Čitati, čitati, čitati. "Svakih pola godine isti tekstovi" je ključna rečenica u gornjem postu.Innovation wrote:lerdi wrote:Pa hajde nađite nešto novo više molim vas. Svakih pola godine isti tekstovi.
http://bljesak.info/rubrika/vijesti/cla ... rke/110120
Najnovije, sa danasnjim datumom.![]()
http://www.klix.ba/vijesti/bih/clan-pre ... /150716012
Demokratska fronta Željko Komšić
- lerdi
- Posts: 3511
- Joined: 14/02/2008 00:52
- Location: Sarajevo
#26001 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#26002 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ah ti mrski neprijatelji, gdje će na Zlatnog ljiljana? Gdje će im duša? 
- lerdi
- Posts: 3511
- Joined: 14/02/2008 00:52
- Location: Sarajevo
#26003 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Šta ćeš. Ovi tvoji hudnici se fataju za sve moguće slamčice. Potezi očajnika.The BEN10 wrote:Ah ti mrski neprijatelji, gdje će na Zlatnog ljiljana? Gdje će im duša?
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#26004 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
A "slamčica" na sve strane - sve se insan spotiče na njih.lerdi wrote:Šta ćeš. Ovi tvoji hudnici se fataju za sve moguće slamčice. Potezi očajnika.The BEN10 wrote:Ah ti mrski neprijatelji, gdje će na Zlatnog ljiljana? Gdje će im duša?
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#26005 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
I dnvenice pravdao računom ski liftaKomšić i njegovi saradnici "službeno" su u isto vrijeme otputovali u tri različite zemlje, Italiju, Njemačku i Austriju, a troškove noćenja za tri noći svi su opravdali računom austrijskog skijališta Solden.
Komšić je na "službeno" putovanje poveo Amira Ibrovića, šefa svog kabineta, Damira Bećirovića - savjetnika za unutrašnju politiku i pitanja mladih, Vanju Filipovića - tadašnjeg savjetnika za vanjsku politiku, te svog vozača Šefku Lobića.
Zanimljiv je podatak da su Komšićevi saradnici nakon prestanka rada u Predsjedništvu BiH angažovani u organima izvršne i zakonodavne vlasti u BiH.
- lerdi
- Posts: 3511
- Joined: 14/02/2008 00:52
- Location: Sarajevo
#26006 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Aha zato se vazda za istu fatate.The BEN10 wrote:A "slamčica" na sve strane - sve se insan spotiče na njih.lerdi wrote:Šta ćeš. Ovi tvoji hudnici se fataju za sve moguće slamčice. Potezi očajnika.The BEN10 wrote:Ah ti mrski neprijatelji, gdje će na Zlatnog ljiljana? Gdje će im duša?
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#26007 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
To je taj Mesija, pravednik, borac za običnog čovjeka, paradigma drugačije politike. 
- volta dzontra
- Posts: 1587
- Joined: 06/03/2012 10:50
#26008 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Dosta više!!! Valjo vam je 8 godina, u zvijezde ste ga kovali!!! Sad vam ne valja!!
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#26009 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ma gdje bi zeljko od naroda uze?
Ja kazem sve je to isto govno-
- Teniser
- Posts: 205
- Joined: 30/10/2014 12:41
#26010 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Vidi li se potpis na ovom računu objavljenom na klix i znaju li ti koji to objavljuju da su upravo iznjeli netačan podatak o osobama koje su tu naveli,neka nam objsane odkud im račun i kakav dokaz,dokumetn imaju potpisan i jasno vidljiv ili da budemo sigurni kako je sve naštimano kao i obično.Predlažem da ovi novinari,ako to već jesu istraže i podatke iz katastra o vlasništvu i ostalim dokumentima vezanim za vile na poljinama pa nam objasne otkud ti silni milioni,neka isto tako odšetaju u Hercegovinu pa utvrde kako je navodno Čović regularno napravio onakvu Špansku vilu.
- karanana
- Posts: 50774
- Joined: 26/02/2004 00:00
#26011 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
aha, ako su zlaja i nedzad odradili vile na poljinama a chova u mostaru, sto ne bi i zeljko pisljivih 2000 eura za skijanje? je li to ta logika?
kakav potpis bi trebo da bude na ovoj fakturi da bi ona bila legitimna? mislis da je fotoshopirana?
koja je ovo hinja. uzeo je od robota i od onog lishticahanina za kumrovec para da napravi 3 zlajine vile.
kakav potpis bi trebo da bude na ovoj fakturi da bi ona bila legitimna? mislis da je fotoshopirana?
koja je ovo hinja. uzeo je od robota i od onog lishticahanina za kumrovec para da napravi 3 zlajine vile.
Last edited by karanana on 16/07/2015 14:35, edited 2 times in total.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#26012 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Komso proskijo... Lagano lisice na ruke i prvo do bankomata. Po 400 evrica pa uplatiti u budzet, a onda lagano u kakvu celiju par godina jer varaju drzavu.
I popiskim se na Komsica, a i na Becirevica. Sve pravednici.
I popiskim se na Komsica, a i na Becirevica. Sve pravednici.
-
backizagrestuphaseja
- Posts: 51
- Joined: 23/05/2015 10:17
#26013 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Zeljko je Bog Bosne. Svaka mu cast. Samo osiromasi levate. Platit ce Turci.
- karanana
- Posts: 50774
- Joined: 26/02/2004 00:00
#26014 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
znaci u redu je malo uzeti?vajduga wrote:Na osnovu računa se nemože ništa utvrditi a čak i da je istina to bi bilo da mu je Bakir Izetbegović dao sitniš koji mu je ostao nakon što je završio vilu.karanana wrote:aha, ako su zlaja i nedzad odradili vile na poljinama a chova u mostaru, sto ne bi i zeljko pisljivih 2000 eura za skijanje? je li to ta logika?
kakav potpis bi trebo da bude na ovoj fakturi da bi ona bila legitimna? mislis da je fotoshopirana?
ne brinem se ja za njega i njegov stan u hrasnom pod hipotekom. koliko je donekle pametan i fino prikriva neke stvari, toliko se valjda svojim bahatim i mahalskim ponasanjem par puta amaterski izblamiro tipa ovog skijanja ili vozenja u selverovom mercedesu.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#26015 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ibrovic ga je savjetovao da se malo usuti dok ne prodje ova galama oko skijanjavolta dzontra wrote:Stvarno kad ga vec spominjete gdje je Komsic? Mislim, idealna situacija za njegove politicke vrhunce "po nosu, po prstima, ja blato jeo itd" a njega nigdje!!!
A Ibrovic, jel te, zna sta treba, stari je to poznavalac politickih prilika u BiH
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#26016 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
čak i df ima svoje botove po forumu 
-
Innovation
- Posts: 4229
- Joined: 23/03/2011 11:58
#26017 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Teniser wrote:Vidi li se potpis na ovom računu objavljenom na klix i znaju li ti koji to objavljuju da su upravo iznjeli netačan podatak o osobama koje su tu naveli,neka nam objsane odkud im račun i kakav dokaz,dokumetn imaju potpisan i jasno vidljiv ili da budemo sigurni kako je sve naštimano kao i obično
lerdi wrote:http://bljesak.info/rubrika/vijesti/cla ... rke/110120Izlet u Sölden
OBJAVA: Četvrtak, 26. veljače 2015. 13:47"
Svratili su do mene da me izvijeste ko je taj čovjek kojeg trebamo imenovati za počasnog konzula u Švicarskoj. Bili su i s našim veleposlanikom. Bio sam u Söldenu, ali sam to platio od svojih para. Ako revizija tvrdi da je to plaćeno iz budžeta, tužit ću ih!'', rekao je Komšić.
Prema reviziji, Predsjedništvu BiH su dostavljeni računi za hotelski smještaj u Söldenu od 26. do 29. siječnja 2014. godine za Komšića, trojicu njegovih savjetnika iz Ureda i za vozača.
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#26018 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
valjo je dok je bio hrvat u predsjedništvu
a sad ga pljujete
a sad ga pljujete
- mirzadelibasic
- Posts: 1379
- Joined: 17/07/2014 17:35
- Location: tu i tamo
#26019 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Dobro ih gaze, malo po malo i izbace nešto za DF. Prvo Ajfon, sad skijanje... Sta li će biti treće i četvrto ?? 
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#26020 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Koja je ovaj Komsic ubleha.
Mjenja dresove daje populisticke izjave i godinama drzavu sisa kroz politiku.
Rezultat politickog djelovanja nula a ode se i na skijanje.
Mjenja dresove daje populisticke izjave i godinama drzavu sisa kroz politiku.
Rezultat politickog djelovanja nula a ode se i na skijanje.
- karanana
- Posts: 50774
- Joined: 26/02/2004 00:00
#26021 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
mirzadelibasic wrote:Dobro ih gaze, malo po malo i izbace nešto za DF. Prvo Ajfon, sad skijanje... Sta li će biti treće i četvrto ??
i ovo je tacno. ali opet kazem da ne opravdava niciji lopovluk.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#26022 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
vjerovatno 3,4,5, ili koliko je već imao, službenih vozila a među njima i x5mirzadelibasic wrote:Dobro ih gaze, malo po malo i izbace nešto za DF. Prvo Ajfon, sad skijanje... Sta li će biti treće i četvrto ??
- mirzadelibasic
- Posts: 1379
- Joined: 17/07/2014 17:35
- Location: tu i tamo
#26023 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
I ne treba opravdavati, ali ja garantujem da nije jedini koji je ovo radio i da ih ima još, samo što su neki obnovili mandat - pa to mogu iole sakriti.karanana wrote:mirzadelibasic wrote:Dobro ih gaze, malo po malo i izbace nešto za DF. Prvo Ajfon, sad skijanje... Sta li će biti treće i četvrto ??
i ovo je tacno. ali opet kazem da ne opravdava niciji lopovluk.
-
clanstranke
- Posts: 81
- Joined: 16/07/2014 12:41
- nemampojma0
- Posts: 1913
- Joined: 27/11/2013 19:57
- Location: Bosna ponosna
#26025 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Neko ovdje spomenu Selvera i Robot, a koliko pamtim Čaušević je baš lijepo pojasnio vezu tog Selvera i Tihića. Da podsjetim, Tihić naredio da se falsificiraju neki izvještaji o porijeklu frižidera koje je prodavao Robot, a zauzvrat mu kupljen stan.
Toliko o tome.
A što se tiče skijanja..ne znam šta bih rekao, samo ide u prilog Komšiću, jer nemaju ni za šta ozbiljnije da ga olajavaju. Na takvoj poziciji 8 godina i samo "zloupotrijebio" 2000. Pa on je čist ko dječja suza.
S druge strane, šta su naklepali kojekakvi anonimusi u SDA to je da ti pamet stane, a o "velikim" SDA igračima da i ne govorimo.
Čuj suplje zaposlio ljude u zakonodavnu i izvršnu vlast hahhhaa, koji hajvan moraš biti da to napišeš. Pa jel se to u parlament ljudi zapošljavaju ili bivaju izabrani od glasača....joj majko moja s kim dijelim životni prostor.
Kad lažete i spinujete pokušajte biti inovativni, ove seljačke priče i naklapanja mogu proći samo kod nekakvih nana po selima, a pošto one ovo ne čitaju...uzalud vam trud svirači.
Zamolio bih Željka, ako je za ove 2000 tačno, da vrati te pare, jer budžetska sredstva smije da krade samo SDA, a moRe bit da zafali baš toliko para za Bakirovu, vjerovatno 10. do sada, vreću.
Toliko o tome.
A što se tiče skijanja..ne znam šta bih rekao, samo ide u prilog Komšiću, jer nemaju ni za šta ozbiljnije da ga olajavaju. Na takvoj poziciji 8 godina i samo "zloupotrijebio" 2000. Pa on je čist ko dječja suza.
S druge strane, šta su naklepali kojekakvi anonimusi u SDA to je da ti pamet stane, a o "velikim" SDA igračima da i ne govorimo.
Čuj suplje zaposlio ljude u zakonodavnu i izvršnu vlast hahhhaa, koji hajvan moraš biti da to napišeš. Pa jel se to u parlament ljudi zapošljavaju ili bivaju izabrani od glasača....joj majko moja s kim dijelim životni prostor.
Kad lažete i spinujete pokušajte biti inovativni, ove seljačke priče i naklapanja mogu proći samo kod nekakvih nana po selima, a pošto one ovo ne čitaju...uzalud vam trud svirači.
Zamolio bih Željka, ako je za ove 2000 tačno, da vrati te pare, jer budžetska sredstva smije da krade samo SDA, a moRe bit da zafali baš toliko para za Bakirovu, vjerovatno 10. do sada, vreću.
