Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8612
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#26426 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

O cemu ba pricate :-) ko nas je to nadigrao i pobijedio?
Je li to Gosk danas zasluzio pobjedu igrom? OK, morali smo mi jace i bolje, ali i ovako u losem izdanju smo bolji bili. Jbg nismo realizovali sanse i izgubili. Al cuj sreca na pratila do sada.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#26427 Re: Utakmice.

Post by north »

Dinostula, pa tako sto si Gosku u 2 utakmice uzeo bod a npr. Zrinjski uzeo svih 6....dalje, od Radnika si izgubio u gostima na startu a Zrinjski tamo dobio 1-2 iako je bio gubio :-) ...tu si vec debelo u minusu sto si kompenzovao velikom serijom do danas i pobjedom protiv Zrinjskog kuci .tu dolazimo do ta samo 2 boda razluke....raja su a i ja sam isti manje razocaran samo zbog velike serije ķiju smo imali...da nije toga kolektivno hrakanje bi bilo...ali i pored toga nismo svjesni koliko je danadnja pibjeda vazna bila i koliko bu znacila 3 boda :-) ...sto neko napisa samo pobjeda u derbiju ovo moze kompenzirati...u suprotnom lako bi na pauzi migli prepustiti prvo mjesto Zrinjskom...
Last edited by north on 28/10/2018 22:43, edited 1 time in total.
F&N
Posts: 4063
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#26428 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Dinostula wrote:Meni nikako nije jasno odigras ovaj dio sezone gotovo bez greske i na kraju bjezis samo 2 boda konkurentu.Jbt kako je to moguce ?
Sad je sve osim pobjede na Kosevu protiv Zelje ravno porazu.Samo se nadati da ovo nije pocetak krize rezultata jer je kriza sto se tice igre odavno krenula.Dosta smo imali srece sa rezultatima.
Samo je poraz ravan porazu. Glupo mi je ovo kao oni su u raspadu a mi smo kao toliko dobri i sve osim pobjede je nas poraz. Oni ce za derbi igrati kao da je sve OK, budite sigurni u to. Nasi igraci ako budu usli sa razmisljanjem da su u rasulu, mi cemo izgubiti. Desice nam se Tiago ili onaj snijeg ili sta vec...
Oni ce zapeti protiv nas kao sto su zapeli protiv Zrinjskog. A cilj je na kraju biti prvi. 1 bod znaci da u slucsaju pobjede Zrinjskog smo i dalje prvi i da nam u Mostaru odgovara i nerjeseno. Nafuravanje igraca da su oni u rasulu a mi kao top, za nas moze biti samo kontraproduktivno. Nadam se da ce ih Husref uozbiljiti i pripremiti za derbi kao da su obi u top formi.

Ako iko od igraca cita ovr forume ili ako iko blizak njima cits ovo nek ih podsjeti na derbije u koje smo usli kao favoriti a zijanili. I one obrnute isto tako. Samo maksimalna ozbiljnost i borba nas moze dovesti do cilja.

Isto tako stvaranje pojacanog pritiska ovom pricom nije dobro.
F&N
Posts: 4063
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#26429 Re: Utakmice.

Post by F&N »

north wrote:Dinostula, pa tako sto si Gosku u 2 utakmice uzeo bod a npr. Zrinjski uzeo svih 6....dalje, od Radnika si izgubio u gostima na startu a Zrinjski tamo dobio 1-2 iako je bio gubio :-) ...tu si vec debelo u minusu sto si kompenzovao velikom serijom do danas i pobjedom protiv Zrinjskog kuci .tu dolazimo do ta samo 2 boda razluke....raja su a i ja sam isti manje razocaran samo zbog velike serije ķiju smo imali...da nije toga kolektivno hrakanje bi bilo...ali i pored toga nismo svjesni koliko je danadnja pibjeda vazna bila i koliko bu znacila 3 boda :-) ...sto neko napisa samo pobjeda u derbiju ovo moze kompenzirati...u suprotnom lako bi na pauzi migli prepustiti prvo mjesto Zrinjskom...
Ma pasce i zrinjski jebo ga... i oni ce jos negdje kiksati ko proslu u Mostaru. Njima kad stane Bilbiju gotovo je. Hajmo malo optimizma. Da nam je neko nudio ovu poziciju u augustu odmah bi je prihvatili.
User avatar
Maharadza
Posts: 16739
Joined: 30/01/2013 15:13

#26430 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Sami sebi jamu iskopali, pa neka se sada vade, valja derbi dobiti a znaš kako ide inače...mi ih uvijek izvadimo i dignemo....fuj :skoljka:
User avatar
Dinostula
Posts: 3615
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#26431 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Pitar sa Kariba wrote:O cemu ba pricate :-) ko nas je to nadigrao i pobijedio?
Je li to Gosk danas zasluzio pobjedu igrom? OK, morali smo mi jace i bolje, ali i ovako u losem izdanju smo bolji bili. Jbg nismo realizovali sanse i izgubili. Al cuj sreca na pratila do sada.
Siroki,Radnik i Sloboda jedva sve tri pobjede sa minimalnim rezultatom tj golom razlike.Provukli se sve tri tekme.
Bili smo mi danas i bolji od Goska ili bar tu negdje ali se na kraju broje golovi a ne sanse.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8612
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#26432 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Onda jbg ne gledamo isto utakmice....
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#26433 Re: Utakmice.

Post by north »

F&N, slazem se...da je neko nakon Radnika, Atalante i Goska a to je sve negativno bilo u kratkom periodu, rekao da cemo danas biti ovdje bio bi kolektivno ismijan i smatran budalom...sve u svemu moze se biti zadovoljan do sada ali max. se treba uozbiljiti i zapeti slijedece dvije tekme ko nikad..neka izguraju ovo malo sto je ostalo do pauze i zadrze prvo mjesto pa makar i sa bodom prednosti i bice super pa onda nek odmaraju i ako treba i olese se od cuge nece se niko buniti :oops:
F&N
Posts: 4063
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#26434 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Dinostula wrote:
Pitar sa Kariba wrote:O cemu ba pricate :-) ko nas je to nadigrao i pobijedio?
Je li to Gosk danas zasluzio pobjedu igrom? OK, morali smo mi jace i bolje, ali i ovako u losem izdanju smo bolji bili. Jbg nismo realizovali sanse i izgubili. Al cuj sreca na pratila do sada.
Siroki,Radnik i Sloboda jedva sve tri pobjede sa minimalnim rezultatom tj golom razlike.Provukli se sve tri tekme.
Bili smo mi danas i bolji od Goska ili bar tu negdje ali se na kraju broje golovi a ne sanse.
Reklo bi se gledajuci iskljucivo rezultate... Na kraju krajeva to su 3 od 13 utakmica

Ima jos teskih utakmica sve i da smo pobijedili danas. Tek smo na pola prvenstva.
User avatar
Logovan
Posts: 94932
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26435 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Ma samo da se zadrži dobra atmosfera između igrača i na relaciji trener - igrači i trebali bi završiti prvi na polusezoni.

Na zimu se pojačati na određenim pozicijama. Riješiti se nepotrebnih igrača, tipa Pavlović, itd.
Dinostula wrote: Siroki,Radnik i Sloboda jedva sve tri pobjede sa minimalnim rezultatom tj golom razlike.Provukli se sve tri tekme.
Bili smo mi danas i bolji od Goska ili bar tu negdje ali se na kraju broje golovi a ne sanse.
Više se Široki provukao da ne primi barem tri gola, nego mi. Široki je u drugom držao loptu, ali zato smo mi stvarali šanse. Ne ide utakmica sa njima u isti koš sa ostale dvije. A i neka smo se provukli, nekada se treba i provući. Da se redovno provlačimo, onda bi bio problem. Ovako već nije.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#26436 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Cuj oprost od titule. Hahahaha. Sve ekipe na svijetu imaju 2 3 ovakve utakmice.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#26437 Re: Utakmice.

Post by afannedim »

Bila tekma prošla idemo dalje, uzeti u derbiju i jedne skroz izbiti iz trke za titulu. Ne treba sada srati i stvarati frku.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18651
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#26438 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Javim vam ako sanjam sta za derbi :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#26439 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Kao sto rece neko iznad, na ovim se utakmicama uzimaju i gube titule. Jbg.

Sreca u nesreci sto je sljedeca utakmica sa direktnim konkurentom za titulu. Nakon ovog kiksa, sve osim pobjede bi bio korak unazad, ali hajde vidjet cemo sta ce biti. Ako ista dobro je pa su nas spustili na zemlju prije debrija, nego da se umisljamo.
sencobih
Posts: 6977
Joined: 08/09/2010 08:33

#26440 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

GandalfSivi wrote:Javim vam ako sanjam sta za derbi :D
nemoj spavati nikako dok se utakmica ne završi :D
User avatar
van Basten
Posts: 7564
Joined: 21/09/2006 02:59

#26441 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Jedno pitanje za upucenije... Hoce li se moci na poluvremenu uci na utwkmicu, naravno sa vec ranije kupljenom kartom
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1633
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#26442 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Moze naravno.
svi u napad
Posts: 1884
Joined: 14/10/2012 14:40

#26443 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

U derbiju se nikad ne zna. Jebi ga prosli derbi ih rasturimo al rezultat 2:2 i to ostaje zapisano. Vazno je ne izgubiti. Naravno da svi mi ocekujemo pobjedu ali treba isto uzeti u obzir da smo i mi poljuljani porazom protiv GOSK-a. Kvalitetom smo nesto bolji od njih al to nije neka drasticna razlika. Pauza nas je izbacila iz kolosijeka a i puno je tze igrati kad si prvi i svi se loze na tebe kao favorita. Snaga Zrinjskog je sto ne gubi tekme protiv "malih" ekipa kao mi i kone. Tu je kljuc uspjeha jer i pobjeda protiv kona i pobjeda protiv Zvijezde ti donose isto tj. 3 boda sto mnogi zaboravljaju. Mi imamo taj jebeni sklop da nam su 3 boda protiv kona vaznija radi zajebancije nego npr. 6 protiv Zvijezde i GOSK-a npr.
Ja kao i svi vi ocekujem pobjedu danas al moram priznati da nisam preveliki optimista jer derbi je derbi. Ja vidim 2 scenarija danas a to su da ce kone izginuti danas kako bi pokazali da su izasli iz krize i da su rezovi dobro odradjeni i drugi je da cemo ih lako nakantati jer je kriza kod njih dublja nego sto se to vidi i bojkot igraca se nastavlja. Volio bih da bude ovo drugo :D :izet: kako bi se i mi navijaci mogli istresti na drage kone i da im bar malo vratimo za njihovo ranije ponasanje.
Kao svako objektivni navijac ocekujem 3 bobe danas pa nek pobjedi bolja ekipa tj. Saraj´vo. :izet: :thumbup:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#26444 Re: Utakmice.

Post by afannedim »

Ja te jebem zeljeznicare. IDEMOOOOO
User avatar
Logovan
Posts: 94932
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26445 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooo jebi želju Saraj'voooooooooooooooooooooooooo :izet: :izet: :izet: :izet:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18651
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#26446 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Zgazite ih!!!
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18651
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#26447 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Da je bilo koja druga ekipa, bilo bi 4:1...

Moraju se opustiti, igrati svoju igru.
last mohicans
Posts: 12323
Joined: 09/08/2012 23:19

#26448 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Zalosno sto im jos dva nismo utrpali. Zajebajemo se s njima u 16. Ne treba stati, ja bih do 90 navaljivao. Neka frljoka im se uvijek moze potrefiti. Ovaj rezultat nista ne garantuje.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45833
Joined: 29/12/2005 01:20

#26449 Re: Utakmice.

Post by jeza u ledja »

na kraju ce nam oni zabiti i izvuci remi
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1633
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#26450 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Ni taj scenario nije za odmet. Ali ipak mislim da cemo u drugo uci sa samopouzdanjem i zavrsiti utakmicu sa povoljnim rezultatom. Zeljo i moze nekako zabiti ali tesko da mi necemo, sjevaju akcije raspolozenje na nivou. Let's go!
Post Reply