Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
spree
Posts: 8674
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2626 Re: Juventus FC

Post by spree »

User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2627 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

iaqinta - timmy :lol:
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2628 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

Izgleda da je postignut dogovor za dolazak Borriella..
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2629 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

jebo ih borielo :-)
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2630 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

2407 wrote:
Manic Psycho wrote:prvi vise nismo
Dioba prvog mjesta s Milanom. U toku sezone se gleda gol razlika i zbog toga smo na tabelama na drugoj poziciji a da li je ovo kraj sezone mi bi bili prvi jer se na kraju gleda medjusobni omjer a tu smo za sada bolji od Milana :-D
Na www.UEFA.com Juve prvi :D :-) :-)
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2632 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

wickerman wrote:
2407 wrote:
Manic Psycho wrote:prvi vise nismo
Dioba prvog mjesta s Milanom. U toku sezone se gleda gol razlika i zbog toga smo na tabelama na drugoj poziciji a da li je ovo kraj sezone mi bi bili prvi jer se na kraju gleda medjusobni omjer a tu smo za sada bolji od Milana :-D
Na http://www.UEFA.com Juve prvi :D :-) :-)
Znaju ljudi :-D
User avatar
Ines90
Posts: 5
Joined: 24/02/2011 14:08

#2633 Re: Juventus FC

Post by Ines90 »

wickerman wrote:
Ines90 wrote:Zna li neko od vas gdje u Sarajevu mogu naci novi gostujuci dres juventusa sezona2011/12 al po nekoj normalnoj cijeni? Molim vas da mi pomognete jer ni treba za poklon momku koji jednostavno obozava juventus i Del Piera.
Na e-bayu mozes naci kakav hoces dres! Ne znam bas da ces u BiH naci gostojuci dres Juventusa. Gdje bas nadje gostujuci(pinki) za momka? :razz:
http://www.ebay.com/itm/RJUVE37-Juventu ... 84b8bd45a4

http://www.ebay.com/itm/11-12-Away-Juve ... 336f9815ab

http://www.ebay.com/itm/2011-12-Juventu ... 336f9b20c7

Ovaj prvi ti je orginal sto se vidi po cijeni ;)
Heheheh ima ovaj drugi tako da mu samo taj fali u kolekciji heheh. Hvala na pomoci
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2634 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »



Sretan Božić. :)
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2635 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

Ja mislim da bi nam Higuain sjeo ko stoc na oko! :-D :-D
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#2636 Re: Juventus FC

Post by frngla »

k'o plavusa na jaja :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#2637 Re: Juventus FC

Post by ultima_palabra »

Ne nadajte se puno ;-)
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2638 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Sjeo bi odlicno, ali najvjerovatnije da ce nam ove zime sjesti onaj kurvar Borriello :-)

Izgleda da je Caseres blizu :thumbup:
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2639 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

Neće biti većih investicija u januaru. :)
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2640 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Zašto se malo ne potruditi pa dovesti Montoliva :roll:
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#2641 Re: Juventus FC

Post by and »

wickerman wrote:Ja mislim da bi nam Higuain sjeo ko stoc na oko! :-D :-D
kažu da puno traže za njega,30 miliona i da im želja ostaje dzeko
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2642 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

A zašto bi Higuain potpisao za Juventus? Mislim, treba biti objektivan a ne pretjerivati. Čovjek je relativno bitan napadač druge najbolje ekipe na svijetu, i sad treba da ide sa konja na magarca.
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2643 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

prije sa magarca na konja da ide, al koji ce nam kurac higuain. neka ga nek uziva u realu. naci ce se bolji napadac od njega
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2644 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Baudelaire wrote:A zašto bi Higuain potpisao za Juventus? Mislim, treba biti objektivan a ne pretjerivati. Čovjek je relativno bitan napadač druge najbolje ekipe na svijetu, i sad treba da ide sa konja na magarca.
Govorimo o Realu koji osvaja svake godine 3-4 trofeja ili je to ona Barca?
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2645 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

Dajte, budite malo objektivni. Real i Barcelona su najveći klubovi na svijetu, a Juventus trenutno ne igra ni Ligu prvaka. I normalno da je Real veći klub, ne znam zašto uopšte o tome polemisati. Simpatišem i ja Inter, ali mi je smiješno kad neko napiše da je Inter jedan od najjačih klubova na svijetu jer trenutno je daleko od tog.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#2646 Re: Juventus FC

Post by ultima_palabra »

Baudelaire wrote:A zašto bi Higuain potpisao za Juventus? Mislim, treba biti objektivan a ne pretjerivati. Čovjek je relativno bitan napadač druge najbolje ekipe na svijetu, i sad treba da ide sa konja na magarca.
Ma stipu ba... i Benzemu dovode već dvije godine :)
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2647 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

jebe nam se za real, zaobidjite temu
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2648 Re: Juventus FC

Post by juventus »

Vratiti samuraja Caseresa, kao univerzalca koji može odlično odraditi posao na svakoj pozicij u odbrani, dovesti Palomba ili Montoliva da se poveća konkurencija u veznom redu i vratiti kući atomskog mrava da se dignemo u tehničkom smislu i lakše dočekamo odlazak najvećeg i to je to za januar.

:thumbup:
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2649 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

Palombo i Montolivo su dosta različiti. Montolivo je kreativniji, dok je ovaj više Gatusso.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2650 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

ultima_palabra wrote:
Baudelaire wrote:A zašto bi Higuain potpisao za Juventus? Mislim, treba biti objektivan a ne pretjerivati. Čovjek je relativno bitan napadač druge najbolje ekipe na svijetu, i sad treba da ide sa konja na magarca.
Ma stipu ba... i Benzemu dovode već dvije godine :)
Dovode mediji. Tuttosport je isto sto i Marca za Real i oni pisu svakakvih gluposti a drugi to samo kopiraju bez razmisljanja.

Malo je tesko sada ocekivati Higuaina ali na ljeto(ako Juventus nastavi s ovom formom) bi to bilo sasvim izvodljivo, pogotovo ako bi Real doveo jos nekog u napad.

Za sada dolazi Boriello na posudbu i to je to u napadu.
Post Reply