Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Bolonjeze
- Posts: 324
- Joined: 08/01/2018 19:19
#26102 Re: Zeničani
Ona je luda do boli.Throttle wrote:Sad prodje cura, logo Ekora na ruci istetoviran

Nju je nešto salyven zajebavao i montirao.
Luda do jaja, vidiš na instagramu da je neki bolid.
https://www.pintaram.com/u/nelaa_12
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65952
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26105 Re: Zeničani
nije bolest sve sto boli
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26106 Re: Zeničani
heroin los i nikakav
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#26107 Re: Zeničani
A ko ne bi volio biti na mjestu ovih Gazzdi?
Ih kako bi ja istetovirao svoje radnice
Ali bez zeze, kad skotnas kakvi ljudi ce ostati na ulicama ovoga grada, nama moze biti samo gore nikako bolje.
Ih kako bi ja istetovirao svoje radnice
Ali bez zeze, kad skotnas kakvi ljudi ce ostati na ulicama ovoga grada, nama moze biti samo gore nikako bolje.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#26108 Re: Zeničani
De jel se zajebavate il ovoj stvarno pise ekrem oruc na ruci
Ovaj i.ramo intelektualac...pa jel mu to sin? Stajali smo nedavno u redu na kasi zajedno. Sjecam se da je spominjao neka auta, bentli, bmw, audi.
Ovaj i.ramo intelektualac...pa jel mu to sin? Stajali smo nedavno u redu na kasi zajedno. Sjecam se da je spominjao neka auta, bentli, bmw, audi.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26109 Re: Zeničani
uglavnom djeca su vam/nam nahebala
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#26110 Re: Zeničani
Znaci upravu su kada kazu da se paznja zena privlaci skupocjenim automobilimaNot My Idea wrote:De jel se zajebavate il ovoj stvarno pise ekrem oruc na ruci![]()
![]()
Ovaj i.ramo intelektualac...pa jel mu to sin? Stajali smo nedavno u redu na kasi zajedno. Sjecam se da je spominjao neka auta, bentli, bmw, audi.
A fakat ima cura istetoviran grb Ekora i ime gazde, cak i njegovo lice (portret) na dva mjesta
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#26111 Re: Zeničani
Doduse vratiste me u davna vremena 2012., ja se jedini put u zivotu zaljubio do usiju, malo falilo da pristanem na nagovor bivse da ona istetovira moje ime, a ja njeno...
Ljubav cini cuda

Ljubav cini cuda
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26112 Re: Zeničani
Boze zdravlja i samo ih nogom u gujicu nabit da 'bjazzu odavle'...al' ima vremena...kamen spoticanja wrote:uglavnom djeca su vam/nam nahebala
P.S.
...za ovo 'grlo' istetovirano, jel stvarno ne znate ili se pravite?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65952
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26113 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Doduse vratiste me u davna vremena 2012., ja se jedini put u zivotu zaljubio do usiju, malo falilo da pristanem na nagovor bivse da ona istetovira moje ime, a ja njeno...
Ljubav cini cuda![]()
to je meni tako glupo,mislim tetovirati bilo čije ime
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65952
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26114 Re: Zeničani
Norm wrote:Boze zdravlja i samo ih nogom u gujicu nabit da 'bjazzu odavle'...al' ima vremena...kamen spoticanja wrote:uglavnom djeca su vam/nam nahebala![]()
P.S.
...za ovo 'grlo' istetovirano, jel stvarno ne znate ili se pravite?
ja ne znam
-
Ci-Nick
- Posts: 6882
- Joined: 15/03/2015 17:38
#26115 Re: Zeničani
Često se dešava da na kružnom toku vozač iz desne trake ne poštuje oznake na kolovozu i skrene lijevo, pa ugrožava vozača koji je u lijevoj traci a vozi pravo. Prije par dana sam bio u Puli i vidjeh dobro rješenje za ove naše kružne tokove na GGM-u.
Postoji ivičnjak između traka tako da ovaj desni ne može skrenuti lijevo nego samo ići desno ili pravo.
To ubrzava protok i povećava sigurnost.


Postoji ivičnjak između traka tako da ovaj desni ne može skrenuti lijevo nego samo ići desno ili pravo.
To ubrzava protok i povećava sigurnost.


- gentoo
- Posts: 4587
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#26116 Re: Zeničani
Ja bi bio spreman placati registraciju 10% vise (ili donirati za Fudinu predizbornu kampanju
) kad bi ovo kod nas ubacili..
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26117 Re: Zeničani
izvini, ali...ne mogu da vjerujem...kakavdanakneiskustvu wrote:Norm wrote:Boze zdravlja i samo ih nogom u gujicu nabit da 'bjazzu odavle'...al' ima vremena...kamen spoticanja wrote:uglavnom djeca su vam/nam nahebala![]()
P.S.
...za ovo 'grlo' istetovirano, jel stvarno ne znate ili se pravite?
ja ne znam
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#26118 Re: Zeničani
Cini mi se da ima u Tuzli ovo.Ci-Nick wrote:Često se dešava da na kružnom toku vozač iz desne trake ne poštuje oznake na kolovozu i skrene lijevo, pa ugrožava vozača koji je u lijevoj traci a vozi pravo. Prije par dana sam bio u Puli i vidjeh dobro rješenje za ove naše kružne tokove na GGM-u.
Postoji ivičnjak između traka tako da ovaj desni ne može skrenuti lijevo nego samo ići desno ili pravo.
To ubrzava protok i povećava sigurnost.
Nesto kao "Turbo kruzni tok", dobra stvar ali bi bio dernek samo takav
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26119 Re: Zeničani
u nase male kruzNe kad bi jos i ovo ubacili nijedan aVtobus ne mi mogo smotat'...
-
Ci-Nick
- Posts: 6882
- Joined: 15/03/2015 17:38
#26120 Re: Zeničani
Ne može na bulevaru, tu je svakako samo jedna traka u kružnom iako su na drvenom mostu iscrtane dvije, vozi se kao da je jedna,.. ali na ovim kružnim od stacionara do zadnjeg solitera na Jaliji sigurno može i ima dovoljno prostora da autobus iz unutrašnje skrene lijevo.Norm wrote:u nase male kruzNe kad bi jos i ovo ubacili nijedan aVtobus ne mi mogo smotat'...
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#26121 Re: Zeničani
Tacno da mi nije zao auta, pustio bi jednom da me zakaci u kruznom onaj autobus zenicatransa. Ako moze proci normalno sleper ( a moze) moze i njihov gradski bus. Samo i oni furaju 40 kroz kruzni, pa sijeku...Znaju biti bas bezobrazni.
Prosle subote onaj drot na motoru ide od mupa u suprotnom smjeru kroz kruzni,valjda mu mrsko obici krug...
A ideja iz hr je odlicna.
Prosle subote onaj drot na motoru ide od mupa u suprotnom smjeru kroz kruzni,valjda mu mrsko obici krug...
A ideja iz hr je odlicna.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26122 Re: Zeničani
Kružni na Skveru u Tuzli je najbolja ideja na koju sam naišao. Nema vozanja koliko hoćeš


- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#26123 Re: Zeničani
Norm,podijeli s narodom ekor pricu, de da i mi znamo 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65952
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26124 Re: Zeničani
Not My Idea wrote:Norm,podijeli s narodom ekor pricu, de da i mi znamo
ja ba sta se sad usutio
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26125 Re: Zeničani
...
ma neJmam ja poJima...samo lupam... 

