nego...veceras je sve spremno za: where arogancija happens
NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- rado_vidjen
- Posts: 1387
- Joined: 26/10/2008 22:27
#2626 Re: NBA
mogu samo da potvrdim ovo gore. momentalno se radi na izgradnji spomenika ispred hale, kao skroman cin zahvale vakifu rizzi. (nesto sl. se podiglo nakom jordanu u Ć
ikagu)
nego...veceras je sve spremno za: where arogancija happens
nego...veceras je sve spremno za: where arogancija happens
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2627 Re: NBA
ja ovog armina shakovicha 
GRAHAM...e moj vilicu

GRAHAM...e moj vilicu
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2628 Re: NBA
Neelix wrote:ja ovog armina shakovicha
GRAHAM...e moj vilicu![]()
ako nista vidjeli smo barnesa na djeu....
- Josip
- Posts: 547
- Joined: 12/07/2008 22:04
- Location: Mostar
- Contact:
#2629 Re: NBA
sinoć sam gledao 5-6 min. utakmicu na OBN-u. Shaquille i dalje definitivno najmoćniji i najdominantniji centar.
- boston_c
- Posts: 399
- Joined: 22/03/2006 12:53
#2631 Re: NBA
Vidjet ćemo večeras Shakovicha i društvo protiv najbolje ekipe u ligi...bit će dobra tekma nema šta, jedva čekam... LETS GO CELTICS!! 
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2632 Re: NBA
joj sto igra ovaj Phoenix, 47:22 tek polovina druge cetvrtine...drugi tim nam igra 
- boston_c
- Posts: 399
- Joined: 22/03/2006 12:53
#2633 Re: NBA
nemoj zezat dobro se drže, evo samo 57:26 za Celticse

-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2634 Re: NBA
ma jarane ne mogu da gledam ove amatere, deremo ih 30 razlike od prve cetvrtine
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2635 Re: NBA
Ko bi gore sad je dole (a i obratno
)...do prije par sezona (ustvari do prošle sezone,prije nego što su ovima došli Allen i KG) Phoenix je lupao Boston sa po 30 razlike galantno, elegantno i sa pola gasa...sad je došlo 5 minuta ovim instant navijacima Celticsa što se sad javljaju
...žao mi samo Sunsa,nekad je to bila velika ekipa koja je harala ligom.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2636 Re: NBA
zato zlatno-ljubicasti i dalje haraju ligom, i rutinski razvaljuju i male zelene
i one sto razvale male zelene, tima tamo neki LBG i tako to 
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2637 Re: NBA
Slažemo se,kolegaNeelix wrote:zato zlatno-ljubicasti i dalje haraju ligom, i rutinski razvaljuju i male zelenei one sto razvale male zelene, tima tamo neki LBG i tako to
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2638 Re: NBA
slazem se sa obojicom...LSD wrote:Slažemo se,kolegaNeelix wrote:zato zlatno-ljubicasti i dalje haraju ligom, i rutinski razvaljuju i male zelenei one sto razvale male zelene, tima tamo neki LBG i tako to
![]()
...ove godine Jezeraši neumoljivo marširaju prema svojoj 15 tituli,a u velikom finalu ce ih cekati Orlando...ovo je treca kašika izbacila sama
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2639 Re: NBA
nisam nesto bas siguran da ce orlando proci do finala, ali znam da bi ih najmanje volio vidjeti tamo
ocito je da ne leze lakersima nikako 
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2640 Re: NBA
zadnji put je Phoenix na poluvremenu gubio 30 razlike 1975 godine, frisko nema staLSD wrote:Ko bi gore sad je dole (a i obratno)...do prije par sezona (ustvari do prošle sezone,prije nego što su ovima došli Allen i KG) Phoenix je lupao Boston sa po 30 razlike galantno, elegantno i sa pola gasa...sad je došlo 5 minuta ovim instant navijacima Celticsa što se sad javljaju
![]()
...žao mi samo Sunsa,nekad je to bila velika ekipa koja je harala ligom.
instant navijac? skupljam karte celticsa jos od vremena dine radje, da ti brat posalje barem par komada da i ti budes instant
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2641 Re: NBA
Neelix wrote:nisam nesto bas siguran da ce orlando proci do finala, ali znam da bi ih najmanje volio vidjeti tamoocito je da ne leze lakersima nikako
nije vam ni cleveland "lezo" pa dobise po usima...jebo ta strahovanja i izbjegavanja, najbolje je u "u kost", daj nam najgore da ispravimo gresku.
pogledah sad highlights sa lal-cle, kobe odlicno odbranu odigrao. jel ovo sjebo prst ili glumi?
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2642 Re: NBA
E ako skupljaš karte od vremena Radje onda svaka cast,to poštujemshadow wrote:zadnji put je Phoenix na poluvremenu gubio 30 razlike 1975 godine, frisko nema staLSD wrote:Ko bi gore sad je dole (a i obratno)...do prije par sezona (ustvari do prošle sezone,prije nego što su ovima došli Allen i KG) Phoenix je lupao Boston sa po 30 razlike galantno, elegantno i sa pola gasa...sad je došlo 5 minuta ovim instant navijacima Celticsa što se sad javljaju
![]()
...žao mi samo Sunsa,nekad je to bila velika ekipa koja je harala ligom.
..a da su nas lupali ovih zadnjih sezona-nego sta su, lupali su nas svi pa tako i oni.
![]()
instant navijac? skupljam karte celticsa jos od vremena dine radje, da ti brat posalje barem par komada da i ti budes instant![]()
?
Što se tice te ponude sa par kartata- neka hvala...ne "mirišem" zelenaše
Ove godine je Orlando prvak istoka...živi bili pa vidjeli
- Layne
- Posts: 5728
- Joined: 24/04/2008 14:12
#2643 Re: NBA
shadow wrote:nije vam ni cleveland "lezo" pa dobise po usima...jebo ta strahovanja i izbjegavanja, najbolje je u "u kost", daj nam najgore da ispravimo gresku.
pogledah sad highlights sa lal-cle, kobe odlicno odbranu odigrao. jel ovo sjebo prst ili glumi?
Zanimljivo, Bryant je nakon jednog dvoboja s Pavlovićem iščašio prst na šuterskoj ruci, no medicinska ekipa vratila ga je na mjesto i Bryant je bez posljedica nastavio susret.
- rIder
- Posts: 1002
- Joined: 09/03/2004 00:00
#2644 Re: NBA
Ma isto finale ko i prošle godine s tim što će lakersi imati prednost domaćeg terena, neparna je godina pa bi im spursi mogli biti najveći protivnik na zapadu
na istoku cavsi imaju neke šanse ukoliko budu imali bolji omjer od bostona, orlando, ne vjerujem da su u stanju dobiti i boston i cleveland 4 puta....
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2645 Re: NBA
shadow wrote:
nije vam ni cleveland "lezo" pa dobise po usima...jebo ta strahovanja i izbjegavanja, najbolje je u "u kost", daj nam najgore da ispravimo gresku.
pogledah sad highlights sa lal-cle, kobe odlicno odbranu odigrao. jel ovo sjebo prst ili glumi?
. Paul Pierce
The only player in the NBA with an Oscar.
"Paul Pierce put on a heck of a performance, when he pretended to sprain his ankle in a pathetic attempt to hype the crowd."
evo sa zvanicne dodjele nagrada
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2646 Re: NBA
lakersi sigurno uzimaju zapad i to bez vecih problema
...a istok...sto neelix kaze najmanje bi volio da orlando dodje lakersima,a od ove dvije ekipe-svejedno... 
- Layne
- Posts: 5728
- Joined: 24/04/2008 14:12
#2647 Re: NBA
Neelix wrote: The only player in the NBA with an Oscar.
"Paul Pierce put on a heck of a performance, when he pretended to sprain his ankle in a pathetic attempt to hype the crowd."
evo sa zvanicne dodjele nagrada
Al' nezasluženo, Will Smith bi bar malo šep'o pri ponovnom ulasku na parket
- rIder
- Posts: 1002
- Joined: 09/03/2004 00:00
#2648 Re: NBA
Vidi se da su i kobe i paul odrasli u L.A-u 
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2649 Re: NBA
http://espn.go.com/nba/
ima ovdje video povrede i snimak kako mu fizioterapeut vraca prst na mjesto...gadno
ima ovdje video povrede i snimak kako mu fizioterapeut vraca prst na mjesto...gadno
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2650 Re: NBA
Neelix wrote:
Kobe je klasa, nije ko Pierce
da je klasa zego bi nesto bolje od denverskih sobarica
