo bureka za 3 KM i dobio 4 one njihove dužine kad rezu (cca 10 cm). Ogladnio i samo da smanjim glad do ručka koji će biti za nekih sat, sat i pol. Tako da nije problem pojesti 600 gr. tog bureka
. Jogurt ne računam jer ga ne pijem.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#26477 Re: Zeničani
Rudar spuca 3 šarena kod Hamzića ko od šale...
-
Satori
- Posts: 647
- Joined: 05/06/2016 21:46
#26478 Re: Zeničani
Maslanica je najbolja kod stadiona u onom kiosku (Kaktus?)
Za sve ostale pite, tu je Ladjana.
Ima li negdje tikvenjace kupiti?
Za sve ostale pite, tu je Ladjana.
Ima li negdje tikvenjace kupiti?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65974
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26479 Re: Zeničani
Satori wrote:Maslanica je najbolja kod stadiona u onom kiosku (Kaktus?)
Za sve ostale pite, tu je Ladjana.
Ima li negdje tikvenjace kupiti?
bude tikvenjace kod ekinovica i salčinovića
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#26480 Re: Zeničani
upravo sam to i rekao iznad. s tim da je Hamzic opao kvalitetom odavno - prije 10 godina mozda. tako mu je sareni i postao bolji od cistog bureka.Kralj Tvrtko I. wrote:Rudar spuca 3 šarena kod Hamzića ko od šale...
tikvenjaca se ne kupuje, ona se pravi.Satori wrote:Maslanica je najbolja kod stadiona u onom kiosku (Kaktus?)
Za sve ostale pite, tu je Ladjana.
Ima li negdje tikvenjace kupiti?
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26481 Re: Zeničani
maslanica kod ekina...kakavdanakneiskustvu wrote:Satori wrote:Maslanica je najbolja kod stadiona u onom kiosku (Kaktus?)
Za sve ostale pite, tu je Ladjana.
Ima li negdje tikvenjace kupiti?
bude tikvenjace kod ekinovica i salčinovića
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#26483 Re: Zeničani
vala baš...mogu je tepsiju pojest i ne bit' sitbelfy wrote: tikvenjaca se ne kupuje, ona se pravi.i to ponajvise iz razloga da ljudi imaju sta pojesti dok se ne postavi glavni obrok.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26484 Re: Zeničani
...u hrani treba uzivati... 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#26485 Re: Zeničani
Ladjana se 100% pokvarila. I dalje najčešće jedem njihovu zeljanicu al iskljucivo zbog blizine. Inace, najbolje pite su kod ekinovica definitivno. a pritom covjek nije gladan para. Radno vrijeme do tri a mogao bi radit svunoc, plus imaju kolektivni godisnji. I par puta sam nazvala tipa oko dva da mi ostave crne maslanice pa da dodjem po nju. Kaze izvinite, nestalo, necmo je danas vise pravit
Crna maslanica, sareni burek, pita od repe, tikvenjaca, sve bolje od bolje.
Mada, tikvenjaca je dobra i kod Salcina.
Mada, tikvenjaca je dobra i kod Salcina.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#26486 Re: Zeničani
Strika sebi otvara privatnu poliklinikuCi-Nick wrote:Nije to pored teretane nego je to teretana, vlasnik objekta je bio Ekor, srušio je taj objekat i napravio novi u istim dimenzijama. Očito da s nekim od doktora otvara kliniku u tal.ze_cyclist wrote:Pozdrav, Zeničani!
Uključujem se neki dan u Radakovu sa magistralnog puta i ugledam neki objekat, pored one teretane, u fazi izgradnje sa velikim natpisom POLIKLINIKA a pored toga znak od Ekora. Zna li neko nešto više o tome?
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#26487 Re: Zeničani
Samsung ovlasteni servis za TV?
- gentoo
- Posts: 4592
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#26488 Re: Zeničani
Kralj Tvrtko I. wrote:Samsung ovlasteni servis za TV?
"ovlasteni" mislim ne postoji ni u Sarajevu.. nije valjda da ocekujes da nesto "ovlasteno" i jedinstveno postoji u Zenici ? Osim havane..
Postoje "majstori" koje radnja u kojoj si kupio TV angazuje ali to je obicno za ves masine i sl.
http://www.samsung.com/global/support/g ... ntact.html
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26489 Re: Zeničani
KimTec u Vitezu je ovlašteni distributer i serviser.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26490 Re: Zeničani
samo nadrealno izgleda ono "Poliklinika Ekro"Not My Idea wrote:Strika sebi otvara privatnu poliklinikuCi-Nick wrote:Nije to pored teretane nego je to teretana, vlasnik objekta je bio Ekor, srušio je taj objekat i napravio novi u istim dimenzijama. Očito da s nekim od doktora otvara kliniku u tal.ze_cyclist wrote:Pozdrav, Zeničani!
Uključujem se neki dan u Radakovu sa magistralnog puta i ugledam neki objekat, pored one teretane, u fazi izgradnje sa velikim natpisom POLIKLINIKA a pored toga znak od Ekora. Zna li neko nešto više o tome?
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#26491 Re: Zeničani
dr. Oruc
Nije ginekolog al ce pogledati 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#26492 Re: Zeničani
Puno srece sa KimTecom (i zivacaKralj Tvrtko I. wrote:Samsung ovlasteni servis za TV?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26493 Re: Zeničani
frajer brand gura u prvi planphillie wrote:dr. OrucNije ginekolog al ce pogledati
"ako uslikate jedan MRI dobit ce te paket pavlake s isteklim rokom trajanja"
- Inteligencija
- Posts: 384
- Joined: 10/03/2018 11:28
#26494 Re: Zeničani
Kralj Tvrtko I. wrote:Samsung ovlasteni servis za TV?

-
Ci-Nick
- Posts: 6884
- Joined: 15/03/2015 17:38
#26495 Re: Zeničani
Teški retro,..kamen spoticanja wrote:Not My Idea wrote:samo nadrealno izgleda ono "Poliklinika Ekro"Ci-Nick wrote: Strika sebi otvara privatnu polikliniku
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65974
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26496 Re: Zeničani
kamen spoticanja wrote:frajer brand gura u prvi planphillie wrote:dr. OrucNije ginekolog al ce pogledati
"ako uslikate jedan MRI dobit ce te paket pavlake s isteklim rokom trajanja"
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26497 Re: Zeničani
GiGanT...phillie wrote:dr. OrucNije ginekolog al ce pogledati
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#26498 Re: Zeničani

Otkako su raščistili plato pred uglovnicom, okolne ulice, trotoari i livade su krcati autima, a halal parking Sultana Ahmeda zjapi prazan.
Marka ko tepsija.
Danas lik ostavio uščuvan auto kod kontejnera, a mogao se još koristiti, jazuk ovakav auto bacat.
Sad ga komšije zatrpavaju kesama sa smećem jer ne mogu prići kontejneru.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65974
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65974
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26500 Re: Zeničani
notsure wrote:
Otkako su raščistili plato pred uglovnicom, okolne ulice, trotoari i livade su krcati autima, a halal parking Sultana Ahmeda zjapi prazan.
Marka ko tepsija.
Danas lik ostavio uščuvan auto kod kontejnera, a mogao se još koristiti, jazuk ovakav auto bacat.
Sad ga komšije zatrpavaju kesama sa smećem jer ne mogu prići kontejneru.
