Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
RedJohn
Posts: 320
Joined: 17/12/2011 22:48

#2626 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by RedJohn »

ninja želve2 wrote:ipak ces sacekati sa tom pivom :D probao sam to sve, tipkao home ko lud ali nista, ne iskace mi uopce social club prozor, imam profiles folder u documents, rockstar games, ali nista

Offline Acc! Nadam se da ce ti pomoci :wink:
Walter76
Posts: 323
Joined: 05/09/2011 23:54

#2627 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Walter76 »

Decerto wrote:
arnes_king wrote:Covjece pa sta to uradise od onako dobrog Dead Space i Dead Space 2 :O

Meni se uopste vise ne cini kao ista igra, koja te isprepada itd nego ovo obicna neka akcija :/
Upravo.Usrase zestoko.Od onakovog horora,u kojima sam uzivao totalno,igrati u mraku sa slusalicama..strasno.A ovaj treci dio baca na crysis u 3rd person lol...
Ja ne znam odakle vama pravo da kritikujete ČITAVU igru na osnovu 1min. prikazanog gameplay-a? :run:

Ili to ima negdje čitav wakltrough pa vi znate da neće biti tih "horror" scenarija tipa uski i zatvoreni tuneli i prolazi klasični za ds serijal! Mislim da se tu debelo varate, jer dead space je bio i ostao survival horror! ;-)
ninja želve2
Posts: 10
Joined: 07/11/2011 22:12

#2628 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ninja želve2 »

RedJohn wrote:
ninja želve2 wrote:ipak ces sacekati sa tom pivom :D probao sam to sve, tipkao home ko lud ali nista, ne iskace mi uopce social club prozor, imam profiles folder u documents, rockstar games, ali nista

Offline Acc! Nadam se da ce ti pomoci :wink:
hvala, ali meni treba rockstar games social club a ne games for windows live, ili sam ja nesto pobrko?
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#2629 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by visocicaguy »

UT 99 :D
BiH vs Rumunija, Clanbase Eurocup 2002... moja perspektiva :bih:



User avatar
RedJohn
Posts: 320
Joined: 17/12/2011 22:48

#2630 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by RedJohn »

ninja želve2 wrote:
RedJohn wrote:
ninja želve2 wrote:ipak ces sacekati sa tom pivom :D probao sam to sve, tipkao home ko lud ali nista, ne iskace mi uopce social club prozor, imam profiles folder u documents, rockstar games, ali nista

Offline Acc! Nadam se da ce ti pomoci :wink:
hvala, ali meni treba rockstar games social club a ne games for windows live, ili sam ja nesto pobrko?
Ah :/ eto vidiš nisam pogledao po Google ^^ Kažu da neće koristiti GFWL! Nisam je ni kupio niti skinuo da bih znao u cemu je problem,nego sam mislio da ce i ova igra ići preko GFWL ,ali eto odustali su :) Eto izvinjavam se :)
User avatar
dr.gog
Posts: 4960
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#2631 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by dr.gog »

trafa wrote:Dishonored? niko nista?
Pa daj da je prekucamo :D ..ili pomalo da zadamo pa ovdje da se napiše :D ?
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2632 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

dr.gog wrote:
trafa wrote:Dishonored? niko nista?
Pa daj da je prekucamo :D ..ili pomalo da zadamo pa ovdje da se napiše :D ?
:shock: :shock: :shock: BETHESDA SOFTWORKS (TES) i Arkane studios (Arx Fatalis),dvije igre koje sam preigrao countless times,rade zajedno :shock: :shock: :shock: ovo je A MUST ! :lol:
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2633 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by neo7 »

Kada izlazi ova igra ?
User avatar
Rootboi
Posts: 20799
Joined: 07/06/2011 17:14

#2635 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Rootboi »

koga je zezo MP3 kad pokrene igru nek updateuje na ovaj novi 1.0.22 kako li već potom zatvori igricu,skine novi crack,metne u program filese i pokrene igricu sa maxpayne3.exe,ideš u offline mode i sad nema zezanja kod loading screena :thumbup:
ali moraš imati napravljen RSC profile već i samo ga registruje i to je to,ne ide online k'o prije
:)
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#2636 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Ova Watch Dogs nije normalno kako dobro igra izgleda :o :o :-)
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2637 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

cekam farcry, hitman, razocarao sam se kad sam cuo da je bioshock odgodjen za narednu godinu, ocekivao sam vise i od MoHWF, posto su kruzile price da ce biti na rangu battlefielda, tj vozila, velike mape i sl, al sva sreca pa ima Arma 3, koja odlicno izgleda, te su mape ogromne, zasad sam odustao od igranja Battlefield 3( back to good old Bc2) sigurno sve do izlaska armored fury dlc.a, ako me ni tad ne uspiju privuci, onda sigurno odustajem od igranja bf3, nesto mi je krivo sto sam kupio ovaj bf3, mislio sam podrzati dice, ali ovo sto su uradili od bf3. nikako mi se ne svidja, polazem velike nade u bc3, da se vrate battlefield korijenima :-D
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2638 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Qler »

Samo se ceka StarCraft: Hart of the swarm :)

eventualno novi Command&Conquer :)
ninja želve2
Posts: 10
Joined: 07/11/2011 22:12

#2639 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ninja želve2 »

Rootboi wrote:koga je zezo MP3 kad pokrene igru nek updateuje na ovaj novi 1.0.22 kako li već potom zatvori igricu,skine novi crack,metne u program filese i pokrene igricu sa maxpayne3.exe,ideš u offline mode i sad nema zezanja kod loading screena :thumbup:
ali moraš imati napravljen RSC profile već i samo ga registruje i to je to,ne ide online k'o prije
:)
opet zapinje na loading screenu, rgsc se uopce ne pokrece, imam black box i retail verziju igre, probo sam sa novim patchom, nece pa nece
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2640 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

Quaresma wrote:cekam farcry, hitman, razocarao sam se kad sam cuo da je bioshock odgodjen za narednu godinu, ocekivao sam vise i od MoHWF, posto su kruzile price da ce biti na rangu battlefielda, tj vozila, velike mape i sl, al sva sreca pa ima Arma 3, koja odlicno izgleda, te su mape ogromne, zasad sam odustao od igranja Battlefield 3( back to good old Bc2) sigurno sve do izlaska armored fury dlc.a, ako me ni tad ne uspiju privuci, onda sigurno odustajem od igranja bf3, nesto mi je krivo sto sam kupio ovaj bf3, mislio sam podrzati dice, ali ovo sto su uradili od bf3. nikako mi se ne svidja, polazem velike nade u bc3, da se vrate battlefield korijenima :-D

zna li ko ima li se igdje u sarajevu kupiti Battlefiled3 premium ovaj sto je izasao sa svim DLC pakovanjima i koliko kosta, i koliko kosta BF3 limited edition
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1136
Joined: 27/01/2009 19:05

#2641 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ChataDodajStaHoces »

arnes_king wrote:Ova Watch Dogs nije normalno kako dobro igra izgleda :o :o :-)
:thumbup:

Najvece iznenadjenje E3 konvencije... Koja ce ovo zajebancija biti kad izadje :dance:
User avatar
trafa
Posts: 119
Joined: 27/11/2011 22:15

#2642 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by trafa »

Decerto wrote:
dr.gog wrote:
trafa wrote:Dishonored? niko nista?
Pa daj da je prekucamo :D ..ili pomalo da zadamo pa ovdje da se napiše :D ?
:shock: :shock: :shock: BETHESDA SOFTWORKS (TES) i Arkane studios (Arx Fatalis),dvije igre koje sam preigrao countless times,rade zajedno :shock: :shock: :shock: ovo je A MUST ! :lol:
Jos su radili likovi koji su bili zaduzeni za Thief i Deus Ex.
Rootboi wrote:
Koji je samo bio shitstorm oko Hitman-a prije nekoliko mjeseci, al eto izgleda da ce biti kao Blood Money.
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#2644 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Eborg »

@visocicaguy: E to su bila vremena. :) Mislim da je iridius tada imao najjaču konfiguraciju na BH gaming sceni, a sanjalo se o ISDN-u, danas sve to imamo pa i više no nije to-to. :) A bih.comp.igre grupa razvaljivala. :lol:
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2646 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

A lol,borderlands 2,watch dogs,dishonored,dead space 3,metro last night...bit ce ove godine svega :razz:
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2647 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

chapter 6 u max payne 3, samo mi zaledi igra i izadje, neko sa slicnim problemom, desi se u onom dijelu kad ulazi u sobu sa serverima
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#2648 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Bosnian Dragon wrote:chapter 6 u max payne 3, samo mi zaledi igra i izadje, neko sa slicnim problemom, desi se u onom dijelu kad ulazi u sobu sa serverima

Izašao je patch reloaded ;-) probaj s tim
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2649 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

House wrote:
Bosnian Dragon wrote:chapter 6 u max payne 3, samo mi zaledi igra i izadje, neko sa slicnim problemom, desi se u onom dijelu kad ulazi u sobu sa serverima

Izašao je patch reloaded ;-) probaj s tim
rijesio, trebalo samo staviti compatibility mode windows 7
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2650 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

jel jos neko ima problema na bad company 2 serverima, evo 3 dana konstantno laga na svakom serveru
Post Reply