Ljetne gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2601 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

Naslovnica wrote:
amar1994 wrote: :lol: :D

Eh meni rekose , kao jedna guma nazad se mal ovise potrosila unutra il vani pojma nemam :D , multilink pa stimaj(iako mislim da nije bilo potrebe , al ja veze svakako nemam sta znaci pola ovoga :lol:
Image
:run:

Sta si ti kupio na kraju :? , za onaj uniroyal sam citao da je dobar al da se topi ko lud :-)
Đe si radio ovu dijagnostiku paša?!
8-)
kod Neskovica u Lukavici :-D :thumbup:
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#2602 Re: Ljetne gume

Post by Naslovnica »

I kako se "ovo" tačno zove, hoću i ja!?!?
:)
Dijagnostika trapa?
Cijena?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2603 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

Naslovnica wrote:I kako se "ovo" tačno zove, hoću i ja!?!?
:)
Dijagnostika trapa?
Cijena?
tako nekako :D , špura :)

15KM :thumbup:
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#2604 Re: Ljetne gume

Post by milann1971 »

imam na grand scenicu Continental sa solidmom sarom ali 2011. da li da kupim neke nove???
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#2605 Re: Ljetne gume

Post by NediM17 »

Ako imas pare za nove, kupi.

Ako se ponasaju ok, mozda mogu jos sezonu.
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#2606 Re: Ljetne gume

Post by kabal1337 »

Ako imas, kupi parem 2 nove gume.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2607 Re: Ljetne gume

Post by bitanga_sa_otesa »

amar1994 wrote: kod Neskovica u Lukavici :-D :thumbup:
e jesi nasao gdje ces ici :roll: :roll: :run:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2608 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote:
amar1994 wrote: kod Neskovica u Lukavici :-D :thumbup:
e jesi nasao gdje ces ici :roll: :roll: :run:
pa sta cu , rekose mi da ok rade :-) :sad: , gdje je bolje da znam za u buduce :)

dobro je pa nisu nista ispod dirali i sarafali , a sve mi se cini da sam poklonio 15KM :D :run:
Last edited by amar1994 on 12/04/2017 22:47, edited 2 times in total.
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#2609 Re: Ljetne gume

Post by kabal1337 »

Koliko para toliko muzike :P
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2610 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

kabal1337 wrote:Koliko para toliko muzike :P
e jbg kad ne poznajem ove tragove sa ovog nalaza , mislim znam na engleskomm :D , na nasem jok :lol: :lol: :run:
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2611 Re: Ljetne gume

Post by konektovan »

amar1994 wrote:
kabal1337 wrote:Koliko para toliko muzike :P
e jbg kad ne poznajem ove tragove sa ovog nalaza , mislim znam na engleskomm :D , na nasem jok :lol: :lol: :run:
I ja sam kod njih radio, meni se cini ok, ne samo zbog cijene. :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2612 Re: Ljetne gume

Post by bitanga_sa_otesa »

amar1994 wrote: pa sta cu , rekose mi da ok rade :-) :sad: , gdje je bolje da znam za u buduce :)

dobro je pa nisu nista ispod dirali i sarafali , a sve mi se cini da sam poklonio 15KM :D :run:
pa nista ,bacio si u vjetar 15 maraka,nista ti nisu nastimali,sve isto...a pisali smo desetine puta o tome sto ne citas???
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2613 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote:
amar1994 wrote: pa sta cu , rekose mi da ok rade :-) :sad: , gdje je bolje da znam za u buduce :)

dobro je pa nisu nista ispod dirali i sarafali , a sve mi se cini da sam poklonio 15KM :D :run:
pa nista ,bacio si u vjetar 15 maraka,nista ti nisu nastimali,sve isto...a pisali smo desetine puta o tome sto ne citas???
:-) :thumbup:

citao sam al zaboravio :roll: , a nisam mogao naci postove preko mobitela :-? :zoka:
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#2614 Re: Ljetne gume

Post by 530i »

amar1994 wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:
amar1994 wrote: kod Neskovica u Lukavici :-D :thumbup:
e jesi nasao gdje ces ici :roll: :roll: :run:
pa sta cu , rekose mi da ok rade :-) :sad: , gdje je bolje da znam za u buduce :)

dobro je pa nisu nista ispod dirali i sarafali , a sve mi se cini da sam poklonio 15KM :D :run:
Otkud onda razlika između "diagnoza" i "podesavanje"?!
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2615 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

jbg , ne znam , ne razumijem se :D , oni mi bili usput pa reko hajd :run:

gdje da odem onda , a da ne zeznu geometriju , @bitango imas li lasere :D
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#2616 Re: Ljetne gume

Post by kabal1337 »

amar1994 wrote:jbg , ne znam , ne razumijem se :D , oni mi bili usput pa reko hajd :run:

gdje da odem onda , a da ne zeznu geometriju , @bitango imas li lasere :D
Ma kakvi laseri, analogno konopcem je zakon :thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2617 Re: Ljetne gume

Post by bitanga_sa_otesa »

530i wrote:
Otkud onda razlika između "diagnoza" i "podesavanje"?!
samo prednji trag su ''podesili'' na 0.70 umjesto 0.00
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2618 Re: Ljetne gume

Post by bitanga_sa_otesa »

kabal1337 wrote:
amar1994 wrote:jbg , ne znam , ne razumijem se :D , oni mi bili usput pa reko hajd :run:

gdje da odem onda , a da ne zeznu geometriju , @bitango imas li lasere :D
Ma kakvi laseri, analogno konopcem je zakon :thumbup:
pomocu stapa i kanapa je najbolje ili oko puta fi ofrlje 8-)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2619 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote:
kabal1337 wrote:
amar1994 wrote:jbg , ne znam , ne razumijem se :D , oni mi bili usput pa reko hajd :run:

gdje da odem onda , a da ne zeznu geometriju , @bitango imas li lasere :D
Ma kakvi laseri, analogno konopcem je zakon :thumbup:
pomocu stapa i kanapa je najbolje ili oko puta fi ofrlje 8-)
:-D :thumbup:
Najbolje onda kod tebe kada bude servis :) , ne mozes nikom vjerovat :run:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2620 Re: Ljetne gume

Post by bitanga_sa_otesa »

amar1994 wrote: Najbolje onda kod tebe kada bude servis :) , ne mozes nikom vjerovat :run:
delta(senad),ferharovic(dzeno vise ne radi) :( .sava kranj na stupu (dobili su nov uredjaj za geometriju moram otici da vidim).
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2621 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote:
amar1994 wrote: Najbolje onda kod tebe kada bude servis :) , ne mozes nikom vjerovat :run:
delta(senad),ferharovic(dzeno vise ne radi) :( .sava kranj na stupu (dobili su nov uredjaj za geometriju moram otici da vidim).
hvala puno :) :thumbup:
mokers
Posts: 25
Joined: 03/10/2010 00:27

#2622 Re: Ljetne gume

Post by mokers »

amar1994 wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:
amar1994 wrote: pa sta cu , rekose mi da ok rade :-) :sad: , gdje je bolje da znam za u buduce :)

dobro je pa nisu nista ispod dirali i sarafali , a sve mi se cini da sam poklonio 15KM :D :run:
pa nista ,bacio si u vjetar 15 maraka,nista ti nisu nastimali,sve isto...a pisali smo desetine puta o tome sto ne citas???
:-) :thumbup:

citao sam al zaboravio :roll: , a nisam mogao naci postove preko mobitela :-? :zoka:
kad smo već kod Neškovića ja sam mijenjao na vozilici kugle i krajnice, i prilikom odlaska kod Neškovića na špuru, vozilo se ponašalo prilično normalno jer je podešeno na otprilike da se gume manje troše dok se špura ne uradi, međutim otišao sam i uradio špuru odmah, tako da pri povratku od Neškovića prema Sarajevu nisam imao potrebe da držim volan, jer je automacki poslije bilo podešeno da ide pomalo ulijevo :lol: :lol: :lol: :lol: ,,tako da ...ako neko ima preporuku za nekog ko zna šta radi neka javi ;) :skoljka: :skoljka: :skoljka: :skoljka:
Naslovnica
Posts: 35461
Joined: 20/03/2013 15:38

#2623 Re: Ljetne gume

Post by Naslovnica »

amar1994 wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:
amar1994 wrote: kod Neskovica u Lukavici :-D :thumbup:
e jesi nasao gdje ces ici :roll: :roll: :run:
pa sta cu , rekose mi da ok rade :-) :sad: , gdje je bolje da znam za u buduce :)

dobro je pa nisu nista ispod dirali i sarafali , a sve mi se cini da sam poklonio 15KM :D :run:
Znači ovo je samo dijagnostika - 15KM?
A pošto je podešavanje?
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2624 Re: Ljetne gume

Post by drndalo »

mokers wrote:
amar1994 wrote:
bitanga_sa_otesa wrote: pa nista ,bacio si u vjetar 15 maraka,nista ti nisu nastimali,sve isto...a pisali smo desetine puta o tome sto ne citas???
:-) :thumbup:

citao sam al zaboravio :roll: , a nisam mogao naci postove preko mobitela :-? :zoka:
kad smo već kod Neškovića ja sam mijenjao na vozilici kugle i krajnice, i prilikom odlaska kod Neškovića na špuru, vozilo se ponašalo prilično normalno jer je podešeno na otprilike da se gume manje troše dok se špura ne uradi, međutim otišao sam i uradio špuru odmah, tako da pri povratku od Neškovića prema Sarajevu nisam imao potrebe da držim volan, jer je automacki poslije bilo podešeno da ide pomalo ulijevo :lol: :lol: :lol: :lol: ,,tako da ...ako neko ima preporuku za nekog ko zna šta radi neka javi ;) :skoljka: :skoljka: :skoljka: :skoljka:
Sto se nisi vratio da reklamiras vucenje u lijevo???
nookey
Posts: 1058
Joined: 13/10/2010 21:42

#2625 Re: Ljetne gume

Post by nookey »

Kupio Hankook 205 55 16 u Maji 106 KM komad besplatno balansiranje i montaza 2017 godina.
Cine mi se dobre zasad vidjecemo...
Post Reply