Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
alemaa wrote:Prelijepe oci imamo men se cini sve...a vjezbanje daje rezultate..Evo i mog rezultata gledanja mnostvo youtuberica
Mnogo ti bolje stoji kad i gornji kapak uokviris olovkom/tusem.
Odsad se uvijek tako sminkaj!
Ma odlicno je ovo...jesam ti rekla da to podebljas sve okolo.
Onda trepuse bolje izgledaju jer se ne vidi svaka dlaka.
ja neku noc surmu stavila, pekle me oci. Bila kod prijateljice...kad sve zene zavikase: aaaaa, jes ti dobro tako. A meni se obrise sve sa oka, sa unutrasnjeg dijela. haman cu morat olovku vodootpornu za ljeta kupiti.
surma i jeste zeznuta dok s ene naviknes jer pecka onaj "pijesak" oliti prah
ali nekome surma taaaako fino uokviri oci i bude tako super kada je trepuske razmazu same od sebe
ja sma izgledala kao mrmot sa njom ili nisam znala fino nanijeti
ALexis wrote:uhvati me neka tuga zbog te tvoje izjave. ali se onda sjetim onih slika, istih diva, bez sminke, pa mi bude lakse
neka, nasminkat cu se i ja pa cu staviti sliku
ma nemoj da te tuga hvata...zato i kazem, malo truda ulozis i budes ljepsa 10X od holivudskih diva. ako ti je stalo do toga uopste. nekom nije, nekom jeste.
odn. svi smo ljudi jel' te tj. zene
michun, valjal' ovo sta?
jesu li mi obrve predebele?
valja valja, al otvori oko da vidimo
malo ovu tamnu treba blend iliti na nasem razmeljat. suha cetkica (ili mrvica bijele sjene) pa samo lagano protrljaj da se ne vide krajevi.
obrve super, ja licno volim deblje obrve...sad kako idu uz ostatak lica to ne znam. al su bas fine.
p.s.da dodam...moje obrve su horor i dalje. rastuuuu, ja ne diram nista. cesljam, kamufliram ko fol.
Last edited by Michun on 21/02/2011 12:34, edited 1 time in total.
uslikam drugu kad budem imala vremena sa otvorenim okom. hvala na kometarima.
inace, obrve su mi bile katastorfa ravne. kao dvije crte, pa sam nakon youtuba pocela iscrtavati sa gornje i donje strane, cupala dijelove koje prije nisam dotakla i oblikovala neki luk. na posljetku ostah zadovoljna, ali ako se ne nasminkam jace, onda obrve djeluju prenapadno
alemaa wrote:Prelijepe oci imamo men se cini sve...a vjezbanje daje rezultate..Evo i mog rezultata gledanja mnostvo youtuberica
Ovo je prelijepo
Obrve su ti super !
Koja ti je to sjena na vanjskom dijelu kapka,jel ona ardeco -pearly misty wood?
Bome te je Michun dobro uputila
@Alexis-cekamo otvaranje oka,ovako izgleda bas lijepo
Konstruktivan prijedlog- da napisemo koje su sjene koristene ispod slika i ako neko talentovan postavi neko bas umjetnicko djelo ,nek napise i postupak....
Ha ya.....ko sisa Julie
lancome: daylight (matte), volcano (shimmer), statusque (intense), a na donjem kapku backstage pass (intense).
u oku surma, na oku kreon i tus. obrve: olovka. puder: maxfactor color adapt 45.