NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#2626 Re: NBA

Post by rado_vidjen »

mogu samo da potvrdim ovo gore. momentalno se radi na izgradnji spomenika ispred hale, kao skroman cin zahvale vakifu rizzi. (nesto sl. se podiglo nakom jordanu u Ć :dance: ikagu)



nego...veceras je sve spremno za: where arogancija happens :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2627 Re: NBA

Post by Neelix »

ja ovog armina shakovicha :D

GRAHAM...e moj vilicu :roll: :roll:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2628 Re: NBA

Post by -danTe- »

Neelix wrote:ja ovog armina shakovicha :D

GRAHAM...e moj vilicu :roll: :roll:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ako nista vidjeli smo barnesa na djeu.... :mrgreen: :thumbup:
User avatar
Josip
Posts: 547
Joined: 12/07/2008 22:04
Location: Mostar
Contact:

#2629 Re: NBA

Post by Josip »

sinoć sam gledao 5-6 min. utakmicu na OBN-u. Shaquille i dalje definitivno najmoćniji i najdominantniji centar.
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#2630 Re: NBA

Post by rado_vidjen »

jos jedan taze eXpErT :D
User avatar
boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

#2631 Re: NBA

Post by boston_c »

Vidjet ćemo večeras Shakovicha i društvo protiv najbolje ekipe u ligi...bit će dobra tekma nema šta, jedva čekam... LETS GO CELTICS!! :D
shadow
Posts: 1630
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#2632 Re: NBA

Post by shadow »

joj sto igra ovaj Phoenix, 47:22 tek polovina druge cetvrtine...drugi tim nam igra :D
User avatar
boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

#2633 Re: NBA

Post by boston_c »

nemoj zezat dobro se drže, evo samo 57:26 za Celticse :D :D :D
shadow
Posts: 1630
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#2634 Re: NBA

Post by shadow »

ma jarane ne mogu da gledam ove amatere, deremo ih 30 razlike od prve cetvrtine
LSD
Posts: 29905
Joined: 24/07/2007 08:26

#2635 Re: NBA

Post by LSD »

Ko bi gore sad je dole (a i obratno :D )...do prije par sezona (ustvari do prošle sezone,prije nego što su ovima došli Allen i KG) Phoenix je lupao Boston sa po 30 razlike galantno, elegantno i sa pola gasa...sad je došlo 5 minuta ovim instant navijacima Celticsa što se sad javljaju :D :) ...žao mi samo Sunsa,nekad je to bila velika ekipa koja je harala ligom.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2636 Re: NBA

Post by Neelix »

zato zlatno-ljubicasti i dalje haraju ligom, i rutinski razvaljuju i male zelene :D i one sto razvale male zelene, tima tamo neki LBG i tako to :D
LSD
Posts: 29905
Joined: 24/07/2007 08:26

#2637 Re: NBA

Post by LSD »

Neelix wrote:zato zlatno-ljubicasti i dalje haraju ligom, i rutinski razvaljuju i male zelene :D i one sto razvale male zelene, tima tamo neki LBG i tako to :D
Slažemo se,kolega :D :-) ...ove godine Jezeraši neumoljivo marširaju prema svojoj 15 tituli,a u velikom finalu ce ih cekati Orlando...ovo je treca kašika izbacila sama :P
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2638 Re: NBA

Post by -danTe- »

LSD wrote:
Neelix wrote:zato zlatno-ljubicasti i dalje haraju ligom, i rutinski razvaljuju i male zelene :D i one sto razvale male zelene, tima tamo neki LBG i tako to :D
Slažemo se,kolega :D :-) ...ove godine Jezeraši neumoljivo marširaju prema svojoj 15 tituli,a u velikom finalu ce ih cekati Orlando...ovo je treca kašika izbacila sama :P
slazem se sa obojicom... 8-) :mrgreen:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2639 Re: NBA

Post by Neelix »

nisam nesto bas siguran da ce orlando proci do finala, ali znam da bi ih najmanje volio vidjeti tamo :D ocito je da ne leze lakersima nikako :-)
shadow
Posts: 1630
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#2640 Re: NBA

Post by shadow »

LSD wrote:Ko bi gore sad je dole (a i obratno :D )...do prije par sezona (ustvari do prošle sezone,prije nego što su ovima došli Allen i KG) Phoenix je lupao Boston sa po 30 razlike galantno, elegantno i sa pola gasa...sad je došlo 5 minuta ovim instant navijacima Celticsa što se sad javljaju :D :) ...žao mi samo Sunsa,nekad je to bila velika ekipa koja je harala ligom.
zadnji put je Phoenix na poluvremenu gubio 30 razlike 1975 godine, frisko nema sta :wink:..a da su nas lupali ovih zadnjih sezona-nego sta su, lupali su nas svi pa tako i oni. :skoljka:
instant navijac? skupljam karte celticsa jos od vremena dine radje, da ti brat posalje barem par komada da i ti budes instant :D :wink: ?
shadow
Posts: 1630
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#2641 Re: NBA

Post by shadow »

Neelix wrote:nisam nesto bas siguran da ce orlando proci do finala, ali znam da bi ih najmanje volio vidjeti tamo :D ocito je da ne leze lakersima nikako :-)

nije vam ni cleveland "lezo" pa dobise po usima...jebo ta strahovanja i izbjegavanja, najbolje je u "u kost", daj nam najgore da ispravimo gresku.
pogledah sad highlights sa lal-cle, kobe odlicno odbranu odigrao. jel ovo sjebo prst ili glumi? :-D
LSD
Posts: 29905
Joined: 24/07/2007 08:26

#2642 Re: NBA

Post by LSD »

shadow wrote:
LSD wrote:Ko bi gore sad je dole (a i obratno :D )...do prije par sezona (ustvari do prošle sezone,prije nego što su ovima došli Allen i KG) Phoenix je lupao Boston sa po 30 razlike galantno, elegantno i sa pola gasa...sad je došlo 5 minuta ovim instant navijacima Celticsa što se sad javljaju :D :) ...žao mi samo Sunsa,nekad je to bila velika ekipa koja je harala ligom.
zadnji put je Phoenix na poluvremenu gubio 30 razlike 1975 godine, frisko nema sta :wink:..a da su nas lupali ovih zadnjih sezona-nego sta su, lupali su nas svi pa tako i oni. :skoljka:
instant navijac? skupljam karte celticsa jos od vremena dine radje, da ti brat posalje barem par komada da i ti budes instant :D :wink: ?
E ako skupljaš karte od vremena Radje onda svaka cast,to poštujem :thumbup: ...u tom slucaju se izvinjavam na nekorektnoj prozivci :-)
Što se tice te ponude sa par kartata- neka hvala...ne "mirišem" zelenaše :-D ...svaka cast Bostonu i njihovoj velikoj tradiciji,ali ja ih nikad nisam gotivio.
Ove godine je Orlando prvak istoka...živi bili pa vidjeli ;-)
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#2643 Re: NBA

Post by Layne »

shadow wrote:nije vam ni cleveland "lezo" pa dobise po usima...jebo ta strahovanja i izbjegavanja, najbolje je u "u kost", daj nam najgore da ispravimo gresku.
pogledah sad highlights sa lal-cle, kobe odlicno odbranu odigrao. jel ovo sjebo prst ili glumi? :-D
Zanimljivo, Bryant je nakon jednog dvoboja s Pavlovićem iščašio prst na šuterskoj ruci, no medicinska ekipa vratila ga je na mjesto i Bryant je bez posljedica nastavio susret.
User avatar
rIder
Posts: 1002
Joined: 09/03/2004 00:00

#2644 Re: NBA

Post by rIder »

Ma isto finale ko i prošle godine s tim što će lakersi imati prednost domaćeg terena, neparna je godina pa bi im spursi mogli biti najveći protivnik na zapadu :D na istoku cavsi imaju neke šanse ukoliko budu imali bolji omjer od bostona, orlando, ne vjerujem da su u stanju dobiti i boston i cleveland 4 puta....
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2645 Re: NBA

Post by Neelix »

shadow wrote:
nije vam ni cleveland "lezo" pa dobise po usima...jebo ta strahovanja i izbjegavanja, najbolje je u "u kost", daj nam najgore da ispravimo gresku.
pogledah sad highlights sa lal-cle, kobe odlicno odbranu odigrao. jel ovo sjebo prst ili glumi? :-D
:lol: Kobe je klasa, nije ko Pierce

. Paul Pierce

The only player in the NBA with an Oscar.
"Paul Pierce put on a heck of a performance, when he pretended to sprain his ankle in a pathetic attempt to hype the crowd."



evo sa zvanicne dodjele nagrada :D
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2646 Re: NBA

Post by -danTe- »

lakersi sigurno uzimaju zapad i to bez vecih problema :thumbup: ...a istok...sto neelix kaze najmanje bi volio da orlando dodje lakersima,a od ove dvije ekipe-svejedno... 8-)
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#2647 Re: NBA

Post by Layne »

Neelix wrote: The only player in the NBA with an Oscar.
"Paul Pierce put on a heck of a performance, when he pretended to sprain his ankle in a pathetic attempt to hype the crowd."



evo sa zvanicne dodjele nagrada :D
:lol:
Al' nezasluženo, Will Smith bi bar malo šep'o pri ponovnom ulasku na parket :mrgreen:
User avatar
rIder
Posts: 1002
Joined: 09/03/2004 00:00

#2648 Re: NBA

Post by rIder »

Vidi se da su i kobe i paul odrasli u L.A-u :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2649 Re: NBA

Post by Neelix »

http://espn.go.com/nba/

ima ovdje video povrede i snimak kako mu fizioterapeut vraca prst na mjesto...gadno :D
shadow
Posts: 1630
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#2650 Re: NBA

Post by shadow »

Neelix wrote:
:lol: Kobe je klasa, nije ko Pierce

da je klasa zego bi nesto bolje od denverskih sobarica :D ...pa se onda kod hanume vadio milionskim nakitom..kakav choban :D
Post Reply