kod Neskovica u LukaviciNaslovnica wrote:Đe si radio ovu dijagnostiku paša?!amar1994 wrote:![]()
![]()
Eh meni rekose , kao jedna guma nazad se mal ovise potrosila unutra il vani pojma nemam, multilink pa stimaj(iako mislim da nije bilo potrebe , al ja veze svakako nemam sta znaci pola ovoga
![]()
![]()
Sta si ti kupio na kraju, za onaj uniroyal sam citao da je dobar al da se topi ko lud
Ljetne gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2601 Re: Ljetne gume
-
Naslovnica
- Posts: 35461
- Joined: 20/03/2013 15:38
#2602 Re: Ljetne gume
I kako se "ovo" tačno zove, hoću i ja!?!?
Dijagnostika trapa?
Cijena?
Dijagnostika trapa?
Cijena?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2603 Re: Ljetne gume
tako nekakoNaslovnica wrote:I kako se "ovo" tačno zove, hoću i ja!?!?
![]()
Dijagnostika trapa?
Cijena?
15KM
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#2604 Re: Ljetne gume
imam na grand scenicu Continental sa solidmom sarom ali 2011. da li da kupim neke nove???
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#2605 Re: Ljetne gume
Ako imas pare za nove, kupi.
Ako se ponasaju ok, mozda mogu jos sezonu.
Ako se ponasaju ok, mozda mogu jos sezonu.
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#2606 Re: Ljetne gume
Ako imas, kupi parem 2 nove gume.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#2607 Re: Ljetne gume
e jesi nasao gdje ces iciamar1994 wrote: kod Neskovica u Lukavici![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2608 Re: Ljetne gume
pa sta cu , rekose mi da ok radebitanga_sa_otesa wrote:e jesi nasao gdje ces iciamar1994 wrote: kod Neskovica u Lukavici![]()
![]()
![]()
dobro je pa nisu nista ispod dirali i sarafali , a sve mi se cini da sam poklonio 15KM
Last edited by amar1994 on 12/04/2017 22:47, edited 2 times in total.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2610 Re: Ljetne gume
e jbg kad ne poznajem ove tragove sa ovog nalaza , mislim znam na engleskommkabal1337 wrote:Koliko para toliko muzike
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2611 Re: Ljetne gume
I ja sam kod njih radio, meni se cini ok, ne samo zbog cijene.amar1994 wrote:e jbg kad ne poznajem ove tragove sa ovog nalaza , mislim znam na engleskommkabal1337 wrote:Koliko para toliko muzike, na nasem jok
![]()
![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#2612 Re: Ljetne gume
pa nista ,bacio si u vjetar 15 maraka,nista ti nisu nastimali,sve isto...a pisali smo desetine puta o tome sto ne citas???amar1994 wrote: pa sta cu , rekose mi da ok rade![]()
, gdje je bolje da znam za u buduce
dobro je pa nisu nista ispod dirali i sarafali , a sve mi se cini da sam poklonio 15KM![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2613 Re: Ljetne gume
bitanga_sa_otesa wrote:pa nista ,bacio si u vjetar 15 maraka,nista ti nisu nastimali,sve isto...a pisali smo desetine puta o tome sto ne citas???amar1994 wrote: pa sta cu , rekose mi da ok rade![]()
, gdje je bolje da znam za u buduce
dobro je pa nisu nista ispod dirali i sarafali , a sve mi se cini da sam poklonio 15KM![]()
citao sam al zaboravio
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#2614 Re: Ljetne gume
Otkud onda razlika između "diagnoza" i "podesavanje"?!amar1994 wrote:pa sta cu , rekose mi da ok radebitanga_sa_otesa wrote:e jesi nasao gdje ces iciamar1994 wrote: kod Neskovica u Lukavici![]()
![]()
![]()
![]()
, gdje je bolje da znam za u buduce
dobro je pa nisu nista ispod dirali i sarafali , a sve mi se cini da sam poklonio 15KM![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2615 Re: Ljetne gume
jbg , ne znam , ne razumijem se
, oni mi bili usput pa reko hajd 
gdje da odem onda , a da ne zeznu geometriju , @bitango imas li lasere
gdje da odem onda , a da ne zeznu geometriju , @bitango imas li lasere
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#2616 Re: Ljetne gume
Ma kakvi laseri, analogno konopcem je zakonamar1994 wrote:jbg , ne znam , ne razumijem se, oni mi bili usput pa reko hajd
gdje da odem onda , a da ne zeznu geometriju , @bitango imas li lasere
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#2617 Re: Ljetne gume
samo prednji trag su ''podesili'' na 0.70 umjesto 0.00530i wrote:
Otkud onda razlika između "diagnoza" i "podesavanje"?!
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#2618 Re: Ljetne gume
pomocu stapa i kanapa je najbolje ili oko puta fi ofrljekabal1337 wrote:Ma kakvi laseri, analogno konopcem je zakonamar1994 wrote:jbg , ne znam , ne razumijem se, oni mi bili usput pa reko hajd
gdje da odem onda , a da ne zeznu geometriju , @bitango imas li lasere
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2619 Re: Ljetne gume
bitanga_sa_otesa wrote:pomocu stapa i kanapa je najbolje ili oko puta fi ofrljekabal1337 wrote:Ma kakvi laseri, analogno konopcem je zakonamar1994 wrote:jbg , ne znam , ne razumijem se, oni mi bili usput pa reko hajd
gdje da odem onda , a da ne zeznu geometriju , @bitango imas li lasere
Najbolje onda kod tebe kada bude servis
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#2620 Re: Ljetne gume
delta(senad),ferharovic(dzeno vise ne radi)amar1994 wrote: Najbolje onda kod tebe kada bude servis, ne mozes nikom vjerovat
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2621 Re: Ljetne gume
hvala punobitanga_sa_otesa wrote:delta(senad),ferharovic(dzeno vise ne radi)amar1994 wrote: Najbolje onda kod tebe kada bude servis, ne mozes nikom vjerovat
.sava kranj na stupu (dobili su nov uredjaj za geometriju moram otici da vidim).
-
mokers
- Posts: 25
- Joined: 03/10/2010 00:27
#2622 Re: Ljetne gume
kad smo već kod Neškovića ja sam mijenjao na vozilici kugle i krajnice, i prilikom odlaska kod Neškovića na špuru, vozilo se ponašalo prilično normalno jer je podešeno na otprilike da se gume manje troše dok se špura ne uradi, međutim otišao sam i uradio špuru odmah, tako da pri povratku od Neškovića prema Sarajevu nisam imao potrebe da držim volan, jer je automacki poslije bilo podešeno da ide pomalo ulijevoamar1994 wrote:bitanga_sa_otesa wrote:pa nista ,bacio si u vjetar 15 maraka,nista ti nisu nastimali,sve isto...a pisali smo desetine puta o tome sto ne citas???amar1994 wrote: pa sta cu , rekose mi da ok rade![]()
, gdje je bolje da znam za u buduce
dobro je pa nisu nista ispod dirali i sarafali , a sve mi se cini da sam poklonio 15KM![]()
![]()
![]()
citao sam al zaboravio, a nisam mogao naci postove preko mobitela
![]()
-
Naslovnica
- Posts: 35461
- Joined: 20/03/2013 15:38
#2623 Re: Ljetne gume
Znači ovo je samo dijagnostika - 15KM?amar1994 wrote:pa sta cu , rekose mi da ok radebitanga_sa_otesa wrote:e jesi nasao gdje ces iciamar1994 wrote: kod Neskovica u Lukavici![]()
![]()
![]()
![]()
, gdje je bolje da znam za u buduce
dobro je pa nisu nista ispod dirali i sarafali , a sve mi se cini da sam poklonio 15KM![]()
A pošto je podešavanje?
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#2624 Re: Ljetne gume
Sto se nisi vratio da reklamiras vucenje u lijevo???mokers wrote:kad smo već kod Neškovića ja sam mijenjao na vozilici kugle i krajnice, i prilikom odlaska kod Neškovića na špuru, vozilo se ponašalo prilično normalno jer je podešeno na otprilike da se gume manje troše dok se špura ne uradi, međutim otišao sam i uradio špuru odmah, tako da pri povratku od Neškovića prema Sarajevu nisam imao potrebe da držim volan, jer je automacki poslije bilo podešeno da ide pomalo ulijevoamar1994 wrote:bitanga_sa_otesa wrote: pa nista ,bacio si u vjetar 15 maraka,nista ti nisu nastimali,sve isto...a pisali smo desetine puta o tome sto ne citas???![]()
![]()
citao sam al zaboravio, a nisam mogao naci postove preko mobitela
![]()
![]()
![]()
![]()
,,tako da ...ako neko ima preporuku za nekog ko zna šta radi neka javi
![]()
![]()
![]()
![]()
-
nookey
- Posts: 1058
- Joined: 13/10/2010 21:42
#2625 Re: Ljetne gume
Kupio Hankook 205 55 16 u Maji 106 KM komad besplatno balansiranje i montaza 2017 godina.
Cine mi se dobre zasad vidjecemo...
Cine mi se dobre zasad vidjecemo...

