Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#2626 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ultima_palabra »

Jebo im pas otac mater kuju, ovi su bezobrazniji od Muniba i ekipe.
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6548
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#2628 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Tvrtko II Kotromanić »

kakav idiot moras bit da zbog vlastitog ega (onog grupnog) na godinu dana izbacis covjeka koji ulaze pare u fudbal
Last edited by Tvrtko II Kotromanić on 11/09/2015 14:37, edited 1 time in total.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2629 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Tvrtko II Kotromanić wrote:kakav idiot moras bit da zbog vlastitog ga (onog grupnog) na godinu dana izbacis covjeka koji ulaze pare u fudbal
To je ono nikog se ne bojimo, njega koriste za primjer ostalima

Debili, ali kazem odlukama i kaznama doci ce sami sebi glave
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6548
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#2630 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Tvrtko II Kotromanić »

ma jebo im brazil i geodetski zavod mater...
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2631 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Baltazar_khan »

U Sarajevu se kuha čorba. Ne znam ni sam šta da vam kažem. Poslali su jasnu poruku, ali neću odustati. Nisam odustao ni kada sam kao dijete uzeo pušku i borio se protiv agresora za našu zemlju, pa tako neću ni sada. Izgleda da mnogima ne odgovaraju ljudi koji žele dobro bh. sportu i svim silama se trude da nam to i pokažu. Vidjet ćemo, uložit ćemo žalbu, iako nisam optimističan jer kadija te tuži, kadija ti sudi“, izjavio je Husić.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2632 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2633 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Pošteno Vlado, neka ostane zabilježeno..Ovakvi su mi najdraži što odmah najavljuju, a ne znaju ni šta će ga zadesiti :-) ...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#2634 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ultima_palabra »

Na -9 ni Ferguson je ne bi osvojio, pogotovo što ne možeš pojačanja dovesti prije 19.kola. To će i komšijama biti problem, rupa na sredini terena zjapi.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2635 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Upravo to..
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2636 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Kao da je Capljic neki faktor kada su iz Zelje na pocetku sezone rekli najmanje titula i grupna faza za dvije godine
LSD
Posts: 29905
Joined: 24/07/2007 08:26

#2637 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

kakva crna titula....e moj Čapljiću, nisi kako treba ni došao u klub a vec su brukaš sa izjavama
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#2638 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ZonFon »

Image

Image

Image

Ovo je valjda neki finalni plan

Image
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2639 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

''Moje i ambicije kluba su se u ovom trenutku poklopile. Mi ćemo ići na titulu, a ja sam rođeni pobjednik. Moglo bi se reći da je Željo zapao u tešku situaciju igranjem na dva fronta, ali u ovom trenutku se ne treba vraćati na staro'', rekao ja naš sagovornik
:roll:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2640 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Na početku se postavio cilj- titula, tako da ova izjava nije nikakvo čudo. Ili Kup ili Liga, neka se čupaju kako znaju i umiju.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2641 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

avetinja wrote:
Na početku se postavio cilj- titula, tako da ova izjava nije nikakvo čudo. Ili Kup ili Liga, neka se čupaju kako znaju i umiju.
titula je titula, nije Kup
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2642 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

todd_smith wrote:
avetinja wrote:
Na početku se postavio cilj- titula, tako da ova izjava nije nikakvo čudo. Ili Kup ili Liga, neka se čupaju kako znaju i umiju.
titula je titula, nije Kup
Meni je i Kup i Liga titula, samo što je Liga značajnija, naravno. Na početku sezone je najavljen barem jedan pehar, ili Kup ili Liga. Tako da nema izvlačenja.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2643 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Titula je titula prvaka lige, mojne suplje.

Najavili ste ligu tj titulu, nema Evropa je cilj vise, liga, grupna faza, sutite i radite sad.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2644 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Alihodžić je najavio osvajanje ili Lige ili Kupa.

Samo, i Selimović je najavio jedan trofej, čak se nada osvajanjem oba.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2645 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by MOSALJOZE »

Nije Vladi trebala ova izjava,ljudi sami sebe ukopavaju.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2646 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Charuga wrote:
''Moje i ambicije kluba su se u ovom trenutku poklopile. Mi ćemo ići na titulu, a ja sam rođeni pobjednik. Moglo bi se reći da je Željo zapao u tešku situaciju igranjem na dva fronta, ali u ovom trenutku se ne treba vraćati na staro'', rekao ja naš sagovornik
:roll:


Rođeni pobjednik :skoljka: ...Eto ga ko Ćiro, samo je razlika između njega i Ćire ko između mercedesa i golfa dvojke...Nije loše sebe hvaliti kad imaš s čime, ali rođeni pobjednik u Mačvi i Knjaževcu :skoljka: ....Doduše nije prvi ni posljednji koji se na našim prostorima blamira s izjavama, bespotrebno....Doduše, ako uzme titulu, trebate mu spomenik dići, a još će biti čovjek od riječi :oops:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50632
Joined: 29/12/2005 01:20

#2647 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

ultima_palabra wrote:Na -9 ni Ferguson je ne bi osvojio, pogotovo što ne možeš pojačanja dovesti prije 19.kola. To će i komšijama biti problem, rupa na sredini terena zjapi.
Ma mozes. Pa vi ste stigli ovoliku razliku nakon 6 kola 2011-12 od -8 i na kraju ostavili drugoplasiranog na -8. Moze se stici i mnogo veca razlika. Samo u dvomecu sa Zrinjskim mozete smanjiti razliku na -3. Niste igrali s njima jos mescini.

NARAVNO, za tako nesto trebas imati predispozicije, dobar tim koji samo treba posloziti, a to se sa ovom ovakvom ekipom koju trenutno imate ne cini mogucim. Cinilo se malo mogucim i na pocetku sezone iskreno.

Moja poenta je da ljudi generalno donose prerano zakljucke o ishodu sezone. Nakon 5 kola vec govore o izgubljenim titulama, odlucujucim utakmica, itd. Nije to tako, a historija je to pokazala.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#2648 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

Sviđa mi se mentalitet Vlada, idemo na titulu, normalno da idemo, pa šta treba reći, ne vodi Vitez!
Crvena Tifoza
Posts: 11748
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#2649 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Crvena Tifoza »

MOSALJOZE wrote:Nije Vladi trebala ova izjava,ljudi sami sebe ukopavaju.

Pa i presjednik FK Sarajeva je glumio pevaljku prije par mjeseci i pjevao stihove kako Željo više nikad neće uzeti titulu, a sad mu je klub na bijednoj sedmoj poziciji.
User avatar
LunaLati
Posts: 1576
Joined: 17/04/2011 13:37
Location: Dublin

#2650 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LunaLati »

Glupa izjava, naročito ovaj dio kako je Zeljo zapao u krizu zbog igranja na dva fronta, kao da nas ne čeka kup i opet igranje na dva fronta, znači li to unaprijed predaja kad je kup u pitanju :-)
Locked