Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#2626 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Hajmo vi što živite tamo u Sloveniji... Podržite naše momke sutra. 
- 1941.
- Posts: 435
- Joined: 12/04/2008 17:05
#2627 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ne mogu se oteti utisku da ovakva srcanost, karakter i uopste jedno specificno, pozitivno ozracje nije vidjeno jos od onih legendarnih kvalifikacija za ep '99...cak mi je i fudbal trenutno pao u drugi plan.
Kako god zavrsilo, hvala vam ljudi
Kako god zavrsilo, hvala vam ljudi
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2628 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
grci i dalje bez spanulisa
- limeni
- Posts: 2745
- Joined: 30/12/2007 00:39
#2629 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
velicanstveno, hvala vam momci ovo je velika pobjeda. zasluzili ste odlican docek u BiH, zasluzili ste to nakon onih ostrih kritika na vas racun 
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#2630 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Jel' se meni čini il' je Stipanović jedan od pozitivnijih likova, vazda nasmijan 
Kad se sjetim kako su (ne)ispraćeni košarkaši na ovo prvenstvo tačno me sramota
Kad se sjetim kako su (ne)ispraćeni košarkaši na ovo prvenstvo tačno me sramota
-
nuki_cika
- Posts: 1154
- Joined: 06/07/2010 16:19
#2631 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Last edited by nuki_cika on 08/09/2013 20:50, edited 1 time in total.
- Goldenhand
- Posts: 2507
- Joined: 10/07/2013 05:30
- Location: Casterly Rock
#2632 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ja sam bio u Skenderiji 31.Sramota što nije bila puna.tataćusak wrote: Kad se sjetim kako su (ne)ispraćeni košarkaši na ovo prvenstvo tačno me sramota
- Dionysios
- Posts: 601
- Joined: 18/06/2010 16:23
#2633 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Hvala kosarkasima sto su me posrali, rekoh prije tekme da cemo zijaniti
bravo bravo bravo! eh sad, moze li neko ukratko objasniti koje su sve mogucnosti za sutra?
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#2634 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Sutra ispadamo.Dionysios wrote:Hvala kosarkasima sto su me posrali, rekoh prije tekme da cemo zijanitibravo bravo bravo! eh sad, moze li neko ukratko objasniti koje su sve mogucnosti za sutra?
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#2635 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ej legendo, ima najmanje 10 puta objašnjeno. čitajDionysios wrote:Hvala kosarkasima sto su me posrali, rekoh prije tekme da cemo zijanitibravo bravo bravo! eh sad, moze li neko ukratko objasniti koje su sve mogucnosti za sutra?
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2636 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moramo pobijediti i još da nam se poklope neki rezultat. Uglavnom, prilično teško... Al' valja igrati, pa šta Bog da

- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#2637 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
avdić u transu luduje 
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2638 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ne mogu naci koja su pravila, ako budu recimo tri tima sa tri pobjede.It_is_a_Leclerc wrote:Moramo pobijediti i još da nam se poklope neki rezultat. Uglavnom, prilično teško... Al' valja igrati, pa šta Bog da![]()
- rage_guy
- Posts: 1025
- Joined: 16/08/2012 15:12
#2639 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moramo dobiti, a Latvija treba izgubit.Dionysios wrote:Hvala kosarkasima sto su me posrali, rekoh prije tekme da cemo zijanitibravo bravo bravo! eh sad, moze li neko ukratko objasniti koje su sve mogucnosti za sutra?
-
nuki_cika
- Posts: 1154
- Joined: 06/07/2010 16:19
#2640 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Evo ovakoEdin H. wrote:Ne mogu naci koja su pravila, ako budu recimo tri tima sa tri pobjede.It_is_a_Leclerc wrote:Moramo pobijediti i još da nam se poklope neki rezultat. Uglavnom, prilično teško... Al' valja igrati, pa šta Bog da![]()
Akop pobjedimo litvu od čega zavisimo ?
Od utakmice Makedonija - Latvija. Naime, ako pobijedi Latvija onda nam treba pobjeda od 10 razlike protiv Litvanije. Naravno, ako kojim slučajem večeras Crna Gora dobije Litvaniju onda će nam biti dovoljna bilo kakva pobjeda sutra.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2641 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
bodovi.Edin H. wrote:Ne mogu naci koja su pravila, ako budu recimo tri tima sa tri pobjede.It_is_a_Leclerc wrote:Moramo pobijediti i još da nam se poklope neki rezultat. Uglavnom, prilično teško... Al' valja igrati, pa šta Bog da![]()
ako je krug, međusobni skor.
ako je isti broj bodova u krugu, koš razlika između ili u krugu.
- bruce lee
- Posts: 796
- Joined: 19/09/2007 01:37
#2642 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
99% sam siguran da je ovo igor stojanovic stoja, direktor reprezentacije. onaj momak kojeg je bolesnik teski_matematicar prozvao cetnikom na temi o bh kadetima, a covjek dokazani patriota i koliko se sjecam citav rat proveo u sarajevu. bravo momci, bravo druze stoja!Edin H. wrote:
Ova?
-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2643 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Haj' sutra se banuj ako ne ispadnemo !burek_in_space wrote:Sutra ispadamo.Dionysios wrote:Hvala kosarkasima sto su me posrali, rekoh prije tekme da cemo zijanitibravo bravo bravo! eh sad, moze li neko ukratko objasniti koje su sve mogucnosti za sutra?
-
enrike
- Posts: 17
- Joined: 13/08/2013 13:56
#2644 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Biće boljih sutra protiv Litvanaca, momci samo se borite...
http://www.bhbasket.ba/potez-utakmice-w ... ica-video/
http://www.bhbasket.ba/potez-utakmice-w ... ica-video/
-
nuki_cika
- Posts: 1154
- Joined: 06/07/2010 16:19
#2645 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Dobro se crnogoci za sada drže .Treba nam njihova pobjeda 
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2646 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ne daju se mrče...valja im kući, a nemaju o čemu bešjediti ako se vrnu...
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#2647 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
nema čovjek normalnog posta. ni na jednoj temi, ni o čemu.bruce lee wrote:
99% sam siguran da je ovo igor stojanovic stoja, direktor reprezentacije. onaj momak kojeg je bolesnik teski_matematicar prozvao cetnikom na temi o bh kadetima, a covjek dokazani patriota i koliko se sjecam citav rat proveo u sarajevu. bravo momci, bravo druze stoja!
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#2648 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
I sta mislis, da je to jedini slucaj da pacenici iz ko zna kojih razloga nazivaju ljude cetnicima ??? I onda se cudimo sto sve vise "onomo njih" ide da igra za SER ili CRO. Mi bi danas bili cudo da nije tih prebjega ali za shvatit je bilo ko , ko nece da trpi razne retarde da ih zovu svakakvim imenima! Svakako , ima ih koji nisu u Bosanskoj reprezantaciji i iz drugih razloga.. al o njima na drugim temama !bruce lee wrote:99% sam siguran da je ovo igor stojanovic stoja, direktor reprezentacije. onaj momak kojeg je bolesnik teski_matematicar prozvao cetnikom na temi o bh kadetima, a covjek dokazani patriota i koliko se sjecam citav rat proveo u sarajevu. bravo momci, bravo druze stoja!Edin H. wrote:
Ova?
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#2649 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Nije da su mi nesto nepobjedivi ovi Litvanci, evo i djetici ih dobro muce.
- emigrazione
- Posts: 7791
- Joined: 01/09/2010 13:40
#2650 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ne ide litvance sut, los znak za sutra

