Zemljotres maloprije..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#2601 Re: Zemljotres maloprije..

Post by sarajevomd »

Sto su nam braca u Iranu nevjerna :(
User avatar
plain vanilla
Posts: 70296
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2602 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

sarajevomd wrote:Sto su nam braca u Iranu nevjerna :(
jel to pokusavas biti smijesan???????????
poginulo je preko 150 ljudi i nema mjesta ni za kakav humor
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#2603 Re: Zemljotres maloprije..

Post by red evil »

Postalo me strah da i nas ne stefi neki jaci potres :shock: :shock:

Ja :run:
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#2604 Re: Zemljotres maloprije..

Post by raoul duke »

IRAN earthquake.. HAARP
za mene je uvijek teorija zavjere.. mrs hejterima
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#2605 Re: Zemljotres maloprije..

Post by sarajevomd »

plain vanilla wrote:
sarajevomd wrote:Sto su nam braca u Iranu nevjerna :(
jel to pokusavas biti smijesan???????????
poginulo je preko 150 ljudi i nema mjesta ni za kakav humor
Ne, vec cekam vjerske fanatike da se jave i objasne odakle zemljotres u Iranu ?!
Je li to sto su nevjernici, ili je iz nekih drugih razloga ? Sta im znaci ovaj zemljotres, pretpostavljam "ramazanski" !?
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#2606 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Revolucionar ★ »

sarajevomd wrote:
plain vanilla wrote:
sarajevomd wrote:Sto su nam braca u Iranu nevjerna :(
jel to pokusavas biti smijesan???????????
poginulo je preko 150 ljudi i nema mjesta ni za kakav humor
Ne, vec cekam vjerske fanatike da se jave i objasne odakle zemljotres u Iranu ?!
Je li to sto su nevjernici, ili je iz nekih drugih razloga ? Sta im znaci ovaj zemljotres, pretpostavljam "ramazanski" !?
Kakvo glupo pitanje, nasao si se pored toliko umrlih i unesrecenih da zapocinjes jos bezumniju temu . . valjda ce moderatori imat " sluha " za ovakve gluposti
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2607 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Muhamed Đakmić »

sarajevomd wrote:
plain vanilla wrote:
sarajevomd wrote:Sto su nam braca u Iranu nevjerna :(
jel to pokusavas biti smijesan???????????
poginulo je preko 150 ljudi i nema mjesta ni za kakav humor
Ne, vec cekam vjerske fanatike da se jave i objasne odakle zemljotres u Iranu ?!
Je li to sto su nevjernici, ili je iz nekih drugih razloga ? Sta im znaci ovaj zemljotres, pretpostavljam "ramazanski" !?
Pa ti si apsolutno jednak kao i oni koji bi se javili da prokomentarišu zemljotres na taj način.
Mrki_ma
Posts: 119
Joined: 09/08/2012 19:19

#2608 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Mrki_ma »

Razumijem sto je ovo rekao, zbog svih onih koji su pricali isto kad su bili zemljotresi kod nas. Bilo je svakojakih izjava, koje su blago receno bile retardirane.
Sto se tice ovog u Iranu, zao mi je ljudi al cisto sumnjam da bi kod nas izazvao toliku paznju da se nismo prepali od nasih zemljotresa.
User avatar
Salcho
Posts: 260
Joined: 28/05/2012 11:16

#2609 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Salcho »

Kakva nam je drzava, bez zemljotresa se ne mozemo oporaviti, ne daj boze zemljotresa !
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2610 Re: Zemljotres maloprije..

Post by O'zone »

32 zemljotresa u 24 sata najslabiji 3.5 najjači 6.3 :(
Mrki_ma
Posts: 119
Joined: 09/08/2012 19:19

#2611 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Mrki_ma »

O'zone wrote:32 zemljotresa u 24 sata najslabiji 3.5 najjači 6.3 :(
Ljudi moji, potresi se konstatno dogadaju po cijelom svijetu, oduvijek, to nije nista cudno, stvar je sto su nam sad u fokusu pa obracamo paznju na to.


http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/
Mrki_ma
Posts: 119
Joined: 09/08/2012 19:19

#2612 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Mrki_ma »

Na ovoj karti se jos bolje vidi, tektonske ploce i zemljotresi.

http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/map/
User avatar
plain vanilla
Posts: 70296
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2613 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

Mrki_ma wrote:
O'zone wrote:32 zemljotresa u 24 sata najslabiji 3.5 najjači 6.3 :(
Ljudi moji, potresi se konstatno dogadaju po cijelom svijetu, oduvijek, to nije nista cudno, stvar je sto su nam sad u fokusu pa obracamo paznju na to.


http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/
halo ba, dogadjaju se, ali jesi li vidio koliko je poginulih i povrijedjenih????'
Mrki_ma
Posts: 119
Joined: 09/08/2012 19:19

#2614 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Mrki_ma »

Halo ba, jesam, 250, zao mi je svakog covjeka al sta sad ti hoces da kazes?

Sto ja hocu da kazem jest da se zemljotresi stalno dogadjaju, nije to nista novo.

Eto ti na toj mapi bio haman isti na aljaskoj i na fijiju ali ih niko ne spominje.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70296
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2615 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

Mrki_ma wrote:Halo ba, jesam, 250, zao mi je svakog covjeka al sta sad ti hoces da kazes?

Sto ja hocu da kazem jest da se zemljotresi stalno dogadjaju, nije to nista novo.

Eto ti na toj mapi bio haman isti na aljaskoj i na fijiju ali ih niko ne spominje.
Sto se tice ovog u Iranu, zao mi je ljudi al cisto sumnjam da bi kod nas izazvao toliku paznju da se nismo prepali od nasih zemljotresa.
paznju su izazvale zrtve, a ne sam potres
pogledaj malo slike..sve jadna sirotinja u nakim selendrama :cry:

kazu da je nekoliko sela sravnjeno sa zemljom...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2616 Re: Zemljotres maloprije..

Post by O'zone »

Mrki_ma wrote:
O'zone wrote:32 zemljotresa u 24 sata najslabiji 3.5 najjači 6.3 :(
Ljudi moji, potresi se konstatno dogadaju po cijelom svijetu, oduvijek, to nije nista cudno, stvar je sto su nam sad u fokusu pa obracamo paznju na to.


http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/
Jeste drug događaju se niko to ne spori ali ja samo pokušavam da povučem crtu (mada to nije moguće) između naših 14-15 koliko ih je bilo u 4-5 dana gdje je najveći bio 4.3 a ostali se vrtjeli oko 2.0 do 3.3. Zamisli da te svaki 45 minuta strese zemljotres pa mozak bi ti se razvukao ko jufka.
User avatar
slobodann
Posts: 203
Joined: 20/05/2012 10:32

#2617 Re: Zemljotres maloprije..

Post by slobodann »

Ne daj nam Boze zemljotresa - satro bi nas sve nesposobne.

I pored prirodnih nepogoda jedva zivimo'
User avatar
kanister
Posts: 17
Joined: 11/08/2012 19:36
Location: Yuga buraz

#2618 Re: Zemljotres maloprije..

Post by kanister »

Upravo prije 1 min :)
User avatar
testovi
Posts: 281
Joined: 20/04/2010 18:40

#2619 Re: Zemljotres maloprije..

Post by testovi »

jel neko osjetio zemljotres prije neki 7min Sarajevo
Kapri
Posts: 832
Joined: 20/11/2011 12:14

#2620 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Kapri »

Zar je bio?
User avatar
testovi
Posts: 281
Joined: 20/04/2010 18:40

#2621 Re: Zemljotres maloprije..

Post by testovi »

veceras krenem ranije da legnem i u krevetu sam osjetio ljuljanje
ne mislim da sam umislio cuo sam kao pucketanje i onda ljuljanje nisam odma skonto jer nije previse jak bio

a onda sam po obicaju kad je zamljotres spremio se komplet se obucem i sjedim i evo ponovo upalio racunar googlam ali nema rezultata na nove postove o zemljotresu
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2622 Re: Zemljotres maloprije..

Post by just principe »

testovi wrote:veceras krenem ranije da legnem i u krevetu sam osjetio ljuljanje
ne mislim da sam umislio cuo sam kao pucketanje i onda ljuljanje nisam odma skonto jer nije previse jak bio

a onda sam po obicaju kad je zamljotres spremio se komplet se obucem i sjedim i evo ponovo upalio racunar googlam ali nema rezultata na nove postove o zemljotresu

ti si osjetio onaj zelmnjotres koji biljezi samo seizmolozi
User avatar
kixa
Posts: 385
Joined: 31/07/2012 01:37

#2623 Re: Zemljotres maloprije..

Post by kixa »

testovi wrote:veceras krenem ranije da legnem i u krevetu sam osjetio ljuljanje
ne mislim da sam umislio cuo sam kao pucketanje i onda ljuljanje nisam odma skonto jer nije previse jak bio

a onda sam po obicaju kad je zamljotres spremio se komplet se obucem i sjedim i evo ponovo upalio racunar googlam ali nema rezultata na nove postove o zemljotresu
ti malo umislio :D
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#2624 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Saian »

nish se ne boj, to su testovi samo
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#2625 Re: Zemljotres maloprije..

Post by bpsang »

testovi wrote:veceras krenem ranije da legnem i u krevetu sam osjetio ljuljanje
ne mislim da sam umislio cuo sam kao pucketanje i onda ljuljanje nisam odma skonto jer nije previse jak bio

a onda sam po obicaju kad je zamljotres spremio se komplet se obucem i sjedim i evo ponovo upalio racunar googlam ali nema rezultata na nove postove o zemljotresu
to je tebi od PIVE :lol: :lol: :lol:
Post Reply