...samo 500km od od nas...

...i unas...

P.S.
necu vise...
Moderators: _BataZiv_0809, anex




Ako ovo stvarno pali kod naroda - treba onda onaj na Kamberovicima stavit natpis "Disney World"Norm wrote:Shoping night...
...samo 500km od od nas...
...i unas...
![]()
P.S.
necu vise...
Nidje veze poredjenjeNorm wrote:Shoping night...
...samo 500km od od nas...
...i unas...
![]()
P.S.
necu vise...
Casual's wrote:"Na parkingu kod uglovnice policija svim parkiranim automobilima pise kaznu. Izuzetak je automobil marke porse u vlasnistvu izvjesne zastitarske agencije"![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
..ma ja, Unas je bolje..._BataZiv_0809 wrote: Nidje veze poredjenje
Halo lave poredis soping centar sa pijacom.Norm wrote:..ma ja, Unas je bolje..._BataZiv_0809 wrote: Nidje veze poredjenje
...dZaba prica, ovdi ipak ima vise onihA sto su ugradjeni ili se nadaju Ugradjenju...pa branU svoju stranu...svako ima svoju cijenu...giannibelif wrote:Ta prica u tonu "otvori ti firmu,pa zaposli dvoje ljudi" smrdi na ljudski les u poodmakloj fazi raspadanja,a obicno dolazi od onih koji su na bilo kakav nacin ugradjeni u sistem i cekaju drzavno "vedro nebo".Govorim iz ugla covjeka kojem u kucu ne dolazi dinar iz javnog sektora,lakse je meni registrovati i voditi posao iz firme cije je sjediste na Baltiku nego ovdje pokrenuti proceduru za najmizerniji oblik privredjivanja,obrt.Ko je bilo kada cekao neko rijesenje,aplicirao za neka grant sredstva da bi zaposlio jos nekog uz sebe,obezbijedio radni prostor i pristupacnost istog koji ce biti i konkurentan firmama iz drugih sredina i okruzenja,zna kakav je to seks.A drzava trazi,otima,krade iz ociju.Izvadi prste iz stranackog dupeta,realnost je sasvim drugacija.
Slazem se. S tim da jos vise smrdi mlaćenje gloginja tuđim kurcem. Puni ideja i rješenja, ali se izabrala linija manjeg otpora i zdušilo preko grane. Od iste su bolesti oni pelcovani.giannibelif wrote:Ta prica u tonu "otvori ti firmu,pa zaposli dvoje ljudi" smrdi na ljudski les u poodmakloj fazi raspadanja,a obicno dolazi od onih koji su na bilo kakav nacin ugradjeni u sistem i cekaju drzavno "vedro nebo".Govorim iz ugla covjeka kojem u kucu ne dolazi dinar iz javnog sektora,lakse je meni registrovati i voditi posao iz firme cije je sjediste na Baltiku nego ovdje pokrenuti proceduru za najmizerniji oblik privredjivanja,obrt.Ko je bilo kada cekao neko rijesenje,aplicirao za neka grant sredstva da bi zaposlio jos nekog uz sebe,obezbijedio radni prostor i pristupacnost istog koji ce biti i konkurentan firmama iz drugih sredina i okruzenja,zna kakav je to seks.A drzava trazi,otima,krade iz ociju.Izvadi prste iz stranackog dupeta,realnost je sasvim drugacija.
Halo Tigre_BataZiv_0809 wrote:Halo lave poredis soping centar sa pijacom.Norm wrote:..ma ja, Unas je bolje..._BataZiv_0809 wrote: Nidje veze poredjenje
Pumo, ne citas dalje od naslova izgleda:Norm wrote:
Halo Tigrene poredim ja...shoping night jeste marketinski trik shopping centara svuda samo Unas pijace...ja samo citam vijesti...
![]()
![]()
...pa to i jeste OK...nista sporno, ali shoping night na pJacikakavdanakneiskustvu wrote:ako cemo iskreno i u nasem shoping centru postoji shoping night
Panteru, citam, citam..._BataZiv_0809 wrote: Pumo, ne citas dalje od naslova izgleda:
Naslov: U petak Shopping Night na Gradskoj tržnici
Norm wrote:...pa to i jeste OK...nista sporno, ali shoping night na pJacikakavdanakneiskustvu wrote:ako cemo iskreno i u nasem shoping centru postoji shoping night
Ma pogresno si razumio, ne radim ja na budzetu niti bi kad prihvatio to, jer ako ce mi limit u zivotu biti 1200km mjesecno, ne znam onda se covjek ne treba ni skolovati. U ze se jesam mogao vratiti, ali iskreno nije mi odgovarala ponuda u drzavnoj sluzbi, upravo zbog primanja i nemogucnosti napredovanja.giannibelif wrote:Ta prica u tonu "otvori ti firmu,pa zaposli dvoje ljudi" smrdi na ljudski les u poodmakloj fazi raspadanja,a obicno dolazi od onih koji su na bilo kakav nacin ugradjeni u sistem i cekaju drzavno "vedro nebo".Govorim iz ugla covjeka kojem u kucu ne dolazi dinar iz javnog sektora,lakse je meni registrovati i voditi posao iz firme cije je sjediste na Baltiku nego ovdje pokrenuti proceduru za najmizerniji oblik privredjivanja,obrt.Ko je bilo kada cekao neko rijesenje,aplicirao za neka grant sredstva da bi zaposlio jos nekog uz sebe,obezbijedio radni prostor i pristupacnost istog koji ce biti i konkurentan firmama iz drugih sredina i okruzenja,zna kakav je to seks.A drzava trazi,otima,krade iz ociju.Izvadi prste iz stranackog dupeta,realnost je sasvim drugacija.
...pa jok, textil...ne znam budel tehnike...ko i u shopping centrima...kakavdanakneiskustvu wrote:
pa nece mrkvu prodavati jbg
NE MOZE!clio_dci120 wrote:..moze se i kod nas uspjeti vjeruj i bez stranke i bez politike, i da nisi babin sin
Ne napadam ja tebe samo brate dragi poredis kruske i jabuke i to sve zbog idiotskog naslova portalskog članka koji nema veze sa tekstom.Norm wrote:...pa jok, textil...ne znam budel tehnike...ko i u shopping centrima...kakavdanakneiskustvu wrote:
pa nece mrkvu prodavati jbgal me Bata napade sto poredim...
![]()
![]()