Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#2626 Re: reprezentacija

Post by Mustang1 »

Ima li gdje barem rezultat :-)
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#2627 Re: reprezentacija

Post by Mustang1 »

http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=40712

:thumbup:
Konacno mozemo u nekom sportu biti optimisti sa pokricem :D
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2628 Re: reprezentacija

Post by Romanista 101% »

Aca trica! :D

sjutra protiv domacina za osvajanje turnira a onda u petak osveta Fincima :oops:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10176
Joined: 31/03/2007 00:07

#2629 Re: reprezentacija

Post by Bosanski_kralj »

Bubalo1 wrote:http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=40712

:thumbup:
Konacno mozemo u nekom sportu biti optimisti sa pokricem :D
Kod nas se sve preko noći može srušiti. Poneki bljesak naših reprezentacija možda nekad i doživimo, ali da u nećemu budemo konstantni, e to je već nemoguće.
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#2630 Re: reprezentacija

Post by Jokericious »

Ko je ovaj Perisic? To neki iz nase lige?
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#2631 Re: reprezentacija

Post by studeni76 »

CollegeGunner wrote:Ko je ovaj Perisic? To neki iz nase lige?
Igrač Širokog, mislim da je iz Lukavca.
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2632 Re: reprezentacija

Post by neno#4 »

agent_zero wrote:Shvatite ovo kako želite, ali meni se nimalo ne sviđa situacija...

Ove neke zadnje Acine odluke nikako ne shvatam niti podržavam.
De nam navedi koje Acine odluke ne podrzavas? Sto Teletovic zabije 30 ili?
User avatar
Steve Nash
Posts: 321
Joined: 10/06/2011 03:01

#2633 Re: reprezentacija

Post by Steve Nash »

Romanista 101% wrote:Aca trica! :D

sjutra protiv domacina za osvajanje turnira a onda u petak osveta Fincima :oops:
:thumbup: :bih:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2634 Re: reprezentacija

Post by Tomahawk11 »

Odlican debi! :thumbup: :bih:
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#2635 Re: reprezentacija

Post by Comrad »

Ja samo ne kontam kako bilo koja normalna osoba moze biti nezadovoljna Acom, nakon panjeva koje smo imali za selektore.

:-)

Mislim da imamo napokon finu ekipu i dobrog trenera, bice ovo ok :bih:
El_comadante
Posts: 9042
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#2636 Re: reprezentacija

Post by El_comadante »

dobro je što smo pobjedili idemo dalje. ipak je CG dosta dobra ekipa.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#2637 Re: reprezentacija

Post by agent_zero »

Vrlo bitna pobjeda, pogotovo na psihičkom planu.

Čestitke Aci i igračima.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2638 Re: reprezentacija

Post by Romanista 101% »

sinoc: Italija - Finska 79:71
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2639 Re: reprezentacija

Post by Tomahawk11 »

Romanista 101% wrote:sinoc: Italija - Finska 79:71
I taj rez ima ina flashscore, ali nema BiH - CG :oops:
Reneee
Posts: 97
Joined: 02/07/2012 21:48

#2640 Re: reprezentacija

Post by Reneee »

Najjaci je clanak na klixu, najbolji strijelci kod nas dali 85 poena, a cijela repka 83 :D ako ko nadje stream za vecerasnju teknu neka molim vas postavi link ovdje.
User avatar
Alija Nametnik
Posts: 94
Joined: 24/07/2012 01:10

#2641 Re: reprezentacija

Post by Alija Nametnik »

Pitanje je u kojem je sastavu došla Crna Gora. Ako je naš centarski par utrpao cca 45 poena Pekoviću i Bjelici onda je to stvarno nešto. Ako nije igrao nijedan od ove dvojice, onda je ovo varljiva slika. Mi smo ipak došli u nominalno najjačem sastavu. To je dobro jer momci imaju vremena da se uigraju, što će ublažiti manjak talenta koji bi se mogao osjetiti protiv jačih ekipa. Jedva čekam protiv Italije, pogotovo ako bi igrala ova trojka iz NBA. Zna li neko u kojem sastavu su došli Italijani?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2642 Re: reprezentacija

Post by Tomahawk11 »

Alija Nametnik wrote:Pitanje je u kojem je sastavu došla Crna Gora. Ako je naš centarski par utrpao cca 45 poena Pekoviću i Bjelici onda je to stvarno nešto. Ako nije igrao nijedan od ove dvojice, onda je ovo varljiva slika. Mi smo ipak došli u nominalno najjačem sastavu. To je dobro jer momci imaju vremena da se uigraju, što će ublažiti manjak talenta koji bi se mogao osjetiti protiv jačih ekipa. Jedva čekam protiv Italije, pogotovo ako bi igrala ova trojka iz NBA. Zna li neko u kojem sastavu su došli Italijani?
Sumnjam da je Pekovic igrao. Imao je i u NBA problema u posljednjim tekmama. Pah, kad smo ograniceni ko balkon sto se tice ovog turnira, ni kako se kretao rezultat, nista.
Ovo su svakako pripreme, bitno je da se ekipa uigra. Pobjeda je pobjeda. Prije smo i u prijateljskim gubili od svakoga.
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#2643 Re: reprezentacija

Post by jazzer »

Alija Nametnik wrote:Pitanje je u kojem je sastavu došla Crna Gora. Ako je naš centarski par utrpao cca 45 poena Pekoviću i Bjelici onda je to stvarno nešto. Ako nije igrao nijedan od ove dvojice, onda je ovo varljiva slika. Mi smo ipak došli u nominalno najjačem sastavu. To je dobro jer momci imaju vremena da se uigraju, što će ublažiti manjak talenta koji bi se mogao osjetiti protiv jačih ekipa. Jedva čekam protiv Italije, pogotovo ako bi igrala ova trojka iz NBA. Zna li neko u kojem sastavu su došli Italijani?
Pekovic sigurno nije igrao, procitao sam to negdje prije ovog turnira, da je povrijedjen i da ga cuvaju
za kvalifikacije, za ostale ne znam. zato se Kikan naigrao :) . A fakat kao da se turnir igra u Sudanu pa nema
nikakvih informacija, mene interesuje kako se uklopio Sinanovic, Mitrovic.. Valjda ce probiti ''medijsku blokadu''
poslije danasnje utakmice :)
User avatar
Alija Nametnik
Posts: 94
Joined: 24/07/2012 01:10

#2644 Re: reprezentacija

Post by Alija Nametnik »

E hvala, i ja sam pretpostavljao da ne igra, ali eto.
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2645 Re: reprezentacija

Post by neno#4 »

Pekovic nije igrao kao ni Rochestie. I nama fale Pasalic i Gordic, vrlo bitni igraci u koncepciji koju ce Aco forsirati. Igrao im je i Pekovic na EP pa smo ih dobili. Nek' vide i ostali kako je kad ne igraju najbolji, nama su redovito 3-4 falila.

Mora neko postati konstanta ili Persic ili Mitrovic. Jedan mora da proigra do kraja, jer nam ocajnicki trebaju poeni sa klupe.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2646 Re: reprezentacija

Post by Romanista 101% »

da je fudbal u pitanju otislo bi 100 novinara makar igrali u Sudanu, ovako ne mogu jednog dostojnog poslati u Italiju koja nije Bogu iza nogu.
User avatar
Alija Nametnik
Posts: 94
Joined: 24/07/2012 01:10

#2647 Re: reprezentacija

Post by Alija Nametnik »

Romanista 101% wrote:da je fudbal u pitanju otislo bi 100 novinara makar igrali u Sudanu, ovako ne mogu jednog dostojnog poslati u Italiju koja nije Bogu iza nogu.
Ko ovaj jedan što drži kafanu: Šalta kanale i dođe do sportkluba gdje prikazuju NBA, reče "košaljka", odmahnu rukom i prebaci. Jebiga, treba se pomirit s tim medijskim priroritetima, ipak je ovo sport koji ozbiljno prati nekolicina ljudi. Ispratićemo što možemo. Valjda će ove kvalifikacije prikazivat na bht-u, to ne bi trebalo biti skupo.
Jameka
Posts: 859
Joined: 25/04/2008 15:19

#2648 Re: reprezentacija

Post by Jameka »

Ima li gdje link? Neko rece da se prenose samo domacini, pa eto domacina, ali nigdje ne mogu naci.
Sinoc je rezultati.com pratio utakmicu Italije, sad ni to.
Jameka
Posts: 859
Joined: 25/04/2008 15:19

#2650 Re: reprezentacija

Post by Jameka »

Post Reply