Demokratska fronta Željko Komšić

User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#26102 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by fosna2014 »

KatarinaKosaca wrote:Nego, zaist apočinjem misliti da Suljagić ima forusmki nik i da je aktivan ;-)
Mislim da je ocito ko je ovdje Emir na forumu.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#26103 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by The BEN10 »

JoseMujica wrote:kad biješ bilo koga kršiš zakon....znaći kad biješ ženu kršiš zakon i to izlazi izvan porodićnih okvira. Uopće mlačenje žene trpat u porodićne okvire more samo primitivac.

I ne govorim na temelju neprovjerenih novinskih napisa već na temelju priče samih učesnika. Šamarđiju poznajem već dovoljno dugo da znam da ovo nije izolovani ekces, niti prvi slućaj nasilništva prema ženama/djevojkama. I budite sigurni da neče biti ni posljednji :roll: jer kod ovakvih psihopata je samo pitanje koliko uspješno sakrivaju tragove.
Halali, a šta fali malo mladu izdegenjačit (ne previše), naročito kad ufati fursat!? :D :lol:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#26104 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JoseMujica »

The BEN10 wrote:
JoseMujica wrote:kad biješ bilo koga kršiš zakon....znaći kad biješ ženu kršiš zakon i to izlazi izvan porodićnih okvira. Uopće mlačenje žene trpat u porodićne okvire more samo primitivac.

I ne govorim na temelju neprovjerenih novinskih napisa već na temelju priče samih učesnika. Šamarđiju poznajem već dovoljno dugo da znam da ovo nije izolovani ekces, niti prvi slućaj nasilništva prema ženama/djevojkama. I budite sigurni da neče biti ni posljednji :roll: jer kod ovakvih psihopata je samo pitanje koliko uspješno sakrivaju tragove.
Halali, a šta fali malo mladu izdegenjačit (ne previše), naročito kad ufati fursat!? :D :lol:

još kad ti je jaran ministar Koka znaš da će policijski izvještaji završavat u hali...sad more komotno i po ulici šamarat :D
dpjokala26
Posts: 697
Joined: 23/02/2011 14:34

#26105 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dpjokala26 »

The BEN10 wrote:
JoseMujica wrote:kad biješ bilo koga kršiš zakon....znaći kad biješ ženu kršiš zakon i to izlazi izvan porodićnih okvira. Uopće mlačenje žene trpat u porodićne okvire more samo primitivac.

I ne govorim na temelju neprovjerenih novinskih napisa već na temelju priče samih učesnika. Šamarđiju poznajem već dovoljno dugo da znam da ovo nije izolovani ekces, niti prvi slućaj nasilništva prema ženama/djevojkama. I budite sigurni da neče biti ni posljednji :roll: jer kod ovakvih psihopata je samo pitanje koliko uspješno sakrivaju tragove.
Halali, a šta fali malo mladu izdegenjačit (ne previše), naročito kad ufati fursat!? :D :lol:
imas pravo i pod noge mozes koju bacit.nek je nama sule uzor,a za zene cemo lahko. :D
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#26106 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by The BEN10 »

dpjokala26 wrote:
The BEN10 wrote:Halali, a šta fali malo mladu izdegenjačit (ne previše), naročito kad ufati fursat!? :D :lol:
imas pravo i pod noge mozes koju bacit.nek je nama sule uzor,a za zene cemo lahko. :D
Tako je, o tome ti pričam.
dpjokala26
Posts: 697
Joined: 23/02/2011 14:34

#26107 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dpjokala26 »

bajdura wrote:
dustaban wrote:Dobrojutro, je li to radio Klix?
Mogu li naruciti dvije prigodne pjesmice za naseg zlatnog ljiljana:

1 - blam, blam, blam necu nista da znam...
2 - DeeFa majka buuudzase budzase...

Image
:thumbup:
jest lijep...a tek sto je preplanuo....aman doso sa skijanja. :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#26108 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JoseMujica »

vakat je da i ŽK dobije forumski pseudonim. Predlažem da ga zovemo: Smućar :D

hebga Skijaša forumaša več jemamo, a i ćlan je Precedništva iz reda naroda Rvackog
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#26109 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

Eee..... koja je to ljudina bila dok je bio član predsjedništva
dpjokala26
Posts: 697
Joined: 23/02/2011 14:34

#26110 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dpjokala26 »

Hafis wrote:Eee..... koja je to ljudina bila dok je bio član predsjedništva
jos ce mnogo vode protec, a takvoga biti nece... :jok:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83557
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26111 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by _BataZiv_0809 »

JThomas wrote:a tačno je i da je belmi uzeo love i love.
Otkud njoj pare?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#26112 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

dpjokala26 wrote:
Hafis wrote:Eee..... koja je to ljudina bila dok je bio član predsjedništva
jos ce mnogo vode protec, a takvoga biti nece... :jok:
Pokvarila ga loša rakija i ove lopine oko njega.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#26113 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JThomas »

_BataZiv_0809 wrote:
JThomas wrote:a tačno je i da je belmi uzeo love i love.
Otkud njoj pare?
mislim od roditelja.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#26114 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by KatarinaKosaca »

JoseMujica wrote:vakat je da i ŽK dobije forumski pseudonim. Predlažem da ga zovemo: Smućar :D

hebga Skijaša forumaša več jemamo, a i ćlan je Precedništva iz reda naroda Rvackog
:pisnula: :pisnula: :pisnula: :pisnula: :pisnula: :hajmooo:

Zagrcnuh se, prosu mi se sok.... ne-nad-jebivo :thumbup:
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#26115 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by The BEN10 »

JThomas wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
JThomas wrote:a tačno je i da je belmi uzeo love i love.
Otkud njoj pare?
mislim od roditelja.
Jeko Belma?
Aha, proguglah - Emiragina bivša hanuma?
User avatar
Thorgerson
Posts: 9908
Joined: 15/04/2015 11:26

#26116 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Thorgerson »

Koji je ovaj suljagic traktordzija...

:-)

Bosnjacki dodik... :D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#26117 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

KatarinaKosaca wrote:
JoseMujica wrote:vakat je da i ŽK dobije forumski pseudonim. Predlažem da ga zovemo: Smućar :D

hebga Skijaša forumaša več jemamo, a i ćlan je Precedništva iz reda naroda Rvackog
:pisnula: :pisnula: :pisnula: :pisnula: :pisnula: :hajmooo:

Zagrcnuh se, prosu mi se sok.... ne-nad-jebivo :thumbup:
Radije Smućko
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#26118 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Innovation »

"To što Čavara neće da ih razriješi postaje malo besmisleno. Cijela situacija postaje besmislena u tom smislu. Ljudi su podnijeli ostavke, nisu više ministri, ali formalno jesu. Čak, na kraju krajeva, ljudi ne mogu zasnovati ni radni odnos na nekom drugom mjestu zbog tih radno-pravnih obaveza koje postoje, jer im je radna knjižica u Vladi Federacije BiH", kazao je Komšić.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/komsic-b ... /150720073

Davno napisah, sto se ne ugledaju na gosp. Damira Marjanovica, ako ne zele da budu ministri.
:zzzz:
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#26119 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Innovation »

_BataZiv_0809 wrote:
JThomas wrote:a tačno je i da je belmi uzeo love i love.
Otkud njoj pare?
Zena radi i zivi u Becu godinama/kao lijecnica/. Emir je tamo isao na lijecenje.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#26120 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dustaban »

Innovation wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
JThomas wrote:a tačno je i da je belmi uzeo love i love.
Otkud njoj pare?
Zena radi i zivi u Becu godinama/kao lijecnica/. Emir je tamo isao na lijecenje.
Sad sam nadoso... on je zapravo samo njoj uzeo pare akonto reklamacije, nije ga izlijecila!
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#26121 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by General War »

KatarinaKosaca wrote:
JoseMujica wrote:vakat je da i ŽK dobije forumski pseudonim. Predlažem da ga zovemo: Smućar :D

hebga Skijaša forumaša več jemamo, a i ćlan je Precedništva iz reda naroda Rvackog

:pisnula: :pisnula: :pisnula: :pisnula: :pisnula: :hajmooo:

Zagrcnuh se, prosu mi se sok.... ne-nad-jebivo :thumbup:
:thumbup: :mrgreen:
pravi nadimak, kad se sjetim da sam ga vidio u po bijela dana u po radne sedmice kako baca zice na bjelasnici i jos na vijestima cuo kako je taj dan primio radnike konjuha... :-) :-)
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#26122 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JoseMujica »

VjecitiStudent wrote:
KatarinaKosaca wrote:
JoseMujica wrote:vakat je da i ŽK dobije forumski pseudonim. Predlažem da ga zovemo: Smućar :D

hebga Skijaša forumaša več jemamo, a i ćlan je Precedništva iz reda naroda Rvackog
:pisnula: :pisnula: :pisnula: :pisnula: :pisnula: :hajmooo:

Zagrcnuh se, prosu mi se sok.... ne-nad-jebivo :thumbup:
Radije Smućko
more i Smućko samo da znamo da je to naš patrijota
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#26123 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dustaban »

.
Last edited by dustaban on 20/07/2015 17:42, edited 1 time in total.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#26124 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dustaban »

Izaci ce vam ovaj smijeh na nos, iskijat cete smuckotine...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#26125 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by KatarinaKosaca »

JoseMujica wrote:more i Smućko samo da znamo da je to naš patrijota
Glasam , ipak, za prvobitnu verziju "Smućar", nekako je vjerodostojnije :D :thumbup:
Post Reply