Kineski mobiteli
Moderator: Benq
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#2626 Re: Kineski mobiteli
Uzimam sad novi sestri, do 300 KM pa sta preporucujete ? Xiaomi redmi note 4gb, iNew V3 ili Cooplad F1 ?
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#2627 Re: Kineski mobiteli
Iskreno, nećeš ni s jednim pogriješiti. I cjenovno i konfiguracijski su slični, te imaju jako dobre povratne informacije od korisnika. Najbolje, pokaži sestri sva tri modela pa neka ona izabere koji joj se najviše svidi (osim ako nije iznenađenje).kazo wrote:Uzimam sad novi sestri, do 300 KM pa sta preporucujete ? Xiaomi redmi note 4gb, iNew V3 ili Cooplad F1 ?
- esawyer
- Posts: 310
- Joined: 07/12/2012 22:09
#2628 Re: Kineski mobiteli
inew v8
za žensko nema boljeg 
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2629 Re: Kineski mobiteli
treba neki vodootporni koliko puta zensku ispadne u solju 
- esawyer
- Posts: 310
- Joined: 07/12/2012 22:09
#2630 Re: Kineski mobiteli
e vala to prvi put čujem, niđe veze 
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2631 Re: Kineski mobiteli
Koliko puta sam cuo to, a i desilo se. Ali ne pazi svako na svoj mobitel na isti nacin. 
- esawyer
- Posts: 310
- Joined: 07/12/2012 22:09
#2632 Re: Kineski mobiteli
gdje ti živiš stvarno ne znam
ja prvi put čujem od tebe da se to može nekome desiti, pogotovo curama 
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2633 Re: Kineski mobiteli
znas ono, sjednu na solju, a mobitel ili u ruci ili u zadnjem dzepu. Pa ispadne 
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2634 Re: Kineski mobiteli
Koliko treba ovim iz efoxa da shipuju mobitel koji je u njemackoj u njemacku?? Kad sam naruciovao pise da je u roku 72 sata, evo drugi dan prolazi, jos pise da nije shipped.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2635 Re: Kineski mobiteli
cekaju da dođe iz kineAhmetShabo wrote:Koliko treba ovim iz efoxa da shipuju mobitel koji je u njemackoj u njemacku?? Kad sam naruciovao pise da je u roku 72 sata, evo drugi dan prolazi, jos pise da nije shipped.
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2636 Re: Kineski mobiteli
Ne znam odnosi li se ovo na tvoju narudzbu, ali procitaj sta su na FB napisali. Tek ce na kraju mjeseca poceti slati UMI Zero. Ali ne znam je li to vazi za tebe koji si vec narucio ili za one koji ce tek naruciti.
Posalji im mail i pitaj. Eno rasprodani su oni iz Kine, a sada samo ima Presale za Njemacku. Ako nemaju na stanju da ti vrate pare. Onda npr kupis sa pande, imaju i oni osiguranje
Posalji im mail i pitaj. Eno rasprodani su oni iz Kine, a sada samo ima Presale za Njemacku. Ako nemaju na stanju da ti vrate pare. Onda npr kupis sa pande, imaju i oni osiguranje
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2637 Re: Kineski mobiteli
hmm, nista mi sad nije jasno, pise im tamo na stranici unutar 72 sata. ako su im valjda telefoni u njemackoj, sta imaju cekat toliko.dinooh wrote:Ne znam odnosi li se ovo na tvoju narudzbu, ali procitaj sta su na FB napisali. Tek ce na kraju mjeseca poceti slati UMI Zero. Ali ne znam je li to vazi za tebe koji si vec narucio ili za one koji ce tek naruciti.
Posalji im mail i pitaj. Eno rasprodani su oni iz Kine, a sada samo ima Presale za Njemacku. Ako nemaju na stanju da ti vrate pare. Onda npr kupis sa pande, imaju i oni osiguranje
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2638 Re: Kineski mobiteli
Vise ih nemaju, sve su rasprodali. Sada cekaju novu turu. Posalji mail i pitaj ih. Ne mogu ti nista garantirati. Mozda nisu na vrijeme napisali da je nestalo mobitela
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2639 Re: Kineski mobiteli
poslao sam mail i poruku na fb, pa da vidim hoce li sta napisati. fazon je sto sam rodbini tamo reko, da ce doci u roku od 3 dana. pa da ne cekaju ili da ispadne da sam slago..dinooh wrote:Vise ih nemaju, sve su rasprodali. Sada cekaju novu turu. Posalji mail i pitaj ih. Ne mogu ti nista garantirati. Mozda nisu na vrijeme napisali da je nestalo mobitela
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2640 Re: Kineski mobiteli
Kontam, nije do tebe. Ako ne dode sljedecu sedmicu, znas na cemu si
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2641 Re: Kineski mobiteli
Sačekaj radne daneAhmetShabo wrote:Koliko treba ovim iz efoxa da shipuju mobitel koji je u njemackoj u njemacku?? Kad sam naruciovao pise da je u roku 72 sata, evo drugi dan prolazi, jos pise da nije shipped.
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#2642 Re: Kineski mobiteli
Evo odgovorili mi ovi s paypala da otvorim dispute i ima 20 dana da komuniciram sa prodavacem i ako ne rijesim problem da valjda opet njih kontaktiram.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2643 Re: Kineski mobiteli
poceli izbacivati i x64 sa pristupacnim cijenama
http://www.pandawill.com/elephone-p6000 ... 96135.html
http://www.pandawill.com/elephone-p6000 ... 96135.html
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2644 Re: Kineski mobiteli
x64 procesor a OS 32-bitni. Valjda će brzo updejtovat OS na 64-bitnu verziju Lollipop-akloniran wrote:poceli izbacivati i x64 sa pristupacnim cijenama![]()
http://www.pandawill.com/elephone-p6000 ... 96135.html
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2645 Re: Kineski mobiteli
pise u februaru da ce biti oficijelni update na lollipopSONY_91 wrote:x64 procesor a OS 32-bitni. Valjda će brzo updejtovat OS na 64-bitnu verziju Lollipop-akloniran wrote:poceli izbacivati i x64 sa pristupacnim cijenama![]()
http://www.pandawill.com/elephone-p6000 ... 96135.html
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#2646 Re: Kineski mobiteli
Jel ovo panda vratila opet na 5% ono osiguranje ?
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2647 Re: Kineski mobiteli
4. The followinng countries are not covered:kazo wrote:Jel ovo panda vratila opet na 5% ono osiguranje ?
Colombia, Venezuela, Guyana, Suriname, Ecuador, Peru, Brazil, Bolivia, Chile, Paraguay, Uruguay, Argentina, French Guyana, Bosnia and Herzegovina, croatia.
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2648 Re: Kineski mobiteli
You could choose Import Tax & VAT Insurance, for 5% (or more) of your order value, Pandawill will cover any import tax & VAT incurred on this order.
These followinng countries are not covered:
Colombia, Venezuela, Guyana, Suriname, Ecuador, Peru, Brazil, Bolivia, Chile, Paraguay, Uruguay, Argentina, French Guyana , Bosnia and Herzegovina , croatia
These followinng countries are not covered:
Colombia, Venezuela, Guyana, Suriname, Ecuador, Peru, Brazil, Bolivia, Chile, Paraguay, Uruguay, Argentina, French Guyana , Bosnia and Herzegovina , croatia
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#2649 Re: Kineski mobiteli
Ne može bez nas proći nijedna crna lista, bez obzira o kojem segmentu je riječ.
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2650 Re: Kineski mobiteli
Kakva je situacija u Srbiji jer nisam upoznat. Koliko carine i koja je stopa PDV-a?
