Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#26101 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

svašta
Bolonjeze
Posts: 324
Joined: 08/01/2018 19:19

#26102 Re: Zeničani

Post by Bolonjeze »

Throttle wrote:Sad prodje cura, logo Ekora na ruci istetoviran :?
Ona je luda do boli.

Image

Nju je nešto salyven zajebavao i montirao.

Luda do jaja, vidiš na instagramu da je neki bolid.

https://www.pintaram.com/u/nelaa_12
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26103 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Mala ozracena izgleda
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#26104 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Image
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#26105 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

nije bolest sve sto boli
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#26106 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

heroin los i nikakav
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#26107 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

A ko ne bi volio biti na mjestu ovih Gazzdi?

Ih kako bi ja istetovirao svoje radnice :oops:

Ali bez zeze, kad skotnas kakvi ljudi ce ostati na ulicama ovoga grada, nama moze biti samo gore nikako bolje.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#26108 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

De jel se zajebavate il ovoj stvarno pise ekrem oruc na ruci :lol: :sad:

Ovaj i.ramo intelektualac...pa jel mu to sin? Stajali smo nedavno u redu na kasi zajedno. Sjecam se da je spominjao neka auta, bentli, bmw, audi. :mrgreen:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#26109 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

uglavnom djeca su vam/nam nahebala
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#26110 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Not My Idea wrote:De jel se zajebavate il ovoj stvarno pise ekrem oruc na ruci :lol: :sad:

Ovaj i.ramo intelektualac...pa jel mu to sin? Stajali smo nedavno u redu na kasi zajedno. Sjecam se da je spominjao neka auta, bentli, bmw, audi. :mrgreen:
Znaci upravu su kada kazu da se paznja zena privlaci skupocjenim automobilima :D :izet:


A fakat ima cura istetoviran grb Ekora i ime gazde, cak i njegovo lice (portret) na dva mjesta :izet:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#26111 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Doduse vratiste me u davna vremena 2012., ja se jedini put u zivotu zaljubio do usiju, malo falilo da pristanem na nagovor bivse da ona istetovira moje ime, a ja njeno...
Ljubav cini cuda :-D :lol:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#26112 Re: Zeničani

Post by Norm »

kamen spoticanja wrote:uglavnom djeca su vam/nam nahebala
Boze zdravlja i samo ih nogom u gujicu nabit da 'bjazzu odavle'...al' ima vremena... :lol:

P.S.
...za ovo 'grlo' istetovirano, jel stvarno ne znate ili se pravite?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#26113 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

clio_dci120 wrote:Doduse vratiste me u davna vremena 2012., ja se jedini put u zivotu zaljubio do usiju, malo falilo da pristanem na nagovor bivse da ona istetovira moje ime, a ja njeno...
Ljubav cini cuda :-D :lol:

to je meni tako glupo,mislim tetovirati bilo čije ime
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#26114 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Norm wrote:
kamen spoticanja wrote:uglavnom djeca su vam/nam nahebala
Boze zdravlja i samo ih nogom u gujicu nabit da 'bjazzu odavle'...al' ima vremena... :lol:

P.S.
...za ovo 'grlo' istetovirano, jel stvarno ne znate ili se pravite?

ja ne znam
Ci-Nick
Posts: 6882
Joined: 15/03/2015 17:38

#26115 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

Često se dešava da na kružnom toku vozač iz desne trake ne poštuje oznake na kolovozu i skrene lijevo, pa ugrožava vozača koji je u lijevoj traci a vozi pravo. Prije par dana sam bio u Puli i vidjeh dobro rješenje za ove naše kružne tokove na GGM-u.
Postoji ivičnjak između traka tako da ovaj desni ne može skrenuti lijevo nego samo ići desno ili pravo.
To ubrzava protok i povećava sigurnost.

Image
Image
User avatar
gentoo
Posts: 4587
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#26116 Re: Zeničani

Post by gentoo »

Ja bi bio spreman placati registraciju 10% vise (ili donirati za Fudinu predizbornu kampanju :mrgreen:) kad bi ovo kod nas ubacili..
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#26117 Re: Zeničani

Post by Norm »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Norm wrote:
kamen spoticanja wrote:uglavnom djeca su vam/nam nahebala
Boze zdravlja i samo ih nogom u gujicu nabit da 'bjazzu odavle'...al' ima vremena... :lol:

P.S.
...za ovo 'grlo' istetovirano, jel stvarno ne znate ili se pravite?

ja ne znam
izvini, ali...ne mogu da vjerujem... :D
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#26118 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Ci-Nick wrote:Često se dešava da na kružnom toku vozač iz desne trake ne poštuje oznake na kolovozu i skrene lijevo, pa ugrožava vozača koji je u lijevoj traci a vozi pravo. Prije par dana sam bio u Puli i vidjeh dobro rješenje za ove naše kružne tokove na GGM-u.
Postoji ivičnjak između traka tako da ovaj desni ne može skrenuti lijevo nego samo ići desno ili pravo.
To ubrzava protok i povećava sigurnost.

Image
Image
Cini mi se da ima u Tuzli ovo.
Nesto kao "Turbo kruzni tok", dobra stvar ali bi bio dernek samo takav :)
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#26119 Re: Zeničani

Post by Norm »

u nase male kruzNe kad bi jos i ovo ubacili nijedan aVtobus ne mi mogo smotat'...
Ci-Nick
Posts: 6882
Joined: 15/03/2015 17:38

#26120 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

Norm wrote:u nase male kruzNe kad bi jos i ovo ubacili nijedan aVtobus ne mi mogo smotat'...
Ne može na bulevaru, tu je svakako samo jedna traka u kružnom iako su na drvenom mostu iscrtane dvije, vozi se kao da je jedna,.. ali na ovim kružnim od stacionara do zadnjeg solitera na Jaliji sigurno može i ima dovoljno prostora da autobus iz unutrašnje skrene lijevo.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#26121 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Tacno da mi nije zao auta, pustio bi jednom da me zakaci u kruznom onaj autobus zenicatransa. Ako moze proci normalno sleper ( a moze) moze i njihov gradski bus. Samo i oni furaju 40 kroz kruzni, pa sijeku...Znaju biti bas bezobrazni.
Prosle subote onaj drot na motoru ide od mupa u suprotnom smjeru kroz kruzni,valjda mu mrsko obici krug...
A ideja iz hr je odlicna.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26122 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Kružni na Skveru u Tuzli je najbolja ideja na koju sam naišao. Nema vozanja koliko hoćeš :mrgreen:
Image
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#26123 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Norm,podijeli s narodom ekor pricu, de da i mi znamo :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#26124 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Not My Idea wrote:Norm,podijeli s narodom ekor pricu, de da i mi znamo :lol:

ja ba sta se sad usutio
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#26125 Re: Zeničani

Post by Norm »

... ;-) ma neJmam ja poJima...samo lupam... :izet:
Post Reply