Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Jeff Bingham wrote:hocu da kazem da engleska ima jednu, a italija cetiri titule svjetskih prvaka....haj idi prati "odlicnu i zanimljivu" premier ligu, ne smetaj
Jeff Bingham wrote:hocu da kazem da engleska ima jednu, a italija cetiri titule svjetskih prvaka....haj idi prati "odlicnu i zanimljivu" premier ligu, ne smetaj
i kakve to ima veze sa prezentom i kakve to uopste ima veze sa reprezentacijom..
Pa i Brazil ima 5 titula prvaka svijeta tj. NAJVISE, jel to znaci da je najjaca svjetska liga ili Urugvaj sa 2 titule da je njihova liga jaca od engleske..
niste mi sekunde jasni
p.s. Ja volim talijane vise od engleza tj. ligu ali sadasnje stanje je KATASTROFALNO
ganjeta wrote:Čuj bruka ako odigraju bez golova?! Fakat ne kontam pojedine, pa jebote Francuzi godinama igraju dvrdo da ne može tvrdje, i znači samo se brukaju .
Ma pusti boga ti. Proslo kolo padne 30 golova, prije par kola 40 golova i niko ne dodje da pohvali. Jedno kolo bude manjak golova odma se pojave provokatori...
ganjeta wrote:Čuj bruka ako odigraju bez golova?! Fakat ne kontam pojedine, pa jebote Francuzi godinama igraju dvrdo da ne može tvrdje, i znači samo se brukaju .
zato sto su francuzi drvosjece i niko ih ne prati, a i vazda se brukaju
Milanu gori pod nogama i morali su da pobjede. Da su kiksali i protiv Palerma mislim da bi se Allegriu dobro zadrmala stolica.
U ovom kolu najvise mogu profitirati Rimljani, jer pobjedom bilo koja ekipa dolazi na bod od lidera(Juventusa i Udinesea).