Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- capitano10
- Posts: 200
- Joined: 25/10/2011 00:26
#2628 Re: Juventus FC
Izgleda da je postignut dogovor za dolazak Borriella..
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#2630 Re: Juventus FC
Na www.UEFA.com Juve prvi2407 wrote:Dioba prvog mjesta s Milanom. U toku sezone se gleda gol razlika i zbog toga smo na tabelama na drugoj poziciji a da li je ovo kraj sezone mi bi bili prvi jer se na kraju gleda medjusobni omjer a tu smo za sada bolji od MilanaManic Psycho wrote:prvi vise nismo
- capitano10
- Posts: 200
- Joined: 25/10/2011 00:26
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2632 Re: Juventus FC
Znaju ljudiwickerman wrote:Na http://www.UEFA.com Juve prvi2407 wrote:Dioba prvog mjesta s Milanom. U toku sezone se gleda gol razlika i zbog toga smo na tabelama na drugoj poziciji a da li je ovo kraj sezone mi bi bili prvi jer se na kraju gleda medjusobni omjer a tu smo za sada bolji od MilanaManic Psycho wrote:prvi vise nismo![]()
![]()
- Ines90
- Posts: 5
- Joined: 24/02/2011 14:08
#2633 Re: Juventus FC
Heheheh ima ovaj drugi tako da mu samo taj fali u kolekciji heheh. Hvala na pomociwickerman wrote:Na e-bayu mozes naci kakav hoces dres! Ne znam bas da ces u BiH naci gostojuci dres Juventusa. Gdje bas nadje gostujuci(pinki) za momka?Ines90 wrote:Zna li neko od vas gdje u Sarajevu mogu naci novi gostujuci dres juventusa sezona2011/12 al po nekoj normalnoj cijeni? Molim vas da mi pomognete jer ni treba za poklon momku koji jednostavno obozava juventus i Del Piera.![]()
http://www.ebay.com/itm/RJUVE37-Juventu ... 84b8bd45a4
http://www.ebay.com/itm/11-12-Away-Juve ... 336f9815ab
http://www.ebay.com/itm/2011-12-Juventu ... 336f9b20c7
Ovaj prvi ti je orginal sto se vidi po cijeni
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2634 Re: Juventus FC
Sretan Božić.
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#2635 Re: Juventus FC
Ja mislim da bi nam Higuain sjeo ko stoc na oko!

-
frngla
- Posts: 3347
- Joined: 30/05/2009 14:29
- Location: Manila
#2636 Re: Juventus FC
k'o plavusa na jaja 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2638 Re: Juventus FC
Sjeo bi odlicno, ali najvjerovatnije da ce nam ove zime sjesti onaj kurvar Borriello
Izgleda da je Caseres blizu
Izgleda da je Caseres blizu
- capitano10
- Posts: 200
- Joined: 25/10/2011 00:26
#2639 Re: Juventus FC
Neće biti većih investicija u januaru. 
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2640 Re: Juventus FC
Zašto se malo ne potruditi pa dovesti Montoliva 
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#2641 Re: Juventus FC
kažu da puno traže za njega,30 miliona i da im želja ostaje dzekowickerman wrote:Ja mislim da bi nam Higuain sjeo ko stoc na oko!![]()
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2642 Re: Juventus FC
A zašto bi Higuain potpisao za Juventus? Mislim, treba biti objektivan a ne pretjerivati. Čovjek je relativno bitan napadač druge najbolje ekipe na svijetu, i sad treba da ide sa konja na magarca.
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2643 Re: Juventus FC
prije sa magarca na konja da ide, al koji ce nam kurac higuain. neka ga nek uziva u realu. naci ce se bolji napadac od njega
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2644 Re: Juventus FC
Govorimo o Realu koji osvaja svake godine 3-4 trofeja ili je to ona Barca?Baudelaire wrote:A zašto bi Higuain potpisao za Juventus? Mislim, treba biti objektivan a ne pretjerivati. Čovjek je relativno bitan napadač druge najbolje ekipe na svijetu, i sad treba da ide sa konja na magarca.
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2645 Re: Juventus FC
Dajte, budite malo objektivni. Real i Barcelona su najveći klubovi na svijetu, a Juventus trenutno ne igra ni Ligu prvaka. I normalno da je Real veći klub, ne znam zašto uopšte o tome polemisati. Simpatišem i ja Inter, ali mi je smiješno kad neko napiše da je Inter jedan od najjačih klubova na svijetu jer trenutno je daleko od tog.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2646 Re: Juventus FC
Ma stipu ba... i Benzemu dovode već dvije godineBaudelaire wrote:A zašto bi Higuain potpisao za Juventus? Mislim, treba biti objektivan a ne pretjerivati. Čovjek je relativno bitan napadač druge najbolje ekipe na svijetu, i sad treba da ide sa konja na magarca.
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2647 Re: Juventus FC
jebe nam se za real, zaobidjite temu
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
#2648 Re: Juventus FC
Vratiti samuraja Caseresa, kao univerzalca koji može odlično odraditi posao na svakoj pozicij u odbrani, dovesti Palomba ili Montoliva da se poveća konkurencija u veznom redu i vratiti kući atomskog mrava da se dignemo u tehničkom smislu i lakše dočekamo odlazak najvećeg i to je to za januar.

-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2649 Re: Juventus FC
Palombo i Montolivo su dosta različiti. Montolivo je kreativniji, dok je ovaj više Gatusso.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2650 Re: Juventus FC
Dovode mediji. Tuttosport je isto sto i Marca za Real i oni pisu svakakvih gluposti a drugi to samo kopiraju bez razmisljanja.ultima_palabra wrote:Ma stipu ba... i Benzemu dovode već dvije godineBaudelaire wrote:A zašto bi Higuain potpisao za Juventus? Mislim, treba biti objektivan a ne pretjerivati. Čovjek je relativno bitan napadač druge najbolje ekipe na svijetu, i sad treba da ide sa konja na magarca.
Malo je tesko sada ocekivati Higuaina ali na ljeto(ako Juventus nastavi s ovom formom) bi to bilo sasvim izvodljivo, pogotovo ako bi Real doveo jos nekog u napad.
Za sada dolazi Boriello na posudbu i to je to u napadu.
