Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2601 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

neo7 wrote:
Bosnian Dragon wrote: Please make sure you have finished any previous setup and closed other applications. If the error still occurs, please contact your vendor: ."
Sve ti je receno 8-)
ma nije mi receno nista jer nisam prije pokusavo instalirati igru, ovo je iskocilo cim sam prvi put pokrenuo instalaciju a svi ostali programi su zatvireni bili
User avatar
Rootboi
Posts: 20799
Joined: 07/06/2011 17:14

#2602 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Rootboi »

brazzo19 wrote:Znaci na fazon GTA zato je tolika ? Ono otvoreni prostor mazni auto i vozi ??? nesto poput saints row.a i GTA ?
nije na fazon GTA,igra je linearna third person shooter,akcija,tipa die hard filmovi :)
User avatar
Rootboi
Posts: 20799
Joined: 07/06/2011 17:14

#2603 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Rootboi »

ja sam je preš'o :thumbup: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pa statistici 10 i pol sahata :D
haman 2000 ubistava :o
od toga 800+ u bullet time-u :D
a naročito mi se dopao ovaj last stand tj. da ako uspiješ da rokneš onog k'o je tebe upucao ostaješ živ,
i ako je vjerovati igrici to sam i uradio 100-tinjak puta :dance: :oops:

moraću je preći bar još jednom :oops:
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#2604 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ja jos ni skinuo nisam :lol: :lol: :lol: 9 GB tek skinulo :D
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2605 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

skinuo sam verziju max payne 3 od 27 giga i nije radila i ima tu folder DLC, njega nisam izbrisao, pa sam onda skinuo verziju od 10 GB ali nema DLC, kako sad da taj DLC ubacim u ovu verziju od 10 gb koji sam vec instalirao i igram.
Jel se ova verzija od 10 GB razlikuje samo u kvaliteta videa ili ima i manje misija
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#2606 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Upravo instaliram Black Box verziju (10gb) :D :D instalacija duga samo tako :-)
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#2609 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by BaDa »

ovaj novi most wanted nema napucavanja auta :x :x :x ovo mene podsjeca na hot pursuit
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2610 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

Od svih ovih igara,jedino me odusevio "Watch Dogs"...jedva cekam ;-)
User avatar
bosnianidiot
Posts: 1187
Joined: 23/09/2007 17:57
Contact:

#2611 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by bosnianidiot »

Watch DOgs :shock: Kad izlazi ovo cudo?

Btw i AC3 odlican :thumbup: ili sam samo ja veliki fan fransize :D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#2612 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Covjece pa sta to uradise od onako dobrog Dead Space i Dead Space 2 :O

Meni se uopste vise ne cini kao ista igra, koja te isprepada itd nego ovo obicna neka akcija :/
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2613 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

arnes_king wrote:Covjece pa sta to uradise od onako dobrog Dead Space i Dead Space 2 :O

Meni se uopste vise ne cini kao ista igra, koja te isprepada itd nego ovo obicna neka akcija :/
Upravo.Usrase zestoko.Od onakovog horora,u kojima sam uzivao totalno,igrati u mraku sa slusalicama..strasno.A ovaj treci dio baca na crysis u 3rd person lol...
User avatar
Rootboi
Posts: 20799
Joined: 07/06/2011 17:14

#2614 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Rootboi »

BaDa wrote:ovaj novi most wanted nema napucavanja auta :x :x :x ovo mene podsjeca na hot pursuit
možda zato što ga pravi criterion koji je napravio hot pursuit a ne blackbox :D
ja sam očekivao underground 3 :oops:
dobar je bio hot pursuit ali fali mi garaža i napucavanja :oops: :oops:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2615 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

Jebo ih hot pursuit. :roll: Za pocetak su trebali vratiti Josie Maran. :D



RE6 - can't wait :D
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#2616 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by agent_zero »

leet wrote:Za pocetak su trebali vratiti Josie Maran. :D
Pu 'ebem mu što je spomenu, taman sam bio zaboravio na nju :mrgreen:

Jedna od najjačih svih vremena, kako sam samo balio na nju :-) :lol:
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2617 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

zna li ko ima li se igdje u sarajevu kupiti Battlefiled3 premium ovaj sto je izasao sa svim DLC pakovanjima i koliko kosta, i koliko kosta BF3 limited edition
User avatar
RedJohn
Posts: 320
Joined: 17/12/2011 22:48

#2618 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by RedJohn »

Jesam li ja jedini koji ovdje igra DC Universe Online :D
Image
Image
Image

Igra je Prejaka ^^
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2619 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by neo7 »

Ovaj Max Payne 3 je zesce sranje...evo odigrao nekih 5 sati i nema sanse da vise igram. Nisam valjda ja ostario, ali je meni ovo bas glupost. Rokas neke brazilce, milion ih ses stvara i to je to. Jos je najgore sto se vrte 2-3 oruzja stalno, da ne povjerujes...
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2620 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

kad sam cuo da ce izaci novi most wanted, i da ga pravi criterion, obradovao se pravo, reko nakon toliko neigranja nfs, tacnije od nfs carbona, sad cu ga konacno zaigrati, sve lijepo izgleda, kad ono nema napucavanja, e svasta
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#2621 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Ja ne znam jesu li ti game developeri u danasnje dane toliko retardirani i glupi pa samo kvare igre koje su nekada bile fenomenalne, mijenjaju i prave sranja ili to namjerno zbog nekog razloga rade ?

P.S. @Quaresma kada ti procitam post i vidim sliku nekako mi se bas slazu hahahha
ninja želve2
Posts: 10
Joined: 07/11/2011 22:12

#2622 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ninja želve2 »

ako je neko uspio da instalira black box verziju Max Payne 3 i pokrenuo je nek mi objasni, pivom ga castim, meni zapinje na loading screenu i ne mice
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2623 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by neo7 »

Evo da me castis :) Inace igra je sranje ali ipak...

Udji u igru, stisni enter kada zatrazi te dok se louaduje pritisn home (iznad streilca gore), napravi novi profil za social kako se vec zove. Loguj se, i onda u opcijama idi na exit :) Proradit ce 100%...nakon par puta samo ce se logovati i neces morati ici na exit.
ninja želve2
Posts: 10
Joined: 07/11/2011 22:12

#2624 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ninja želve2 »

ipak ces sacekati sa tom pivom :D probao sam to sve, tipkao home ko lud ali nista, ne iskace mi uopce social club prozor, imam profiles folder u documents, rockstar games, ali nista
User avatar
trafa
Posts: 119
Joined: 27/11/2011 22:15

#2625 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by trafa »

Dishonored? niko nista?


Post Reply