Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Inteligencija wrote:Na Uscu se grade dva ugostiteljska objekta, staro Usce samo novo i vece i do njega ogromnu parcelu Pasalic uzeo i kod njega je krenula gradnja.
Pasalic može samo sebi kuću napraviti, a ugostiteljski objekat teško.
Inteligencija wrote:Na Uscu se grade dva ugostiteljska objekta, staro Usce samo novo i vece i do njega ogromnu parcelu Pasalic uzeo i kod njega je krenula gradnja.
Pasalic može samo sebi kuću napraviti, a ugostiteljski objekat teško.
Ja cuo restoran, povelika je ona parcela, vidim iskopano reko sta je kad tako govore.
U Ladjani su dobre pite, ali recimo da se najedes, treba ti 6-7KM za burek. Dobre pite su u Essenu, na Talica brdu, Evropi(burek), Ajla nije losa... Na kraju gdje god da ih pojedes valjaju
Pozdrav, Zeničani!
Uključujem se neki dan u Radakovu sa magistralnog puta i ugledam neki objekat, pored one teretane, u fazi izgradnje sa velikim natpisom POLIKLINIKA a pored toga znak od Ekora. Zna li neko nešto više o tome?
ze_cyclist wrote:Pozdrav, Zeničani!
Uključujem se neki dan u Radakovu sa magistralnog puta i ugledam neki objekat, pored one teretane, u fazi izgradnje sa velikim natpisom POLIKLINIKA a pored toga znak od Ekora. Zna li neko nešto više o tome?
Nije to pored teretane nego je to teretana, vlasnik objekta je bio Ekor, srušio je taj objekat i napravio novi u istim dimenzijama. Očito da s nekim od doktora otvara kliniku u tal.
channel10 wrote:U Ladjani su dobre pite, ali recimo da se najedes, treba ti 6-7KM za burek. Dobre pite su u Essenu, na Talica brdu, Evropi(burek), Ajla nije losa... Na kraju gdje god da ih pojedes valjaju
da, ako radis u rudniku ili na Raci.
ti pojedes vise od pola kile bureka, nako! ja cu biti skroman pa reci da seres (jogurt uracunat!).
_BataZiv_0809 wrote:Ma meni Lađani niko ne može prismrditi, pa ni ove izvikane pite vamo u Sa
otaj rad.
pa ne sire se zato sto nemaju posla i sto niko nece njihove pite. ocigledno.