ima zato online kupovina; kao što u članku pišerelevantan wrote:zamzija wrote:Evo ti žutog mantilića Dorothy Perkins na MZT slika br 8
http://malezensketeme.com/post/16633
Dorothy više nema u Sarajevu?........bila ona radnja u Ferhadiji i uvijek bilo super krpica
Sarajevo shopping
Moderator: anex
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2626 Re: Sarajevo shoping
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#2627 Re: Sarajevo shoping
imaš u happeningu na Alipašinom, vel 38, cijena 85KM - sniženjeanestezija123 wrote:Jeste li vidjele mozda negdje kod nas ZUTI mantilic za proljece/jesen?
Ako ne, moze i sa nekih stranica za online shopping. Hvala unaprijed.
možda ima i u gradu, provjeri.
sladak je, postava leopard
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2628 Re: Sarajevo shoping
jel neko bio u azelu,imal kakve obuce?
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2629
ima li gdje kakav slican kaputic ovima na slikama u crnoj ili sivoj boji? ne mora biti skroz jednobojan, vise me kroj mami 


-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2630 Re: Sarajevo shoping
Vidjela sam ovaj prvi, slican, u Bennetonu u Mercatoru...Ali je jedan ostalo, velika je rasprodaja....Lady Saray wrote:ima li gdje kakav slican kaputic ovima na slikama u crnoj ili sivoj boji? ne mora biti skroz jednobojan, vise me kroj mami
![]()
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2631 Re: Sarajevo shoping
tnx, pogledacu da nisam nafakali pa da je moj broj ostao 
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2632 Re: Sarajevo shoping
Lady Saray pogledaj u Oviesse u BBI- vidjela sam tamo sličnih, kao i u Tiffani-ju u robotu-
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2633 Re: Sarajevo shoping
tifanija se nisam sjetila, hvalazamzija wrote:Lady Saray pogledaj u Oviesse u BBI- vidjela sam tamo sličnih, kao i u Tiffani-ju u robotu-
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2634 Re: Sarajevo shoping
Moja je prijateljica u tiffany-ju uzela sličan kaput ( h&m) doduše početkom zime, ali se mislim još može naći. Probaj onaj u Robotu on ti je najveći
))
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2635 Re: Sarajevo shoping
Mislim čak da i new yorker ima sličnih - u Alti - ako ti je budžet ograničen i trebaš nešto jeftinijezamzija wrote:Moja je prijateljica u tiffany-ju uzela sličan kaput ( h&m) doduše početkom zime, ali se mislim još može naći. Probaj onaj u Robotu on ti je najveći))
- kinderlada
- Posts: 264
- Joined: 15/01/2009 14:47
#2636 Re: Sarajevo shoping
Jeste off topic, ali moram da pitam ima li jos neko problema sa otvaranjem stranice malezensketeme?? Meni od sinoc ne moze da se otvori, pa mi zao,ja navikla zraknuti da vidim sta ima novo 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2637 Re: Sarajevo shoping
Nece ni kod menekinderlada wrote:Jeste off topic, ali moram da pitam ima li jos neko problema sa otvaranjem stranice malezensketeme?? Meni od sinoc ne moze da se otvori, pa mi zao,ja navikla zraknuti da vidim sta ima novo
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2638 Re: Sarajevo shoping
Drage moje, pravili smo izmjene hostinga za MZT, pa sad jedni mogu pristupiti mzt, dok drugi imaju problema ( i ja nprAmbrozija wrote:Nece ni kod menekinderlada wrote:Jeste off topic, ali moram da pitam ima li jos neko problema sa otvaranjem stranice malezensketeme?? Meni od sinoc ne moze da se otvori, pa mi zao,ja navikla zraknuti da vidim sta ima novo
Ovo je objasnjenje naseg hosting-a:
Changes to the settings of a domain may take up to 48 hours to become effective because of the number of networks involved, and because these networks are controlled by several different agencies. This delay applies to all domains with any Registrar, not just us. Please allow for this delay when planning web sites or configuring a domain to work with your services.
Znači, večeras bi moralo proraditi svima jer smo izmjene radili u nedelju naveče.
Žao mi je što smo vas malo iznevjerili, i molimo vas za još malo strpljenja i razumijevanja. :*
-
antic
- Posts: 16
- Joined: 13/04/2011 13:30
#2639 Re: Sarajevo shoping
Ne znam da li sam na "pravoj temi ali da pitam da li neko zna gdje da kupim neki lijep album za slike?? 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2640 Re: Sarajevo shoping
Ona knjizara/svastara u Mercatoru...Imaju prelijepe albume, recimo za vjencanja pa za rodjenje bebe - ako ti takvi ne trebaju, imaju i obicne....Jako su lijepi i kvalitetni, mada malo poskupi...antic wrote:Ne znam da li sam na "pravoj temi ali da pitam da li neko zna gdje da kupim neki lijep album za slike??
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2641 Re: Sarajevo shoping
Joj u toj knjižari baš ima lijepih stvari.Ambrozija wrote:Ona knjizara/svastara u Mercatoru...Imaju prelijepe albume, recimo za vjencanja pa za rodjenje bebe - ako ti takvi ne trebaju, imaju i obicne....Jako su lijepi i kvalitetni, mada malo poskupi...antic wrote:Ne znam da li sam na "pravoj temi ali da pitam da li neko zna gdje da kupim neki lijep album za slike??
I preporučila bih novu knjižaru Svjetlost u gradu niže od vječne vatre, kao i Exclusive knjižaru na početku Kralja Tomislava tj Koševo ulice. Te knjižare imaju baš lijep izbor artikala - poklona za svakoga
-
antic
- Posts: 16
- Joined: 13/04/2011 13:30
#2642 Re: Sarajevo shoping
Hvala vam
nadam se da cu naci nesto za sebe
- zvrzgana
- Posts: 285
- Joined: 23/01/2009 22:02
#2643 Re: Sarajevo shoping
Pitanje, pomoc:
Gdje u Sarajevu mogu pronaci kafu od jecma? Kupovala sam ju ranije u prodavnici na cosku u Titovoj ali je vise nema. Gledam redovno na odjelima zdrave hrane u svim trznim centrima ali nista. Ako neko zna bila bih mnogo zahvalna
Gdje u Sarajevu mogu pronaci kafu od jecma? Kupovala sam ju ranije u prodavnici na cosku u Titovoj ali je vise nema. Gledam redovno na odjelima zdrave hrane u svim trznim centrima ali nista. Ako neko zna bila bih mnogo zahvalna
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2644 Re: Sarajevo shoping
Ako negdje imas trzni centar u kojem prodaju Mokate kafe, pogledaj negdje na rafama, zuta kesica =jecmenusha.
Meni je prezestoka sama, nema onu gorcinu kafe al' je s mlijekom super.
Meni je prezestoka sama, nema onu gorcinu kafe al' je s mlijekom super.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2645 Re: Sarajevo shoping
imas od francka kafu od jecma.zvrzgana wrote:Pitanje, pomoc:
Gdje u Sarajevu mogu pronaci kafu od jecma? Kupovala sam ju ranije u prodavnici na cosku u Titovoj ali je vise nema. Gledam redovno na odjelima zdrave hrane u svim trznim centrima ali nista. Ako neko zna bila bih mnogo zahvalna
-
WD40
- Posts: 3
- Joined: 24/01/2012 17:40
#2646 Re: Sarajevo shoping
Drugovi i drugarice, pomozite ... Gdje u Sarajevu, kupiti akrilne boje (tubice od 40 ml, ili neki set od n boja x 16 ml)?
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2647 Re: Sarajevo shoping
Eh MZT bi trebalo da sada radi svima kako treba
Hvala vam na razumijevanju, a evo i danasnje teme:
http://malezensketeme.com/post/7173
http://malezensketeme.com/post/7173
- Deep red
- Posts: 314
- Joined: 29/03/2011 20:40
- Location: Sarajevo
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#2649 Re: Sarajevo shoping
Ja neki dan vidjela u onoj knjizari u Merkatoru,a imas u svim radnjama koje prodaju slikarske potrepstine,npr. ima u Fakti na skenderiji,u galeriji Paleta (blizu su...)WD40 wrote:Drugovi i drugarice, pomozite ... Gdje u Sarajevu, kupiti akrilne boje (tubice od 40 ml, ili neki set od n boja x 16 ml)?
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2650 Re: Sarajevo shoping
U Fakti na Skenderiji ces definitivno pronaci sve sto ti treba, pogotovo ako se profesionalno bavis slikanjem, ili ides u Umjetnicku skolu ili Akademiju....CherryLips wrote:Ja neki dan vidjela u onoj knjizari u Merkatoru,a imas u svim radnjama koje prodaju slikarske potrepstine,npr. ima u Fakti na skenderiji,u galeriji Paleta (blizu su...)WD40 wrote:Drugovi i drugarice, pomozite ... Gdje u Sarajevu, kupiti akrilne boje (tubice od 40 ml, ili neki set od n boja x 16 ml)?

