SMINKA oliti MAKE-UP

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2626 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

mimsy wrote:
alemaa wrote:Prelijepe oci imamo men se cini sve...a vjezbanje daje rezultate..Evo i mog :D rezultata gledanja mnostvo youtuberica
Image
Mnogo ti bolje stoji kad i gornji kapak uokviris olovkom/tusem.
Odsad se uvijek tako sminkaj! :)
Ma odlicno je ovo...jesam ti rekla da to podebljas sve okolo.
Onda trepuse bolje izgledaju jer se ne vidi svaka dlaka.

ja neku noc surmu stavila, pekle me oci. Bila kod prijateljice...kad sve zene zavikase: aaaaa, jes ti dobro tako. A meni se obrise sve sa oka, sa unutrasnjeg dijela. haman cu morat olovku vodootpornu za ljeta kupiti.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2627 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

surma i jeste zeznuta dok s ene naviknes jer pecka onaj "pijesak" oliti prah :)
ali nekome surma taaaako fino uokviri oci i bude tako super kada je trepuske razmazu same od sebe
ja sma izgledala kao mrmot sa njom :) ili nisam znala fino nanijeti :(
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2628 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Gospoda Ministarka »

alemaa wrote:Prelijepe oci imamo men se cini sve...a vjezbanje daje rezultate..Evo i mog :D rezultata gledanja mnostvo youtuberica
Image
:thumbup: :thumbup:
Odlicno!!!
Prelijepo!!
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2629 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

haj vala otvori i nalijepi koju koja je dobra :)


mislim da ce sa-x uskoro morati otvoriti podforum za zenske :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2630 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

alemaa wrote:
Michun wrote:Kad stignete pogledajte julie, imala je super dva tutoriala za valentinovo.
Kontala da otvorim temu vezano za YouTube i cure koje rade tutorijale vezane za make up , sta velis?
Mozes naravno. Vidjecemo koliko ce imati posjetilaca.
E to za podforum odlicna ideja...
User avatar
ALexis
Posts: 1226
Joined: 11/08/2009 07:59
Location: Moj dom je dole u predgradju od centra prema zapadu,gdje sunce sja samo kad zalazi.

#2631 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ALexis »

alema draga,

ti se transformisala :shock:

svaka cast.

(ne mogu ti se oka nagledat :D )
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2632 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

ALexis wrote:alema draga,

ti se transformisala :shock:

svaka cast.

(ne mogu ti se oka nagledat :D )
a zamisli kad one dive holivudske priFati profesionalac...pa ih dva tri dana kisele i sredjuju :D kakve bi mi bile :lol:
User avatar
ALexis
Posts: 1226
Joined: 11/08/2009 07:59
Location: Moj dom je dole u predgradju od centra prema zapadu,gdje sunce sja samo kad zalazi.

#2633 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ALexis »

uhvati me neka tuga zbog te tvoje izjave. :( ali se onda sjetim onih slika, istih diva, bez sminke, pa mi bude lakse :lol:

neka, nasminkat cu se i ja pa cu staviti sliku :D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2634 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

hajmo lobirati kod lady da nam sredi zenski podforum???

ili smijem li otvoriti temu sa pitanjem/anketom - jeste li za otvaranje zenskog dijela podforuma ???
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2635 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

ALexis wrote:uhvati me neka tuga zbog te tvoje izjave. :( ali se onda sjetim onih slika, istih diva, bez sminke, pa mi bude lakse :lol:

neka, nasminkat cu se i ja pa cu staviti sliku :D
ma nemoj da te tuga hvata...zato i kazem, malo truda ulozis i budes ljepsa 10X od holivudskih diva. ako ti je stalo do toga uopste. nekom nije, nekom jeste.
odn. svi smo ljudi jel' te tj. zene :D
User avatar
ALexis
Posts: 1226
Joined: 11/08/2009 07:59
Location: Moj dom je dole u predgradju od centra prema zapadu,gdje sunce sja samo kad zalazi.

#2636 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ALexis »

Image

michun, valjal' ovo sta?
jesu li mi obrve predebele?
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2637 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

ALexis wrote:Image

michun, valjal' ovo sta?
jesu li mi obrve predebele?
valja valja, al otvori oko da vidimo :)
malo ovu tamnu treba blend iliti na nasem razmeljat. suha cetkica (ili mrvica bijele sjene) pa samo lagano protrljaj da se ne vide krajevi.

obrve super, ja licno volim deblje obrve...sad kako idu uz ostatak lica to ne znam. al su bas fine.

p.s.da dodam...moje obrve su horor i dalje. rastuuuu, ja ne diram nista. cesljam, kamufliram ko fol.
Last edited by Michun on 21/02/2011 12:34, edited 1 time in total.
User avatar
ALexis
Posts: 1226
Joined: 11/08/2009 07:59
Location: Moj dom je dole u predgradju od centra prema zapadu,gdje sunce sja samo kad zalazi.

#2638 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ALexis »

uslikam drugu kad budem imala vremena sa otvorenim okom. hvala na kometarima.

inace, obrve su mi bile katastorfa ravne. kao dvije crte, pa sam nakon youtuba pocela iscrtavati sa gornje i donje strane, cupala dijelove koje prije nisam dotakla i oblikovala neki luk. na posljetku ostah zadovoljna, ali ako se ne nasminkam jace, onda obrve djeluju prenapadno :-)
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2639 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Gospoda Ministarka »

ALexis wrote:Image

michun, valjal' ovo sta?
jesu li mi obrve predebele?

Otvori okice. :)

Sjajne obrve i sjajan make up :thumbup:
User avatar
ALexis
Posts: 1226
Joined: 11/08/2009 07:59
Location: Moj dom je dole u predgradju od centra prema zapadu,gdje sunce sja samo kad zalazi.

#2640 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ALexis »

otvorim na drugoj slici :-D cim budem uslikala


hvala
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#2641 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by bez_ideje »

alemaa wrote:Prelijepe oci imamo men se cini sve...a vjezbanje daje rezultate..Evo i mog :D rezultata gledanja mnostvo youtuberica
Image
Ovo je prelijepo :mrgreen:
Obrve su ti super !
Koja ti je to sjena na vanjskom dijelu kapka,jel ona ardeco -pearly misty wood?

Bome te je Michun dobro uputila :)

@Alexis-cekamo otvaranje oka,ovako izgleda bas lijepo :)

Konstruktivan prijedlog- da napisemo koje su sjene koristene ispod slika i ako neko talentovan postavi neko bas umjetnicko djelo ,nek napise i postupak....
Ha ya.....ko sisa Julie
User avatar
ALexis
Posts: 1226
Joined: 11/08/2009 07:59
Location: Moj dom je dole u predgradju od centra prema zapadu,gdje sunce sja samo kad zalazi.

#2642 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ALexis »

ipak nadjoh vremena

Image

evo mojih sjena:

lancome: daylight (matte), volcano (shimmer), statusque (intense), a na donjem kapku backstage pass (intense).
u oku surma, na oku kreon i tus. obrve: olovka. puder: maxfactor color adapt 45.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2643 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ladyblue18 »

alemaa wrote:Prelijepe oci imamo men se cini sve...a vjezbanje daje rezultate..Evo i mog :D rezultata gledanja mnostvo youtuberica
Image
:shock: doooooooobroooooo :D :thumbup:
jadran
Posts: 76
Joined: 18/02/2011 10:48

#2644 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by jadran »

...cure super ste ovo napravile svaka cast...lajkkkkkkk :) :) :) :)
*mima*

#2645 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by *mima* »

ALexis wrote:Image

michun, valjal' ovo sta?
jesu li mi obrve predebele?
Obrve su odlicne.
*mima*

#2646 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by *mima* »

Zaboravih...i alema bomboncic :-D
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2647 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by swirl »

Ne znam je li iko spominjao ovdje ovu stranicu http://www.feelunique.com/, dostava je besplatna, a ima koliko vidim svega i svacega :-)
User avatar
Sheikha
Posts: 521
Joined: 16/10/2007 20:50
Location: Middle East
Contact:

#2648 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Sheikha »

Svi hvalite NYX pa da i ja probam reko' :) jer nisam prije
uzela sam ove i djeluju super

Image

Image
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#2649 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by MAN-lion's coach »

alemaa wrote:Prelijepe oci imamo men se cini sve...a vjezbanje daje rezultate..Evo i mog :D rezultata gledanja mnostvo youtuberica
Image

Okce ti je prelijepo ImageImage
User avatar
yellow cat
Posts: 1290
Joined: 18/07/2010 00:37

#2650 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by yellow cat »

Alemaa, je li ovo tuš ili olovka?? Kontam sa olovkom se i nekako snalazim, ali tuš nikad u ruci nisam držala. :-)
Post Reply