Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2626 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

hladan.preminger wrote:I ja sam kontao nesto para ustekati pa na OT. Koliko otprilike kosta put, smjestaj sa svim mogucim taxsama i sl. I kako nabaviti kartu?
Zasad sam jedino siguran za kartu. Jedan moj poznanik ima fin izvor gdje se za razumnu cijenu to moze nabaviti. A ostalo je ionako sve do tebe. Kako zelis putovati, sta planiras raditi dok si tamo, sta kupiti... Posto je to mozda samo jednom u zivotu, sigurno neces stediti. :D
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#2627 Re: Manchester United FC

Post by kokuz_sa »

and wrote:
kokuz_sa wrote:hebote zivot vece prepucavanje UNITED-CITY nego Sarajevo-Zeljo
a najzalosnije je sto vatreni navijaci ova dva kluba tj fanatici tekme imaju priliku gledat samo na TV-u

ovo navijaci ipak treba mozda promjeniti u simpatizeri..navijaci bar odu na tekmu :)
Image

Uploaded with ImageShack.us
bravo ti si 1 bio znaci na tekmi..a ovdje na ovoj temi se prepire njih 500 velikih navijaca i
puca se filozofija
"ciji je babo jaci"

ako ikoga iz naseg grada tj Bosne mogu smatrat nekim navijacem nekog kluba iz inostranstva onda su to dvojica vlasnika sarajevskih kafica..jedan ide redovno svake sedmice u madrid da gleda Real a drugi u Barselonu da gleda majstorije Messija..

a ovo udaranje u prsa ja sam navijac velikih klubova koje gledam samo preko TV-a postaje stvarno dosadno

i kad neko kaze
"moj Mancho.."
ma koji bolan tvoj mancho(manchester) imas vise zajednickog sa radnikom iz Hadzica nego sa ekipom koju vidis na Tv-u..
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#2628 Re: Manchester United FC

Post by hladan.preminger »

bravo ti si 1 bio znaci na tekmi..a ovdje na ovoj temi se prepire njih 500 velikih navijaca i
puca se filozofija
"ciji je babo jaci"

ako ikoga iz naseg grada tj Bosne mogu smatrat nekim navijacem nekog kluba iz inostranstva onda su to dvojica vlasnika sarajevskih kafica..jedan ide redovno svake sedmice u madrid da gleda Real a drugi u Barselonu da gleda majstorije Messija..

a ovo udaranje u prsa ja sam navijac velikih klubova koje gledam samo preko TV-a postaje stvarno dosadno

i kad neko kaze
"moj Mancho.."
ma koji bolan tvoj mancho(manchester) imas vise zajednickog sa radnikom iz Hadzica nego sa ekipom koju vidis na Tv-u..
Troll alert.
Do not reply!
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2629 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

Stvarno veze nemam ko bi veceras mogao poceti utakmicu. Ove sezone je teze predvidjeti sastav Uniteda nego rezultat utakmice. :lol: Ali evo da pokusam...

De Gea, Jones, Smalling, Evans, Evra, Valencia, Carrick, Fletcher, Giggs, Rooney, Berbatov

Posto Chelsea dolazi za vikend, mislim da ce se Anderson, Hernandez, Young i Nani odmoriti veceras. Ako United dobije vecerasnju utakmicu, vjerujem da ce uzeti prvo mjesto u grupi nakon 4 kola.
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#2630 Re: Manchester United FC

Post by hladan.preminger »

Riddle wrote:Stvarno veze nemam ko bi veceras mogao poceti utakmicu. Ove sezone je teze predvidjeti sastav Uniteda nego rezultat utakmice. :lol: Ali evo da pokusam...

De Gea, Jones, Smalling, Evans, Evra, Valencia, Carrick, Fletcher, Giggs, Rooney, Berbatov

Posto Chelsea dolazi za vikend, mislim da ce se Anderson, Hernandez, Young i Nani odmoriti veceras. Ako United dobije vecerasnju utakmicu, vjerujem da ce uzeti prvo mjesto u grupi nakon 4 kola.

Ovi igraci putuju u na tekmu u Portugal.
De Gea, Lindegaard
Evans, Evra, Fabio, Jones, Smalling
Anderson, Carrick, Fletcher, Giggs, Nani, Park, Valencia, Young
Berbatov, Hernandez, Owen, Rooney.
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2631 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

Znam koji putuju, ali ja pokusavam da pogodim sastav. :D
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#2632 Re: Manchester United FC

Post by hladan.preminger »

De Gea

Jones, Evans, Smalling, Evra

Nani, Carrick, Giggs, Park,

Berbatov, Rooney
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2633 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

MUFC XI: Lindegaard, Fabio, Smalling, Evans, Evra, Carrick, Giggs, Fletcher, Valencia, Park, Rooney.

MUFC bench: de Gea, Jones, Anderson, Nani, Owen, Berbatov, Chicharito

Znao sam da cu promasiti postavu. :lol:
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2634 Re: Manchester United FC

Post by neo7 »

stari "prdonja" ga dade :thumbup:
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#2635 Re: Manchester United FC

Post by Mustang1 »

I to ga momacki uvali ..Ko zna zna ..
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#2636 Re: Manchester United FC

Post by Better Man »

Giggs je istinska legenda! Naklon do poda!
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#2637 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Ne moram ga voliti, al ga moram postovati. Svaka mu cast.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2638 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

quasar wrote:Ne moram ga voliti, al ga moram postovati. Svaka mu cast.
:thumbup:
User avatar
vaučer
Posts: 11536
Joined: 04/08/2009 15:22

#2639 Re: Manchester United FC

Post by vaučer »

Ma Giggs je zakon.
Na stranu privatne-tabloidske afere, čovjek je nogometaš kakvih ima sve manje. Vjeran klubu, vrhunski profesionalac kroz sve faze karijere, inteligentan i požrtvovan.
Nema šta, kapa dolje.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2640 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /110916052

Ako se ovo desi.-.. Barseloni je kraj :P
User avatar
vaučer
Posts: 11536
Joined: 04/08/2009 15:22

#2641 Re: Manchester United FC

Post by vaučer »

Barcelona je najbolje što ima odgojila od malih nogu, mislim da misliš na City - oni su ti koji kupuju k'o pijani.
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2642 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

L00d wrote:http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /110916052

Ako se ovo desi.-.. Barseloni je kraj :P
Prica toliko stara i svaki put demantovana da vec dobijam osip kad ovo procitam.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2643 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

vaučer wrote:Barcelona je najbolje što ima odgojila od malih nogu, mislim da misliš na City - oni su ti koji kupuju k'o pijani.
A haj malo skontaj koliko je i Barselona kupila igraca u zadnjih 4-5 godina ... jbt Ibrahimovic, Villa, Dani Alves, Fabregas, Alexis Sanchez .... Sve su to pravo skupi igraci .A Unitedu je dovoljno da kupi 2 ili 3 igraca jos i da budu beton . na to sam mislio ... Nisam mislio da ce citavu ekipu da kupe, kao City ili Chelzi ... To im ne treba, vec imaju pravo dobar tim .

Prema tome, ne budite smijesni ...
User avatar
vaučer
Posts: 11536
Joined: 04/08/2009 15:22

#2644 Re: Manchester United FC

Post by vaučer »

Da ponovim onda?
'Najbolje što ima'
Nisi me ubrao baš.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2645 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

vaučer wrote:Da ponovim onda?
'Najbolje što ima'
Nisi me ubrao baš.
dobro, najbolje sto ima, ali da nema ovih kupljenih igraca ne znam bas bi li bila nedodirljiva kao sto je sada....
User avatar
vaučer
Posts: 11536
Joined: 04/08/2009 15:22

#2646 Re: Manchester United FC

Post by vaučer »

Nije uopće sporno, ali kupuje i to masno i United, Liverpool itd.
Unitedu koliko sam upućen i ne treba sugar daddy, dovoljno da imaju vlasnike koji će ih rješiti Glazerskog duga.
Klub je godišnje u plusu od preko 100 miliona eura, s već dobrom ekipom sigurno ne treba više novca za ulaganja.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2647 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Ne kupuju brate ni blizu kao ovi ostali ...pogotovo Real i Barsa..a kada se uporede rezultati UNiteda, onda to izgleda jos manje . Mancho je sad u ovom prijelaznom roku izvalio 40ak miliona, a Barsa za jednog igraca toliko ...

Dakle, nisam ja rekao da ne kupuju ... kazem da ne kupuju kao ostali , sto jes jes ...

E sad kad bi dobili pare, ako ih ovi kupe, nek izvali 40-50mil za jednog kvalitetnog veznjaka i to je to. NIkoga vise ne treba ...
User avatar
vaučer
Posts: 11536
Joined: 04/08/2009 15:22

#2648 Re: Manchester United FC

Post by vaučer »

Kažem ti da United ima tolike prihode da im ne treba neki upliv novca od strane vlasnika, zarađuju najviše od svih i da ih nisu muzli Glazeri dosad bi odavno bili izvan vidnog polja ostalima. Sto miliona funti godišnje, rješeno pitanje stadiona i već dobra ekipa. Ne treba ti više.

Vama je dovoljno da vam novi vlasnik obriše dugove da bi eksplodirali.
689908
Posts: 289
Joined: 27/05/2011 18:31

#2649 Re: Manchester United FC

Post by 689908 »



fergie potpisi ovo odmah :D
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2650 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

vaučer wrote:Kažem ti da United ima tolike prihode da im ne treba neki upliv novca od strane vlasnika, zarađuju najviše od svih i da ih nisu muzli Glazeri dosad bi odavno bili izvan vidnog polja ostalima. Sto miliona funti godišnje, rješeno pitanje stadiona i već dobra ekipa. Ne treba ti više.

Vama je dovoljno da vam novi vlasnik obriše dugove da bi eksplodirali.
Ja ovo govorim vec godinama. Ali ne mozes ti ljudima objasniti. Pazi samo ako Arapi preuzmu United, bice da su isti kao i City. Sve ostalo ce se ignorisati.
Post Reply