Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#26301 Re: Zeničani

Post by Bobi »

_BataZiv_0809 wrote:Ne znam jeste li upratili :D



0:35 :D
Ti si ovo zbog sisa stavio...priznaj :mrgreen: ?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#26302 Re: Zeničani

Post by Tempo »

praznoglava bagra
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#26303 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

ubleha info...
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#26304 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Image
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#26305 Re: Zeničani

Post by Norm »

_BataZiv_0809 wrote:Ne znam jeste li upratili :D



0:35 :D
...dan borbe protiv...cega :lol: :bih:
Sposobni, NE podobni... :mrgreen:
Shmeker
Posts: 254
Joined: 17/09/2011 15:39

#26306 Re: Zeničani

Post by Shmeker »

Covjek je samo istinu rekao. Ovdje je od 90-ih jedina konstanta borba protiv antifasizma :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#26307 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

meni nisu jasni oni koji imaju za prijatelje te koje valjda ne poznaju jer su lažni profili,osobito taj salyven ,slike svoje jedne nema na profilu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#26308 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

phillie wrote:Ja kad udjem u kafanu, prvo trazim ugovore na uvid...bez toga ne ostavljam pare u tim kafanama.
:mrgreen: :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#26309 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Shmeker wrote:Covjek je samo istinu rekao. Ovdje je od 90-ih jedina konstanta borba protiv antifasizma :mrgreen:


da
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#26310 Re: Zeničani

Post by phillie »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Shmeker wrote:Covjek je samo istinu rekao. Ovdje je od 90-ih jedina konstanta borba protiv antifasizma :mrgreen:


da
Vidis, 9.maj je znacajan datum i za jedne i za druge. Za nas je to dan Pobjede nad fasizmom, a za njih je dan borbe protiv antifasizma. Valjda tad nulirali pa poceli novu borbu :D
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#26311 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

kakavdanakneiskustvu wrote:meni nisu jasni oni koji imaju za prijatelje te koje valjda ne poznaju jer su lažni profili,osobito taj salyven ,slike svoje jedne nema na profilu
Mene ne cudi taj lazni profil jer je on napravljen pod laznim imenom s razlogom. On je tu da truje, spinuje, i prikazuje istinu s one strane koja odgovara onoj osobi ili grupi njih koji ga placaju. Kao sto neko ranije rece to su placeni boot-ovi koji rade za pare to sto rade. Mene vise brinu pacijenti koji prihvataju te i takve profile u prijatelje. Radi se o dvije vrste osoba; lakoumnici, oni koji vjeruju da sve sto je na fb je istina i samo istina i da ih mozda neko i zna pod tim imenom, i druga grupa su kompleksasi koji prihvataju ta prijateljstva (ili sami salju pozive) da bi se mogli nasladjivati smecem koje proizilazi iz postova. A u velikoj vecini se radi o smecu kojim se omalozava drugi.

U svakom slucaju i jedna i druga grupa su ovce koje trce za pastirom.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#26312 Re: Zeničani

Post by Norm »

Ja_Ja wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:meni nisu jasni oni koji imaju za prijatelje te koje valjda ne poznaju jer su lažni profili,osobito taj salyven ,slike svoje jedne nema na profilu
Mene ne cudi taj lazni profil jer je on napravljen pod laznim imenom s razlogom. On je tu da truje, spinuje, i prikazuje istinu s one strane koja odgovara onoj osobi ili grupi njih koji ga placaju. Kao sto neko ranije rece to su placeni boot-ovi koji rade za pare to sto rade. Mene vise brinu pacijenti koji prihvataju te i takve profile u prijatelje. Radi se o dvije vrste osoba; lakoumnici, oni koji vjeruju da sve sto je na fb je istina i samo istina i da ih mozda neko i zna pod tim imenom, i druga grupa su kompleksasi koji prihvataju ta prijateljstva (ili sami salju pozive) da bi se mogli nasladjivati smecem koje proizilazi iz postova. A u velikoj vecini se radi o smecu kojim se omalozava drugi.

U svakom slucaju i jedna i druga grupa su ovce koje trce za pastirom.
...nazalost ima i treca vrsta koja je najbrojnija...to su oni koji kontaju da ce sta usicariti, oni koji kontaju da ce ih 'pomilovati ruka gospodara'...oni koji kontaju da ce im makar dat da ljepe plakate...jer su raja na FB...

Dobro jutro Zenico!
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#26313 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Ja_Ja wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:meni nisu jasni oni koji imaju za prijatelje te koje valjda ne poznaju jer su lažni profili,osobito taj salyven ,slike svoje jedne nema na profilu
Mene ne cudi taj lazni profil jer je on napravljen pod laznim imenom s razlogom. On je tu da truje, spinuje, i prikazuje istinu s one strane koja odgovara onoj osobi ili grupi njih koji ga placaju. Kao sto neko ranije rece to su placeni boot-ovi koji rade za pare to sto rade. Mene vise brinu pacijenti koji prihvataju te i takve profile u prijatelje. Radi se o dvije vrste osoba; lakoumnici, oni koji vjeruju da sve sto je na fb je istina i samo istina i da ih mozda neko i zna pod tim imenom, i druga grupa su kompleksasi koji prihvataju ta prijateljstva (ili sami salju pozive) da bi se mogli nasladjivati smecem koje proizilazi iz postova. A u velikoj vecini se radi o smecu kojim se omalozava drugi.

U svakom slucaju i jedna i druga grupa su ovce koje trce za pastirom.


ma da,neko mozda alema hadžića npr. i poznaje,nekog pod takvim imenom,nabacio je neku sliku pa ga neko iprihvati za prijatelja,kako ces prihvatiti zahtjez za prijateljstvo nekog ko se na fb zove u zenici salyven oneel i nema ni jednu svoju sliku?
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#26314 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Znaju se imena 2 čovjeka koji vode to.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#26315 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Kralj Tvrtko I. wrote:Znaju se imena 2 čovjeka koji vode to.
što nemaju muda pa na profilu stave svoje ime
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#26316 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Ma to je javna tajna. Mnogi to znaju pa cak i oni koje "oni" prozivaju. Zašto se kriju...pa vjerovatno da im ovi drugi ne mogu ništa...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#26317 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

pičkasto im je to,ja ne znam ko je iza tog profila,nije mi ni bitno,ali pickasto je ,da izvinete ne izrazu
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#26318 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#26319 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

gdje je ovaj kafić?

drago mi je da je škuljević ok što se tice zdravlja
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#26320 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Nemam pojma gdje je kafic, ali i meni je drago da je Skuljevic ok sada.
I drago mi je vidjeti da konacno nesto drugacije se organizuje u nasem gradu. Dokaz da se moze i bez nargila barova, ispijanja kafica po cp diemu, koncerata srbijanskih pjevaljki, samo treba ponuditi alternativu :-D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#26321 Re: Zeničani

Post by phillie »

Kad sporjis filozofiju i kafanu, izbor je vise nego logican :D Ima u Skulju jos energije, ne da se on.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#26322 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Evo uporedis Spahiju i Skuljevica, Spahija je onaj standardni filozof, dosadi ti ga slusati. A Skuljevic zna materiju dosadnu 99% ljudi da prezentuje na jedan drugaciji nacin. Oj kada se sjetim njegovih casova, hehe...Zaista rijetkost je naci takvog filozofa koji zna na jedan drugaciji, zanimljiviji nacin predstaviti filozofiju.
A to u kafani, mogu zasmiliti scena kako ce to izgledati, hehe :-D
Last edited by clio_dci120 on 14/05/2018 13:15, edited 1 time in total.
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#26323 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Kafic je u staroj carsiji u prolazu prema "Ultri".
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#26324 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

hvala
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26325 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

To se sad upristojilo.. :D dok je bilo kod Cerima bahanalije su tu bile, iznosili su nas...a Skulja, Kukavica i ostali akademci drinkeri su bili inventar :lol:
Post Reply