nemampojma0 wrote:Neko ovdje spomenu Selvera i Robot, a koliko pamtim Čaušević je baš lijepo pojasnio vezu tog Selvera i Tihića. Da podsjetim, Tihić naredio da se falsificiraju neki izvještaji o porijeklu frižidera koje je prodavao Robot, a zauzvrat mu kupljen stan.
Toliko o tome.
A što se tiče skijanja..ne znam šta bih rekao, samo ide u prilog Komšiću, jer nemaju ni za šta ozbiljnije da ga olajavaju. Na takvoj poziciji 8 godina i samo "zloupotrijebio" 2000. Pa on je čist ko dječja suza.
S druge strane, šta su naklepali kojekakvi anonimusi u SDA to je da ti pamet stane, a o "velikim" SDA igračima da i ne govorimo.
Čuj suplje zaposlio ljude u zakonodavnu i izvršnu vlast hahhhaa, koji hajvan moraš biti da to napišeš. Pa jel se to u parlament ljudi zapošljavaju ili bivaju izabrani od glasača....joj majko moja s kim dijelim životni prostor.
Kad lažete i spinujete pokušajte biti inovativni, ove seljačke priče i naklapanja mogu proći samo kod nekakvih nana po selima, a pošto one ovo ne čitaju...uzalud vam trud svirači.
Zamolio bih Željka, ako je za ove 2000 tačno, da vrati te pare, jer budžetska sredstva smije da krade samo SDA, a moRe bit da zafali baš toliko para za Bakirovu, vjerovatno 10. do sada, vreću.
Poslije Reufovog mobitela, skijanje, poslije skijanja vjerovatno tablet ili ljetovanje o trošku države...
Dok jr podrška neplaćanju višemilionski poreza odraz patriotizma, jer SDA ne dopušta da bošnjački privrednici finansiraju Dušanku Majkić, Gorana Zubca i druge dušmane,
