Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Nastavljajući rasvjetljavati događaj koji je izazvao pažnju javnosti, a odnosi se na nesavjesno i bahato ponašanje na dijelu autoputa u blizini glavnog grada Bosne i Hercegovine, pripadnici Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo uputili su nadležnom Prekršajnom odjeljenju Općinskog suda u Sarajevu zahtjev za izdavanje naredbe o privremenom oduzimanju vozila od svih učesnika tih prekršaja, kao i drugih predmeta, radi zaštite interesa opće sigurnosti i čuvanja života i zdravlja ljudi, što je Sud i prihvatio.
Još samo da gorepomenuta vozila privremeno stave u presu i privremeno presuju.
Vožnja u suprotnom smjeru na gradskom bulevaru, vožnja bez upaljenih svjetala po noći, pogrešno skretanje ulijevo, preticanje preko pune linije, parkiranje na saobraćajnoj traci magistralnog puta, preticanje ispred vozila koje je već započelo preticanje i scene iz nekoliko saobraćajnih udesa su obilježile ovu nedelju...
Isto tako želim da kažem da je u ovoj epizodi gost moj veliki drug a kojeg ljudi koji prate YouTube znaju pod imenom Kamion King...
Danas na izlazu iz Visokog prema Lješevu, između benzinskih Suša i Energopetrol, neki sa Ford Focusom (rve generacije, coupe) staje na traci (i zaustavlja kolonu iza sebe, jer je sa suprotne strane kolona i ne možeš ga zaobići) da uđe neki momak (koji može konju rep iščupat'), a onda doslovno pet metara dalje skreće desno i parkira. Naravno, nijednom nije ni pomislio da upali bilo koji pokazivač smjera ili da na bilo koji način išta signalizira.
Naveče sličan "genijalac" ostavio dio kamiona na cesti (iako je imao i više nego dovoljno prostora da ga cijelog skloni sa ceste), ono polumrak i lako se moglo desiti da kasno vidiš da je dio kamiona na cesti.
Uglavnom, ništa novo u banana državi, uobičajena neodgovornost i seljakluk.
Stao danas da kupim cigare, parking, uredno sve, vidim ispred auto i odmaknem se dovoljno da moze izaci i jos mu blicnem da zna da sam iza njega.
Ljudina u rikverc i pun gas
Sreca da je pasat tvrd auto, napravio mu je rupu u braniku
Kaze ljudina otkud tebe
Odavno većeg kretenluka nisam doživio od današnjeg kod škole u Hotonju negdje oko 17:15. Na stranu što su auta parkirana sa obje strane, jedva jedno auto prođe, još pogubljeni idiot stao na pročelje i ne miče da se ne bi previše udaljio od izlaza iz škole i da mu dijete ne bi pokislo kojim čudom. Kolonu napravio do Hife na glavnoj cesti. Dabogda se opametili.
Bakir1 wrote: ↑04/02/2020 19:13
Stao danas da kupim cigare, parking, uredno sve, vidim ispred auto i odmaknem se dovoljno da moze izaci i jos mu blicnem da zna da sam iza njega.
Ljudina u rikverc i pun gas
Sreca da je pasat tvrd auto, napravio mu je rupu u braniku
Kaze ljudina otkud tebe