Ljetne gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#2626 Re: Ljetne gume
Beton gume, narocito kad se razgriju postaju bolesne. Nisi pogrijesio sigurno.
Pricamo o K125 (Ventus Prime 3)?
Pricamo o K125 (Ventus Prime 3)?
-
nookey
- Posts: 1059
- Joined: 13/10/2010 21:42
#2627 Re: Ljetne gume
da, daNediM17 wrote:Beton gume, narocito kad se razgriju postaju bolesne. Nisi pogrijesio sigurno.
Pricamo o K125 (Ventus Prime 3)?
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2628 Re: Ljetne gume
Zamjenio sam felge stavio sam aluminijske e sad jos samo da nadjem vremena da stavim nove gume
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2629 Re: Ljetne gume
Pa što nisi i gume zaganjao odmah, manji ce trosak biti?!supercali wrote:Zamjenio sam felge stavio sam aluminijske e sad jos samo da nadjem vremena da stavim nove gume
-
mokers
- Posts: 25
- Joined: 03/10/2010 00:27
#2630 Re: Ljetne gume
kad smo već kod Neškovića ja sam mijenjao na vozilici kugle i krajnice, i prilikom odlaska kod Neškovića na špuru, vozilo se ponašalo prilično normalno jer je podešeno na otprilike da se gume manje troše dok se špura ne uradi, međutim otišao sam i uradio špuru odmah, tako da pri povratku od Neškovića prema Sarajevu nisam imao potrebe da držim volan, jer je automacki poslije bilo podešeno da ide pomalo ulijevo
,,tako da ...ako neko ima preporuku za nekog ko zna šta radi neka javi
[/quote]
Sto se nisi vratio da reklamiras vucenje u lijevo???[/quote]
nije bilo potrebe za vraćanjem...već je sve bilo i dovoljno jasno

Sto se nisi vratio da reklamiras vucenje u lijevo???[/quote]
nije bilo potrebe za vraćanjem...već je sve bilo i dovoljno jasno
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2631 Re: Ljetne gume
Pa felge su mi bile u hotelu gume m a gume cu izeti u makbelu a bilo vec 4 sata tako da nisam mogao stici jer je vjerovatno guzva u makbelukonektovan wrote:Pa što nisi i gume zaganjao odmah, manji ce trosak biti?!supercali wrote:Zamjenio sam felge stavio sam aluminijske e sad jos samo da nadjem vremena da stavim nove gume
I kako manji trosak boga ti?
- hopi
- Posts: 7260
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#2632 Re: Ljetne gume
ma eto samo ne valjda baš da voziš tako na alu felgama a bez guma
oštete se ipak, stave gume što prije
oštete se ipak, stave gume što prije
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2633 Re: Ljetne gume
Onda ne znate citati
Stare su gume 2013 na felgama ako kome mogu posluziti dat cu mu ih
E sad ne znam koje su dimenzije jer sam te gume kupio sa felgama
Stare su gume 2013 na felgama ako kome mogu posluziti dat cu mu ih
E sad ne znam koje su dimenzije jer sam te gume kupio sa felgama
-
probook
- Posts: 5043
- Joined: 13/10/2013 22:38
#2634 Re: Ljetne gume
Ako kome trebaju felge od Opela 16" odlican dizajn i dobro stanje neka se javi u privatnu poruku 
- drug_profi
- Posts: 65433
- Joined: 16/07/2012 16:00
#2635 Re: Ljetne gume
A jbt. ja se nedavno slomio trazeci.probook wrote:Ako kome trebaju felge od Opela 16" odlican dizajn i dobro stanje neka se javi u privatnu poruku
Ne treba mi vise.
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#2636 Re: Ljetne gume
neko iskustva sa Sportiva ljetnim ???
-
probook
- Posts: 5043
- Joined: 13/10/2013 22:38
#2637 Re: Ljetne gume
Eno ih na piku ima godinadrugi profil wrote:A jbt. ja se nedavno slomio trazeci.probook wrote:Ako kome trebaju felge od Opela 16" odlican dizajn i dobro stanje neka se javi u privatnu poruku
Ne treba mi vise.
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8005
- Joined: 20/01/2011 11:10
#2638 Re: Ljetne gume
Vjerovatno je cijena boli glava.probook wrote:Eno ih na piku ima godinadrugi profil wrote:A jbt. ja se nedavno slomio trazeci.probook wrote:Ako kome trebaju felge od Opela 16" odlican dizajn i dobro stanje neka se javi u privatnu poruku
Ne treba mi vise.![]()
- drug_profi
- Posts: 65433
- Joined: 16/07/2012 16:00
#2639 Re: Ljetne gume
Onda mi ne pase opis artikla.probook wrote:Eno ih na piku ima godinadrugi profil wrote:A jbt. ja se nedavno slomio trazeci.probook wrote:Ako kome trebaju felge od Opela 16" odlican dizajn i dobro stanje neka se javi u privatnu poruku
Ne treba mi vise.![]()
6,5J 5x105 mi trebalo
-
probook
- Posts: 5043
- Joined: 13/10/2013 22:38
#2640 Re: Ljetne gume
Te razmake detaljne bas i nzm... cijena 290 KM, moze i nize 
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#2641 Re: Ljetne gume
Dobio Hankook ljetne gume prilikom kupovine auta. Kakve su gume, valjal to išta.
Fala.
Fala.
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#2642 Re: Ljetne gume
Pa koji model?zrakomlat wrote:Dobio Hankook ljetne gume prilikom kupovine auta. Kakve su gume, valjal to išta.
Fala.
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#2643 Re: Ljetne gume
A dobro siTeufik wrote:Pa koji model?zrakomlat wrote:Dobio Hankook ljetne gume prilikom kupovine auta. Kakve su gume, valjal to išta.
Fala.
Bila zima kad sam uzeo auto, samo iz gepeka složio u podrum i nedje krajičkom oka vidio da su Hankook. Sad mi pade na pamet da upitam pošto je vakat mjenjat.
EDIT:
Kinergy Eco
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#2644 Re: Ljetne gume
nemoj jos 7 dana mijenjat... dolaaziii zimaaaa.... ali kratko, samo srijeda-petak
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#2645 Re: Ljetne gume
zrakomlat wrote:A dobro siTeufik wrote:Pa koji model?zrakomlat wrote:Dobio Hankook ljetne gume prilikom kupovine auta. Kakve su gume, valjal to išta.
Fala.al nemam pojma jbt
![]()
Bila zima kad sam uzeo auto, samo iz gepeka složio u podrum i nedje krajičkom oka vidio da su Hankook. Sad mi pade na pamet da upitam pošto je vakat mjenjat.
EDIT:
Kinergy Eco
Nisam vozio. Evo citaj
http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Hanko ... gy-Eco.htm
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#2646 Re: Ljetne gume
Pa ima i te, ali ipak Hercegovina je u pitanju, pa valjda nebi trebalo biti problema.milann1971 wrote:nemoj jos 7 dana mijenjat... dolaaziii zimaaaa.... ali kratko, samo srijeda-petak
@Teufiče
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#2647 Re: Ljetne gume
zrakomlat wrote:Pa ima i te, ali ipak Hercegovina je u pitanju, pa valjda nebi trebalo biti problema.milann1971 wrote:nemoj jos 7 dana mijenjat... dolaaziii zimaaaa.... ali kratko, samo srijeda-petak
@Teufiče
aaa to ne, ok
-
Nepass
- Posts: 1903
- Joined: 11/09/2015 16:44
#2648 Re: Ljetne gume
moze li na moju fabiju 185/60 14ke, fabija 2009?
kontam da uzmem continental http://makbel.ba/product/18560-r14-cont ... act-5-82h/
kontam da uzmem continental http://makbel.ba/product/18560-r14-cont ... act-5-82h/
- drug_profi
- Posts: 65433
- Joined: 16/07/2012 16:00
#2649 Re: Ljetne gume
Pa koliko vidim to je jedna od standardnih veličina:Nepass wrote:moze li na moju fabiju 185/60 14ke, fabija 2009?
kontam da uzmem continental http://makbel.ba/product/18560-r14-cont ... act-5-82h/
185/60 R14
185/55 R14
195/55 R15
195/50 R15
85H sve
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2650 Re: Ljetne gume
uzmi u maji zbog garancijeNepass wrote:moze li na moju fabiju 185/60 14ke, fabija 2009?
kontam da uzmem continental http://makbel.ba/product/18560-r14-cont ... act-5-82h/
