Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2626 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jebo im pas otac mater kuju, ovi su bezobrazniji od Muniba i ekipe.
- Sarajevski-Seljak
- Posts: 2117
- Joined: 14/02/2011 20:27
- Location: Accra, Ghana
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6548
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#2628 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
kakav idiot moras bit da zbog vlastitog ega (onog grupnog) na godinu dana izbacis covjeka koji ulaze pare u fudbal
Last edited by Tvrtko II Kotromanić on 11/09/2015 14:37, edited 1 time in total.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2629 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
To je ono nikog se ne bojimo, njega koriste za primjer ostalimaTvrtko II Kotromanić wrote:kakav idiot moras bit da zbog vlastitog ga (onog grupnog) na godinu dana izbacis covjeka koji ulaze pare u fudbal
Debili, ali kazem odlukama i kaznama doci ce sami sebi glave
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6548
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#2630 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ma jebo im brazil i geodetski zavod mater...
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2631 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
U Sarajevu se kuha čorba. Ne znam ni sam šta da vam kažem. Poslali su jasnu poruku, ali neću odustati. Nisam odustao ni kada sam kao dijete uzeo pušku i borio se protiv agresora za našu zemlju, pa tako neću ni sada. Izgleda da mnogima ne odgovaraju ljudi koji žele dobro bh. sportu i svim silama se trude da nam to i pokažu. Vidjet ćemo, uložit ćemo žalbu, iako nisam optimističan jer kadija te tuži, kadija ti sudi“, izjavio je Husić.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#2633 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pošteno Vlado, neka ostane zabilježeno..Ovakvi su mi najdraži što odmah najavljuju, a ne znaju ni šta će ga zadesiti
...
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2634 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Na -9 ni Ferguson je ne bi osvojio, pogotovo što ne možeš pojačanja dovesti prije 19.kola. To će i komšijama biti problem, rupa na sredini terena zjapi.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2636 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Kao da je Capljic neki faktor kada su iz Zelje na pocetku sezone rekli najmanje titula i grupna faza za dvije godine
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2637 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
kakva crna titula....e moj Čapljiću, nisi kako treba ni došao u klub a vec su brukaš sa izjavamaVelkoski wrote:http://radiosarajevo.ba/novost/200515/v ... -po-titulu
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#2638 Re: Premijer liga BiH, 2015/16



Ovo je valjda neki finalni plan

- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2639 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
''Moje i ambicije kluba su se u ovom trenutku poklopile. Mi ćemo ići na titulu, a ja sam rođeni pobjednik. Moglo bi se reći da je Željo zapao u tešku situaciju igranjem na dva fronta, ali u ovom trenutku se ne treba vraćati na staro'', rekao ja naš sagovornik
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2640 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Na početku se postavio cilj- titula, tako da ova izjava nije nikakvo čudo. Ili Kup ili Liga, neka se čupaju kako znaju i umiju.Velkoski wrote:http://radiosarajevo.ba/novost/200515/v ... -po-titulu
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2641 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
titula je titula, nije Kupavetinja wrote:Na početku se postavio cilj- titula, tako da ova izjava nije nikakvo čudo. Ili Kup ili Liga, neka se čupaju kako znaju i umiju.Velkoski wrote:http://radiosarajevo.ba/novost/200515/v ... -po-titulu
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2642 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Meni je i Kup i Liga titula, samo što je Liga značajnija, naravno. Na početku sezone je najavljen barem jedan pehar, ili Kup ili Liga. Tako da nema izvlačenja.todd_smith wrote:titula je titula, nije Kupavetinja wrote:Na početku se postavio cilj- titula, tako da ova izjava nije nikakvo čudo. Ili Kup ili Liga, neka se čupaju kako znaju i umiju.Velkoski wrote:http://radiosarajevo.ba/novost/200515/v ... -po-titulu
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2643 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Titula je titula prvaka lige, mojne suplje.
Najavili ste ligu tj titulu, nema Evropa je cilj vise, liga, grupna faza, sutite i radite sad.
Najavili ste ligu tj titulu, nema Evropa je cilj vise, liga, grupna faza, sutite i radite sad.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2644 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Alihodžić je najavio osvajanje ili Lige ili Kupa.
Samo, i Selimović je najavio jedan trofej, čak se nada osvajanjem oba.
Samo, i Selimović je najavio jedan trofej, čak se nada osvajanjem oba.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2645 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nije Vladi trebala ova izjava,ljudi sami sebe ukopavaju.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#2646 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Charuga wrote:''Moje i ambicije kluba su se u ovom trenutku poklopile. Mi ćemo ići na titulu, a ja sam rođeni pobjednik. Moglo bi se reći da je Željo zapao u tešku situaciju igranjem na dva fronta, ali u ovom trenutku se ne treba vraćati na staro'', rekao ja naš sagovornik
Rođeni pobjednik
- jeza u ledja
- Posts: 50632
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2647 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ma mozes. Pa vi ste stigli ovoliku razliku nakon 6 kola 2011-12 od -8 i na kraju ostavili drugoplasiranog na -8. Moze se stici i mnogo veca razlika. Samo u dvomecu sa Zrinjskim mozete smanjiti razliku na -3. Niste igrali s njima jos mescini.ultima_palabra wrote:Na -9 ni Ferguson je ne bi osvojio, pogotovo što ne možeš pojačanja dovesti prije 19.kola. To će i komšijama biti problem, rupa na sredini terena zjapi.
NARAVNO, za tako nesto trebas imati predispozicije, dobar tim koji samo treba posloziti, a to se sa ovom ovakvom ekipom koju trenutno imate ne cini mogucim. Cinilo se malo mogucim i na pocetku sezone iskreno.
Moja poenta je da ljudi generalno donose prerano zakljucke o ishodu sezone. Nakon 5 kola vec govore o izgubljenim titulama, odlucujucim utakmica, itd. Nije to tako, a historija je to pokazala.
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#2648 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sviđa mi se mentalitet Vlada, idemo na titulu, normalno da idemo, pa šta treba reći, ne vodi Vitez!
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11748
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#2649 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
MOSALJOZE wrote:Nije Vladi trebala ova izjava,ljudi sami sebe ukopavaju.
Pa i presjednik FK Sarajeva je glumio pevaljku prije par mjeseci i pjevao stihove kako Željo više nikad neće uzeti titulu, a sad mu je klub na bijednoj sedmoj poziciji.
- LunaLati
- Posts: 1576
- Joined: 17/04/2011 13:37
- Location: Dublin
#2650 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Glupa izjava, naročito ovaj dio kako je Zeljo zapao u krizu zbog igranja na dva fronta, kao da nas ne čeka kup i opet igranje na dva fronta, znači li to unaprijed predaja kad je kup u pitanju 
