Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2601 Re: Alfa Romeo
Koje brisače uzimate?
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2602 Re: Alfa Romeo
Ja iz fis-a, one autopractic il' tako nesto, made in Bulgaria, i odlicni su._BataZiv_0809 wrote:Koje brisače uzimate?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2603 Re: Alfa Romeo
Je li ih zeznuto montirati na nase "talijane" ili je ono klik-klak.konektovan wrote:Ja iz fis-a, one autopractic il' tako nesto, made in Bulgaria, i odlicni su._BataZiv_0809 wrote:Koje brisače uzimate?
Imam relativno nove, ali mi jedno 4-5 cm gumice visi, odvojilo se
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2604 Re: Alfa Romeo
_BataZiv_0809 wrote:Je li ih zeznuto montirati na nase "talijane" ili je ono klik-klak.konektovan wrote:Ja iz fis-a, one autopractic il' tako nesto, made in Bulgaria, i odlicni su._BataZiv_0809 wrote:Koje brisače uzimate?
Imam relativno nove, ali mi jedno 4-5 cm gumice visi, odvojilo seSad kontam mozda da to skalpelom odstranim i vidim kako ce se ponasati
Kad moze na citroen C4, moze i na lanciu.
-
Hadzy
- Posts: 7
- Joined: 26/05/2014 17:33
#2605 Re: Alfa Romeo
vozdrica
vozim 156-icu pa upadam samo da vidim zna li neko gdje bih mogla potraziti senzor za ABS. Rekose mi da mi zbog toga ne radi pokazivac brzine.
Rekose mi da ima neki auto otpad Laki na Stupu, pa ako ima ko br telefona, bilo bi odlicno.
Hvala unaprijed.
Rekose mi da ima neki auto otpad Laki na Stupu, pa ako ima ko br telefona, bilo bi odlicno.
Hvala unaprijed.
- Romeo 80
- Posts: 4629
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#2606 Re: Alfa Romeo
Ne znam baš da senzor ABS-a ima veze sa brzinomjerom, ali broj Lakija je 061/131-444.Hadzy wrote:vozdricavozim 156-icu pa upadam samo da vidim zna li neko gdje bih mogla potraziti senzor za ABS. Rekose mi da mi zbog toga ne radi pokazivac brzine.
Rekose mi da ima neki auto otpad Laki na Stupu, pa ako ima ko br telefona, bilo bi odlicno.
Hvala unaprijed.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#2607 Re: Alfa Romeo
061-131-444
Laki
P.S. Vidim Romeo me pretece
Laki
P.S. Vidim Romeo me pretece
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#2609 Re: Alfa Romeo
Jel to stigla?
Kakvi su utisci?
Sretno jos jednom
Kakvi su utisci?
Sretno jos jednom
-
Hadzy
- Posts: 7
- Joined: 26/05/2014 17:33
#2610 Re: Alfa Romeo
Hvala puno za kontaktRomeo 80 wrote:Ne znam baš da senzor ABS-a ima veze sa brzinomjerom, ali broj Lakija je 061/131-444.Hadzy wrote:vozdricavozim 156-icu pa upadam samo da vidim zna li neko gdje bih mogla potraziti senzor za ABS. Rekose mi da mi zbog toga ne radi pokazivac brzine.
Rekose mi da ima neki auto otpad Laki na Stupu, pa ako ima ko br telefona, bilo bi odlicno.
Hvala unaprijed.
-
Hadzy
- Posts: 7
- Joined: 26/05/2014 17:33
#2611 Re: Alfa Romeo
Thnx u svakom slucajumali_milojica wrote:061-131-444
Laki
P.S. Vidim Romeo me pretece
- Arslan_11
- Posts: 6436
- Joined: 13/05/2011 21:17
#2612 Re: Alfa Romeo
Hvala drug, evo skoro mjesec dana je kod mene. Auto mi je bas leglo, vozio sam je po autoputi, malo do konjica i svaki dan po gradu. Do 170 lagano dodje vise ja necu, a ona moze, jako je stabilna za moj pojam, kao da vozim tenk. Uglavnom svjetlosne godine je ispred skode koju sam vozio. Jedini nedostatak joj je manjak pretinaca za kojekakve gluposti. Iskreno, uzivam u svakom cm koji predjem sa njom pa makar to bilo i samo do granapa.mali_milojica wrote:Jel to stigla?
Kakvi su utisci?
Sretno jos jednom
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
-
Walther
- Posts: 2533
- Joined: 18/05/2013 16:15
#2614 Re: Alfa Romeo
Hadzy wrote:vozdricavozim 156-icu pa upadam samo da vidim zna li neko gdje bih mogla potraziti senzor za ABS. Rekose mi da mi zbog toga ne radi pokazivac brzine.
Rekose mi da ima neki auto otpad Laki na Stupu, pa ako ima ko br telefona, bilo bi odlicno.
Hvala unaprijed.


jel se greska pojavila sa zimom?
-
Hadzy
- Posts: 7
- Joined: 26/05/2014 17:33
#2615 Re: Alfa Romeo
Nije, desilo se nekad u speptembru, kad su mi ceprkali nesto oko motora... Prvo je stalno gorjela lampica za rucnu i povremeno se "gasio" brzinomjer, a onda je totalno prestao raditi.Walther wrote:Hadzy wrote:vozdricavozim 156-icu pa upadam samo da vidim zna li neko gdje bih mogla potraziti senzor za ABS. Rekose mi da mi zbog toga ne radi pokazivac brzine.
Rekose mi da ima neki auto otpad Laki na Stupu, pa ako ima ko br telefona, bilo bi odlicno.
Hvala unaprijed.
jel se greska pojavila sa zimom?
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#2617 Re: Alfa Romeo
Zadnji Stav. Odlican intervju sa sefom dizajna maseratija koji je radio djuliju. Kaze alfa je ferari za svaki dan. Necemo nikad biti vw, superjednostavan racionalan dizajn. Auto mora buditi emocije...
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2618 Re: Alfa Romeo
Ebem ti emocije sa postera i rendera. Nisu u stanju da naprave i predstave auto na vrijeme, a drugi ubise. Jedan Renault predstavio 4 modela za godinu, halo, za jednu godinu!!!!!!!Ned071 wrote:Zadnji Stav. Odlican intervju sa sefom dizajna maseratija koji je radio djuliju. Kaze alfa je ferari za svaki dan. Necemo nikad biti vw, superjednostavan racionalan dizajn. Auto mora buditi emocije...
Samo da se zna, volim alfu, a ovo napisano, odnosi se na vlasnika alfe.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#2619 Re: Alfa Romeo
milojice sajsiga 
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#2620 Re: Alfa Romeo
Palac u usta i laku nocbitanga_sa_otesa wrote:milojice sajsiga

- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#2623 Re: Alfa Romeo
Zvanicno novi plan za Alfu
Predstavljanje civilne Giulije u Zenevi.
Proizvodnja Giulije krece u martu.
Do kraja godine vjerovatno dolazi SUV.
U periodu od 2017-2020 (ako opet nesto ne useru
) trebali bi predstaviti nasljednika 166,veci SUV,CUV,nasljednika Giuliette i jos dva modela vjerovatno Coupe na bazi Guilije i 6C.
Ostaje da vidimo.
Pare se najvise okrecu Jeep i RAM,koji iskreno i najvise prodaju i donose lovu.
Sve detaljno u dokumentu
http://www.fcagroup.com/en-US/investor_ ... Update.pdf
Predstavljanje civilne Giulije u Zenevi.
Proizvodnja Giulije krece u martu.
Do kraja godine vjerovatno dolazi SUV.
U periodu od 2017-2020 (ako opet nesto ne useru
Ostaje da vidimo.
Pare se najvise okrecu Jeep i RAM,koji iskreno i najvise prodaju i donose lovu.
Sve detaljno u dokumentu
http://www.fcagroup.com/en-US/investor_ ... Update.pdf
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#2625 Re: Alfa Romeo
Vjerovatno,mada stoji za MidSize SUV (to je valjda slicno X3,Q5) da dolazi krajem godine ili Q1 2017.ElRe wrote:Znaci ove godine samo Giulia



