Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...
Moderator: anex
Ma.Le.Na
Posts: 12031 Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi
Post
by Ma.Le.Na » 11/10/2011 14:49
alica.k wrote: Ma.Le.Na wrote: ja licno..jedino i samo..osudjujem roditelje
za sta ih krivis?
pa kad imas mamu koja cerki sise pokloni....sta ocekujes da na ovo reaguju :S
takav vakat doso
podjoh od pretpostavke da su roditelji normalni..
jah..zajeb
uh tezak vakat
shin
Posts: 7118 Joined: 19/09/2005 10:52
Post
by shin » 11/10/2011 14:50
Kamel je nekako preozbiljan, ne volim stvari koje me cine desetag godina starijim
A da ne govorimo +100km za blank maje.
yellow cat
Posts: 1290 Joined: 18/07/2010 00:37
Post
by yellow cat » 11/10/2011 14:50
I šta sad je bit sva u tome da prekrije guzicu, pa makar i minimalno? Jel bi se na ovoj slici šta promijenilo kad bi na ova potkošuljica ispod bila 2 centimentra kraća? Kad je cura mlada, neka eksperimentira. Pa curice su naše blago, što bi Gobac rekao. Pustite ih nek se sređuju, najlakše je osuđivati.
otsam
Posts: 368 Joined: 14/06/2011 10:36
Post
by otsam » 11/10/2011 14:52
wewa
Posts: 14767 Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici
Post
by wewa » 11/10/2011 14:53
shin wrote: Kamel je nekako preozbiljan, ne volim stvari koje me cine desetag godina starijim
A da ne govorimo +100km za blank maje.
a i ti nasao biti krupan kad si mlad
fakat, nikome nije lako naci finu i pristupacnu odjecu za vece velicine - znam iz iskustva...
otsam
Posts: 368 Joined: 14/06/2011 10:36
Post
by otsam » 11/10/2011 14:53
za ribe recimo ovo
Lipstick Jungle
Posts: 273 Joined: 01/09/2011 21:44
Post
by Lipstick Jungle » 11/10/2011 14:54
shin,
bas mi je drago da si s nama na ovoj temi
i ne mogu da ne pitam koliki si to ti
shin
Posts: 7118 Joined: 19/09/2005 10:52
Post
by shin » 11/10/2011 14:54
Diesel je bog za skupu garderobu.
Edit,
šibam stoju uveliko, 110 tacnije sa nekih 185 visine.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111 Joined: 04/07/2009 12:46
Post
by Gospoda Ministarka » 11/10/2011 15:00
shin wrote: Diesel je bog za skupu garderobu.
Edit,
šibam stoju uveliko, 110 tacnije sa nekih 185 visine.
Pa nisi visok.
Ja svom od 195 cm i 100 i nesto kg bez problema nadem velicinu i u Springfieldu.
shin
Posts: 7118 Joined: 19/09/2005 10:52
Post
by shin » 11/10/2011 15:02
Sitan ali dinamitan
Nemam stomak uopste, samo je problem u ramenima i ruke. Ali eto ova modna garderoba mi ne moze nikako
Gospoda Ministarka
Posts: 4111 Joined: 04/07/2009 12:46
Post
by Gospoda Ministarka » 11/10/2011 15:05
shin wrote: Sitan ali dinamitan
Nemam stomak uopste, samo je problem u ramenima i ruke. Ali eto ova modna garderoba mi ne moze nikako
Bas me cudi.
Muskarac koji je 10 cm visociji od tebem, trenirao vaterpolo, i ide u teretanu nade u Springfildu, regularni XL, a ti ne?
shin
Posts: 7118 Joined: 19/09/2005 10:52
Post
by shin » 11/10/2011 15:06
Nemam pojma u cemu je fazon, nije valjda da bi lagao o tim stvarima. De nam napisi sta jos dvoj dragi radi, koje gorivo sipa?
Cholina_Lokica
Posts: 11119 Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...
Post
by Cholina_Lokica » 11/10/2011 15:07
Shvatila bih da imas 220 pa ne mozes naci, ali ovako bas sega
Gospoda Ministarka
Posts: 4111 Joined: 04/07/2009 12:46
Post
by Gospoda Ministarka » 11/10/2011 15:08
Cholina_Lokica wrote: Shvatila bih da imas 220 pa ne mozes naci, ali ovako bas sega
185 cm. Ko ti Lokice.
Sorry, manji za cenat.
Cholina_Lokica
Posts: 11119 Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...
Post
by Cholina_Lokica » 11/10/2011 15:10
Gospoda Ministarka wrote: Cholina_Lokica wrote: Shvatila bih da imas 220 pa ne mozes naci, ali ovako bas sega
185 cm. Ko ti Lokice.
Sorry, manji za cenat.
Ja zensku garderobu nadjem na tolike cente, a on da ne moze musku
*zena21
Posts: 472 Joined: 09/09/2011 15:48
Post
by *zena21 » 11/10/2011 15:10
Gospoda Ministarka wrote: Cholina_Lokica wrote: Shvatila bih da imas 220 pa ne mozes naci, ali ovako bas sega
185 cm. Ko ti Lokice.
Sorry, manji za cenat.
nemojte bone (nebile
) coeka zezat... bas je lijepo stio jedno musko daje svoj sud
i interesuje se na ovakvoj temi
shin
Posts: 7118 Joined: 19/09/2005 10:52
Post
by shin » 11/10/2011 15:11
OOOoo nevjernici
Gospoda Ministarka
Posts: 4111 Joined: 04/07/2009 12:46
Post
by Gospoda Ministarka » 11/10/2011 15:12
*zena21 wrote: Gospoda Ministarka wrote: Cholina_Lokica wrote: Shvatila bih da imas 220 pa ne mozes naci, ali ovako bas sega
185 cm. Ko ti Lokice.
Sorry, manji za cenat.
nemojte bone (nebile
) coeka zezat... bas je lijepo stio jedno musko daje svoj sud
i interesuje se na ovakvoj temi
Neka nama njega.
Ukazuje nam na nase gluposti.
Ostani s nama shin.
shin
Posts: 7118 Joined: 19/09/2005 10:52
Post
by shin » 11/10/2011 15:12
Ma.Le.Na
Posts: 12031 Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi
Post
by Ma.Le.Na » 11/10/2011 15:12
shin
Posts: 7118 Joined: 19/09/2005 10:52
Post
by shin » 11/10/2011 15:13
Gospoda Ministarka wrote:
Neka nama njega.
Ukazuje nam na nase gluposti.
Ostani s nama shin.
Nema potrebe za ironijom, meni je samo dosadno na poslu i cekam kraj radnog vremena, a ovo mi se cini kao dobra tema
Usput bas vidim manjak muskih komentara pa sam spojio ugodno sa korisnim
Gospoda Ministarka
Posts: 4111 Joined: 04/07/2009 12:46
Post
by Gospoda Ministarka » 11/10/2011 15:14
shin wrote: Gospoda Ministarka wrote:
Neka nama njega.
Ukazuje nam na nase gluposti.
Ostani s nama shin.
Nema potrebe za ironijom, meni je samo dosadno na poslu i cekam kraj radnog vremena, a ovo mi se cini kao dobra tema
Usput bas vidim manjak muskih komentara pa sam spojio ugodno sa korisnim
Nije ironija majke mi. Ja iskreno kazem da ova tema dugo niej bila ovako zanimljiva. Dodi ti nama cesto,ili ne idi nikako s ove teme.
shin
Posts: 7118 Joined: 19/09/2005 10:52
Post
by shin » 11/10/2011 15:24
Uj!
Mada ga zeza V kragna