Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2626 Re: Bundesliga
Ispast ce oni u barazu, ne brini 
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#2627 Re: Bundesliga
Sve je moguće.
Evo Otto Rehagel gleda utakmicu u Dizeldorfu s tribina kako bi analizirao svog mogućeg protivnika u play off-u
Ako Fortuna kiksa, džaba je dolazio na tekmu...
Evo Otto Rehagel gleda utakmicu u Dizeldorfu s tribina kako bi analizirao svog mogućeg protivnika u play off-u
Ako Fortuna kiksa, džaba je dolazio na tekmu...
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#2628 Re: Bundesliga
Ne znam vala da su igraci poletili radi Babbela, mozda i jesu. Ali nije prvi put slucaj da ekipa kojoj ne trebaju bodovi navali protiv onih kojima gori. Eto West Bromwich navalio i izjednacio protiv Boltona kojem gori, a WB ne treba. Ali neka su, vala su mi Bolton i Blackburn pravo odvratni klubovi, posebno Bolton. Jos kad im vidim onaj grb ko spermatozoid. 
- BHF_Manijak
- Posts: 28523
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2629 Re: Bundesliga
Ma kakva armija navijaca Herthe ba, pa ljudima je najniza procentualna popunjenost stadiona u ligi, svi kluobiv imaju preko 85% procentualnu ispunjenost stadiona dok je kod ovih kloceva svega 68%!

- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2630 Re: Bundesliga
Forza Fortuna 95BHF_Manijak wrote:Ma kakva armija navijaca Herthe ba, pa ljudima je najniza procentualna popunjenost stadiona u ligi, svi kluobiv imaju preko 85% procentualnu ispunjenost stadiona dok je kod ovih kloceva svega 68%!![]()
- alphonse kauders
- Posts: 2774
- Joined: 12/10/2004 22:10
- Location: def: a place of settlement, activity, or residence
#2631 Re: Bundesliga
Mislim ipak da je u pitanju samo fair play, tj. da su igrali do kraja da ne izgube. Nije im stalo toliko do toga da izbace Hertha-u, koliko da se može reći da su odigrali pošteno i nisu poklonili opstanak nijednoj ekipi.Obuca9 wrote:Maloprije na Eurosportu gledam pregled golova Herta - Hofenhajm 3:1 i vidim da je kod trećeg gola Herte, koji je pao nekad u 90. i nekoj minuti, golman Hofenhajma bio u napadu (vjerovatno je bio neki korner ili nešto slično). Onda gledam tabelu i vidim da Hofenhajmu taj bod ne bi ništa značio, sve i da su zabili za 2:2 bili bi na istom mjestu na tabeli, samo s bodom više, ali bi onda Herta ispala iz Lige, a Keln bi igrao baraž za opstanak.
Pa me zanima, ima li neko ko bolje prati Bundesligu, zbog čega je Hofenhajm htio "izbaciti" Hertu iz Lige, da li zbog nekih starih "dugova", zbog neke "ljubavi" s Kelnom ili nešto treće?
Ja vjerujem da ne treba sumnjati u poštenje samo u njemačkoj i engleskoj ligi, u svim drugim ligama već bi bilo sumnjivo:))
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#2632 Re: Bundesliga
gdješ to reći za englezealphonse kauders wrote:Ja vjerujem da ne treba sumnjati u poštenje samo u njemačkoj i engleskoj ligi, u svim drugim ligama već bi bilo sumnjivo:))
sudije šilje za united, arsenal od 4-0 do 4-4, vigan dobija ove jače gubi od slabijih itd itd
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#2633 Re: Bundesliga
Šta hoćeš da kažeš, da Wigan ima toliko novca da United proda titulu, Arsenal i Newcastle ugroze/izgube Ligu Prvaka...?salle_eh1986 wrote:gdješ to reći za englezealphonse kauders wrote:Ja vjerujem da ne treba sumnjati u poštenje samo u njemačkoj i engleskoj ligi, u svim drugim ligama već bi bilo sumnjivo:))
sudije šilje za united, arsenal od 4-0 do 4-4, vigan dobija ove jače gubi od slabijih itd itd
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#2634 Re: Bundesliga
BHF_Manijak wrote:Ma kakva armija navijaca Herthe ba, pa ljudima je najniza procentualna popunjenost stadiona u ligi, svi kluobiv imaju preko 85% procentualnu ispunjenost stadiona dok je kod ovih kloceva svega 68%!![]()
Samo što je tih 68% 50 i nešto hiljada. Nisu oni krivi što igraju na prevelikom stadionu.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2635 Re: Bundesliga
http://www.weltfussball.at/zuschauer/bu ... 11-2012/1/
Englezi : 34.122
Spanci : 27.639
Zabari : 21.331
Svabe : 45.114
Englezi : 34.122
Spanci : 27.639
Zabari : 21.331
Svabe : 45.114
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#2636 Re: Bundesliga
ma jok to nego onako mi čudni rezultatiEdoI wrote:Šta hoćeš da kažeš, da Wigan ima toliko novca da United proda titulu, Arsenal i Newcastle ugroze/izgube Ligu Prvaka...?salle_eh1986 wrote:gdješ to reći za englezealphonse kauders wrote:Ja vjerujem da ne treba sumnjati u poštenje samo u njemačkoj i engleskoj ligi, u svim drugim ligama već bi bilo sumnjivo:))
sudije šilje za united, arsenal od 4-0 do 4-4, vigan dobija ove jače gubi od slabijih itd itd
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#2637 Re: Bundesliga
a opala im je posjeta kako su pali qrcu za uši posljednjih par sezona...BHF_Manijak wrote:Ma kakva armija navijaca Herthe ba, pa ljudima je najniza procentualna popunjenost stadiona u ligi, svi kluobiv imaju preko 85% procentualnu ispunjenost stadiona dok je kod ovih kloceva svega 68%!![]()
- alphonse kauders
- Posts: 2774
- Joined: 12/10/2004 22:10
- Location: def: a place of settlement, activity, or residence
#2638 Re: Bundesliga
Stoji i to, 50.000 super izgleda količinski, ali opet kad se uzme u obzir da Dortmund sa brojem stanovnika od oko 560.000 ima posjetu od 80.000, Schalke (Gelsenkirchen) posjetu od oko 60.000 u gradu od 280.000 ljudi, a Hertha posjetu od 50.000 hiljada u gradu od skoro 3.5 miliona stanovnika, ispada istam izerija i procentualno haman na nivou naše ligeelSaik wrote:BHF_Manijak wrote:Ma kakva armija navijaca Herthe ba, pa ljudima je najniza procentualna popunjenost stadiona u ligi, svi kluobiv imaju preko 85% procentualnu ispunjenost stadiona dok je kod ovih kloceva svega 68%!![]()
![]()
Samo što je tih 68% 50 i nešto hiljada. Nisu oni krivi što igraju na prevelikom stadionu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28523
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2639 Re: Bundesliga
To je kad uzmes cjelokupnu posjetu u obzir! I Stadion prima 74 hiljade, sto nije ni najvise u Bundesligi pa da se moze pravdati time, nego jednostavno karina navijaci! Popunili su stadion kad im je Bayern dolazio, Dortmund te eventalno Schalke, dok je ove godine znalo i po 20.000 hiljada samo biti na stadionu, sto je za Bundesligu bezze, da ne kazem sramota, kada se uporedi sa ostalim stadionima i njihovom popunjescu.elSaik wrote:BHF_Manijak wrote:Ma kakva armija navijaca Herthe ba, pa ljudima je najniza procentualna popunjenost stadiona u ligi, svi kluobiv imaju preko 85% procentualnu ispunjenost stadiona dok je kod ovih kloceva svega 68%!![]()
![]()
Samo što je tih 68% 50 i nešto hiljada. Nisu oni krivi što igraju na prevelikom stadionu.
A nije ni Berlin selo ili gradic od 500.000 stanovnika pa da se pate da popune stadion, vec visemilionski grad, tako da je to jos jedan razlog sto je posjeta nidje veze u Berlinu!
Imali su i ostali kluboi katastrofalne rezultate tipa Koln, koji ima stadion od 55.000, pa je opet tokom skoro cijele sezone bio rasprodat ili Gladbach prosle godine, ali ovi sminkeri jok, napune i ispune stadion u 3-4 tekme a ostalo po 20-25 hiljada.
- fortaleza
- Posts: 6180
- Joined: 05/03/2012 23:16
- Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA
#2640 Re: Bundesliga
S druge strane Rurska oblast kojoj pripadaju i Dortmund i Gelsenkirchen ima preko 5 milijuna stanovnika i spada među najgušće naseljena područja na svijetu...alphonse kauders wrote:Stoji i to, 50.000 super izgleda količinski, ali opet kad se uzme u obzir da Dortmund sa brojem stanovnika od oko 560.000 ima posjetu od 80.000, Schalke (Gelsenkirchen) posjetu od oko 60.000 u gradu od 280.000 ljudi, a Hertha posjetu od 50.000 hiljada u gradu od skoro 3.5 miliona stanovnika, ispada istam izerija i procentualno haman na nivou naše ligeelSaik wrote:BHF_Manijak wrote:Ma kakva armija navijaca Herthe ba, pa ljudima je najniza procentualna popunjenost stadiona u ligi, svi kluobiv imaju preko 85% procentualnu ispunjenost stadiona dok je kod ovih kloceva svega 68%!![]()
![]()
Samo što je tih 68% 50 i nešto hiljada. Nisu oni krivi što igraju na prevelikom stadionu.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2641 Re: Bundesliga
Zatisje pred buru
HEJA BVB dupla kruna
HEJA BVB dupla kruna
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2642 Re: Bundesliga
pa niste Zeljoveella wrote:Zatisje pred buru![]()
HEJA BVB dupla kruna
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2643 Re: Bundesliga
Tema je bundesliga pa nisam htio da spominjem mog jedinog Zeljusimonese wrote:pa niste Zeljoveella wrote:Zatisje pred buru![]()
HEJA BVB dupla kruna
Zeljo i BVB u srcu
Finale lige prvaka 2013 Zeljo - BVB
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#2644 Re: Bundesliga
Hertha - Fortuna 1-2 prva tekma.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2645 Re: Bundesliga
fosil wrote:Hertha - Fortuna 1-2 prva tekma.
- orangina
- Posts: 110
- Joined: 12/01/2011 13:21
- Location: Sarajevo
#2646 Re: Bundesliga
Prenosi li ko finale kupa veceras
BVB - Bayern
BVB - Bayern
-
mad_world
- Posts: 172
- Joined: 10/02/2012 21:44
#2647 Re: Bundesliga
Arenasport 1orangina wrote:Prenosi li ko finale kupa veceras
BVB - Bayern
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2648 Re: Bundesliga
Samo za ljubitelje Bayerna:

Za neupucene:Prva rijec znaci "Tu, tamo" a druga "usta"


Za neupucene:Prva rijec znaci "Tu, tamo" a druga "usta"
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#2649 Re: Bundesliga
Dortmund strasan ove sezone. Bayern se obruka danas.
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2650 Re: Bundesliga
Dortmund ponovo razguzio BayernA 
