Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26276 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Travnički Noćni Šetač wrote: 31/01/2020 15:41 "Oduzeta vozila „sankašima“ koji su se bahatili na autoputu A1"

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/54 ... utoputu-a1
Nastavljajući rasvjetljavati događaj koji je izazvao pažnju javnosti, a odnosi se na nesavjesno i bahato ponašanje na dijelu autoputa u blizini glavnog grada Bosne i Hercegovine, pripadnici Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo uputili su nadležnom Prekršajnom odjeljenju Općinskog suda u Sarajevu zahtjev za izdavanje naredbe o privremenom oduzimanju vozila od svih učesnika tih prekršaja, kao i drugih predmeta, radi zaštite interesa opće sigurnosti i čuvanja života i zdravlja ljudi, što je Sud i prihvatio.

Još samo da gorepomenuta vozila privremeno stave u presu i privremeno presuju.

Edit: Da li su im oduzeli i sanke? :D
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#26278 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Vožnja u suprotnom smjeru na gradskom bulevaru, vožnja bez upaljenih svjetala po noći, pogrešno skretanje ulijevo, preticanje preko pune linije, parkiranje na saobraćajnoj traci magistralnog puta, preticanje ispred vozila koje je već započelo preticanje i scene iz nekoliko saobraćajnih udesa su obilježile ovu nedelju...
Isto tako želim da kažem da je u ovoj epizodi gost moj veliki drug a kojeg ljudi koji prate YouTube znaju pod imenom Kamion King...

Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26279 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Voooozdra rajčugo :lol:
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#26281 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Danas na izlazu iz Visokog prema Lješevu, između benzinskih Suša i Energopetrol, neki sa Ford Focusom (rve generacije, coupe) staje na traci (i zaustavlja kolonu iza sebe, jer je sa suprotne strane kolona i ne možeš ga zaobići) da uđe neki momak (koji može konju rep iščupat'), a onda doslovno pet metara dalje skreće desno i parkira. Naravno, nijednom nije ni pomislio da upali bilo koji pokazivač smjera ili da na bilo koji način išta signalizira.

Naveče sličan "genijalac" ostavio dio kamiona na cesti (iako je imao i više nego dovoljno prostora da ga cijelog skloni sa ceste), ono polumrak i lako se moglo desiti da kasno vidiš da je dio kamiona na cesti.

Uglavnom, ništa novo u banana državi, uobičajena neodgovornost i seljakluk.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26282 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

opet degenerici svakodnevno prave kolaps kod skole parkirajuci pola na trotoaru-pola u traci.evo pola sata sviraju i niko ne mrda...
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26283 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

Jok eto mrdnut će. :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26284 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

ne zna se ko su veci debili,evo 3 trake su napravili od dvosmjerne ulice i jos stoje...pocelo je pickaranje :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26285 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

pusti to,nego jesul popravili rupe? :P :-D
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26286 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

Redovna pojava. :-) Jedan od većih problema na našim ulicama.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26287 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

amar1994 wrote: 04/02/2020 17:28 pusti to,nego jesul popravili rupe? :P :-D
pa ne rade asfaltne baze zimi ,amare...nece to prije maja :run:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26288 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote: 04/02/2020 17:31
amar1994 wrote: 04/02/2020 17:28 pusti to,nego jesul popravili rupe? :P :-D
pa ne rade asfaltne baze zimi ,amare...nece to prije maja :run:
:D

evo kod nas svako malo popune rupcage kod opela hladnom smjesom(neki dan sam bas fino uletio),izgleda nikako ne rade baze :lol: :-)
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26289 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

amar1994 wrote: 04/02/2020 17:40
bitanga_sa_otesa wrote: 04/02/2020 17:31
amar1994 wrote: 04/02/2020 17:28 pusti to,nego jesul popravili rupe? :P :-D
pa ne rade asfaltne baze zimi ,amare...nece to prije maja :run:
:D

evo kod nas svako malo popune rupcage kod opela hladnom smjesom(neki dan sam bas fino uletio),izgleda nikako ne rade baze :lol: :-)
Sam si rekao hladnom smjesom. Ona se pakuje u vrece i moze stajati godinama.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26290 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

zato i govorim,izgleda i dole isto jer je uvijek nesto iskopano ili razvaljeno :-) :lol:
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#26291 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Smjesa hladnog asfalta je dosta skuplja od obicnog. Zato se on od strane putara koristi samo u prijeko potrebnim prilikama.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#26292 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

:thumbup:

aa,znaci zato ostavljaju onako i nece da poprave cestu kako treba :)
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#26293 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Nisam odavno na rupetinu naletio :mrgreen:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26294 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Stao danas da kupim cigare, parking, uredno sve, vidim ispred auto i odmaknem se dovoljno da moze izaci i jos mu blicnem da zna da sam iza njega.
Ljudina u rikverc i pun gas :lol:
Sreca da je pasat tvrd auto, napravio mu je rupu u braniku :mrgreen:
Kaze ljudina otkud tebe :lol:
suit_up
Posts: 846
Joined: 31/12/2019 11:25

#26295 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by suit_up »

Odavno većeg kretenluka nisam doživio od današnjeg kod škole u Hotonju negdje oko 17:15. Na stranu što su auta parkirana sa obje strane, jedva jedno auto prođe, još pogubljeni idiot stao na pročelje i ne miče da se ne bi previše udaljio od izlaza iz škole i da mu dijete ne bi pokislo kojim čudom. Kolonu napravio do Hife na glavnoj cesti. Dabogda se opametili.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#26296 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

degenerici prave jos vece degenerike od djece ,i ne, nece se opametiti nikad, gluplji su iz dana u dan...
User avatar
konektovan
Posts: 51405
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26297 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Bakir1 wrote: 04/02/2020 19:13 Stao danas da kupim cigare, parking, uredno sve, vidim ispred auto i odmaknem se dovoljno da moze izaci i jos mu blicnem da zna da sam iza njega.
Ljudina u rikverc i pun gas :lol:
Sreca da je pasat tvrd auto, napravio mu je rupu u braniku :mrgreen:
Kaze ljudina otkud tebe :lol:
Joj visoćkih fora, nego, koliko si bio dobar??? :mrgreen:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26298 Re: Sta vas najvise nervira kod vozacani

Post by Bakir1 »

Nista, nije istocnjak, pa je haram :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51405
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26299 Re: Sta vas najvise nervira kod vozacani

Post by konektovan »

Bakir1 wrote: 04/02/2020 20:47 Nista, nije istocnjak, pa je haram :lol:
Znas da je grijeh lagati.... :mrgreen:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#26300 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Sta cu mu uzeti, kreda za b7 1.6 tdi sa orginalnih 180.000 km, probusio karambolku ne zna govorit kad je vidio :lol:
Post Reply