Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2626 Re: reprezentacija
Ima li gdje barem rezultat 
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2628 Re: reprezentacija
Aca trica!
sjutra protiv domacina za osvajanje turnira a onda u petak osveta Fincima
sjutra protiv domacina za osvajanje turnira a onda u petak osveta Fincima
- Bosanski_kralj
- Posts: 10176
- Joined: 31/03/2007 00:07
#2629 Re: reprezentacija
Kod nas se sve preko noći može srušiti. Poneki bljesak naših reprezentacija možda nekad i doživimo, ali da u nećemu budemo konstantni, e to je već nemoguće.Bubalo1 wrote:http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=40712
Konacno mozemo u nekom sportu biti optimisti sa pokricem
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#2630 Re: reprezentacija
Ko je ovaj Perisic? To neki iz nase lige?
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#2631 Re: reprezentacija
Igrač Širokog, mislim da je iz Lukavca.CollegeGunner wrote:Ko je ovaj Perisic? To neki iz nase lige?
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#2632 Re: reprezentacija
De nam navedi koje Acine odluke ne podrzavas? Sto Teletovic zabije 30 ili?agent_zero wrote:Shvatite ovo kako želite, ali meni se nimalo ne sviđa situacija...
Ove neke zadnje Acine odluke nikako ne shvatam niti podržavam.
- Steve Nash
- Posts: 321
- Joined: 10/06/2011 03:01
#2633 Re: reprezentacija
Romanista 101% wrote:Aca trica!![]()
sjutra protiv domacina za osvajanje turnira a onda u petak osveta Fincima
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2634 Re: reprezentacija
Odlican debi!

- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#2635 Re: reprezentacija
Ja samo ne kontam kako bilo koja normalna osoba moze biti nezadovoljna Acom, nakon panjeva koje smo imali za selektore.
Mislim da imamo napokon finu ekipu i dobrog trenera, bice ovo ok
Mislim da imamo napokon finu ekipu i dobrog trenera, bice ovo ok
-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#2636 Re: reprezentacija
dobro je što smo pobjedili idemo dalje. ipak je CG dosta dobra ekipa.
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#2637 Re: reprezentacija
Vrlo bitna pobjeda, pogotovo na psihičkom planu.
Čestitke Aci i igračima.
Čestitke Aci i igračima.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2638 Re: reprezentacija
sinoc: Italija - Finska 79:71
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2639 Re: reprezentacija
I taj rez ima ina flashscore, ali nema BiH - CGRomanista 101% wrote:sinoc: Italija - Finska 79:71
-
Reneee
- Posts: 97
- Joined: 02/07/2012 21:48
#2640 Re: reprezentacija
Najjaci je clanak na klixu, najbolji strijelci kod nas dali 85 poena, a cijela repka 83
ako ko nadje stream za vecerasnju teknu neka molim vas postavi link ovdje.
- Alija Nametnik
- Posts: 94
- Joined: 24/07/2012 01:10
#2641 Re: reprezentacija
Pitanje je u kojem je sastavu došla Crna Gora. Ako je naš centarski par utrpao cca 45 poena Pekoviću i Bjelici onda je to stvarno nešto. Ako nije igrao nijedan od ove dvojice, onda je ovo varljiva slika. Mi smo ipak došli u nominalno najjačem sastavu. To je dobro jer momci imaju vremena da se uigraju, što će ublažiti manjak talenta koji bi se mogao osjetiti protiv jačih ekipa. Jedva čekam protiv Italije, pogotovo ako bi igrala ova trojka iz NBA. Zna li neko u kojem sastavu su došli Italijani?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2642 Re: reprezentacija
Sumnjam da je Pekovic igrao. Imao je i u NBA problema u posljednjim tekmama. Pah, kad smo ograniceni ko balkon sto se tice ovog turnira, ni kako se kretao rezultat, nista.Alija Nametnik wrote:Pitanje je u kojem je sastavu došla Crna Gora. Ako je naš centarski par utrpao cca 45 poena Pekoviću i Bjelici onda je to stvarno nešto. Ako nije igrao nijedan od ove dvojice, onda je ovo varljiva slika. Mi smo ipak došli u nominalno najjačem sastavu. To je dobro jer momci imaju vremena da se uigraju, što će ublažiti manjak talenta koji bi se mogao osjetiti protiv jačih ekipa. Jedva čekam protiv Italije, pogotovo ako bi igrala ova trojka iz NBA. Zna li neko u kojem sastavu su došli Italijani?
Ovo su svakako pripreme, bitno je da se ekipa uigra. Pobjeda je pobjeda. Prije smo i u prijateljskim gubili od svakoga.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#2643 Re: reprezentacija
Pekovic sigurno nije igrao, procitao sam to negdje prije ovog turnira, da je povrijedjen i da ga cuvajuAlija Nametnik wrote:Pitanje je u kojem je sastavu došla Crna Gora. Ako je naš centarski par utrpao cca 45 poena Pekoviću i Bjelici onda je to stvarno nešto. Ako nije igrao nijedan od ove dvojice, onda je ovo varljiva slika. Mi smo ipak došli u nominalno najjačem sastavu. To je dobro jer momci imaju vremena da se uigraju, što će ublažiti manjak talenta koji bi se mogao osjetiti protiv jačih ekipa. Jedva čekam protiv Italije, pogotovo ako bi igrala ova trojka iz NBA. Zna li neko u kojem sastavu su došli Italijani?
za kvalifikacije, za ostale ne znam. zato se Kikan naigrao
nikakvih informacija, mene interesuje kako se uklopio Sinanovic, Mitrovic.. Valjda ce probiti ''medijsku blokadu''
poslije danasnje utakmice
- Alija Nametnik
- Posts: 94
- Joined: 24/07/2012 01:10
#2644 Re: reprezentacija
E hvala, i ja sam pretpostavljao da ne igra, ali eto.
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#2645 Re: reprezentacija
Pekovic nije igrao kao ni Rochestie. I nama fale Pasalic i Gordic, vrlo bitni igraci u koncepciji koju ce Aco forsirati. Igrao im je i Pekovic na EP pa smo ih dobili. Nek' vide i ostali kako je kad ne igraju najbolji, nama su redovito 3-4 falila.
Mora neko postati konstanta ili Persic ili Mitrovic. Jedan mora da proigra do kraja, jer nam ocajnicki trebaju poeni sa klupe.
Mora neko postati konstanta ili Persic ili Mitrovic. Jedan mora da proigra do kraja, jer nam ocajnicki trebaju poeni sa klupe.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2646 Re: reprezentacija
da je fudbal u pitanju otislo bi 100 novinara makar igrali u Sudanu, ovako ne mogu jednog dostojnog poslati u Italiju koja nije Bogu iza nogu.
- Alija Nametnik
- Posts: 94
- Joined: 24/07/2012 01:10
#2647 Re: reprezentacija
Ko ovaj jedan što drži kafanu: Šalta kanale i dođe do sportkluba gdje prikazuju NBA, reče "košaljka", odmahnu rukom i prebaci. Jebiga, treba se pomirit s tim medijskim priroritetima, ipak je ovo sport koji ozbiljno prati nekolicina ljudi. Ispratićemo što možemo. Valjda će ove kvalifikacije prikazivat na bht-u, to ne bi trebalo biti skupo.Romanista 101% wrote:da je fudbal u pitanju otislo bi 100 novinara makar igrali u Sudanu, ovako ne mogu jednog dostojnog poslati u Italiju koja nije Bogu iza nogu.
-
Jameka
- Posts: 859
- Joined: 25/04/2008 15:19
#2648 Re: reprezentacija
Ima li gdje link? Neko rece da se prenose samo domacini, pa eto domacina, ali nigdje ne mogu naci.
Sinoc je rezultati.com pratio utakmicu Italije, sad ni to.
Sinoc je rezultati.com pratio utakmicu Italije, sad ni to.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
-
Jameka
- Posts: 859
- Joined: 25/04/2008 15:19

