iPhone - All about
Moderator: Benq
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#2626 Re: iPhone - All about
Ma nisam izdao
ne boj se
prica je krenula oko toga da je Apple smece 
-
DYD666
- Posts: 1108
- Joined: 21/02/2007 08:50
#2627 Re: iPhone - All about
Za nekoga ko toliko zna o njemu, cudi me na nemas taj info od ranijeQler wrote:Pitanje, ima li iPhone, da se ne moras zahebavati sa tim unlockovanjem, da ga koristis kao da je tvoj? Nesto sam pricao ja jaranom, on kaze da ima, da samo moras onu cydia-u snimiti za aplikacije. Ja jos nisam vidio takvog, ko Jeti se krije
U sustini svugdje je takav samo ne kod nas, kao i masa drugih normalnih stvari.
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2628 Re: iPhone - All about
imas telefone fabricki otkljucane i nisu pravljeni ni za jednu mrezu pa samim tim ih ne moras ni unlock da skines s mreze.. moj 3g je fabricki otkljucan i ebe mi se za unlock 
- hakazvaka
- Posts: 6315
- Joined: 11/02/2008 09:27
- Location: $_SESSION[]
- Contact:
#2629 Re: iPhone - All about
cydia != unlockshin wrote:Qler wrote:Pitanje, ima li iPhone, da se ne moras zahebavati sa tim unlockovanjem, da ga koristis kao da je tvoj? Nesto sam pricao ja jaranom, on kaze da ima, da samo moras onu cydia-u snimiti za aplikacije. Ja jos nisam vidio takvog, ko Jeti se krije
cydia=unlock
-
dado88
- Posts: 34
- Joined: 03/06/2010 03:57
#2630 Re: iPhone - All about
Hej---jel sa ovim novi snowbreezom 2.2, untethred jailbreak na old i new bootrom....
nece biti ono sranje kad se ugasi da ga povezujem sa pc, radi boota ?
nece biti ono sranje kad se ugasi da ga povezujem sa pc, radi boota ?
-
mariannealen
- Posts: 58
- Joined: 30/09/2010 13:12
#2631 Re: iPhone - All about
E ljudovi,imam sljedeci problem,pretplatio sam se za apple SDK program za razvijanje aplikacija e sad imam pristup ios 4.3 beta ,skinuo sam ga ali ne znam da ga ubacim na telefon,a posto znam da ima neka slicna situacija oko jb-ovanih telefona kada se skida sa interneta sistem i ubacuje u telefon.Ako neko zna kako ubaciti neka napise
Hvala unaprijed
- dinao
- Posts: 997
- Joined: 16/04/2010 19:16
#2632 Re: iPhone - All about
mariannealen wrote:E ljudovi,imam sljedeci problem,pretplatio sam se za apple SDK program za razvijanje aplikacija e sad imam pristup ios 4.3 beta ,skinuo sam ga ali ne znam da ga ubacim na telefon,a posto znam da ima neka slicna situacija oko jb-ovanih telefona kada se skida sa interneta sistem i ubacuje u telefon.Ako neko zna kako ubaciti neka napiseHvala unaprijed
SHIFT + RESTORE
-
harun123
- Posts: 3
- Joined: 21/02/2011 20:31
#2633 Re: iPhone - All about
ako ja sada kupim u Americi odkljucan, odnosno kesiram ga da li ce raditi ovde u BiH???Lady Saray wrote:imas telefone fabricki otkljucane i nisu pravljeni ni za jednu mrezu pa samim tim ih ne moras ni unlock da skines s mreze.. moj 3g je fabricki otkljucan i ebe mi se za unlock
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2634 Re: iPhone - All about
ako je otkljucan hoce..
-
harun123
- Posts: 3
- Joined: 21/02/2011 20:31
#2635 Re: iPhone - All about
kako mogu znati da je otkljucan, i gdje se moze kupiti otkljucan, app store ili???iSwagga wrote:ako je otkljucan hoce..
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2636 Re: iPhone - All about
imas u appstore-u.. ali su ti od 600 - 800 dolara (ne znam tacno u bobu, nemojte mi zamjeriti) fabricki otkljucan..
malo prelistaj google.. ili pogledaj ovdje http://www.caniunlock.com/
malo prelistaj google.. ili pogledaj ovdje http://www.caniunlock.com/
-
harun123
- Posts: 3
- Joined: 21/02/2011 20:31
#2637 Re: iPhone - All about
super, hvala ti puno...da li ja mogu traziti kod njih sa os 4.0.2.??? mislim da 16gb kosta $650. thxiSwagga wrote:imas u appstore-u.. ali su ti od 600 - 800 dolara (ne znam tacno u bobu, nemojte mi zamjeriti) fabricki otkljucan..
malo prelistaj google.. ili pogledaj ovdje http://www.caniunlock.com/
- _amy_
- Posts: 239
- Joined: 14/04/2007 16:23
#2638 Re: iPhone - All about
Imam jedna problemcic sa iPhone-om, pa ako neko moze pomoci bujrum
Elem, tek nedavno sam skontala kako mi za svaku poslanu poruku naplati duplo, kao da salje dvije, a onaj ko prima moju poruku pise mu da su primljene dvije iako je jedna poruka primljena. I da, nemam bite sms nego saljem regularno. Ima li neko ideju u cemu bi mogao biti problem?
-
DYD666
- Posts: 1108
- Joined: 21/02/2007 08:50
#2639 Re: iPhone - All about
Jesi sigurna da ti je broj karaktera ispod 160 ili koliko ono vec treba za 1 SMS?
Znam da je cca 4 reda otprilike 1SMS, kad udjes u peti vjerovatno ce napraviti drugu poruku, ja se tako ravnam.
Znam da je cca 4 reda otprilike 1SMS, kad udjes u peti vjerovatno ce napraviti drugu poruku, ja se tako ravnam.
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2640 Re: iPhone - All about
koristis li nasa slova? obicno čćžđš zauzimaju vise karaktera iako izgleda kao jedan_amy_ wrote:Imam jedna problemcic sa iPhone-om, pa ako neko moze pomoci bujrumElem, tek nedavno sam skontala kako mi za svaku poslanu poruku naplati duplo, kao da salje dvije, a onaj ko prima moju poruku pise mu da su primljene dvije iako je jedna poruka primljena. I da, nemam bite sms nego saljem regularno. Ima li neko ideju u cemu bi mogao biti problem?
- cool22
- Posts: 14
- Joined: 08/02/2011 20:56
- Location: Sarajevo
#2641 Re: iPhone - All about
zdravo svima, ovako pls nemojte galamiti na mene totalni sam antitalenat za ove mobajle (iphone), razbio sam svoju x6 i uzeo tatin stari iphone 2g kao prvu pomoc dok ne nabavim sebi neki ok mobitel. Eh mene sada interesira posto sam citao da je moguce spojiti iphone s compom i koristiti internet nemam pojma kako to ide, da li mi moze molim vas netko objasniti bio bih vam zahvalan svima. btw ako nesto preko BT treba nema mi laptop BT, da li je moguce ikako preko usb kabela se spojiti na laptop na internet a nadavno da mi ne nabija racun
nadam se da kuzite sto mislim....srry ako se nisam izrazio najbolje
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2642 Re: iPhone - All about
nista od toga drug, samo ce ti se nasmijati u lice.. svaki novi iphone dolazi sa najvovijim iOS-om..harun123 wrote:super, hvala ti puno...da li ja mogu traziti kod njih sa os 4.0.2.??? mislim da 16gb kosta $650. thxiSwagga wrote:imas u appstore-u.. ali su ti od 600 - 800 dolara (ne znam tacno u bobu, nemojte mi zamjeriti) fabricki otkljucan..
malo prelistaj google.. ili pogledaj ovdje http://www.caniunlock.com/
- cool22
- Posts: 14
- Joined: 08/02/2011 20:56
- Location: Sarajevo
#2643 Re: iPhone - All about
zdravo opet ja s svojim problemima.....molim vas je li postoji kakva mogucnost da se skidaju aplikacije na iphone a da to nije preko itunesa jer na itunesu napravim profil al mi trazi broj kreditne kartice :S
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
- cool22
- Posts: 14
- Joined: 08/02/2011 20:56
- Location: Sarajevo
#2645 Re: iPhone - All about
DANKEEEE 
- cool22
- Posts: 14
- Joined: 08/02/2011 20:56
- Location: Sarajevo
#2646 Re: iPhone - All about
da li bi mi mozda neko mogao skinuti par app(msn skype i fb) za iphone pa mi poslati ako je to moguce nemam acc na itunesu :S
- chengaba
- Posts: 1870
- Joined: 08/10/2003 00:00
#2647 Re: iPhone - All about
Otiđi negdje gdje ima WiFi (kafić i sl.) i opleti bez iTunesa.cool22 wrote:da li bi mi mozda neko mogao skinuti par app(msn skype i fb) za iphone pa mi poslati ako je to moguce nemam acc na itunesu :S
- cool22
- Posts: 14
- Joined: 08/02/2011 20:56
- Location: Sarajevo
#2648 Re: iPhone - All about
napravio sam u stanu wi-fi al opet trazi da se logujem
-
mariannealen
- Posts: 58
- Joined: 30/09/2010 13:12
#2649 Re: iPhone - All about
Evo raja skidam 4.3 software za iPhone 4 pa vam javim veceras kako funkcionise 
-
leo johnson
- Posts: 132
- Joined: 04/12/2010 21:41
#2650 Re: iPhone - All about
cool22 wrote:napravio sam u stanu wi-fi al opet trazi da se logujem
ne moze ako si u stanu. mora biti kafic ili restoran.
